ciąża KWIETNIÓWKI 2010 cz.2 ciąża

Wysłane przez Sympatyczna 

Anyawro (offline)

23-04-2012 09:09:35

hej poniedziałkowo grinning smiley

Z Lenką wszystko dobrze juz , więc to było zatrucie pokarmowe , dzięki truskawkom , zrobiła sobie koktajl mleczny LOL wczoraj jeszcze troszkę miała stan podgorączkowy , ale cały dzien nie było nic widać ze w nocy wymiotowała i tak wysoko gorączkowała. Niewiem czy katar do Niej tylko nie zawitał , bo rano jak wychodziłam do pracy to kichała i sie troszkę smarkała. przewracjący oczami Oj pewnie nockę bedę miała dziś z głowy jakby katar ją złapał yawning smiley

Gabi współczuje wam zaistniałej sytuacji związanej z Kubą i wirusowym zapaleniem gardła. sad smiley dużo zdrówka mu życzę mam nadzieję ze będziecie juz wszyscy razem !!!! Bartuś śliczny chłopczyk i do braciszka podobny smiling smiley fajnie ze juz mam dwójkę i z głowy. smiling smiley
Żanetka jak tam dziś Aluś, ? ciekawe od czego ta wysypka. dużo zdrówka dla wszystkich !
Magda to Błażejek tez fan Myka Miki grinning smiley Moja tez ledwo oczy otworzy i juz szuka Miki , to narzeczeństwo ma chociaż coś wspólnego grinning smiley napewno się dogadają :laugh_new: Ja Lence bardzo sporadycznie puszczam barneya na Youtube, bo później nie daje mi spokoju jak siedze na laptopie , nie chce jej przyzwyczajać , ale chciałabym jej chociaz kilka odcinków zgrac na płytę i puścic od wielkiego dzwona a te Hoobsy to powalone jak lato z radiem szaleniec tragiczna Bajka jesli to wogóle mogę Bajką nazwać przewracjący oczami no to umysł Humanistyczny jak i Ja masz smiling smiley szybko do szkoły poszłaś, Ja w wieku 6 lat dopiero w zerówce byłam :laugh_new: Lenka praworęczna jest smiling smiley mam nadzieję ze sciąganie skórki zniesie dzielnie i ze problem będzie zażegnany , ale widać ze mimo wszystko dzielny jest smiling smiley to nocki jeszcze u was nieciekawe , wcale się nie dziwię ze czekasz az sie obudzi a pozniej zasnąc nie możesz. smiling smiley Lenka do roku miała kilka pobudek w tym jedną w nocy koło 1 gdzie jadla Normalnie mleko i jak przestała sie na Nie budzić to Ja wręcz koło 1 zawsze juz oczy otwarte i czekałam az bede musiała wstać , póki co juz w sumie odkąd do pracy wrócilam śpi calutką noc do 6-8 rano. czasami kwęknie jeszcze , ale chociaz nie galopuje LOL:laugh_new:
fruzia śliczne zdjęcia urodzinowe. smiling smiley
Madziorek śliczne masz te swoje córeczki !!!! Jula wydaje mi sie ze do Ciebie bardziej podobna smiling smiley tort prześliczny jak dla mnie smiling smiley prezenciki widzę udane smiling smiley

sarahia (offline)

23-04-2012 09:52:18

Germany /Bc
Witam po weekendzie...My bylismy od soboty w Bc...Lilka zostala z babciami, a my z Claudia wrocilismy (claudia ma przedstawienie w przedszkolu i musi byc obecna, dlatego wrocila z nami a nie zostala w Bc) ...kurcze strasznie smutno mi z tego powodu i jakos tak dziwnie..do piatku zostaje..sad smiley W piatek po pracy jedziemy do niej...Ach zastanawiam sie czy dobrze robie czy nie rzucic tego wszystkiego i miec Lale przy sobie..., zostawiajac ja samiutka sad smiley Chodz wcale nie placze za nami, milo spedza czas z babciami, to jednak mi strasznie dziwnie...Jakbym cos zlego robila...nie wiem czy to normalne?...czuje pustke...i moze przesadzam, ale mi bez niej zlepłacz

Ssylwia...WIELKIE GRATULACJE z okazji narodzin SYNKA-IWO!!Duzo zdrowka dla Was! Dzielna mamusiu wracaj szybciutko do wpelni sil!!:joliecouette:
[link widoczny po zalogowaniu]

Fruzia sliczne fotki z urodzin Lali -oj biedna i ja dopadla choroba w urodzinki, dobrze, ze juz jest lepiej!! Urocza duza dziewczynka z niej z pieknymi loczkami smiling smiley
Anyya Dobrze, ze Lence przeszlo szybciutko! 3mam kciuki aby nic ja nie dopadlo, czyt. katar! smiling smiley
Gabi kochana dzielna jestes i bylas!! Gratuluje szybkiego i znosnego porodu!! 3mam zdrowko za Kubusia aby szybko wrocil do domku i brata! Ach wiem co czujesz z ta przymusowa rozlaka sad smiley My bez Lilki do piatku jestesmy...strasznie mi zle z tego powodu!! Zdjecia Bartka urocze, jaki slodki bobasek i wydaje sie na dosc duzy smiling smiley Uroczy
Zanetka Ciesze sie, ze z Alusiem juz lepiej!! 3mam nadal mocno kciuki aby szybko nabral sil i odpuscilo Was chorobsko!! No i abyscie spokojnie polecieli do Tatusia! smiling smiley
efas GRATULACJE dla Synka!! Toszz to maly geniusz rosnie! Duma rodzicow smiling smiley Super!
Madziorek Fajnie, ze urodzinki sie udaly, rodzinka dopisala i prezenciki rowniez super! Swietne zdjecia! Sliczna-dama Oliwia i urocza Juleczka smiling smiley Tak patrze i wydaje mi sie, ze beda siostrzyczki do siebie podobne smiling smiley

Pogode mamy super, slonecznie sie robi, takze ma byc coraz to cieplej...niedlugo do pracy uciekam, wiec zycze Milego Dnia





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Zanetka (offline)

23-04-2012 17:17:04

Stargard
Dzień dobry!
My po wizycie kontrolnej w szpitalu,Aluś zdrowy ma koński apetyt non stop woła:mama daj jeść:-)lekarka go obejrzała i prawdopodobnie uczulenie to alergia pokarmowa na np:soki lub produkty z Gerbera,wcześniej ich nie jadł a w szpitalu pił sok z tej firmy i jadł jabłuszka to od tego lub od np:pościeli w szpitalu,w każdym razie mam podać 2x10kr.Zyrtecu.Po wypis mam się zgłosić jutro.

fruzia!Fajne fotki z ur.ale lala duża i śliczna dziewczynka,piękne ma włoski.Jak się czuje czy już lepiej?
Magda!Kamień z serca mi spadł,że Alek zdrowy oby jeszcze tylko zeszła ta wysypka.Już bym była dziś w Londynie ale chyba dobrze zrobiłam,że nie poleciałam co?Alek myślę,teraz osłabiony i szybko by wszystko łapał a tak odczekamy 2 tyg.,zresztą ja też jeszcze nie w pełni sił.Super,że jest poprawa jak przylecę latem też poproszę o tę maść,to tylko na receptę prawda?
efas!Fajnie,ze chłopcom się podobało w wesołym miasteczku.Miło spędziliście niedzielę:-)Masz rację bardziej M.za nami zatęskni:-)
madziorek!Super,ze ur.udane,zdj.fajne obie dziewczynki śliczne,Jula chyba podobna do Ciebie:-)pisze prawdę Ty kobieta pracująca jesteś.
Anya!Dobrze,ze Lence tak szybko przeszło.Aluś ma wysypkę od prod.z Gerbera lub od pościeli,nic strasznego powiedziała lek.Ulżyło mi,że z nim już dobrze.
ssylwia!Ale miałaś expresowy poród-super:-)jednak Iwo nie taki wielkolud.
sarahia!Nie dziwię się,że Ci dziwnie bez Lili,ja też czasem jak Alusia nie widzę kilka godzin czuję taką pustkę...mamy tak mają,na pewno Lila z babciami bawi się świetnie:-)Lecimy za 2 tyg.
Synuś śpi,najadł się jak bąk:-)
Miłego dnia!


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-23 17:27 przez Zanetka.

kasiaszum (offline)

24-04-2012 06:41:11

Rzeszów
witam kochane, weekend przezylam, dom doprowadzilam do porzadku, a dzis idziemy na bilans dwulatka.
Wszystkim kolejnym dwulatkom wszytskiego naj
Sylwia gratulacje z okazji narodzin synka,
zanetkadobrze ze juz chorobsko wam odpuscilo, a alergia minie, byc moze to wina soczkow, moze cos w nich jest co go uczula


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Szczerbinka (offline)

24-04-2012 07:28:44

Zabrze
Witajcie kochanesmiling smiley

Standardowo od 6.00 na nogach, m. wyprawiony do pracy, patrząc jak wyjeżdża z parkingu myślałam, że zawału dostanę;/ strasznie u nas ciasno, sąsiedzi coraz bogatsi, więcej aut mają i ustawiają się jak chcą, potem kłopot z wyjazdem, manewry na cm;/ Maks jeszcze śpi winking smiley
Weekend spędziłam u moich rodziców, częściowo na ich działeczce, ładną pogodę mieliśmy to korzystaliśmy a co !!!winking smiley
Wczoraj m. zabrał nas do parku chorzowskiego na rybkę mniam mniam, polecam solę lub inną "po florencku" pychota!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Wiktorii i Oliwce z okazji ukończenia 2 latek

wszystkiego co najlepsze!!! smiling smiley

Samych radosnych chwil i mnóstwo uśmiechu na słodkich buźkach!!! smiling smiley

życzy Maks z rodzicami


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Szczerbinka (offline)

24-04-2012 07:31:24

Zabrze
Zaraz Was nadrobię (mam nadzieję, że synek pozwoli)

Pochwalę się też brzuszkiem, który jest ogromny, w końcu to już 30 tydzień grinning smiley




Poniżej zdjęcie z wczorajszego spacerku winking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Szczerbinka (offline)

24-04-2012 07:58:56

Zabrze
Efas brawo dla synka!!! smiling smiley Też uważam, że jak na pierwszy raz to na prawdę świetny wynik thumbs up oj mamusia dumna jesteś !co??????

Anya zostałam skierowana na CC z powodu "niewspółmierności porodowej" prowadzący uznał, że dziecko jest zbyt duże, żebym dała radę, a nie chciał mnie narażać na jakiekolwiek komplikacje (w 36 tyg usg wskazywało wagę 3400g zaskoczony, więc ile byłoby w 40?). Maks urodził się, oczywiście z pomocą Pana doktora :laugh_new: w 38 tyg z wagą 3140g. Strasznie nie chciałam tej cesarki, bałam się, szykowałam się na poród naturalny, jak większość kobiet w mojej rodzinie... no cóż wyszło jak wyszło i wcale nie było tak źle.
Co do witaminek, czasem podaję Devikap i Sanostol, Vibovitu nie próbowałam...
Co do bajek, mój tak średnio zainteresowany, cały dzień leci kanał Cbeebies, mini mini lub Disney Junior, a mały i tak zajmuje się czym innym, klockami, literkami bądź rysowaniem, czasem spojrzy i to wszystko;/ Od bajek w TV woli siedzieć przed kompem na Youtube, oglądając literkowe chochliki, świat małego ludwika, charlie'go, choć wszystko szybko mu się nudzi...

Magda super, że maść działasmiling smiley tak jak mówiła, zażegnacie ten problem thumbs up Niestety po długiej przerwie tak bywa, skórka pęka i pojawia się krewka, ale tym się nie przejmujcie, to normalne!
To u Was poważnie podeszli do tematu "bilans dwulatka", u nas nie było mierzenia ciśnienia. Z oczkami Maksa nie do końca w porządku, nie pozbyliśmy się problemu łzawieniasad smileysad smiley
Kochana ja mam dosyć szerokie biodra, także i miednica ok, to nie dlatego ta cesarka...Podczas przyjęcia do szpitala, położna mierzyła mi rozstaw i stwierdziła, że spokojnie dałabym radę, ale o czym tu myśleć skoro miałam już skierowanie na CC;/ U nas faza na książeczki z serii "mały chłopiec" minęła, także nie dokupuję już nowych...synek woli "Literkowo" zna już cały alfabetwinking smiley jak poproszę by pokazał daną literkę robi to bezbłędnie winking smiley Gratki dla Błażejka - pięknie opowiada historyjki the finger smiley u mojego to ciężko, bo mało mówi (musiałby pokazywać na migi :laugh_newsmiling smiley, chodź z każdym dniem coraz więcej.

Żanetko 55kg przy Twoim wzroście to nie wiele lasencjo!!! winking smiley Współczuję szpitalnych przeżyćsad smiley jeszcze Ciebie i mamę dopadło;/ straszne!!! Dziękuję Bogu, że szpital nas ominął, tam można wszystko złapać i potem ciężko się wykaraskaćsad smiley Cieszę się, że już lepiej. Szkoda, że lot odwołany, ale wiadomo zdrowie ważniejsze.

Śliczne zdjątka dzieciaczków!!! smiling smiley


Synek wstał i muszę przerwać pisanie cdn.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madziorek103 (offline)

24-04-2012 08:31:13

stalowa wola
Witajcie kobietkismiling smiley

Ja na nogach od 6 ale nocke przespalam wiec jestem troche "zregenerowana"..mąż dal rano kaszke Oliwce ja ja przebralam no i poszedl na sluzbesad smiley wiec do jutra do 9-10 rano same jestesmy a w czwartek ma nocnesad smiley sad smiley oj czarno to widze.....no wiec Oliwka sie bawi a Jula spi wiec mam chwile czasu na fosmiling smiley

Zanetkasuper ze Alus zdrowy i ma taki apetyt!!!ciesze sie niezmiernie bo duzo przeszedl przystojniaczek naszsmiling smiley No imam nadzieje ze u ciebie i mamy rownierz na stale zarzegnalyscie wirusa! no i super wiesci ze za 2 tygodnie lecice do Meza-tatusiasmiling smileysmiling smiley dziekuje za mile pochwaly zdjec..tak podobna bardziej do mnie mama moja nawet mowila z prawie tak samo wygladalam ja jak sie urodzilamsmiling smiley

szczerbinkakochana super fotki zgrabniutka sliczna z ciebei mamusia !!!brzusio malutki masz ja mialam taki w tej ciazy w 33t.c. i super wiossene zjecia ze spacerku! no a na rybke zrobilas mi smaka;p a co do aut u mnie tez z tym wielki problem jest a nawet wkurzajace! Dziekuje w imieniu Oliwki za zyczenia:joliecouette:


<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Szczerbinka (offline)

24-04-2012 08:40:46

Zabrze
Magda jak po urodzinach ulubienicy Błażejka??? Małemu coś się nie chciało the finger smiley to pewnie imprezka była udana??thumbs up Wstaw jakieś fotki!!! smiling smiley Zdolna z Ciebie dziewczyna, pewno synek tez taki będzie po mamusi smiling smiley Ja w wieku 6 lat to w zerówce siedziałam jak większość dzieciaków the finger smiley Ze mnie czysty ścisłowiec, co matematykę kocha a polskiego nienawidzi (choć zawsze 4 była) grinning smiley Nigdy nie potrafiłam lać wody i opowiadać godzinami o pogodzie;/

Ssylwia jeszcze raz Gratuluję!!! Niech Iwo rośnie duży i zdrowy!!! I starszej siostry się słucha smiling smiley. Pewno dziś wyjdziecie ze szpitala??? Widzisz tak się martwiłaś, że synek duży będzie, a tu taka fajna waga 3140 g thumbs up jak u mojego Maksa smiling smiley

Gabi fajnie, że już w domciu (u teściów), Bartuś jest przesłodki!!! smiling smiley, zapomniałam już jak to było i jak takie maleństwo się trzyma, ale niedługo sobie przypomnęwinking smiley Pech, że Kubusia wzięła chorobasad smiley, niech szybciutko zdrowieje by braciszka zobaczyć!!! smiling smiley
Poród miałaś na parwdę ekspresowy, tak to bym też mogła rodzić co roku, jakbym miała gwarancję zrezygnowałabym z cesarki grinning smiley
Współczuję problemów z sutkami i bólu sad smiley Postaraj się jakoś wytrzymać, bo mleczo matki najbardziej wartościowe, trzymam kciuki oby problem szybko minąłthumbs up. Polecam purelan 100 Medela -ponoć dobry, miałam go, ale oddałam kumpeli bo nie był mi potrzebny, a ta była z niego bardzo zadowolona.

fruzia śliczna ta Twoja lala !!! smiling smiley Jakie ma włoski cudne faktycznie jak laleczka ! Superrr kuchnia smiling smiley Bidulka rozchorowała się w swoje urodzinkisad smileypewno od brata załapałasad smiley mam nadzieję, że już lepiej??? Kochana chyba nigdy nie widziałam jak wyglądasz (albo pamięć mnie zawodzi), to Ty na tym jednym zdjęciu??? Ładna i zgrabna z Ciebie kobietka! smiling smiley

Madziorek Krótko mówiąc imprezka udana thumbs up goście dopisali, prezenty trafionesmiling smiley Napracowałaś się kobieto!!! Tocik bardzo ładny (pisałaś, że się nie udał) i wygląda smakowicie!!! smiling smiley Oliwka jak i Julka słodziaki!!! smiling smiley
Widzę, że córeczki dały Ci pospać, naładowałaś baterie to nie będziesz już jak błędny rycerz chodzić winking smiley Powiedz jak jest z 2 ??? Ciężko???
Dziękuję za pochwałę zdjęć :*** brzusio duży, już dawno na dole się nie widzę :laugh_new: wczoraj było golenie po omacku hihi, u mnie dopiero 30 tydz się zaczął , a Ty taki miałaś w 33, także o wiele wiele później... Co to będzie za 2 miesiące??? the finger smiley Skoro masz smaka na rybkę to już piszę jak była zrobiona, myślę, że nic skomplikowanego winking smiley
Na samym spodzie sos pomidorowy ostro przyprawiony, na wierzchu usmażony filet, na nim gęsty szpinak i plasterki mozzarelli do tego ryż lub frytki - pycha!!! smiling smiley

Kasiu powodzenia na bilansie!!! smiling smiley

Sarahia to Lilcia u babć? Pewnie siostrzyczki za sobą tęsknią?! Oj widzę, że Ty mamusia teżsad smiley, nic dziwnego, nie przejmuj się aż tak bardzo niczeog złego nie robisz, skoro mała chętnie zostaje i nie protestuje to znaczy, że tak lubi i dobrze się tam bawi, a Wam to na pewno na rękę w obecnej sytuacji ( brak miejsca w przedszkolu).


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-24 09:39 przez Szczerbinka.

Zanetka (offline)

24-04-2012 11:39:37

Stargard
Witam!

Oliwko!Z okazji 2-ich urodzin sto lat,zdrówka i samej słodyczy

Aleksander życzy.


[link widoczny po zalogowaniu]


Szczerbinko!Super brzuszek,no rośnie,rośnie.Fajna roześmiana fotka ze spacerku:-)Ale Maks zdolny wow:-)Też się cieszmy,że już lepiej nam wszystkim.Lotem się przejmuję-zdrowie najważniejsze.Zawsze ważyłam ok 55 kg to taka moja stała waga:-)
kasiaszum!Jak po bilansie.Prawdopodobnie było to uczulenie na soczek...ale do końca nie wiem.schodzi ładnie po Zyrtecu.
madziorek!Dasz radę na pewno z dwójeczką:-)Daty ur.Oliwii nie zapomnę,na 24 miałam termin:-)Kamień z serca mi spadł,że jesteśmy zdrowi.A przystojniak Alek ma koński apetyt,więc nadrobi stracone kg szybko:-)

Idziemy do fryzjera z solenizantem Aleksandrem:-)
Miłego dnia!


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547880, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.