Stycznióweczki 2013

Wysłane przez evelka0111 

zelka89 (offline)

26-11-2013 21:27:13

Kropa, to czysta prawda ;*

Filipek lubi i swoje zabawki i swoją mamcię grinning smiley ale oprócz zabawek bardziej uwielbia kable, laptopy, myszki, piloty, pokrętła od wieży, stojaki na kwiatki itp. ... tongue sticking out smiley ostatnio upodobał sobie kaloryfer i szafki w kuchni ;] wielkie oczy


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

pyza0204 (offline)

26-11-2013 21:37:46

Jeleń
Nina z zabawek najbardziej lubi demontować narożniki listew czy też dotykać wszędzie śrubki itp, zabawki ostatnio są nudnę, ale my też. Grandzi po całm domu i coś sobie znajduje do zabawy. Dużo czasu poświęca książeczkom- uwielbia przeglądanie, pokazywanie itp


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

26-11-2013 21:52:44

Bydgoszcz
Nat oczywiście ubieram jej butki na spacer ale po wyjeciu z wozka wyje na caly park bo nie chce w nich chodzic.

Uwielbiam ten stan kiedy Zolka spi a matka bawi sie w pranie i prasowanie! !


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

26-11-2013 23:53:21

Lena nie robi awantur przy przebieraniu, rękawiczek nie zdejmuje, butów na zimę nie kupiłam nadal, więc jeździ w wózku. Zresztą ona raczej przesypia spacery. Na początku trochę się porozgląda. Ale wychodzi w porze drzemki, dlatego tak jest. Co do zabawek, to najfajniejsze zabawki to te, któe mają sznurki, czyli buciki już na nią za małe (takie niechodki ze sznurkami do wiązania), mój pasek od spodni, no i grzebanie w jej brudnych ciuszkach. Nie dorobiłam się kosza na bieliznę, więc stoi to w misce i kilka razy dziennie wszystko ląduje poza nią, ona siedzi pośród tych ciuchów i podrzuca do góry wszystko po kolei. Gdy to robi, to nei ma dziecka przez dobre 20 minut.

Kamyczku, E.Coli to chyba nie jest dobra bakteria?? Jak Lena miała ją w kupie, to nawet z sanepidu do mnie dzwonili, bo w takim przypadku laboratorium od razu kontaktuje się z sanepidem, a oni robią wywiad. nie wiem po co to, ale tak było u nas.


Kurde znowu mam zgagę... :/ Ten helicobakter się odzywa... Muszę iśc do lekarki po jakieś leki, ale cholernie boję się, że wyśle mnie na gastroskopię, a nei przeżyję tego drugi raz... To okropne badanie... Wolałabym już żeby przez odbyt badali mój żołądek, niż przez przełyk grinning smiley
Idę spać. Ledwo żyję po usypianiu Leny...

Kropczenka (offline)

27-11-2013 11:08:44

Rybnik

evelka0111 (offline)

27-11-2013 13:04:14

Bydgoszcz
A gdzie Tomaszek?

Poszlam z małą na spacer nigdy nie zrobiła mi takiego cyrku w wozku jak dzis. Musislam wrocic!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kropczenka (offline)

27-11-2013 13:51:09

Rybnik
Tomek pracuje ;(

A co Zołki zrobiła ?


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

27-11-2013 14:26:39

Bydgoszcz
Nie chciała siedzieć w wozku chodzić tez nie chciala bo miala buty. Placz i zal. Przekrzykiwala pracujace koparki. A teraz zamiast spac to chodzi i obija sie o ściany.
Niech ten dzień juz sie skonczy!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kropczenka (offline)

27-11-2013 15:11:35

Rybnik
O ho ho... Mi Buła nie spała od 8 ale zasnęła w końcu o 15. Chwila spokoju...


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

isalle (offline)

27-11-2013 16:05:29

Drogie Mamy
Jestem położną, piszę pracę magisterską na temat standardów opieki okołoporodowej, której celem jest poznanie Waszych doświadczeń z przebiegu opieki położniczej w okresie ciąży i porodu w konfrontacji z założeniami standardu. W związku z tym mam do Was ( Mam, które urodziły dziecko w latach 2011-2013) przeogromną prośbę o wypełnienie ankiety moje-ankiety.pl/respond-52330.html
Będę bardzo bardzo wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę
Pozdrawiam serdecznie
Iza
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547460, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.