Stycznióweczki 2013

Wysłane przez evelka0111 

Anonimowy użytkownik (offline)

20-02-2013 13:07:15

Kropka, gratulacje z powodu kikutka i pięknie przybierającej Martynki smiling smiley

Evelka, Tobie napisać zapomniałam, że cieszę się Twoim szczęściem z powodu teścia i że z całego serca zazdroszczę ;D Ta rura woli 1000zł emerytury niż mieć więcej i dorabiać.

My już po spacerze. W śniegu ciężko się idzie. Dzisiaj Lenka spała 8 godzin grinning smiley, potem buszowała, i na spacerze spała. Teraz przy rozbieraniu otworzyła oko i śpi dalej. Kupa zaniesiona do przychodni więc czekamy na wyniki tydzień lub dwa.

Kropka, z tego co pamiętam to Nanamach fajnie kombinowała z kolorami w domu winking smiley

evelka0111 (offline)

20-02-2013 13:16:56

Bydgoszcz
Idziemy z Zołka wysłac paczke do e cioci kamykowejradość do pózniej

Stary pracuje od 10 do 22 czyli bede go ogladac w weekendythe finger smiley dzis to opije!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kropczenka (offline)

20-02-2013 13:27:02

Rybnik
Pyzko położna była dzisiaj i pytała czy chcę, żeby mi TAM wielkie oczy zajżała ale powiedziałam, że nie ma potrzeby bo ładnie się goi, nic mnie nie boli i nie ma nic co by mnie niepokoiło grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley Siara mi było rozjebać się przy niej z takim niewygolonym korytem grinning smiley A przed Tomkiem to nie było mi wstyd wielkie oczy Bardziej wstydziłam się przed ciążą i porodem niż teraz. A z resztą Tomta to pół lekarza i jego takie rzeczy interesują, ciekawią. Dobrze, że się nie brzydzi wielkie oczy Kochany ludź <3

Katko dziękujemy skarbie :* :* :* Może Nanamach zaproponuje jakiś kolor winking smiley Gadałaś z teściową o tym jej użytkowaniu termy?

NANAMACH jakie kolory można polączyć z pomarańczowym?

Dziś na obiad kiszona kapucha z zasmażką, ziemniaczorki i kiełbasa podpiekana na patelni. Miałam o wyboru kotlet ale jakoś się nimi objadłam i kiełbaska wydaje mi się bardziej ponęntna grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

pyza0204 (offline)

20-02-2013 13:51:41

Jeleń
Kropa dobrze mieć w domu lekarzatongue sticking out smiley niech się mąż realizuje. Wg mnie kolory napisu mogłyby być jaśne np. biel, krem w pomarańczowe kropki, brązowo- kremowe, zielone. Tu jest paleta barw looknij z jakimi kolorami jest pomarancz [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

20-02-2013 14:29:00

Ooo i Natalia też się zna smiling smiley Ja to jakaś taka w ogóle jestem beznadziejna w tych sprawach... Nawet eśli coś mi się w pierwszej chwili podoba, to ak mam to w domu, to przestaje mi się podobać. Zawsze u kogoś podoba mi się bardziej ;D

Dodałam dwa zdjęcia. W tym jedno z tatusiem winking smiley W ogóle to Wy tak pięknie stroicie te dzieciaczki, a ja nawet takich ciuszków nie kupowałam. Ubieram Lenę w to co najwygodniejsze do szybkiego przewinięcia albo zmiany (bo ulewa zaawsze wtedy kiedy bym najmniej tego chciała) , więc nie mam się czym chwalić jesli chodzi o Lenkę w kreacjach winking smiley

Evelka to już szczyt szczęścia! Teraz to już padłam z zazdrości! Cały dzien bez tego chuja... Ja bym tak strasznie chciała mieć w dzień święty spokój. Błogi spokój będzieszmiała w domu i na pewno od razu więcej zapału do wszystkiego! smiling smiley Opij to koniecznie! No i oby nie stracił roboty (chociaż tyle dobrego można mu życzyć!) winking smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-20 14:31 przez Katka_k.

kamyk202 (offline)

20-02-2013 15:13:58

Wrocław
hej smiling smiley
moje Młode śpi od 13 wiec nie mam za duzo czasu smiling smiley ale spał godz na balkonie, teraz przeniosłam go juz do łóżeczka. Ale troche ogarnełam chatę, umyłam podłogę i lustro i wyciagnełam karkówkę z zamrażarki. Dzis bedzie ryż, karkówka i marchewka gotowana - uwielbiam ten zestaw grinning smiley
Antoś dzis obudził sie o 2.30 i 6.30 wiec dał mi pospać grinning smiley i pierwszy raz spał całą noc z jedna pieluchą - bo o 2.30 nie było w niej kupy a nie chciałam go rozbudzać przebieraniem grinning smiley ale o 6.30 miał juz tam hardkor grinning smileygrinning smiley - była potrzeba mycia w kranie grinning smiley

Kropa - super ze pępek wreszcie odpadł! nie znam sie kompletnie na doborze kolorów, ani na plastycznych rzeczach - bozia mi poskąpiła tego daru podobnie jak tobie i Katce grinning smiley w ogóle nie umiem ani wyszywać, ani ładnie szyć, ani malować, rysować, lepic - nic co ma zwiazek z plastyką i techniką grinning smiley lubię za to matematykę i chemie tongue sticking out smileytongue sticking out smiley
co do szwów - to położna mi w szpitalu powiedziała że mogą sie nawet do pół roku rozpuszczac!! wielkie oczy moje się już rozuściły - te dwa co miałam w środku
co do zagladania TAM to Andrzej ani razu tam nie patrzył a i ja zagladałam moze ze 3 razy od porodu...winking smiley
Kamil - Antoś ma sliczny pępek, wklęśnięty, ale miał taki od samego początku - nawet jak miał kikut jeszcze to tak jakby w środku smiling smiley
Kasia - no wreszcie wiem z kim tak namietnie smsowałam podczas jak Ty rodziłaś grinning smileygrinning smiley tongue sticking out smiley Lena jakby podobna do Roberta troche - ale oczy - ewidentnie WIELKIE Twoje smiling smiley
Evelka - cieszę się BARDZO ze teścia fiuta nie bedzie grinning smiley i dziekujemy za przesyłkę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kamyk202 (offline)

20-02-2013 15:19:29

Wrocław
aha miałam się pytać - wy tak wszystko po każdym praniu prasujecie? bo ja stwierdziłam że nie bedę prasować bo po co? czasem jak mam chęć to poprasuję, albo jak jest mocno wygniecione, ale po co prasowac pieluchy tetrowe, skoro ich nie używam do przebierania tylko "jako szmatek"?
a ciuszki też po co wyjaławiać prasowaniem? stwierdziłam że ten czas co miałabym prasować to sobie posiedzę i odpocznę smiling smiley i ja nie prasuję smiling smiley
aha - nanamach - wczoraj kąpałam Antosia w nadmanganianie - czy to dziadostwo też ci tak zasyfiło pieluchy które wkładasz do kąpieli? bo ja używam do kapania trzech pieluszek i teraz wyglądają, jakby je ktoś za przeproszeniem osrał grinning smileygrinning smiley
no i powiedz mi ile tych tabletek wrzucałaś do wanienki? bo ja wrzuciłam dwie ale szybko je wyławiałam bo mi sie woda bordowa zrobiła, a miała być różowa lekko...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

20-02-2013 15:33:30

Kamyczku, położna mi poradziła, żeby w słoiku rozpuścić tabletkę i dolewać do wanny tyle ile trzeba a resztę trzymać w lodówce.

kamyk202 (offline)

20-02-2013 15:43:48

Wrocław
Kasia - o widzisz - o tym nie pomyślałam, ale tam jest napisane w ulotce ze do odkażania skóry r-r zrobić ok 0,05% czyli w 400 ml wody rozpuscić 1 tabl. W zwiazku z tym, zę do kapania uzywam wiecej niż 400ml wody to rozp dwie grinning smiley i wyszło jak wyszło grinning smiley Po jakim czasie te krostki powinny zniknąć? bo ja juz mam dosc tego jak moje dziecko wyglada. Jak zasyfione. Krosty na głowie, na klacie, no i te nieszczęsne uszy - skóra się łuszczy i mam wrażenie że to czerwone jest wieksze...... ech sad smiley w przyszłym tyg idę na szczepienie to mam nadzieję ze cos mi powie ta durna pediatra.
evelko :* ja do pupy używam linomag krem, a jak się odparzy to sudocrem. Póki co działa. No i nie wiem czy wam pisałam, ale moje dziecko nie może uzywać chusteczek do pupy sad smiley bo zaraz sie odparza sad smiley tylko wodą moge go myć. Ma tak i po Pampersowych i po Huggiesowych chustkach sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pyza0204 (offline)

20-02-2013 16:21:37

Jeleń
Kamyk Chciałaś mieć fioletowego synia?tongue sticking out smiley Wariatkosmiling smiley Ja szczerze to raz prasowałam, potem za każdym razem prasowała mi mama jak wpadła na kawę ( tak przypadkiem kazałam jej zajrzeć do pokoju gdzie trzymam pranie i zawsze sie zlitowala, bo wie, ze tego nie znosze). A teraz wlasnie 3 prania czekaja na mnie do wyprasowania, z czego polowa juz z powrotem w praniu, bo nie zdazylam wyprasowac, a juz bylo potrzebne:p moze sie zaraz zabiore za to prasowanie (ale nie obiecuje)tongue sticking out smiley Igraszki już były?

Cholera ile u nas śniegu!!I Nadal sypie;/ wyszlam z mala na spacer, zakopalam sie w bramie i zawrocilam. Kurwicy dostaje juz z ta zima.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546840, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.