Stycznióweczki 2013

Wysłane przez evelka0111 

evelka0111 (offline)

15-01-2013 15:15:26

Bydgoszcz
Sylwia pisz i marudź po to tu jesteśmy, na pewno Piotrkowi jest ciężko z Twoimi rodzicami jak to bywa w związkach połączonych z rodzicami. Ja też nie mam łatwo mieszkając z Kama ojcem.

Popiszę więcej w nocy. teraz mam chwile czasu bo wysłałam mamę z małą na spacer. Posprzątałam cały dół a teraz ogarnę pazurki, by nabrały jakiś kolorów.

A Kropa ma rację z tą rozmową my codziennie wieczorem z Kamem zaczęliśmy omawiać nasz dzień co nas denerwowało i co powinniśmy zmienić.
I jest inaczej nie mijamy się dzięki temu.

No to uciekamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

nanamach (offline)

15-01-2013 15:34:19

Rzeszów
heja
była u nas dzis połozna i wszystko super przyjdzie jeszcze 4 razy wyciągneła mi z rany petelki mówi ze bardzo ladnie zszyte i ladnie sie goi maluszkowi pepek tez super sie goi i cacy z nim smiling smiley teraz spi ale pewnie zaraz sie obudzi na jedzonko bo ostatnio ma mega apetyt smiling smiley ale dobrze bo nawał zniknał i cyce zmiękły smiling smiley

ech te rozterki kurcze srednio macie z brakiem pomocy u mnie jedyne co to moja matka mnie delikatnie mówiąc podkurwiła bo sie obraziła gdy mój jej powiedział zeby po spalonym cygarze odczekala chwile zanim przyjdzie do maluszka bo to smierdzi w czym go poparlam no i sie obrazila ze od piatku nie byla u malego (mimo ze mój ja przprosił to mu jeszcze wieksza awanture zrobila) ech no ale ona ma mega ciezki charakter i wszystko musi byc jak ona chce a my sobie nie damy bo ma byc jak my chcemy kiedys jej przejdzie

ja swojego męża moge tylko chwalić po porodzie pokochałam go jeszcze bardziej naprawdę mi pomaga we wszystkim siedział ze mna w szpitalu od 7 do 22 i wszystko robił przy małym i nadal w domu robi wszystko ze mi praktycznie zostaje karmienie dzieki naszemu skarbowi oboje sie doceniliśmy na nowo i odkryliśmy wręcz jest naprawde super lepiej jak w poczatkach naszych smiling smiley

o chyba sie Fasol budzi


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ineska7 (offline)

15-01-2013 16:35:33

Ełk
cześć! Czytam Was na bieżąco ale nie chciało sie pisać bo tel mnie wkurza,dobrze ze juz mamy normalny internet i moge na lapku siedziec smiling smiley
Z tego co doczytałam to chyba tylko Kropka czeka na maluszka?
ja dzis byłam u gina,wszystko we mnie pozamykane,wod płodowych jeszcze duzo,łozysko ok,wiec dał mi skierowanie do szpitala dopiero na na 21.01
Jak ja Wam zazdroszcze dziewczyny ze juz macie swoje maluszki, i juz porod dawno za Wami. Ja síe martwie i denerwuje bo jeszcze nie wiem co mnie czeka sad smiley(


[link widoczny po zalogowaniu]

hanka_01 (offline)

15-01-2013 16:55:33

Kropuska moge kopnac Cie z calej sily w tylek wtedy napewno urodziszgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kropczenka (offline)

15-01-2013 17:28:11

Rybnik
Hania jebaj mnie w dupsko! wielkie oczy grinning smiley Nic innego mi się nie marzy grinning smiley

Ineska do rodzenia jest też Kakunia winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ineska7 (offline)

15-01-2013 17:34:27

Ełk
zeby to miało pomóc w szybszym porodzie to by mój K mnie tak nakopał oj oj
Moze ja bede 10 miesiecy w ciązy chodzic wielkie oczy


[link widoczny po zalogowaniu]

kamyk202 (offline)

15-01-2013 18:16:05

Wrocław
Witajcie kochane moje!
Jeju ale za Wami tęskniłam strasznie!!!!
Bardzo serdecznei dziekuje Wam wszystkim za pamieć i gratulacje grinning smiley
Wczoraj wyszlismy ze szpitala - Antoś miał wysoką żółtaczke i musiał doświetlać się na lampach sad smiley no i nas trochę trzymali. po drodze były przeboje z serduchem - bo miał przejściową bradykardie (czyli zwolnienie akcji) ale to adaptacyjne prwdp było. No ale z sercem nie koniec bo ma niezarosnietą dziurkę w serduszku i musimy to kontrolować.
Dzieki Kropie miałyście świeże wiadomości, tak ze nie będę Was tu zanudzac wspomnieniami z porodu, bo generalnie był hardkor, ale magicznym sposobem dostałąm juz amnezji grinning smiley Andrzej był ze mną, gdyby nie on to nie wiem czy urodziłąbym, podawał mi wodę, masował plecy, podawał tlen. No a na końcu przeciał pępowinę smiling smiley Jak położyli mi Antoniego na piersi to ja sie rozryczałam (nawet teraz jak o tym myślę to mi łzy lecą) zaczęłam go tulic i mówić jak bardzo na niego czekałam smiling smiley Dzięki wspaniałym położnym, które pomagały mi rodzic i chroniły moje krocze to nie musieli mnie nacinać, mam tylko jakieś dwa małe szwy w srodku bo Antek wychodząc zahaczył łapką - bo parłam wtedy kiedy nie powinnam winking smiley
Był raz owiniety pępowiną, ale dostał 10pkt. Po porodzie 2 godz przytulaliśmy sie we trójke, Antoś ssał cycucha, Andrzej nie mógł sie na niego napatrzeć. Po 2óch godz pomógł mi iść pod prysznic się umyć, a potem zaprowadzili mnie z położna na sale poporodową. Generalnie mogłam juz sama iść i dziecko dostałam ok 17 tak ze bardzo szybko. Całą noc wtedy nie spałam, miałam taką adrenalinę ze masakra. Ciągle patrzyłam na Skarba i ryczałam ze on juz jest smiling smiley Na drugi dzień juz normalnie siadałam wiec same widzicie ze ze mna jest bardzo dobrze smiling smiley
W szpitalu zakaz odwiedzin, wiec Andrzej dowoził mi tylko to co potrzebowałam ale Antka nie widział.
Jeju nie wiem co Wam wiecej napisać, tak sobie myślę ze generalnie nie było dramatu choć jak mi przebili pęcherz i podłączyli oxytocyne to myslałam ze po ścianach bedę chodzić z bólu..... Parcie było całkiem ok - bolało, ale to jedyny etap porodu nad którym miałam kontrolę, choc nie powiem gdyby nie położne to w pewnym momencie nie wiedziałam co znaczy przeć winking smiley i mam wrażenie że kupka poleciała, choć miałam lewatywe robioną (na własną prośbę) ale w tamtym momencie miałam to po prostu gdzieś winking smiley

W ogóle bardzo GRATULUJĘ DZIEWCZYNOM JUZ ROZPAKOWANYM !!!!!! nanamach, kinia, tysiorek, kamil, gusia, zelka! mam nadzieję ze nikogo nie pominęłam?!
Nnamach , kiniusia- mamy dzieciaczki z tego samego dnia winking smiley super!

zaraz wklejam zdjęcia Antoniuszka mojego smiling smiley
ech tęskniłam za wami kochane :*

W ogóle moje dziecko jest przekochane, póki co nie jest wymagajace - je i śpi na zmianę, a ja mam mleka w cyckach ze wojsko bym wykarmiła,smiling smiley a moja mała istotka ssie ok 15-20 min i ma juz dość . Śpi 3 godz i go budze na jedzenie tak ze chyba raz sam sie obudził z głodu i płakał grinning smiley jak ssie z jednego to z drugiego leci ciurkiem, a jak zassanego puści to mleko pryska wręcz. Masakra - jak dojna Krowa karmienie piersią
I kupę wali prawie w kazdego pampka, i to najlepeij w trakcie jedzenia wiec czasem nie wiem kiedy go przebierać - czy przed czy po winking smiley bo jak robie to przed to narobi w trakcie jedzenia i zasypia, a jak zmieniam po to sie budzi i muszę go znów do cyca na chwile po zmianie dostawiać ...ech
Narazie nie wiem co mam jeść. Chciałabym normalnie ale boje się trochę, dzis nie robiłam w ogóle obiadu. Do wczoraj byłam na szpitalnym wikcie winking smiley
Pepek ciągle jest. Wczoraj Antosia jeszcze nie kapaliśmy ale dziś juz trzeba będzie smiling smiley choć w szpitalu w trakcie tych kilku dni położne kapały go tylko 2 razy.
Jutro musze iść do lekarza i go zgłosic żeby położna przyszła do nas, bo sie nie mogłam tam dzis dodzwonic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kropczenka (offline)

15-01-2013 18:39:51

Rybnik

Kropczenka (offline)

15-01-2013 18:45:41

Rybnik
Kamyk... MAMUŚKI...
Jakie Wy fajne te dzieciaki macie grinning smiley
Dziewczynki jak laleczki, chłopaki to przystojniaki grinning smiley
Powinni Wam licencje na "robienie" dzieci wyrobić grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Kropczenka (offline)

15-01-2013 18:50:40

Rybnik
Pytanie mam wielkie oczy
Jak chodziłyście na te pasy to miałyście rrobiony tylko zapis KTG czy coś jeszcze? Jakieś badanko ginekologiczne? Pytam bo nie wiem co mam zgolić grinning smiley Sapę czy pępek wielkie oczy grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547350, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.