Stycznióweczki 2013

Wysłane przez evelka0111 

nanamach (offline)

14-01-2013 15:21:07

Rzeszów
kamil pyszna płynna dieta smiling smiley ja na obiad dostałam rosół więc może i ty dostaniesz a na kolacje mleczna zupę z cynamonem ale to było mega pyszne na tym głodzie!! bo sniadanie takie jak u ciebie smiling smiley normalny obiad dostałam dopiero w dzien wypisu znaczy nie w płynie smiling smiley

Pyzka moze masz ten mniejszy rozek ferretti maja duze bo 85x85 a z reguly inne sa mniejsze o 10 cm Ninka to sliczna królewna

Kropa spoko urodzisz w końcu lada dzień i bedziesz mieć Bułę przy sobie smiling smiley

u mnie coraz lepiej ale jeszcze ciągnie i czasem zapiecze rana no i po nocy jak wstaje albo jak posiedze to chodze zlamana w pół jeszcze smiling smiley prysznic daje mega ulgę rozluznia mieśnie no i kregosłup mnie boli od pozycji spania bo na boku jeszcze nie jestem w stanie leżec tylko na wznak ale idzie ku lepszemu brzuchol mi juz mega spadł

Bartuś od dzisiejszej nocy zaczął wiecej jesc noc w zasadzie ladnie przesypia o 3 nawet go budziłam na jedzenie a pozniej juz sam sie o 5 obudzil i od 5 jadl juz 6 razy!! apetyt mu rosnie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

pyza0204 (offline)

14-01-2013 16:23:39

Jeleń
Nanamach Mam rożek ten 85-85smiling smiley Mycha ma długie nogi, jak rozprostujesmiling smiley a już coraz bardziej się kręci


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

14-01-2013 17:43:59

Rana ślicznie się goi, położna dziś oglądała. A pępek nam odpadł wczoraj smiling smiley Czuję się dobrze, tylko zmęczona i wkurwiona, bo z teściową znów wojna. Lenka jak zje po kąpieli to też potem ma 2-3 pobudki, tylko, że problem jest z tym, że nie chce zasnąć przez ten brzuszek. Dziś w dzień z brzuchem lepiej, więc mam nadzieję, że w nocy też będzie ok...

gusia22 (offline)

14-01-2013 18:04:33

Grodzisk Wlkp.
witam moja agusia urodziła Dominika 58cm,waga 4450 dzis o 11.42


[link widoczny po zalogowaniu]

Kropczenka (offline)

14-01-2013 18:24:29

Rybnik
Gusia to niemały krupnioczek skoro prwie 4,5 kilo grinning smiley

Katka cieszymy się z odpadniętego pępuszka! Trzeba go oblać nie? Soczkiem a może kawką zbożową? He..

Pyzko myślałam o tym ale nie zmienię wizyty. Tato się nie pogniewa a i reszta rodziny myślę będzie w stanie zrozumieć. Byłam ddzisiaj z Tomkiem w Kościele na różańcu, pójdziemy i jutro a w pogrzeb pojadę na grób po wizycie bo co zrobię...

Kamyczek już w domku smiling smileysmiling smileysmiling smiley Czekamy aż się ogarnie w domku z Antosiem i do nas napisze winking smiley

Nie wiem co mnie tak ostatnio wzięło na to rodzenie... Normalnie WIOCHA! No przecież Buła wyjdzie bo innej opcji nie ma, co nie? Będzie chciała to wyskoczy na ten chory światek grinning smiley

Po różańcu pojechaliśmy do Biedronki po napoje i do Lidla po słodycze grinning smiley Doczekać się nie mogę jak zabiorę się za żarcie tych kwasiorów smoking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

14-01-2013 18:41:59

Kropka, Ty małpo ;P My karmiące (przynajmniej ja, bo muszę uważać co spożywam) nie możemy słodyczy i napojów ;P

nanamach (offline)

14-01-2013 18:46:12

Rzeszów
Gusia gratulacje!! duży chłopak z dominika

Tysia pisała że walczy z karmieniem Laurka masakruje jej suty ale daje rade nadal jest zmasakrowana po cc ale pisze ze daje rade bo ma Laurkę

Kropa to jedz bo jak urodzisz to zapomnij o słodyczach smiling smiley

umówiłam sie na jutro na wizyte położnej środowiskowej i wyjmie mi petelki z rany i zobaczymy co powie o fasolinie smiling smiley

Pyzka no to musisz sie przerzucić na spiworek a długie nóżki się Nince przydadzą do modelowania smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Kropczenka (offline)

14-01-2013 18:57:20

Rybnik
Położnice mają zakaz słodyczy? Ale tylko te karmiące nie? grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

hanka_01 (offline)

14-01-2013 19:30:43

Katka ja tez karmiaca cycem i niestety gazowanego nie pije tak samo ze slodyczami uwazam ale juz jem normalnie bo mi polozna powiedziala ze trzeba jesc by pozniej dziecko uczulen nie mialo trzeba uwazac ze wzdymajacymi produktami ale je jesc tez mozna bo ja np w szpitalu na obiad dostalam grochowke zmiksowana na papkewinking smiley Ja przez ostatni tydzien uwazalam jak glupia prawie nic nie jadlam bo Maly mial kolki plakal caly czas a gdy mi to polozna powiedziala zaczelam jesc doslownie wszystko od prawie 2 dni nie wiem co to placz dzieckawinking smiley

Gusia GRATULACJE, ale masz wielkoludkawinking smiley

Kamyczku czekamy na Ciebie teraz i Antosiowe zdjeciawinking smiley

Kropka jedz jedz smacznego kochanawinking smiley

Evelka jak Zolka?

Pyzka Ninka jest sliczna i rzeczywiscie dluga ile juz ma cm? Moj Okruszek nie lubi spac przykryty caly czas sie z kocyka odkopuje mysle o spiworku ale co jesli bedzie nerwisty z tego powodu ze nie moze sie odkryc?smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pyza0204 (offline)

14-01-2013 20:53:39

Jeleń
GUSIA GRATULUJEMY!!Naturalnie byłoby ciezko urodzic tak duze dziecko takiej kruszynce jak Ty

A ja jem wszystko!! Słodycze też i nawet łyka pepsi sobie wezmę i Malej nic nie jest.

Haniu Wstaw fotki Fifiego w groszkugrinning smiley a Nina jak rozprostuje nogi ma ok. 64cm.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.