LUTY 2013 PRZESZCZESLIWE MAMUSIE smiling bouncing smileyciąża

Wysłane przez sophisticatedmada 

sophisticatedmada (offline)

06-03-2013 09:15:49

Mielec
Aniu a mi nie wyslali a to swinie :/ chyba mi nie chca dac nagrody grinning smiley

Asiu dziekuje :* masz racje,ze tesknoty chyba nigdy mi nie minie sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"

Ania_88 (offline)

06-03-2013 09:31:23

Mada ja wiem,że to nie jest łatwe,ale nie daj się wciągnąć w takie myślenie bo za bardzo się można wciągnąć i nie skupisz się na Emim i szybko Ci wszystko minie i potem będziesz żałować,że rozpamiętywałaś zamiast skupic się na tym dziecku zyjącym...wiem,że to jest ból..naprawdę wiem,ostatnio sama płakałam za swoją córeczk,ale zaraz myślę o Szymku i to teraz na nim musze się skupić,bo to on mnie potrzebuje a tamta dzidzia patrzy z góry i kibicuje nam z całego serca - wie,że ja kocham i myslę o niej i mimo tego,ze nie odwiedzam jej na smentarzu już tak często jak kiedys to wiem,ze to doskonale rozumie


[link widoczny po zalogowaniu]

KOCHAM CIĘ TAK MOCNO JAK JESZCZE NIKT NIKOGO NA CAŁYM ŚWIECIE MÓJ TY WYŚNIONY,WYMARZONY,WYPROSZONY!


[link widoczny po zalogowaniu]

Ania_88 (offline)

06-03-2013 09:33:40

Mada daj maila to Ci podeślę ten formularz


[link widoczny po zalogowaniu]

KOCHAM CIĘ TAK MOCNO JAK JESZCZE NIKT NIKOGO NA CAŁYM ŚWIECIE MÓJ TY WYŚNIONY,WYMARZONY,WYPROSZONY!


[link widoczny po zalogowaniu]

sophisticatedmada (offline)

06-03-2013 09:37:46

Mielec
Aniu masz racje smiling smiley dziekuje :*
sophisticatedmada@interia.pl


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"

Ania_88 (offline)

06-03-2013 09:45:07

Madzia wysłane winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

KOCHAM CIĘ TAK MOCNO JAK JESZCZE NIKT NIKOGO NA CAŁYM ŚWIECIE MÓJ TY WYŚNIONY,WYMARZONY,WYPROSZONY!


[link widoczny po zalogowaniu]

olamarcinola (offline)

06-03-2013 13:19:15

Wrocław
Witam się wiosennie !!!
U nas piękna pogoda, my już poi porannym spacerku, a po obiadku jeszcze raz wyjdziemy, to od razu Julę z przedszkola odbiorę, jest taka piękna pogoda dzisiaj że aż się nie chce nic tylko na dworze siedzieć
Malwinko moja Zuza miesiąc potrzebowała, żeby przestawić się na dzienne funkcjonowanie, ale stale muszę pilnować tego rytmu, jak w dzień śpi dłużej niż 2 godzinki, to ją budzę na cyca i potem sobie troszkę czuwa, bo jak za długo w dzień śpi to potem też jej się w nocy spać nie chce, ale od ponad tygodnia całe noce mi przesypia, od 22-ej to śpi mi tak do 4-5-ej
Asiu a może twój organizm na zmianę diety tak zareagował tymi zaparciami i może te nagłe zmiany na laktację też wpłynęły, nie znam się na tym, ale to jedyne co mi do głowy przychodzi


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz Tak jakoś pięknie...."inaczej".
Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie
zmęczona.
Dziękuję, dziękuję, dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!
[link widoczny po zalogowaniu]

Prosimy o głosy codziennie
[link widoczny po zalogowaniu]

olamarcinola (offline)

06-03-2013 13:47:03

Wrocław
Madziu wiem co czujesz, moja Zuza jest tak do Krystianka podobna, że nieraz jak tak na nią patrzę to dawne wspomnienia wracają i łezka w oku się kręci, ale staram się nie wpadać w dołek, bo ona to wszystko czuje i od razu nie spokojna się robi
Basiu trzymam kciuki za bratową, będzie ok
Benitko kurcze oby to nie było nic wielkiego z tymi wynikami, ściskam cię mocno
Monia no nie ładnie ze strony twojego męża, ciekawe jak masz powiedzieć rodzicom, żeby spali w hotelu, hamuwa mam nadzieję że mu przejdzie
no ja w końcu kupiłam tę maść pośladkową z ziajki, fajna jest i nie droga, ja zapłaciłam za nią 6,50, a czytałam że niektóre z was nawet za 5 zł ją kupują, no ale u mnie w aptekach ciężko ją dostać, a w super pharmie taką cenę mieli, ale to i tak taniej niż np. za linomag, mniejszy prawie o połowę jest i 10zł kosztuje, a efekt ten sam
Moja Zuza już 4700 waży wielkie oczy pulpecik się z niej robi
Nadia no nie fajnie, jak wsparcia w mężu się nie ma szczególnie przy pierwszym dziecku, jak się nie wiele umie, ja na męża na szczęście mogę we wszystkim liczyć, szczególnie Julą się teraz zajmuje, dużo się z nią bawi, kąpie ją i ubiera, ale jak trzeba to i Zuzie przewinie i pobawi


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz Tak jakoś pięknie...."inaczej".
Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie
zmęczona.
Dziękuję, dziękuję, dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!
[link widoczny po zalogowaniu]

Prosimy o głosy codziennie
[link widoczny po zalogowaniu]

Asiulka28 (offline)

06-03-2013 13:48:05

Niemcy
Dziewczynki ja tak na szybko bo z radosci pekam grinning smiley 3 karmienia odpuscilam a rano o obudzilam sie cala zalana mlekiem i nie nadazam wkladek zmieniac a niunia juz najedzona Jak bak jest grinning smiley

U nas tez wiosna i sprzatam Balkon, zeby juz sobie kawke tam pic smiling smiley

sophisticatedmada (offline)

06-03-2013 13:48:45

Mielec
Aniu dziekuje smiling smiley

Olu u mnie tez cudowna pogoda,az chce sie zyc smiling smiley
moj myli sobie dzien z noca niestety,zazdroszcze Ci. poradz mi prosze kochana jak mam go przestawic.


bylam z Emim u pediatry zeby go obejrzala bo nasza go jeszcze nie badala,przy okazji go oblukala bo katar ma znow i pokasluje a jak chce plakac to az piszczy,balam sie ze cos ma z gardelkiem
ale niby jest ok wszystko
po wyplacie musze kupic jakis dobry nawilzacz

aaa i maly ma plesniawki !wielkie oczy kurcze skad ? jak karmie go cycusiem a tylko herbatke daje w butli...... cos robie nietak ?
no i kazala nam szczepic 6w1 z uwagi na wczesniactwo i seruszko


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"

sophisticatedmada (offline)

06-03-2013 13:50:12

Mielec
Asiula cudowne wiesci !!!!!!smiling bouncing smileykarmienie piersią


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
"I can't tell you the key to the success, but the key to the failure is trying to please everyone"
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547070, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.