Stycznióweczki 2013

Wysłane przez evelka0111 

pyza0204 (offline)

20-02-2013 16:22:49

Jeleń
Evelka co do zdjecia to faktycznie po ch.. komus tyle glosow, tym bardziej, ze widac, ze to jakies wyżebrane, bo ja osobiscie jak bym natknela sie na nie to nie zaglosowalabym.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pyza0204 (offline)

20-02-2013 16:23:52

Jeleń
a i jeszcze jedno po jakiego grzyba ludzie pod zdjeciami pisza te cholerne "zapraszam do nas". To jest żenada.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

20-02-2013 16:24:30

Bydgoszcz
Wstawiłam fotki ale przez kurtkę nie widać za bardzo fryzurkisad smiley

A ja po wyjeździe mamy prasuje wszystko bo małej rzeczy piorę z moimi białymi więc pralka częściej chodzismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pyza0204 (offline)

20-02-2013 16:25:19

Jeleń
a ja do pupy niczego nie uzywam, bo im więcej chemii tym uważam, że gorzej, a Nina nie miala jeszcze pupy odparzonej.

Kamyk przyzwyczailas ksieciunia do wody to masztongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

20-02-2013 16:26:04

Bydgoszcz
No właśnie nie rozumiem. Bo takie zdjęcie jest np normalne i dla mnie nie przedstawia ono żadnych czułości bardziej pogrzebowesmiling smiley ha ha


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

20-02-2013 16:28:12

Bydgoszcz
Chyba rozkłada mnie choroba bo zimno mi jak cholerasad smiley Natalia u mnie wiosna pełną parąsmiling smiley
Zarejestrowałam małą w urzędzie i nie mieli pretensji że imię Zoesmiling smiley bo pamiętam że Twoja koleżanka miała z tym problem


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pyza0204 (offline)

20-02-2013 16:33:09

Jeleń
Evelka no widzisz wszystko zależy od tego jaki "światowy" urząd i urzędnik. SUper, że się udało, bo to piękne imię!

Od dziś jestem na diecietongue sticking out smiley CIekawe jak długo, bo nigdy na żadnej nie byłam. Na kolację mam befsztyk i sałatętongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

20-02-2013 16:33:21

Bydgoszcz
A może naprawdę zamiast tych wszystkich kombinacji to kupcie tą maść na te krostki. Hydrocortison kosztuje ok 5 zł. nanamach podała stronkismiling smiley
Bo twarz Zołki wyglądała masakrycznie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kamyk202 (offline)

20-02-2013 16:34:22

Wrocław
buhahaha grinning smileygrinning smiley
ksieciunia do wody tongue sticking out smileytongue sticking out smiley no dupkę ma jak ksieciunio na ziarnku grochu grinning smileygrinning smiley
swoja drogą ciagle spi wielkie oczy od 13 ! tongue sticking out smiley
Pyzka - czyli co nie prasujesz tak jak i ja? bo szukam kurcze jakiegoś wsparcia bo tu wszystkie prasują grinning smiley
Evelka - faktycznei ten Nivea jest tępy.... nawet umyc go ciężko. winking smiley a te zdjęcia w konkursach to ja też nie kumam...w ogóle o co kaman z tymi cyferkami w komentarzach? +3, 25, 45 itp? bo jestem za tępa strzała żeby to zrozumiec grinning smiley \a moje zdjecie jest takie [ebobas.pl] ale to juz wiecie tongue sticking out smileytongue sticking out smiley i tez nie rozumiem regulaminu - generalnie i tak chyba jury sobie zdj wybierze które wygra , awyscig szczurów pozostawiam bez komentarza grinning smiley i faktycznei niektóre zdj są jak pogrzebowe grinning smileygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

20-02-2013 16:37:42

Ja przez te kwaśne kupy próbowałam już do pupy różnych rzeczy... W szpitalu smarowalam niveą bo miałam próbkę, ale szału nie było... Teraz musiałam Alantanem plus, żeby zagoić pupę, a od czwartku albo piątku chcę zużyć do końca maść robioną z apteki bo to końcówka. A potem chcę też Linomagiem, a w razie czego mam Sudocrem, Alantan plus no i jeszcze jedną maść robioną. Oby tylko te kupy kwaśne nie wróciły...
A co do chusteczek to pierwsze opakowanie miałam Nivea bo kupiłam z pudełkiem i były rewelacyjne i pięknie pachniały. Potem już Pampers sensitive cały czas do dziś. chętnie wróciłabym do Nivei, ale są droższe i mi szkoda kasy...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547100, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.