Grudniówki 2012smiling smiley

Wysłane przez domi28 

Ilusia (offline)

10-12-2012 13:00:33

Szczecin
blackbriar mogłabyś mi wysłać wiadomość z hasłem do tabelki naszej winking smiley Kiedyś mi wysyłałas ale już nie pamiętam.


[link widoczny po zalogowaniu]

stozynka44 (offline)

10-12-2012 13:33:00

Katowice
evab803 ja tak miałam i był to rozwodniony czop śłuzowy, zrobiło mi się rozwarcie dlatego ciekło. Ja pojechalam do szpitala wtedy i mnie zostawili na obserwacji a nastepnego dnia nad ranem urodziłam, więc moze lepiej to sprawdzic.


[link widoczny po zalogowaniu]

ninka2424 (offline)

10-12-2012 13:58:26

Warszawa
tak czy siak zostalo mi tylko 9 dni smiling smiley spakowana juz jestem wiec nic mnie nie zaskoczysmiling smiley ja dzisiaj rano mialam taki sam problem jak evab803 ale do szpitala nie bardzo chce jecac.. bo te baby na izbie przyjec sa tak przyjemne jak papier scierny hehe. ostatnio sie z jedna poklucilam i powiedzialam jek ze jak nie cieszy ja zawod ktory wykonuje i ma go dosc to najwyzszy czs prace zmienic. i ze niebede z nia dyskutowa bo nie jest lekarzem,smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

stozynka44 (offline)

10-12-2012 14:22:11

Katowice
Mam pytanie do Mamusiek- czy wasze maleństwa zjadają książkowe 90 ml w jednej porcji?! Bo moj Krzysiu czasem zje 90 a czasem tylko 40 i nie wiem czy to normalne...???


[link widoczny po zalogowaniu]

Veegas25 (offline)

10-12-2012 15:01:55

stozynko ja niestety nie odpowiem bo karmie piersią, więc ml nie jestem w stanie zobaczyc, ale wiem jedno, że czasem dziecko chce się tylko napić, albo nie jest tak bardzo glodne jak innym razem. To normalne, mój czasem je 20min a czasem 30min i przez to też zje więcej.
U nas dzisiaj była położna na drugiej wizycie i troche mnie uspokoila bo mamy od jakis 4 dni taki problem z małym że je wlasnie te 30min potem zasypia na 5-10min i znowu jest niespokojny, zaczyna szukac cyca,nie mozna go niczym uspokoic-no jedynie przystawieniem do tego cycawinking smiley
I pani powieziala że jeżeli ciumka sobie powyzej 15minut to napewno nie jest glodny i zeby mu wtedy dac 20-30ml wody i sie "wyzyje"na tym smoczku od butelki bo napewno boli go brzuszek,a dziecko szuka cycka jak jest głodne, albo go cos boli, albo czuje niepokój, wtedy włącza mu sie to szukanie ale nie mozna mu dawac znowu jesc bo robi sie bledne kolo, a jezeli nie mamy pewnosci czy sie najada to kupic próbke mleka NAN 1 i po karmieniu podac mu jeszcze troche i zobaczyc jezeli zje i uśnie to znaczy że jednak mu brakowalo jedzenia i trzeba go czasem dokarmic, ale że najczesciej przyczyna tego niepokoju i tego szukania wiecznie cycka jest ból brzuszka, żeby go polożyc na swojej klatce i ciepłą,przeprasowaną pieluszke polozyc mu na brzuszek, albo jego polozyc na brzuszek na troche bo ten uklad trawienny jest jeszcze nie dojrzaly i nie ma tych kosmków jelitowych które pomagaja trawic. A i jeszcze mówiła że jak się obudzi i zmieni mu sie pieluszke to żeby zanim podamy mu jesc zeby wlasnie go troszke na brzuszku polozyc to wtedy jelita sie ruszą powoli a nie jak dopiero zaczyna jesc to one wtedy zaczynaja nagle gwaltownie pracowac i od tego te bole. Mam nadzieję że Wam te rady nie będą potrzebne ale w razie czego napisałam.




[link widoczny po zalogowaniu]

diamentowa (offline)

10-12-2012 15:18:13

Starogard Gdański
GRATULUJĘ KOLEJNYM MAMUSIOM!!!

stożynka44 nie patrz na te tabelki kochana winking smiley owszem możesz orientacyjnie zrobić ile zalecają ,ale wszystkiego nie musi wypić - moja córa też jadła tyle ile potrzebowała także spokojnie :*
wysadzonawpowietrze trzymam kciuki!!! córeczka w końcu zechciała ujżeć rodziców smiling smiley
blackbriar ciekawe jak tam po wizycie u Ciebie smiling smiley Ja idę we środę.
joanna szczerze mówiąc tak sobie myslałam o Was ostatnio jak tam się tatuś poczuwa do roli, ale jakoś tak nie zapytałam wprost... przykro mi ,że tak u Ciebie się potoczyły losy sad smiley uważam tak jak dziewczyny ,że nie dojżał do roli ojca i kiedys tego będzie żałował. Jesteś wielka!!! pamiętaj co Cię nie zabije to Cię wzmocni winking smiley

Jeśli chodzi o smoczek to uzywałam avent i teraz też kupiłamz tej firmy - jestem zadowolona tylko ciężko teraz mojej córci sie z nim rozstac winking smiley



sonya83 (offline)

10-12-2012 16:17:13

blackbriar czekam na info po wizycie.Telefon mam w pogotowiu, do 18.12 nie planuję wyjazdu do szpitalasmiling smiley

Veegas25 dobrze dowiedzieć się czegoś nowego .

diamentowaja też wybieram się w środę na wizytę,ale tylko na dopplera kontrolnie,na dłuższej byłam w zeszłym tygodniu.


[link widoczny po zalogowaniu]

ana_t (offline)

10-12-2012 16:22:34

Poznań
Gratulacje dla kolejnych Mamusiek! smiling smiley

A ja właśnie wróciłam od lekarza. Mała ma 3,2 kg, szyjka miękka i rozwarcie na 1,5 cm. Miałam dzisiaj kolejny masaż szyjki i jutro mam wpaść do szpitala na ktg.


[link widoczny po zalogowaniu]

wysadzonafpowietrze (offline)

10-12-2012 16:47:22

Leszno / Chorley
Hej dziewczyny

Ja tylko zdać relacje…
Więc dziś nie urodzę;( ale z pewnością zaczęło się… tylko teraz to kwestia do kilku dobrych godzin a może nawet dni…;( Jestem po masażu szyjki macicy, odczuwam okropny ból. Szyjka jest już bardzo skrócona… Wczoraj od godz 19 mam skurcze… od 24 zaczeły się co 5-6 minut, ból nie przechodzi po cieplej kąpieli nawet paracetamol nie działa. Mam wrażenie,że to będzie trwało wiecznie. Dodatek do skurczy to biegunka i wymioty, jeśli do wieczora mój żołądek nie zacznie przyjmować pokarmu, mamy dzwonić do szpitala i będą musieli mnie zatrzymać. Uciekam do łóżka bo dziś ciężko przychodzi mi myślenie sad smiley

Powodzenia dziewczyny !!

Avalon (offline)

10-12-2012 16:54:02

Jaworzno/Liverpool
Wysadzonafpowietrze - trzymamy kciukasy za Was :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546062, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.