Grudniówki 2012smiling smiley

Wysłane przez domi28 

Patrysia1201 (offline)

01-03-2013 19:22:34

Pabianice
sonya83 ale ladnie glowke podnosila corcia, moj lobuziak dopiero zaczyna tak ladnie podnosicsmiling smiley.
chcialam zapytac sie Was jakich smoczkow w butelkach uzywacie- anatomicznych czy tych antykolkowych z systemem airflex??????





[link widoczny po zalogowaniu]

joannna (offline)

01-03-2013 23:23:41

Patrysia1201 u mnie jest totalny szal z butelkami :p mam 6 butelek (po to zeby po kazdym karmieniu nie wyparzac kazdej osobno ) wieczorem sterylizuje wszystkie od razu i na noc sa gotowe
najbardziej lubie antykolkowa z tommee tippee (2 sztuki) , a potem to juz lovi, 3 aventu,


joannna (offline)

01-03-2013 23:28:09

a poza tym u nas wstretna choroba zagoscila niestety . takie piekne sloneczko a ja gardlo zawalone , kaszel jak u gruzlika.
z Tadziem bylam u lekarza bo od czasu do czasu zakaszle . i dowiedzialam sie że nie jest chory ma tylko leciutenko zarozowione gardelko . lek zapisal syrop prawoslazowy, wit C w kropelkach i wapno.
wiec az mnie sciska ze nie moge wyjsc nacieszyc sie pierwszymi cieplymi promykami slonca sad smiley


dzis tez bylam na wizycie u gin . i szczerze Wam powiem, że jak bylam w ciazy to rozlozenie sie na tym fotelu nie bylo dla mnie krepujace a teraz .... no az dziwne :p
od jakis dwoch tygodni mam straszne uplawy no i zapisal mi leki mam nadzieje ze pomoga mam dosc chodzenia 24 h na dobe w majtkach z gruba podpaska . wrrr :p


evab803 (offline)

02-03-2013 09:00:21

Berlin
a u nas chyba kolki zagoscily znowu....

od piatej nie spie sad smileyPodalam malemu pare dni temu herbatke koperkowa i sie zaczelo!

Co do butelek to te antykolkowe z aventu w ogole nie zdaly egzaminu..Jedynie dr.Brownsa.Wczoraj zamowilam jeszcze jedna i juz przyszla.Wyglada inaczej niz ta poprzednia i maly na poczatku nie chcial z niej pic.Smoczek jest calkiem inny.Bedzie sie musial na nowo przyzwyczajac sad smiley

U nas od rana slonce swieci.Mam nadzieje,ze wkrotce bedzie juz mozna pochowac te grube kurtki do szaf bo mam juz ich dosyc!


[link widoczny po zalogowaniu]

Patrysia1201 (offline)

02-03-2013 10:53:35

Pabianice
Witam mamusiesmiling smiley
U mnie najlepiej sprawdziła się butelka z LOVI ze smoczkiem z aktywnym ssaniem i przeciw kolkowa, tylko ze jest juz za maly i musze kupic wiekszy 3+.
evab803 bardzo Ci współczuje nie przespanych i nocy a dzidziusiowi kolki, mój szkrab naszczescie nie cierpi na te dolegliwosc, chociaz byla jedna noc kiedy bardzo plakak i sie prezyl, i wlasnie go chyba meczyla kolka...
joannna Wracajcie szybciutko do zdrowia i wyskakujcie na spcerek bo wiosna idzie wielkimi krokamismiling smiley
Ostatnio pislam ze zaczelam sie martwic brakiem @ a tu dzisiaj rano- BACH!! zawitala i do mnie ciociasad smiley najgorsze ze mnie strasznie boli brzuch, a przed ciaza nawet nie czulam ze mam @... a najgorsze ze we wtorek mam pierwsza wizyte od porodu u gina... ojc... masakrasad smiley
U nas pogoda tez jest rewelacyjna, slonce caly czas zaglada przez oknosmiling smiley. i dzisiaj babcia Kubusia przyszla do nas na gore i zapytala czy moze wnusia wziac na spacergrinning smiley, wiec bede miala troszke czasu dla siebiesmiling smiley.





[link widoczny po zalogowaniu]

Patrysia1201 (offline)

02-03-2013 10:56:22

Pabianice

tak wygladalo za moim oknem o 10 rano grinning smiley az chce sie zyctongue sticking out smiley





[link widoczny po zalogowaniu]

ninka2424 (offline)

02-03-2013 12:33:03

Warszawa
hej dziewczyny u mnie tez pieknie dzisiaj ale ja niestety chora grypa mnie dopadla ale meza z malym na spacer wyslalam mam nadzieje ze niuniek nie zalapie odemniesad smiley
diamentowa moze na poczatku lipca wpadne na kawke jak bedziemy jechac do jastrzebiej hehesmiling smiley albo ty z dzieciaczkami do nas dolaczyszsmiling smiley
evab u nas tez znowu powrocily niestety i to jeszcze gorsze jak byly..sad smiley ale mam nadzieje ze po tych 3 miesiacach odejda w zapomnieniesmiling smiley
co do okresu ja juz mialam 2 razy teraz czekam na 3.. ale na szczescie jest inny lagodniejszy przed zajsciem wciaze to byla masakra przez pierwsze dwa dni okresu nienadawalam sie do zycia
milego dzionka wam zycze kochanesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

wysadzonafpowietrze (offline)

02-03-2013 12:46:35

Leszno / Chorley
Słoneczko u nas równiez zagoscilo winking smiley a ja dla jeszcze lepszego samopoczucia wybralam sie na solarium. Wrocilam z miasta a moja córeczka zawentrowala z babcia na spacerek wiec mam chwile czasu dla siebie! Patrysia mozemy przez ten czas zabalowacgrinning smiley czysty relax!! Wieczorem jestem umówiona z 2 dwoma mamuśkami, kladziemy dzieci spac, zostawiamy pod obieką babci i uciekamy na piwo! tez nam sie cos od zycia nalezy a tak szybko nie bede miala okazji zaszalec... wiec na sama mysl mi sie morda cieszy ;]

Zdrówka Wam... życze !!
Miłego weekendu

Pozdrawia Hania i Zuzia
winking smiley

evab803 (offline)

02-03-2013 16:49:07

Berlin
wysadzona milej zabawy!smiling smiley

Ja na temat kolek moge powiedziec jedno:Mamy,ktore tego nie doswiadczyly maja SIELANKE!Przez tydzien kolek nie bylo i ja prawie nie czulam,ze dziecko mam!!!!Sielanka-doslownie byla!

Ja juz padam na twarz,caly czas malego nosic musialam,spac nie chcial.W koncu wsadzilam go w wozek i wyszlam przed dom.Zrobilam pare okrazen,zasnal i przylecialam do domu,zeby sie na chwile polozyc.Spalam 15 min.Obudzil mnie krzyk malego.Lece i patrze,ze on spi-SCHIZA normalnie.Zrobilam sobie kawe,ugotowalam obiad a on dalej spi.Mam nadzieje,ze jak wstanie to nie bedzie juz tak cierpiec!

Milego weekendu!


[link widoczny po zalogowaniu]

ania255 (offline)

02-03-2013 16:54:21

Witajcie.
Jeśli można prosimy z Lenusią o głosik na ania255smiling smiley 3 głosy dziennie do 15 marca włącznie można. dziękujemysmiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.