ciąża KWIETNIÓWKI 2010 cz.2 ciąża

Wysłane przez Sympatyczna 

Zanetka (offline)

26-04-2012 14:19:36

Stargard
My po spacerku,Aleksander zamiast spać to bawi się autami i helikopterem:-)Byliśmy na rowerku,jeszcze troszkę i dojdzie do wprawy idzie mu coraz lepiej.

fruzia!Wow jakiego kolegę ma lala:-)super się bawią.Pokażę na pewno fotki tylko muszę zrzucić.
sarahia!śliczna Lila z kiteczkami:-)Aniu,Lila urosła i się zmieniła,już taka mała dziewczynka a nie taki bobasek z niej:-)byle do week.i zobaczysz swoją Lilę,zleci:-)babcie się z nią nie nudzą a ona z nimi:-)
Magda!Super,że tak szybko maść zadziałała.Uśmiałam się z ratunku:-)Oj tancerz rośnie jak nic.
Gabi!Tak długo to nie zostajemy,6 maja lecimy.Szkoda,że po 10 dniach możecie się zobaczyć.Ciekawe jak Kuba zareaguje na braciszka?jak tam jubilat?
ssylwia!Tak zachwalasz,ze ochoty mi robisz na...drugie dziecko:-)żartuję,za rok pomyślę.Czyli podział jest Lenka do mamy Iwo do taty podobny i fajnie.Pokaż nam Iwa?Z Lenki na pewno troskliwa siostra będzie.Syn wiedział,ze ma się urodzić 22:-)
madziorek!Ja torty i wszelkie słodycze wprost uwielbiam:-)Alek i my czujemy się dobrze,dzięki,ze pytasz.Pokażę na pewno fotki.
kasiaszum!To nieźle Klaudia narobiła płaczu u lek.no trudno pójdziecie innym razem.

Oli właśnie sobie recytuje:
Hu,Hu, Ha nasza zima zła,szczypie w nosy,szczypie w uszy....
Ale mamy polewkę z niego,lato na dworze a jemu zima się wspomina:-)

Zapomniałam napisać:dostałam propozycję pracę w prywatnym przedszkolu,ale od już...więc się nie zgodziłam:-(a w UK też dostałam propozycję pracy ale niestety za daleko od miejsca w którym mieszkamy...cieszę się,że chociaż coś się ruszyło.Może akurat gdzieś się załapię na rok.

Miłego dnia!


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-26 14:25 przez Zanetka.

Magda (offline)

26-04-2012 14:55:24

KUBUSIU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Z OKAZJI DRUGICH URODZINEK !!!

BĄDŹ ZDROWYM

I PRZYKŁADNYM:e_wink: STARSZYM BRACISZKIEM !!!







NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

Magda (offline)

26-04-2012 15:05:06

Witam upalnie.
Tak się cieszyłam, że po stulejce, ale to co się dzieje od kilku dni to koszmarsad smiley !!! Błażejek pierwszej nocy po ściągnięciu skórki wcale nie sikałzaskoczony, a wczoraj jak się przebudził to było jedno wielkie wycie, siusiak spuchnięty i płacz – MAMA BOLIsad smiley !!! Nie mógł się wysiusiać tak go bolało, po kropelce oddawał moczprzewracjący oczami, siostra nastraszyła mnie wizją szpitala i cewnikiemzaskoczony, więc z samego rana zrobiłam mu kąpiel i synek wysiusiał się do wanny – zawsze to na niego skutkuje. Cały dzień wczorajszy przesiedzieliśmy , a raczej przepłakaliśmy w domusad smiley. Siuraczka smarowałam maścią i robiłam okłady z riwanolu. Dziś około 3 w nocy tez była histeria, że boli, ale na szczęście tylko raz płakał, a pamper z rana był mokrusieńki, czyli już siusia normalnie. Teraz sporadycznie powie, że boli i już tak nie płacze – dzięki Bogu. Mam nadzieję, że już wszystko się goi. Dziś zamiast rivanolu będę używać octenispet-u.
Nie zazdroszczę mamom chłopców, których tez to czeka. Ja już będę pilnować siuraczka, bo niestety skórka może się zrosnąć, a do tego nie dopuszczę !!!
W sobotę siostra przyjeżdża z rodziną, na 40ta rocznicę ślubu rodziców ( w niedzielę), a mnie choroba bierze – gardło, głowa i jeszcze @ – szit yawning smiley!!! Kwiaty zamówione, składniki na torcik, sałatkę i chlebek kupione – tylko za robotę się brać. A na jutro robienie gołąbków z młodej kapusty zaplanowałam.
Błażej ostatnio ma fazę na marki samochodów – bezbłędnie rozpoznaje audi, volkswagena , a na opla to mówi coś w rodzaju wafelzaskoczony. Na spacerze non stop buzia mu się nie zamyka i mówi "audi pojechał" ( nie da się mu przemówić , że nie pojechał, a pojechało).
Na 9 maja zapisałam synka na sesję zdjęciową.

Fruzia , jak Lalcia już zdrowa ? Śliczne urodzinowe zdjęcia, piękną tą perełkę macie. I Ty piszesz, że jesteś grubazaskoczony, nóżki chudziutkie, ja nie widzę, choćby kilograma nadwagi. I jaka młoda jesteś.
Efas a czy Miłoszek oprócz zeza ma jeszcze jakąś wadę wzroku ? bo pisałaś, że nawet po operacji będzie nosił okulary.
Madziorek śliczne Twoje córcie. Z Juleczki piękna czarnulka, a Oliwci rozjaśniły się już włoski. Oliwka może zazdrosna o siostrę i dlatego troszkę nieposłuszna. Przepisik proszę na samą masę, bo biszkopt mam swój sprawdzony:e_wink:.
Anya to Lenka sobie „szejka” truskawkowego zaserwowała:laugh_new:. No tak narzeczeni dobrali się , ale to dobrze, będą mieli o czym rozmawiać. Ich przewodnim tematem rozmów będzie Myszka Miki:laugh_new:. Mój też rzadko ogląda bajki w laptopie – on ma tv, ja mam laptopa:e_wink:. Ja zdecydowanie humanistka, przedmioty ścisłe ok, ale czasami sprawiały problemy. U nas ze spaniem bez większych zmian. Galopowania dzięki Bogu też nie ma, ale nocne wędrówki i wiercenie się czasami doprowadzają mnie do szału – raz jest lepiej raz gorzej.
Sarahia już tylko jeden dzień i jazda po Lilkę. Dałyście radę – i Ona i Ty. A jakie radosne powitanie będziemłody kozak. Mój M jest na szczęście od takich zadań specjalnych, ja nawet patrzeć nie mogę co on robiprzewracjący oczami. Śliczna Lilka z fajowymi kucykami.
Zanetka dobrze, że Aleksander już zdrowy i ma koński apetyt. Mój nigdy się o jedzenie nie upomnizaskoczony. Tak ta maść jest tylko na receptę. Cieszę się, że mam to już za sobą, bo czym starsze dziecko i bardziej „rozumne” to trudniej za to się zabrać. A może warto skorzystać z tej propozycji pracy od już ? no nam do śmiechu nie było, jak Błażejek krzyczał ratunkusad smiley.
Szczerbinka brzusio masz prześliczny i wcale nie jest duży !!! Malutka i śliczna kwaterkę ma Tymciociąża. Jak Ci ktoś powie, że brzuch duży – to nie wierz. Zdjęcie synka z mamusią świetne – takie wesołe i roześmiane. A no tak, Wy jeszcze ten problem ze łzawieniem macie. Planujecie zabieg ? chyba mieliście mieć jakoś na początku tego roku ? Super, że Maksio literki zna – mądry chłopczyk z niego – po rodzicachradość. Szczerbinko imprezka udana, Błażej w swoim żywiole – dzieci , tort, śpiewał sto lat,ale chyba sam dla siebie – bo zaśpiewał niech żyje Niusio nam:laugh_new:. Podziwiam za miłość do matematyki, choć patrząc z perspektywy czasu – nie taki diabeł z niej straszny:e_wink:. Mąż to Ciebie rozpieszcza tymi wypadami do restauracji – no, ale o taką żonę to dbać trzeba:romantic_dinner:.
Gabi współczuję Wam bardzo tej rozłąki, ale zdrowie Bartusia ważniejsze. Dziś już pewnie jesteście wszyscy razem. To Kubuś na medal zniósł rozstanie z Tobą – mądry chłopczykmłody kozak . Ciekawe jak zareaguje na Bartusia i na smoczek. Zeza na razie mamy skontrolować u okulisty – czy faktycznie coś zaczyna się dziać. Dziękuję za pochwały tancerza.
Ssylwia pisz, pisz, opowiadaj, zdawaj relację i FOTO relację !!!! O torszkę skrobnęłaś. Super, że sobie radzisz z dwójeczkąradość. A Lenka malutka i nie orientuje się w zaistniałej sytuacji, stąd może smutek na jej twarzypłacz. To synek będzie tatusiowy, a córcia – mamusiowa. równowaga zachowana w rodzinie:e_wink:.
kasiaszum to klaudia tak boi się lekarzy ? Mój , jak anioł u lekarza jest - wszystko z nim można robic i 0 protestów. Zawsze pochwały zbiera, a mam dumna, jak paw jestmały grymaśnik.


NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]

fruzia (offline)

26-04-2012 16:07:02

dielheim/szczecin
wita,

zanetak-no prosze jak alus ubodobal sobie piosenke zimowa,do zimy to juz perfekt bedzie ze spiewem jej.thumbs up..wrzucaj fotusie wrzucaj ,czekamy,fajnie ,ze dostalas propozycje pracy i to w przeczkolu,to bylo kiedys moje najwieksze marzenie,byc przedszkolanka,,,a ty z zawodu jestes w tym kierunku?

magda-dziekuje,dziekuje,ja mloda,no wiesz,tak to z checia mogla bym miec z 20 lat,tylko sie nie da,bo starszy syn w tym roku bedzie miec juz 19-stke,wiec jakby nie patzrec nie da sie miec mniej,ale ja tam sie czuje mlodo,,z lala juz jest dobrze,tylko lekki katarek ma,ale jest juz ok,,,no prosze jaki synus samochodowiec,ale moi synkowie tez przechodzili ta faze,chyba to juz przypadlosc wszystkich chlopcow.ale i tak super,ze tak zna marki w tym wiekuthumbs up,biedny blazejek z tym siusiaczkiem,u mnie ten najstarszy tez tak mial,tz.nie mogla naciagnac,ale wtedy nie bylo zadnych masci,bynajmiej ja nie wiedzialam,ale ok 4 roku zycia samo mu sie unormowalo i juz na bilansie 4 latak bylo ok,mojej kolezanki syn tez tak mial i tez ok 4 roku wszystko bylo ok.to w niedziele zabawa u was,a ty bidulka sie rozchorowujesz????,,zdrowka i milej zabawy zycze.

ssylwia,super,ze tatus ma swoja podobizne,moje dzieci tez tak rozne jeden do mnie drugi do taty,trzeci pomieszany,a corcia mamusi,i tak musi byc,,

saharia-super kitkowa lilka,,nie poddawaj sie wszystko bedzie dobrze!!!


DLA KUBUSIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO;ORAZ ZDROWKAurodzinowe baloniki


[link widoczny po zalogowaniu]

efas (offline)

26-04-2012 21:57:34

Police
Kubusiu!! Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin... Dużo zdrówka i uśmiechu każdego dnia życzy Wiktorek, Miłoszek i e-ciocia Ewa



Szczerbinka śliczna mamusia z synkiem i przepiękny brzusiosmiling smiley Oj tak dumna jestem z niego bardzosmiling smiley
Gabi no i jak już w domku wszyscy razem jesteście??
Sarahia śliczna Lilcia i piękny avatareksmiling smiley Szkoda, że musieliście zawieść Lilkę do Bc ale rozumiem, że innego wyjścia nie mieliściesad smiley Ale już jutro piątek więc się spotkaciesmiling smiley
Ssyliwa czekam na relację z porodu i na zdjęcie synkasmiling smiley No proszę to jednak różni z Lenką... Jestem ciekawa jak wyglądasmiling smiley
Madziorek oj to Oliwka Ci zrobiła... Dobrze, że w porę zobaczyłaś... Pewnie troszkę zazdrosna o młodszą siostręsad smiley Dużo cierpliwości Ci życzę, bo wiem ile jej potrzeba przy dwójce. A Oliwka i Juleczka śliczne dziewczynki...
Żanetka widzę, że Aluś już zdrowysmiling smiley Kochana Ty nie czekaj tylko zabieraj się za drugiego dzieciaczkagrinning smiley Szkoda, że praca od zaraz i nie możesz jej podjąć. No ale może jeszcze coś się ciekawego trafi...
Magda współczuję akcji z Błażejkiemsad smiley Bidulek się męczy... Uważaj, żeby nie zatrzymywał moczu (ja na tym punkcie przewrażliwiona jestem), bo na prawdę (tak jak mówiła siostra) będziecie musieli iść do szpitala. A wiem jak tego chcesz uniknąć... Tak Miłoszek ma dużą nadwzroczność i dlatego będzie musiał nosić okulary. Ale jeśli zeza zoperujemy to wada będzie się korygować. Także mam nadzieję, że zejdziemy ze szkieł +6 na jakieś mniejsze...
Kasiaszum to Klaudia tak się boi lekarzy?? Wiktorek nawet grzeczny jest, nie lubi tylko jak mu się do gardła zagląda. My bilans mamy 17 maja więc zobaczymy jak będzie.
fruzia ale Lalcia ma fajnego kolegę... Śliczny chłopczyksmiling smiley
Nadrobiłam.. Mam nadzieję, że wszystkim odpisałam. Remont na ukończeniu, jutro jeszcze tylko małe kosmetyczne sprawy i w sobotę czeka mnie MEGA sprzątanie po tym wszystkim... Ehhh już mi się nie chce a jeszcze nie zaczęłamwinking smiley Chociaż nie powiem, bo teraz toaleta wygląda ślicznie w porównianiu do tego co było jeszcze 2 tygodnie temu. Więc jak już wszystko będzie skończone to się pochwalę.
Jutro już normalnie do pracy (teraz przez 3 dni były egzaminy gimnazjalne) i powrót do rzeczywistości czyli spotkania z moją p.d. A tak było fajnie jak się nie mijałyśmy na korytarzuwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

27-04-2012 07:32:00

Rzeszów
hej dziewczynki, tak moja Klauida nie boi sie nikogo i niczego oprocz bialego fartucha, reaguje histeria, nie wiem nastepnym razem jakpojde to poprsoze pania zeby sciagnela ten fartuch, bo nie mam innego pomyslu


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

natallia (offline)

27-04-2012 09:25:49

Rzeszów
Witam!!
Tak weszłam zobaczyć czy wszystkie kwietnióweczki sie rozpakowały a tu taka niespodzianka madziorek103 bardzo dziekujemy z Kevinkiem za pamięć. Jest nam strasznie miło!!!!





[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Anyawro (offline)

27-04-2012 11:01:34

witam smiling smiley

Ja od dziś mam urlop , nareszcie smiling smiley w środę wracam do pracy , w czw wolne i w pt znowu praca przewracjący oczami w Poniedziałek idziemy z Lenką do Wrocławskiego zoo. smiling smiley mam nadzieję ze bedzie zadowolona i pogoda nam dopisze , na chwilę obecną już u nas upalnie. Pranie powieszone , Lenka coś tam sobie rysuje a Ja mam czas na fo. smiling smiley
za 2 tyg mam Komunię u Mojej chrześnicy ( córka Brata ) nie chce dawać pieniązków bo oni na ich brak nie narzekaja , wlasnie sie wprowadzili do domu urządzonego przez projektantkę , więc sami rozumiecie przewracjący oczami nie mam opcji co by jej kupić,nie mówię o łańcuszkach itp, może fliker ? to taki rower z napędem grawitacyjnym[link widoczny po zalogowaniu] , naprawdę nie mam koncepcji a pieniądze to pieniądze , prezent będzie pamiętała chociaż przewracjący oczami

Ssylwia pochwal się Iwo , przecież wiesz ze czekamy na zdjęcie smiling smiley super ze tak dobrze wam idzie.
SARAHIA współczuje rozłąki z Lilcią , ja bym chyba umarła z tęsknoty. Najwazniejsze ze Lilcia daje radę i rozumie ze Mamusia w pracy. sliczne zdjęcie Lilci , coraz ładniejsza jest smiling smiley
Madziorek to z Szogunkiem trzeba uwazac, widać odważna babka z Niej smiling smiley
Żanetka super ze u was juz lepiej , uśmiałam sie z hu hu ha zima zła grinning smiley
Magda współczuje wam przygód przez stulejkę , najważniejsze ze juz lepiej ,biedny się napewno nacierpiał a z tym nieoddawaniem moczu to nieźle bym sie wystraszyła zaskoczony ładna rocznica u waszych rodziców smiling smiley u Moich 32 lat będzie w Listopadzie smiling smiley to pełnce ręce roboty masz smiling smiley dużo zdrówka obyś sie nie pochorowała smiling smiley
Szczerbinka piękny brzusio i fajny tatuaz smiling smileyi sliczna Mamusia z synkiem na spacerku smiling smiley

ssylwia (offline)

27-04-2012 11:28:56

Kraków/Wieliczka
Cześć dziewczynki,
przedstawiam nowego członka rodziny IWO ALEKSANDER






[link widoczny po zalogowaniu]

Anyawro (offline)

27-04-2012 11:32:14

Ssylwia świetne zdjecia z porodu !!!!!!! az się wzruszyłam !! Iwo Blondasek na 100 % , Tatuś pewnie dumny , Gratuluję raz jeszcze synek śliczny smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547750, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.