LUTY 2013 PRZESZCZESLIWE MAMUSIE smiling bouncing smileyciąża

Wysłane przez sophisticatedmada 

Lena13 (offline)

09-03-2013 14:51:27

Przedmieście Górne
Cześć Kobietki!
Melduję się po dłuższej przerwie i chciałam Wam powiedzieć, że powoli wracam do normalności tzn. nie umieram już ze strachu. Wprawdzie nie mam jeszcze 100% pewności jak się sprawa mojego zdrowia zakończy ale narzie wygląda to naprawdę dobrze, więc mogłam już odetchnąć z ulgą. POwiem Wam, że nigdy w życiu tak bardzo się nie bałam, napłakałam się jak głupia, cała moja rodzina też ale teraz jeszcze czeka mnie biopsja 25 marca i potem przed świętami będę miała wynik i mam nadzieję, że dobry i całkowicie się wyluzuję.
A ostatni tydzień był naprawdę ciężki od poniedziałku do piątku codziennie byliśmy u jakiegoś lekarza, jak nie ze mną, gdzie i tak jechaliśmy we trójkę, bo sama nie dałabym rady tego przejść... to z niunią, bo ma masakryczne wysypki na buzi, w niektórych momentach wyglądała tak bidulka jakby ją ktoś wytrzaskał pokrzywą po twarzy i bardzo niespokojna przez to wszystko była i malutko spała tak więc ledwo ciągniemy...jak było cieplej to spacerowaliśmy 2 razy dziennie a teraz znów kicha i tzreba w domku siedzieć, dzisiaj tylko skoczymy do moich rodziców na chwilę.

Moniasz gratulujęsmiling smiley bo jeszcze chyba nie miałam okazji.

Madziu, Basiu dziękuję za pamięćsmiling smiley

Kamilka ja słyszałam że dobry jest ten bio oil ale nie użwywałam bo nie mam ani jednego rozstępa. Przez te wszystkie zmartwienia to już mam wagę sprzed ciązy tylko twarz zmęczonasad smileyoby do wiosny!

Dziewczyny cudowne te Wasze dzieciaczki, piękne zdjęcia!

Cieszcie się małymi sprawami, życie jest takie piękne, człowiek zaczyna wszystko doceniać i zaczyna patrzeć z innej perspektywy jak mu się taki problem jak mój pojawi!!!! Mamy cudowne dzieciaczkismiling smiley musi być dobrze.


[link widoczny po zalogowaniu]

Malwina84 (offline)

09-03-2013 15:07:31

Monia - współczuję nieprzespanych nocy. Mój chyba zaczyna kumać, że w dzień się świat zwiedzatongue sticking out smiley

Dziewczyny,
ja na rozstępy zamówiłam sobie właśnie na allegro krem z Musteli. Miałam próbkę i posmarowałam sobie kilka razy cycek, mam tam jednego rozstępa i go już nie widać. Mam nadzieję, że pomoże na mój przerażający brzuch.


[link widoczny po zalogowaniu]

Lena13 (offline)

09-03-2013 15:14:22

Przedmieście Górne
Nadia nie ma sobie po co zaprzątać głowy ile je, skoro zasypia i przybiera na wadze tzn, że wystarczającosmiling smiley

Ja się cieszę, że przez tą nerwówkę nie straciłam pokarmu. Mała aktualnie waży 4 400 g.

Malwina no słyszałam, że dobry jest ten kremik, smaruj, może przynajmniej będą mniej widoczne


[link widoczny po zalogowaniu]

Lena13 (offline)

09-03-2013 15:21:54

Przedmieście Górne
Madziu powiem Ci, że ostatnio pojeździłam dosyć dużo wózkiem i jestem z niego naprawdę zadowolona, lekki, zwrotny, nawet byłam z małą na zakupach w galerii i wszędzie się mieścismiling smiley Ty też jesteś zadowolona?

Basiu kupiłam ten enfamil i spróbujemy bo ja znów muszę iść na tygodniu do przedszkola na zajęcia otwarte, potem na jakieś zebranie do szkoły początkiem kwietnia więc zobaczymy, bo teraz jak wyjdę to czas mam ograniczony. Lekarz kazał mi odciągać trochę pokarmu przed karmieniem małej bo w I fazie jest podobno najwięcej laktozy, czego prawdobodobnie moja nie toleruje ale to jest tylko narzie szukanie igły w sogu siana....
Dostaje 2 rodzje kropelek i probiotyk, który zresztą chyba ją "zatkał" bo robiła do 8 kup na dobę a od przedwczorajszego wieczora nie ma nic w pampku, nawet mokrego bąka...mam nadzieję, że w końcu zrobi kupolka


[link widoczny po zalogowaniu]

Lena13 (offline)

09-03-2013 15:24:33

Przedmieście Górne
No to zmykam
Miłego weekendusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

basssia87 (offline)

09-03-2013 16:31:03

Węgorzewo
Lenka nadal trzymam kciuki za Twoje zdrówko i w miarę możliwości odzywaj się smiling smiley

No to teraz jeszcze może Lilę przywołamy.

No i Asieńkę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sophisticatedmada (offline)

09-03-2013 18:13:03

Mielec
Lenka super ze sie odezwalas,z Twoim zdrowkiem na pewno bedzie dobrze kochana :*
tak,jestem z niego zadowolona,nawet razem z malym go targalam z 4. pietra grinning smiley

Malwina ja mam na piersiach jak promyczki slonca :/ sad smiley a drogi ten krem co kupilas?

Kamila slodziaki z Was :*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"

sophisticatedmada (offline)

09-03-2013 18:21:58

Mielec
a to moje Malenstwo smiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"

Ania_88 (offline)

09-03-2013 19:09:10

Malwina to czy się odbuje czy nie to zależy między innymi od tego jak dziecko je..w nocy najczęściej je spokojniej dzidzi adlatego łyka mniej powietrza i czasem może mu się nie beknąć...ja jak Szymkowi się nie odbiej w nocy to biorę go do siebie bo nieraz odczas snu mu się tak ulało,że nie mógł oddechu złapać...
ja odciągam po ok półtorej godziny od ostatniego karmienia z drugiej piersi...
bassia mój Szymek z rożka wychodzi,ale dalej w nim śpi bo lubi tongue sticking out smiley szkoda,że nie ma rozmiaru XL winking smiley
a ubieram go w body na krótki rękaw i skarpetki a u rodziców w pajaca i to wsio..nie ma sensu więcej jak jest w rożku bo i tak jest ciepło dzidzi winking smiley

Mada plesniawki iora się niby z mało higienicznego trybu życia...np. od brudnej łyżeczki czy smoczka..tak słyszałam...a ja nie przemywam buzi małemu bo jest na piersi a gdyby był na mleku mod. to bym to robiła bo ma dużo cukru i może być od tego próchnica...a na razie dopóki zęby nie idą to nie przemywam..
Emiś słodziak winking smiley już jaka młodzież z niego grinning smiley

Monia przypomniało mi się jak krzyczałaś,że żadnej położnej a ostatnio chciałas żeby przyszła grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley

moniasz małe sprostowanie - wszystkie jesteśmy największymi szczęściarami na świecie grinning smileygrinning smileygrinning smiley

ciekawe co u Lilunci i Asiuni

Malwina a ja wygrałam 2 duże kremy na rozstępy mustela w ciąży i jeszcze wtedy nie miałam rozstepów,więc sprzedałam je a teraz mam na brzuchu takie brzydkie - france pod sam koniec mi wylazły...
a po porodzie na udach :/ nie wiem czemu...aż mi wstyd wyjść teraz w bikini tongue sticking out smiley a na jednoczęściowy strój mam cycki za małe :/ ale mam to w dupie bo to pamiatka po mojej walce - wygranej -Szymon jest wygraną a jak ktoś będzie patrzył na mój brzuch ze zdziwieniem to go kopnę w dupę i wypnę brzuch przed sam nos zainteresowanego ! smiling smiley

Lena trzymam kciuki kochana za biopsję! będzie dobrze :*


[link widoczny po zalogowaniu]

KOCHAM CIĘ TAK MOCNO JAK JESZCZE NIKT NIKOGO NA CAŁYM ŚWIECIE MÓJ TY WYŚNIONY,WYMARZONY,WYPROSZONY!


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546970, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.