LUTY 2013 PRZESZCZESLIWE MAMUSIE smiling bouncing smileyciąża

Wysłane przez sophisticatedmada 

Asiulka28 (offline)

14-08-2012 22:34:26

Niemcy
No to setna strona nam mija grinning smiley

Madziu no tak ta bagietke jadlam, tez je uwielbiam i zawsze w lodowce ze 4szt. mam jakby sie zachcialo.

Dobre podejscie masz i trzeba myslec pozytywnie, wazne ze maluszek sie rozwija a reszta sie ulozy smiling smiley a i jak zaczniesz teraz jesc to na pewno brzuszek szybko wyskoczy grinning smiley

Roza a gdzie Ty mieszkasz ze nie mozesz sie dogadac? Maja w Krasniku jakas swoja gware czy jak?

Jezeli chodzi o zylaki to ja mam i to spore na prawej nodze. W ciazy z synkiem caly czas bralam Diosminex a teraz nie moge brac nic ze wzgledu na poronienia, ale smaruje nogi takim zelem chlodzacym na zylaki i koniecznie powinnas sobie kupic dobre rajstopy uciskowe i je nosic caly dzien. W rajstopach nogi nie bola nic a uwiez mi wiem co to za bol bo z zylakami mecze sie juz kilka lat.

Tutaj na allegro masz takie rajstopy. Ja mam kupione te drugie, ciezko sie je zaklada, ale sa rewelacyjne.

[link widoczny po zalogowaniu]

No to dobranoc mamuski smiling smiley

sophisticatedmada (offline)

15-08-2012 10:38:06

Mielec
Hej smiling smiley

Roza ja na szczescie nie mam problemow z zylakami ale mozliwe ze moge w przyszlosci miec bo moja babcia ma straszne.. ehh. niestety Ci nie pomoge ale Asia dobrze radzi,smaruj sobie i moze kup te rajstopy winking smiley

Magdalena oj tak milo tak jak widze wieczorami jak mi go "wywala" ciąża powoli powoli mi widac z czego sie ciesze żartowniś a podejscie moje stwierdzilam ze musze zmienic na pozytywne zeby tu nikogo nie dolowac tylko wprowadzac pozytywna atmosfere radość chce sie wreszcie cieszyc ta ciaza i z niecierpliwoscia czekam na dzien w ktorym dowiem sie kto tam jest w moim brzuszku smiling smiley

Asiu jak mieszkalam w Niemczech to sobie ja kupowalam ale nie pamietam w ktorym sklepie grinning smiley :use_hammer: a w lidlu moze takie sa ? to bym sobie kupila tutaj hehe bo mi smaka narobilas spinning smiley sticking its tongue out


mam pytanie,mozna isc do fryzjera wlosy zafarbowac ?
bo nie bylam juz 4 miesiace i nie moge juz na siebie patrzec a mam ombre hair zrobione czyli coraz jasniejsze ku dolowi i jakbym tylko sciela to musialabym baardzo duzo sciac zeby tego blondu nie bylo widac a szkoda mi bo mam po lopatki wlosy... chcialam sciac troszeczke 10cm i tylko konce rozjasnic,wiem ze moja fryzjerka ma delikatne farby. co myslicie ???

milego dnia Ciezaroweczki !turlanie po kanapie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"

MamaGroszka (offline)

15-08-2012 11:33:42

Nowogard
Hej dziewczyny :*
Dzisiaj wolne więc można poleniuchować...poleżałam w łóżku i od razu plecki bolą mniej smiling smiley

Róża...ja też mam problem z żylakami. W zasadzie może jeszcze nie żylaki ale już nie wiele brakuje. Najlepszy jest rutinoscorbin,2 tabletki dziennie...no i faktycznie rajstopy bądź podkolanówki antyżylakowe. Niestety nie unikniemy tego,jedyne możemy zmniejszyć objawy. Ach...no i zapomnij o zakładaniu nogi na noge i długi przebywaniu w jednej pozycji.

Madzia...mówi się, że się w ciąży się nie farbuje ale naukowo nie udowodniono, że ma to jakikolwiek wpływ na płód. Dlatego ja jak i moje koleżanki farbujemy. Wiadomo przecież, że dzidzia czuje się dobrze kiedy dobrze czuje się mamusia...wiec nie ma co przesadzać i rezygnować z ładnego wyglądu. Warto tylko robić to w wietrzonym pomieszczeniu...bo gorzej działa wdychanie farby.

Pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Asiulka28 (offline)

15-08-2012 12:12:24

Niemcy
Hej dziewczynki smiling smiley

Ach roza jeszcze zapomnialam winking smiley w kazdej wolnej chwili kladz sobie nogi wyzej, na pufie, na scianie, gdzie kolwiek zeby przeplyw krwi w zylach byl lepszy, ja robie to kilka razy dziennie.

Madziu ja wlosy farbuje od poczatku ciazy i z synkiem tez farbowalam, tyle ze teraz wybieram farby bez amoniaku, ale moja ginka mowilaze te farby nie maja tak szkodliwego dzialania jak kiedys a jestes juz w II trymestrze, takz spokojnie mozesz je sobie zafarbowac smiling smiley

A te bagietki ja w PL kupowalam w Biedronce i w Tesco, ale mysle ze teraz w kazdym wiekszym markecie je dostaniesz smiling smiley poszukaj a na pewno znajdziesz smiling smiley

Madziu a jezeli chodzi o zamartwianie sie to mysle ze juz powoli musimy odpuscic bo naprawde ciaza szybko mija i pozniej sie zaluje ze sie nie moglo nia nacieszyc a dobre samopoczucie nasze to rowniez dobre fluidki dla maluszka smiling smiley

Mamagroszka tak sie usmiechnelam bo u Ciebie od dluzszegolezenia plecy mniej bola a mnie od dluzszego lezenia bola bardziej he he jak my kobiety sie roznimy winking smiley

Och u nas znowu upaly a wekeend to juz w ogole Afryka bedzie, wole o niebo deszcze i chlod, zwlaszcza teraz.

magdalena123 (offline)

15-08-2012 13:00:37

Przemyśl
Dzień doberek winking smiley

Dzisiaj pospałam sobie do 10-ej smiling smiley a poszliśmy spać o 2-ej w nocy po długim seansie filmowym. Jakoś teraz mniej chce się spać, nie to co na początku ciąży. Aura nadal pochmurna, ale od jutra ma być lepiej.

Madziu ja farbowałam włosy jakoś w 10 tygodniu ciąży. Kupiłam farbę bez amoniaku z Loreal'a, którą nakłada się na mokre włosy. Jest bardzo delikatna i ma przyjemny zapach (a niektóre to aż szczypią w oczy przy nakładaniu i nie da się oddychać).
Podzielam zdanie Dziewczyn i uważam, że śmiało możesz nałożyć kolorek. smiling smiley

Ja muszę wziąć rutinoscorbin bo mnie kichanie męczy i chyba mam katar.

Miłego dnia Wam życzę :*


Metalizacja dziecięcych bucików, smoczków... Wyjątkowa pamiątka na lata.
Więcej na: [link widoczny po zalogowaniu]

alex0681 (offline)

15-08-2012 13:08:52

reda
Witam się i ja smiling smiley
dawno sie nie odzywałam bo my caly czas w rozjazdach bo to ostatnie dni urlopu męża i jutro wraca do pracy, ja raczej do konca juz w odmu pozostane i zaczelam sie juz do tego przyzwyczjaćsmiling smiley Generalnie u nas ok, czuje się w miarę dobrze, jeszcze mdłości mnie męczą ale wymioty juz minęły, mam nadzieję że bez powrotnie.
A póki co zaczelam robic rózne weki na zimę bo pewnie z przyjemnością się zje, jeszcze chcę zrobić troche ogórków i buraczki,ale to moze jutro bo musze je zakupić a dzis wszystko pozamykane.


[link widoczny po zalogowaniu]

sophisticatedmada (offline)

15-08-2012 17:11:42

Mielec
no jak tak mowicie to pojde do tego fryzjera smiling smiley hehe. u mnie zimno,bylam u kolezanki to spaghetti pyszne mi zrobila mmm pysznotka smiling bouncing smiley i mi brzuszek troszke wywalilo grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"

Malwina84 (offline)

15-08-2012 17:19:25

Hej dziewczyny!
Nie było mnie na długi weekend, ale już nadrobiłam te kilka dni nieobecności.
Miałam w sobotę powtórkę prenatalnych i wszystko jest ok. Ryzyko wyliczone dla mnie jest jeszcze mniejsze niż ryzyko ogólnie dla kobiet w moim wiekusmiling smiley Kamień spadł mi z serca. Z tą przeziernością to lekarz stwierdził, że tak widocznie ma być, nie przeświadcza to o tym, że z Berbeciem coś jest nie tak. Wręcz przeciwnie - lekarz zajrzał mu/jej wszędzie gdzie się da i stwierdził, że jest zdrowy jak rydz i że mogę spać spokojniesmiling smiley Aha, lekarz zrobił mi niespodziankę i przełączył usg na 4d na chwilę - mam zdjęcie buzigrinning smiley

Magda - cieszę się, że wróciłaś i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Moja koleżanka miała to, co ty i urodziła piękne dziewczęsmiling smiley Będzie dobrze, tylko się oszczędzaj.

P.S. Wszyscy dookoła mówią mi, że wyglądam "na chłopaka". Ciekawe co się okażesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Malwina84 (offline)

15-08-2012 17:20:44

I jeszcze jedno - jak jest u was z bólem piersi? Przechodzi czy jest tak samo? Bo mi chyba mija...


[link widoczny po zalogowaniu]

Asiulka28 (offline)

15-08-2012 18:53:48

Niemcy
Madziu no to super ze pojadlas spaghetii a ja znowu pieke sobie bagietke, to moja zachcianka teraz he he

Malwina ciesze sie bardzo ze wszystko wyszlo wporzadku smiling smiley pokaz koniecznie nam fotke z 4D, bardzo ciekawa jestem winking smiley

A jezeli chodzi o piersi to mnie bola z kazdym tygodniem mocniej, w nocy czesto nie moge przez nie spac winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548380, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.