Grudniówki 2012smiling smiley

Wysłane przez domi28 

wysadzonafpowietrze (offline)

06-12-2012 21:10:41

Leszno / Chorley
Oczekująca – pozazdroszczę z całego serduszka!! My już chyba szans nie będziemy mieli wybrać się na kolacje we dwoje… mnie katar dopadł i na ten weekend Patryka siostra przyjeżdża na odwiedziny. Więc odpada…a na tygodniu troszkę ciężko z czasem a nie znamy dnia ani godziny przyjścia na świat naszej kruszynki..Dbaj o siebie!! zeby tylko mąż Cię nie zaraził !!! zdrówka dla Was!!

[link widoczny po zalogowaniu]

diamentowa (offline)

07-12-2012 07:01:35

Starogard Gdański
Dzień doberek smiling smiley i jak ,któraś sie pochwali małym mikołajkiem?



Misiasta (offline)

07-12-2012 07:21:41

Zabrze
Dzień dobry bardzo smiling smiley
jakieś nowe Maleństwa?

diamentowa głosik oddany, a zdjęcie cudne!!

Dziś nawet wyspana, choć tylko 5 h...ale to nic!
wczoraj wieczorem zauważyłam takie podkrwawione coś na wkładce hig., czy to może być fragment czopu? na 3 tyg przed terminem?
a dziś niewiarygodnie bolą mnie krzyże, tak,...pulsująco :/ ktoś się chyba szykuje do wyjścia! a ja nie chę tak szybko sad smiley

buziaki,
ciąża


nadzieja85 (offline)

07-12-2012 08:08:01

Błogocice
domi28 halo! Milczysz...czyżby był u Ciebie Mikołaj..? smiling smiley

Oczekujaca mój termin z usg minął 3 grudnia, 10-tego mam z okresu. Nic z tego nie będzie...już dawno straciłam wiarę, chociaż "nadzieja umiera ostatnia..."
To Twój pierwszy dzidziuś? Mój tak, pierwszy i ostatni winking smiley

diamentowa głos oddany! Masz taką kochaną córeczkę...mam słabość do małych dziewczynek, dlatego tym bardziej się cieszę, że będę mieć dziewczynkę smiling smiley

Misiasta ooo może Mikołaj dziś ma zamiar przynieść Ci spóźniony prezent? winking smiley

ninka2424 (offline)

07-12-2012 09:47:12

Warszawa
hej ja po ktg nastepne dopiero w czwartek. kurcze dziewczyny a mi jeszcze zostalo 12 dnismiling smiley powiedzcie mi jak sie odczow te prawidlowe skurcze?


[link widoczny po zalogowaniu]

diamentowa (offline)

07-12-2012 10:47:29

Starogard Gdański
misiastanadzieja dziękuję ślicznie za głosiki smiling smiley
misiasta być może Twoje maleństwo już chce się wydostać - bądź czujna winking smiley
nadzieja85 domi kontaktowała się ze mną w sprawie nr tel. także jak coś by się działo da mi znać ,a ja oczywiście jak naszybciej przekaże Wam tutaj - prawdopodobnie zostawili ją już w szpitalu i dlatego cisza z jej strony.Dlaczego piszesz ,że "pierwszy i ostatni"? Nie planujesz więcej dzieci?
ninka2424 prawidłowe skórcze Kochana są w równych odstępach czasu i bardziej bolesne winking smiley



natalia17 (offline)

07-12-2012 10:52:49

Olsztyn
I jak sa jakies maleństwa juz

natalia17 (offline)

07-12-2012 10:57:27

Olsztyn
o ile można przenosić ciąże ??? Bo termin mam na 9 a nic nie wskazuje żebym urodzila w terminie

ninka2424 (offline)

07-12-2012 11:03:28

Warszawa
diamentowa glosik oddanysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ana_t (offline)

07-12-2012 11:04:26

Poznań
Dzisiaj mi się śniło, że urodziłam śliczną, zdrową córeczkę. Była taka cudna...
Czy to znak, że to już dziś? Aaaaaa proszęęęęę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.