LUTY 2013 PRZESZCZESLIWE MAMUSIE smiling bouncing smileyciąża

Wysłane przez sophisticatedmada 

Ania_88 (offline)

06-03-2013 20:58:31

Monia kulka pod pachą to może od mleka zastój się robi?

Madajak dla mnie to bzdura z tym,że jak wcześniak to 6 w 1 ..pamiętaj,że jak zaczniesz tym systemem to musisz go ciągnąć i nie możesz zmienić już szczepienia! one są drogie..a powiedz co mają zrobić mamy wcześniaków,których nie stać? poza tym między 5w1 a 6w1 jest różnica 100zł a jak bierzesz 5 w 1 to dostajesz 1 zastrzyk państwowy a masz 100 zł zaoszczędzone na następną szczepionkę...smiling smiley więc skoro masz brać 6w1 to ja bym poważnie zastanowiła się nad tymi 5w1 winking smiley


Asiu nawet nie wiesz jak się cieszę winking smiley

Kamilaa docsimon.pl winking smiley a co do wagi to dobre przybrało dziecko smiling smiley
powinno niby ok.200g tygodniowo czyli Twoja dzidzia ładnie je grinning smiley

Malwina Ola żeby dostać 2 tysiąc nie można mieć dochodów większych niż niecałe 600zł na osobę (chyba,że teraz podnieśli) więc jeśli stracicie pracę,bądź zrezygnujecie z niej a nie minie rok od urodzenia dziecka to możecie się starać o to becikowe jeszcze winking smiley

Nadia współczuje Ci bardzo sad smiley
masz rację,ja też chyba bym się poważnie nad ślubem zastanowiła...
ale może to też trochę przez Twoje zmęczenie tak to niekolorowo wygląda?może jak wypoczniesz to spojrzysz inaczej trochę? czy to nie ma nic wspólnego?

wogóle ostatnio zrobiłam się przeciwniczką ślubów..jak chcesz odejść to cześć i czołem,nigdzie się szarpać nie musisz po sądach itd. smiling smiley

Monia mój też sobie dobrze radzi winking smiley też kąpie od początku na zmianę ze mną,obcinał paznokietki jak chciał,robi mi jedzenie i śpiewa Szymkowi smiling smiley

bassia aż mi się ciepło na serduchu zrobiło jak przeczytałam o Waszej rodzince smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

KOCHAM CIĘ TAK MOCNO JAK JESZCZE NIKT NIKOGO NA CAŁYM ŚWIECIE MÓJ TY WYŚNIONY,WYMARZONY,WYPROSZONY!


[link widoczny po zalogowaniu]

moika055 (offline)

06-03-2013 21:01:17

Aniu kurcze niewiem wydaje mi sie ze mala wydaja mnie do konca ale choera wie musze isc do lekarza sad smiley

Basiu aaa kupuj nalezy sie kochana grinning smileygrinning smileygrinning smiley zobacze jak schudne z 5kg to moze tez sobie kupie leginsy jak narazie mam wage sprzed ciazy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

moika055 (offline)

06-03-2013 21:23:19

naczytalam sie w internecie o tych brodawkach i takich dolegliwosciach jak mam ja ze to jakas grzybica no kurwa w zyciu grzybicy nie mialam jak jakas fleja sad smileysad smileysad smiley musze isc do lekarza nie wiem co to jest czy to od tych nakladek i masci i pocenia sie czy kurwa grzyb czy co sad smileysad smileysad smiley

ide sie polozyc bo niunia cos nie raczy wstac sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

basssia87 (offline)

06-03-2013 21:26:18

Węgorzewo
W sobotę jak mężuś będzie to sobie wyskoczę na delikatne zakupy na spokojnie. Bo jakaś głupia jestem i boję się zostawić niuńkę z mamą. Że sobie nie poradzi itp itd. Ale to tylko moje głupie myślenie i dobrze o tym wiem. Prędzej czy później będę musiała się przełamać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

nadia78 (offline)

07-03-2013 04:30:13

Ja dostałam z dodatkowego PZU za urodzenie dziecka za sam pobyt w szpitalu to nie to - niby nie obejmuje ale muszę sie jak bede miala czas wybrac i sama zapytać bo wiadomo jak sie człowiek sam nie zatroszczy to kto?

Fajnie ze się wszystko układa i za macie super facetów - chociaż ktoś. Mój mnie kocha na swój sposób teraz to nie o uczucia i czułość chodzi ( bo jak człowiek pada na pysk ze zmęczenia to co mu po czułości) tylko o szara rzeczywistość, żeby właśnie tak jak piszecie coś pomóc przy dziecku, posprzątać w domu zrobic glupia herbate czy kanapke. Ja dopiero zaczynam funkcjonować i nie do końca bo mala ma nocne markowanie i nie leży cicho tylko trzeba sie ja zajac bo sie nudz i poplakuje. Jedyny plus ze doszłam do wagi sprzed ciąży nigdy w zyciu nie schudłam tak szybko bez wysiłku ale ze figury miss nie mama to sie z tego ciesze ze mi te 12kg nie zostalo a moze cos jeszcze zrzuce.

Mam jaks dziwna skore po tej cesarce pod pepkiem niby koloru normalnego a tak jakby grubsza w czesci sama nie wiem musze sie zapytac poloznej.

Ja mialam po szpitalu tez takie zgrubienie pod pacha ale mysle ze to bylo z zastoju mleka bo sam przeszlo jak zaczelam oprozniac systematycznie cyce choc kope mleka to ja nie mialam.


[link widoczny po zalogowaniu]

Ania_88 (offline)

07-03-2013 08:39:14

mam chwilę to wrzucam jak obiecałam winking smiley)








[link widoczny po zalogowaniu]

KOCHAM CIĘ TAK MOCNO JAK JESZCZE NIKT NIKOGO NA CAŁYM ŚWIECIE MÓJ TY WYŚNIONY,WYMARZONY,WYPROSZONY!


[link widoczny po zalogowaniu]

olamarcinola (offline)

07-03-2013 09:13:27

Wrocław
Hej mamuśki
Nadia dzielna jesteś w tym wszystkim, ale nie odpuszczaj, to nie tylko twoje dziecko i tatuś też musi się poczuwać, może potrzeba wam szczerej rozmowy
Bsiu no tak te codzienne odwiedziny do szału mogą doprowadzić,m a szczególnie ja ty sama teraz jesteś, bo jak wtedy coś w domu przy gościach zrobić, ja odwiedziny mam już za sobą, też mnie to wkurzało
U nas dzisiaj chłodnie, 3 stopnie i pochmurno, ale jak nie będzie padać to i tak na spacer pójdziemy
Kamila 700g. w 10 dni to świetny przyrost, moja Zuza w 2 tygodnie tyle przybrała


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz Tak jakoś pięknie...."inaczej".
Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie
zmęczona.
Dziękuję, dziękuję, dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!
[link widoczny po zalogowaniu]

Prosimy o głosy codziennie
[link widoczny po zalogowaniu]

sophisticatedmada (offline)

07-03-2013 09:55:15

Mielec
Monia to super ze dostaliscie takie prezenty smiling smiley kup sobie cos koniecznie,ja tez jak dostaniemy becikowe cos sobie kupie,wlasnie jakies legginsy koniecznie jak Basia

Basiu swietnie maz sie opiekuje coreczka,zazdroszcze :*

Aniu no wlasnie sama juz nie wiem,Kuba namowil mnie na ta pediatre bo ona jest tez ich rodzinnym przy okazji ale bardzo niezadowolona z niej jestem. jak zapytalam jak przestawic malemu dzien z noca bo sobie myli to powiedziala ze nie da sie i ze ona tak miala 1,5 roku :/debilka
jaaa ale sliczny Szymonek jest grinning smiley slodziak.dzieki za podanie strony,tez skorzystam

Nadia no wlasnie ja tez wiele nie wymagam,na poczatku po powrocie ze szpitala robil mi jedzenie,herbatki a teraz nic...




ogolnie to sie wkurzylam wczoraj na K bo zapomnial mi zniesc wozek i musialam razem z Emkiem go targac z 4 pietra :/




mam pytanie jak moj ma plesniawki to moze tez sutki sobie lekarstwem przemywac swoje ???


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"

olamarcinola (offline)

07-03-2013 10:32:36

Wrocław
Monia Zosieńka podobna do ciebie jak 2 krople wody, a te włoski ma super, wygląda w nich na starszą dziewczynkę, słodziak, dziewczyny, zróbcie tą morfologię jak tak wam się słabo robi


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz Tak jakoś pięknie...."inaczej".
Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie
zmęczona.
Dziękuję, dziękuję, dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!
[link widoczny po zalogowaniu]

Prosimy o głosy codziennie
[link widoczny po zalogowaniu]

Malwina84 (offline)

07-03-2013 10:35:40

Kamila - mi pediatra mówiła, że 700 gram to w miesiąc dzieciątko powinno przybraćsmiling smiley więc wszystko ok chyba.

Szkoda mi Was dziewczyny, że wasi faceci jacyś tacy nieogarnięci. Oni się chyba boją... Mój próbuje pomagać, ale nie bardzo wie jak się za pewne rzeczy zabrać. Ale doceniam to, że chce. Teraz to nawet nie będzie miał kiedy pomagać, bo całymi dniami w pracy...

Moi rodzice dzisiaj wyjeżdżają i ja już chodzę i płaczę. Jakiś podły nastrój mnie znowu dopada. I jeszcze przyjrzałam się swojemu brzuchowi w świetle dziennym i się załamałam. Wystaje, wisi, pełen rozstępów...;(;(;( jestem przed 30 i wyglądam tak, że już nigdy nie pokażę się w kostiumie na plaży...;(

Mojemu Małemu całkiem pokićkał się dzień z nocą. W dzień je co 3-4 godziny, a w nocy co 2...:/


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547070, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.