Stycznióweczki 2013

Wysłane przez evelka0111 

pyza0204 (offline)

17-02-2013 14:24:11

Jeleń
a więc u Ninki na szyi jest coś takiego, zmniejsza się na szczęście Katka to jakos nazwała- bocianowe cos tam


a na rączce w okolicach łokcia jest cos takiego, niestety się zwiększa (nie bylo tego po porodzie) i uwypukla, wiec pewnie bedzie potrzebowalo interwencji lekarza, a nazywa sie truskawka



Może Martynka ma naczyniaka (jest wiele rodzajów), który zniknie. A może po prostu ma znamię. Tak czy siak teraz nic z tym nie zrobią, trzeba obserwować do roku.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kropczenka (offline)

17-02-2013 14:54:34

Rybnik
Czyli powinnam obserwować czy u Martyny się nie uwypukli... Hm...
Miłego popołudnia u teściów... :*


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

17-02-2013 16:31:22

Jak położę Lenkę spać, to wstawię zdjęcia tych USZCZYPNIĘĆ BOCIANA (tak się to nazywa, a przynajmniej takie coś znalazłam z necie), które ma Lenka.

evelka0111 (offline)

17-02-2013 19:06:00

Bydgoszcz
Kamilko a może zakup tą maść hydrocortison jest na doz.pl Asia podsyłała linki. Ja użyłam dwa razy i wszystko poznikało. Teraz walczę z ciemieniuchąsad smiley

U nas niedziela minęła rodzinnie. Spacerek po parku w słoneczne południe. A Zołka anioł najpierw spała do 11 a po spacerku aż do teraz leży sobie sama oczywiście co chwila daję jej buziaki i tato zabawiasmiling smiley wstawiłam dwa zdjęcia moich skarbów więc zapraszam.

Ze mną niestety nie znów żadne nie wyszłoMr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pyza0204 (offline)

17-02-2013 19:26:06

Jeleń
Kropuś Pani doktor mówiła, że wszystkie zmiany skórne to zazwyczaj naczyniaki. Przy wizycie u pediatry pamietaj, by na to spojrzał. No to na łokciu Ninki jest brzysdkie, a na początku była to mała czerwona plamka, oby zeszło. Jak nie to na szczescie nie jest to na twarzy itp, wiec usuniecie nie bedzie mocno widoczne. (bo po usunieciu miejsce po naczyniaku sie nie opala)

Ale sie zmeczylam wizyta u tesciow, jak ja ich nie trawie. Uprzedzilam sie. ALe dzis byl temat mojej przyjaciolki, bo rozeszla sie z mezem, bo ten sie znecal nad nia psychicznie. No i moj tesciu, ze ona zdradza meza z naszym kolega z pracy. No to ja sie pytam go czy widzial, a on ze nie "ale ludzie gadaja". no to go opieprzylam, ze skoro nie widzial to ma przestac pierdolic, bo ludzie gadaja tez ze widzieli ufo i takie tam. Ale mnie wkurza takie prymitywne plotkowanie.blee


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kropczenka (offline)

17-02-2013 20:59:20

Rybnik
Pyza ide dodac zdjecie tej plamy. Zerknij proszę i powiedz co myślisz smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

pyza0204 (offline)

17-02-2013 21:13:17

Jeleń
kropa pani dr pyza wypowiedziala sie pod zdjeciem;p to jest miniaturka tego co nina ma na szyi. buzka mamuska


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

nanamach (offline)

17-02-2013 22:50:17

Rzeszów
Kamil dziś smarowałam wysypke rumiankiem 4 razy i zbladło i to nawet bardzo i juz nie jest takie suche jak wczoraj podzwoniłam tez po znajomych co maja dzieci i u wiekszości były z opowieści tez takie wysypki i u kazdego bylo to hormonalne i ostatecznie przeszło ale czas byl różny nawet do kilku miesięcy i wiekszość przemywała przegotowana wodą i rumiankiem (mi o rumianku tez połozna mówiła) a jak nie przejdzie albo nie bedzie znacznej poprawy to w srode poprosze o recepte na ta masc co evelka miała dla Zolki bo juz chce zeby Fasol znowu mial gladką buzke szyjke i kark smiling smiley albo kupie ta bez recepty słabszy [link widoczny po zalogowaniu] lub [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

nanamach (offline)

17-02-2013 23:04:19

Rzeszów
i co miałam iść spać razem z Fasolem i znowu dupa smiling smiley robote se wynalazłam później tu a teraz mykam na program poławiacze diamentów si ja smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546890, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.