Stycznióweczki 2013

Wysłane przez evelka0111 

luizaS (offline)

18-03-2013 14:00:39

Warszawa
Czesc,
My po szczepionce. Byl straszny placz, w samochodzie placz, w domu dopiero sie uspokoila a mnie glowa rozbolala od nadmiaru wrazen. Teraz spi bo tez ja bardzo napewno to zmeczylo. Mala wazy 5.700kg i ma 60 cm. Myslalam ze wiecej troche wazy bo od ostatniego wazenia ponad miesiac temu przybylo jej 600 gram tylko. Pani doktor powiedziala ze calosciowo od wypisu ze szpitala jest ok wiec chyba nie ma co dramatyzowac. Zobaczymy jak tam minie noc, oj aby bylo spokojnie. Mi sie zwalil laptop wiec tez malo Was czytam. Zlapalam Trojana:-(, i to na skype jakby mi znajoma wyslala ale to napewno nie ona bo to powazna osoba, pani stomatolog wiec nie wiem jak te dziadostwo do mnie trafilo. A program antywirusowy mi juz dawno pisal o aktualizacji a ja odkladalam to w czasie i efekt mam oplakany.
Kropka zarabiste kawaly wypisujesz, poprawily mi poszczepionkowy humorsmiling smiley
Kamyk trzymaj sie, musi juz byc tylko coraz lepiej.
Nanamach moja Karolinka tez piastki namietni ssie az juz ma czerwone ranki i nie wiem co mam z tym poczac bo przeciez niczym nie moge tego posmarowac bo to zaraz wylize :-(
Ja jeszcze okresu nie dostalam ale karmie piersia wiec chyba mam jeszcze troche czasu i wcale mi sie za nim nie teskni.
Wasze dzieci juz tez chca siadac?


[link widoczny po zalogowaniu]

Kropczenka (offline)

18-03-2013 14:10:13

Rybnik

nanamach (offline)

18-03-2013 15:22:46

Rzeszów
Kropa najlepszy ze świniami i z kali hehe

Luiza ja wpycham smoczek zamiast piąstki ale i tak tylko spuszcze oko juz piącha w buzi smiling smiley

my po spacerku jakoś brzebrnęłam przez zaspy masakra zaden chodnik nie odsnieżony a jak droga ide to "mili" kierowcy jadą i patrza jakby chcieli we mnie wjechać ze przeze mnie muszą manewry wykonywać no ale gdzie ja to mam smiling smiley wiadomo ze w dalekim poważaniu smiling smiley

dobra ide coś zjeść i musze zabrać sie za obiad bo zaraz pewnie głodomorra mi w tym przeszkodzi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

tysiorek (offline)

18-03-2013 15:50:09

Kraków
to co z tym gryzieniem i slinieniem maluchow, co?? wie ktoraś? chyba za wczesnie na zeby?

kurcze, mala juz wstala.. :/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

nanamach (offline)

18-03-2013 16:23:40

Rzeszów
Tysiu no na zęby to za wcześnie to chyba kwestia coraz większej świadomości naszych bąbli i poznawania swiata przez buzie wszystkiego trzeba spróbować a pierwsza pod ręka jest raczka smiling smiley a slina to poprostu zaczęła być smiling smiley Fasol w zasadzie sie slini jak leży na brzuchu albo go tak noszę
a on uwielbia patrzec na siebie w lusterku co stroi wtedy miny jakby niedowierzał w to co widzi raz zdiwiony raz sie cieszy raz gada potem marszczy czoło zbliza główke do lustra i szydere puszcza hehe uwielbiam to smiling smiley i od 3 dni zaczał zauważać swoje rączki i tez sie dziwi jak je obczai smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

MEZICZKA (offline)

18-03-2013 17:52:26

Opatów
No czy za wcześnie na ząbkowanie to nie koniecznie... znam przypadki gdzie noworodki się z jednym ząbkiem rodziłysmiling smiley seriosmiling smiley
lekarz małego mówi, że w pierwszym miesiącu mogą się już wyżynać... to jest sprawą indywidualną... gdzieś czytałam, że 3-4 miesięczne dziecko miało już 4 ząbkismiling smiley więc to różnie bywa... może nasze też już ząbkująsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-18 17:54 przez MEZICZKA.

tysiorek (offline)

18-03-2013 20:23:41

Kraków
moja potworzyca dzisiaj caly dzien rzask jak zwykle. od16 byl taki cyrk, ze w koncu ja wymeczylismy, wykapalismy i poszla spac o 1930. ja chce wreszcie spokoju!!!!! jest taki cyrk, że codziennie iziemy na spacer, nawet jak leje deszcz! mala ubrana, folia na wozek, a ja zmoczona, ale cisza smiling smiley

a musze sie pochwalic, ze zostalam poproszona o bycie mama chrzestna Juleczki, czyli tego wczesniaczka mojej przyjaciolki Kasi smiling smiley bardzo sie ciesze, i przyznam, ze skryci lizylam na totongue sticking out smiley to teraz mi powiedzcie co sie daje na chrzciny, bo nie mam bladego pjecia jak teraz to wyglada.

Asiu: moją od poczatku dawalam do lustra, ale dopiero dzisija zaczela sie smiać i zrobila miny smiling smiley wygląda wtedy jak zmarszczona mroweczka smiling smiley mogłabym tylko ja calować i calować :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MEZICZKA (offline)

18-03-2013 20:33:05

Opatów
Mam wrażenie, że Oskarek zaczął ząbkować... nie jestem pewna czy to to ale wszystko (objawy) na to dwskazujesmiling smiley najbardziej to te gryzienie jest dokuczliwe dla mnie bo nie obejdzie się bez tego żadne karmienie cycemsmiling smiley auć! A to może trwać nawet kilka miesięcy zanim wybije się pierwszy ząbeksmiling smiley
Oskarek mnie dzisiaj zaskoczyłsmiling smiley leżał w łóżeczku, nad nim karuzela z pluszowymi kaczkami, gra pozytywka... a tu niuniek sięga do kaczuszek! Jeszcze piąstkę miał zamkniętą ale widać że to było celowe dotykanie, bo nie trzymał rączki cały czas w górze tylko podnosił i dotykał kolejno każdej kaczki:*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

18-03-2013 22:13:34

Bydgoszcz
Mam trochę do nadrobieniasmiling smiley

Zacznę od Nataliismiling smiley fryzurka świetna ja marze o prostej grzywce taką jak miałam kilka lat temu. Mi osobiście podobasz się w ciemnych włosach. Taka tajemnicza.smiling smiley

Kamyk kochana! Chyba każda po porodzie ma lub miała problemy z chłopami. Mnie też to dotyczyło ale na szczeście z Kamem wszystko ok.

Katka kochana co u Ciebie. Doszła w końcu ta przesyłka?? Bo do mnie nie wróciła. Może zaginęła po drodze?? Kurde do Kamyka doszła raz dwa.

Asiu pierdoleni kierowcy mogłaś tyłkiem pokręcić pchając ten wózek/

Tysiu laleczko jesteś silną babką! A jak Bartek pomaga??

Luiza pomysl o wkłądaniu do rączki gryzaka, moja Zołka natarczywie pcha rączki do buzi ale ja to pilnuję przez cały czas a przede wszystkim by miała gryzaczek w rączce/ Uwielbiam jak się do niego uśmiecha a zarazem denerwuje jak go trzyma.

Kropo kawały rewelacyjne.

Ja dziewicą poporodową nie jestem od końca styczniaMr. Green
Powróciło to co było ze zdwojoną siłąsmiling smiley muszę Wam powiedzieć że nie zabezpieczamy się po cichu liczymy na ciąża
Ja okresu jeszcze nie dostałam i nie ubolewam z tego powodu. Przynajmniej mam spokój/
Patrząc na małą Zoe mam niepochamowaną ochotę na kolejnego bobaska. Ale mówię to Wam w tajemnicysmiling smiley

Kocham Was i wracajcie wszystkie bo pusto tu i cicho!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

nanamach (offline)

18-03-2013 22:23:02

Rzeszów
Tysiu ja jak byłam chrzestą to zrobiłam fotoksiążkę ze zdjęciami z pierwszych miesięcy a do tego kupiłam złote kolczyki no i oczywiście szatke z data i imieniem (na allegro zamawiałam) ogólnie wyszło mnie coś koło 500 zeta a nie chciałam dawac kasy bo ja nie lubie dawac kasy wole prezent a kolczyki teraz nosi smiling smiley
a ode mnie masz za każdy dzień męki medal!! dzielna z ciebie mamuśka i juz niedługo do aniołka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546710, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.