Grudniówki 2012smiling smiley

Wysłane przez domi28 

aldona4 (offline)

10-12-2012 20:01:41

Rzeszów
stozynka44 - Moja Amelka nigdy jeszcze nie zjadła 90 ml. Fakt, że urodziła się malutka, to żołądek ma mały. Obecnie zjada najpierw z cyca, a potem to różnie od 20 ml do 60 ml. Wydaje mi się, że to normalne, my dorośli też nie jemy na każdy posiłek tyle samo - na śniadanie mniej, na obiad więcej. Ważne, żeby dziecko przybierało na wadze.

Miłej nocki dla mamuś i ich pociech oraz dla przyszłych mamuś winking smiley




zipjc (offline)

10-12-2012 20:40:14

Wrocław
hej dziewczynysmiling smiley
domi28, volara moje gratulacje- duzo zdrowka dla Was
dziewczyny faktycznie czasu malo, my jeszcze sie ogarniamy smiling smiley a jak mamy chwile to spimy - moj maz przezywa na razie nie przespane noce - choc mala nie budzi sie za czesto -3-4 razy
dziewczyny jesli chodzi o karmienie butelka i dokarmianie to nie pomoge - wiem tylko ze przy karmieniu piersia nie trzeba dopajac
ja walcze zeby mala jadla porowno z obu piersi bo na razie roznie z tym bywa
ktoras pisala o dochodzeniu do siebie po cesarce - niestety wiem cos o tym, dziwie sie kobietom ktore swiadomie decyduja sie na ciecie - dzien po CC byl dla mnie masakryczny - i do teraz boli mnie rana, jutro ide na zdjecie szwow mam nadzieje ze wszystko ok
trzymam kciuki za kolejne dziewczyny i nie martwcie sie instynktem - sam przyjdzie, ja tez sie balam a jakos tak wszystko samo naturalnie wychodzi, oczywiscie nie uniknie sie bledow ale takie malenstwo wybacza wszystko nawet zalozona na odwrot pieluche grinning smiley
joanna bardzo mi przykro z powodu zachowania twojego faceta, po raz kolejny pokazal ze jest nieodpowiedzialny, przykro jest tym bardziej ze pierwsze tygodnie sa bardzo ciezkie i warto jest byc wtedy z kims bliskim - naprawde bardzo cie podziwiam ze sobie radzisz smiling smiley


Misiasta (offline)

10-12-2012 20:57:06

Zabrze
blackbriar czekam...czekam smiling smiley

vegas dzięki za wskazówki, supersmiling smiley już niedługo może je wykorzystamsmiling smiley

volara gratulacjesmiling smiley zdrówkasmiling smiley

wysadzona trzymam kciuki!

masaż szyjki??! kto to jeszcze robi?! jestem nieco zdziwiona :/

A my po nieprzespanej nocy, wylądowaliśmy w szpitalu z powodu okropnych bóli brzucha, gł.góra macicysad smiley a w badaniach:krótka ,miękka szyjka, ktg z toko 40-50...i raczej nie dociągnę nawet do 18.12 (termin na 28.12)... brzuch się stawia, krzyże bolą, nie wiem czy nie wrócę tam jutro...już nie wiem czy się smucić czy cieszyć..co ma być,to będziesmiling smiley byle Flora była zdrowasmiling smiley

pozdrawiaMY,
ciąża


diamentowa (offline)

10-12-2012 21:47:47

Starogard Gdański
ojejusieńku u mnie co chwilkę brzuch twardnieje i bóle nawet coraz mocniejsze są - od krzyża idą... nie wiem czy się zaczyna czy fałszywy alarm. jestem po ciepłaej kąpieli ,nawet połozyłam się i dalej to samo.misiasta jak coś mam Twój nr winking smiley przy pierwszej ciązy tez miałam ten masaż 3razy - boli jak cholera!!!wysadzonawpowietrze bądź dzielna! dasz radę!!! :*



ana_t (offline)

10-12-2012 22:02:49

Poznań
Widocznie jest praktykowane skoro kilka z nas miało.
Ja miałam pierwszy tydzień temu, kiedy nie było żadnych oznak, a zbliżał się termin. 4 uciśnięcia i od tej pory powolutku zaczęło się coś dziać. Nie było to przyjemne... Dzisiaj po tygodniu powtórka, już mniej bolesna i automatycznie poczułam mocniejsze skurcze. Mam je do tej pory. Jutro idę na ktg jak będą się utrzymywały to zostanę aż do porodu.


[link widoczny po zalogowaniu]

evab803 (offline)

11-12-2012 04:47:08

Berlin
ja jednak wybralam sie do szpitala.Po drodze zastanawialam sie kilka razy,czy to na pewno dobry pomysl,bo panie w szpitalu pewnie beda oczami przewracac ale nie zaluje.Zbadali mnie od A-Z i nawet trafilam na fajna i wyrozumiala polozna!
Okazalo sie,ze to jednak nie byly wody!Przy okazji dowiedzialam sie,ze z malym wszystko ok a rozwarcie dopiero na 0,5 wiec raczej tak szybko nie urodzesad smiley
Troche bylam zawiedziona ale najwazniejsze,ze nic zlego nie uslyszalam!

Od 3-ciej juz nie spie.Mysli mnie przytlaczaja,zgaga meczy...Boze!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

EllaBialek (offline)

11-12-2012 07:40:15

Oława
Dzień dobry!



Widać że większość zdesperowana końcówką....
Ja sama już mam doś w dzień jeszcze w miare ale przychodzi godz 18:00 i zaczyna się katorga...
Bóle krzyża , parcie na mocz, mdłości , pieczenie w kroczy , duszność..
Dziś mam wizyte i nadzieję....
Ja oby dwuch chłopaków urodziłam o 23:30 więc może dlatego nasila mi się wieczorem A mnie moja mama urodziła 23:20 ...
Chłopaki codziennie rano sie pytają -Mamo jedziesz dziś do szpitała?

Joanna - Wspólczuje Ci zachowania twojego faceta ale uwierz nie jesteś sama we własnym gronie mam kilku takich na codzień i nawet w rodzinie...sad smiley Ważne że TY otulasz Tadzia swoją miłośćią i napewno kiedyś to za owocuje .!!

blackbriar (offline)

11-12-2012 10:29:57

Hej Grudnióweczkismiling smiley

U mnie po wizycie tak jak się spodziewałam czyli na razie cisza... tak myślę, że chyba jednak jak sonya83 też do 18.12. poczekam na szpital. Dziś mam mieć jeszcze ktg bo to już 40 tygodni wychodzi ale nie spodziewam się cudów. U misiastej też się coś tam dzieje więc pewnie już będziemy dawały znać mamuśkom rozpakowanym z początku grudniasmiling smiley zipjc ja zapiszę jeszcze numer do ciebiesmiling smiley

wysadzonafpowietrze a więc nadal trzymam mocno kciukismiling smiley :*

diamentowa jak tam u ciebie zaczęło się czy fałszywy alarm? również trzymam mocno kciuki za Was :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ilusia (offline)

11-12-2012 10:49:15

Szczecin
blackbriar zapisałam sobie numer do ciebie tak więc w czwartek będe pisała do ciebie co i jak bo idę na ktg i mogą mnie zostawić ale to jeszcze nie pewne. wyślę ci jeszcze wiadomość z moim numerem także możesz wpisać do tabelki winking smiley i zmienić date na 13 grudnia z usg winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Veegas25 (offline)

11-12-2012 11:13:47

Wszystkie rodzące i prawie rodzące trzymam mocno kciuki za Was i za Wasze Maleństwasmiling smiley Bądzcie dzielne, silne i wytrwałe, dużo zdrówka!!!




[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.