Gryfne mamuśki ze Śląska

Wysłane przez Ankaskakanka 

nellusia89 (offline)

14-12-2010 20:38:45

Siemianowice Śląskie
Witam !
Nazywam się Natalia i jestem z Siemianowic Śląskich
Moja córka 9.12 br skończyła rok
W przyszłości chcę z nią zwiedzić każde ciekawe miejsce na Śląsku

Ogólnie mała jest grzeczna.. Choć teraz w chorobie strasznie marudzi..
Od początku mamy problemy z karmieniem .. smutny
Także zaraz po zastrzykach płacz badania krwi .. Bo mamy niedowagę.. W sumie mała dobrą wagę miała tylko w wieku 5ciu miesięcy . Jedyna lekarka która bardziej zainteresowała się małą..


pozdrawiam,Natalia

syka7 (offline)

17-12-2010 19:56:30

Zabrze
Witam.
kasia24
Magde i Iwonkę Szurawską chyba znam byłam wychowawczynią na kolonii jak one były tam jedna ta starsza bodajże Iwona była u mnie w grupie pamiętam że była z Zaborza taka lekko grubiutka i piegowata smiling smiley był to rok 1997.
Inne wymienione osoby nie znam pewnie nie mój rocznik (76)

kimi
Witam.
Ja Mam 2 dzieci 3l. córkę i 8mcy syn.
Nie pracuje, ale roboty przy 2 to mam na okrągło, czasami tylko zaglądam na forum więc przepraszam że nie tak regularnie.

nellusia
Witam jestem z Zabrza.
Nie martw się moja droga ja mam 3l córkę i waży 12kg, a mój syn ma 8 miesięcy i waży 10kg i co ty na to?
moja córka do dziś jest niejadkiem, mając 16 miesięcy ważyła 8,5kg i była w grupie centylowej "3"
Nie ma się co martwić naprawdę, moja je tylko suche bułki, salami z indyka, jajko tylko białko, pomidor, ogórek zielony i jabłko ale tylko potarte i to wszystko. Takie ma menu.
Innych owoców nie tknie i żyje. pozdrawiam.


Syka7 - Zabrze.
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

09-01-2011 18:02:21

Zabrze
pusto tu... a szkoda, mógłby być fajny wątek...



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

nellusia89 (offline)

09-01-2011 21:52:51

Siemianowice Śląskie
Nastka na szczęście zaczęła jeść grinning smiley
Tyle,że ma jakiś bunt i nie chce spać.. Trzeba z nią walczyć sad smiley
Ale zapewne jej minie winking smiley
Widzę,że dużo osób z Zabrza.. Chodziłam tam do szkoły winking smiley

synke (offline)

07-02-2011 21:39:00

Mysłowice
a cóż to, Śląsk z mapy wymazali? nie słyszałam jakoś... no, dziewczyny, przeca się nie damy, co? spinning smiley sticking its tongue out


-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014

Gosior23 (offline)

07-02-2011 21:56:26

chorzów/Den Haag
Witam smiling smiley
Jestem Gosia i jestem z Chorzowa,tyle ze aktualnie mieszkam w holandii.
Mam dwie córeczki Olivia ma rok i 8miesiecy a Alicja 3miesiace i 3dnismiling smileyOóglnie nie mam z nimi problemow sa bardzo wesole bardzo ładnie śpią niemam na co narzekać,tyle ze Olivia teraz chora i ciezko znosi chorobe duzo spi w ciagu dnia a jak nie spi to marudzi i popłakuje no i ciezko znosi ząbkowanie na szczescie zostały nam tylko 5tki i koniec z zebamismiling smileyAlicja jest bardzo radosnym dzieckiem jak nie spi to gada i sie smieje.Od urodzenia miala problemy z refluksem ale ODPUKAC od jakiegos tyogdnia niema ani śladu po nim-cud-albo poprostu go zwalczyłasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

seeya84 (offline)

07-02-2011 22:15:58

Zabrze
witamsmiling smiley
widzę wątek się rozkręcasmiling smiley
moja Oliwka na szczęście od urodzenia przesypia w nocy około 12 godzin,z synkiem to miałam przeboje i przez rok nie spałam. teraz jest troszkę gorzej bo ząbki nam idą,jeden już mamy,drugi już na wylociesmiling smiley znam kilka osób z Zaborza i Rokitnicy,ale nie te co napisaliściesmiling smiley

miłej i spokojnej nocki życzęsmiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Gosior23 (offline)

07-02-2011 22:48:23

chorzów/Den Haag
Moja Olivia po skonczeniu miesiaca spała całe noce,a nawet do poludnia potrafila spac,zawsze kladlam ja o 19.30 i spala do 10-11 a nawet 12 bez przebudzenia,takze ja to mialam rajsmiling smileyAla po skonczeniu 6tyg zaczela spac od 19 do 6-7 rana ale od jakiegos czasu budzi sie o 3-4 dzis dałam jej na noc do mleka kleik i mam nadzieje ze pospi dluzej(jestesmy na cycku ale n noc daje jej modyfikowane bo moim sie tak bardo nie najada)smiling smileyrano jak sie budzi o 8 to sobie gada w lozeczku i zasypia znowu i spi do 10 potem z 2h sie cieszy gada i znowu spi ze 2h potem znowu sie cieszy znowu spi z 2h i potem smiechy chichy i kąpiel i błogi sensmiling smileyAle Olivia nie sypia zbyt dobrze odkad Ala sie urodzila strasznie wymusza płacz w nocy,jak juz jej sie zdarzylo przebudzic w nocy to wołała musia albo jeknęła i tyle a teraz slysze ze nie jest to jej płacz tylko wymuszane darcie sie;/zostawialabym ją w tym darciu sie gdyby nie to ze na pewno obudzilaby Ale to do niej ide a potrafi tak ze 3razy w nocy sie obudzic nie co noc ale zdarza sie.Wy macie chyba starsze dzieci,tez mialy taki etap w tym wieku?A poza tym to jest fajnie Olivia uwielbia Ale,kocha ja caluje przytula chce brac na raczki,Ala tez juz sie nia interesuje patrzy na nią smieje sie do niej gadasmiling smileytakze coraz śmieszniej jestsmiling smiley
Ida sie legnąć dziołszki i mom nadzieja ze cos sie tu ruszy...do zaświnking smileykolorowych


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

nellusia89 (offline)

08-02-2011 22:38:45

Siemianowice Śląskie
Z tego co widzę to macie Aniołki a nie dzieci hehe :joliecouette:
Moja dzisiaj spała od 20:30 do 9:27 wielkie oczy
jestem w szoku normalnie.. poważnie !
chociaż jak była młodsza to wstawała około 5:00/6:00 dostawała amciu i znowu spanko do 12:00...
niestety w nocy nadal pije .. chcę dzisiaj wziąć na noc niekapka.. zobaczę czy damy radę.. w razie czego naszykuję butelkę.
nie wiem czy już wcześniej pisałam ale mała od 5tego miesiąca życia nie chce mleczka.. teraz ma 14 miesięcy i muszę ją zmuszać do jedzenia.. jeszcze jakoś ponad tydzień temu potrafiła pochłonąć nawet 2 duże słoiczki + obiad , 2 parówki .. a teraz znowu jej się odwidziało . zawsze jej się ' odwidzuje ' przed kontrolą wagi ..
w nocy pije wodę.. po roczku dopiero zaczęła chodzić..ząbki też dostała po roczku .. ma ich aż 2 :sleeping_baby_55:

pozdrawiam !!

syka7 (offline)

17-02-2011 15:57:22

Zabrze
Witam was kochaniutkie
,
Gosior
Iwona z Zabrza Zaborza winking smiley
Powiedz mi jak dajesz na co dzień sobie rade z 2 małych dzieci.
Ja mam córkę 3,5r i syna 10 miesięcy wczoraj skończy, i ledwo zipię przy tych łobuzach.
Emilka jest bardzo zazdrosna o małego, ten by chciał u mnie na rączkach siedzieć cały dzień i się cmokać winking smiley a ta też lgnie do mnie tulić się. Emilka opiekuje się nim jak poproszę na moment ale jak tylko coś jej zabierze to mu wyrywa i nie patrzy że mu krzywdę zrobi ciągnąć go. Wieczny chaos panuje u mnie w domu zabawki się walają po mieszkaniu bo mały raczkuje i przenosi wszystko. Oj czasami padam na pysk winking smiley
A jak tam u Ciebie masz jeszcze mniejszą różnicę widzę.

Nellusia89
Witam, a ty to do jakiej szkoły chodziłaś w Zabrzu.
Ja na Traugutta -Zespół Szkół Ekonomiczno Usługowych.

synke
No widzisz wszystkie ślązory zajęte są chyba gotowaniem i krzątaniem smiling smiley bo riśtis nos tu mało.


Syka7 - Zabrze.
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.