ciąża KWIETNIÓWKI 2010 cz.2 ciąża

Wysłane przez Sympatyczna 

Magda (offline)

03-09-2012 15:49:54

Witam.
U nas po staremu, synek już zapomniał co to pampermłody kozak , no może nie do końca:e_wink: bo jeszcze na noc zakładamy, ale potrafi 2-3 noce nie zasikać się. Anya Ty kiedyś pisałaś, że pozbycie się pamperów to straszna wygoda – przyznaję Ci rację !!! Syn wcale się nie zasikuje, a ostatnio zaczął robic kupki w środku nocy , przez 3 noce wołał, że chce kupę o północy !!! Oszalało to moje szczęście. Wprawdzie nocki mamy jeszcze z pobudkami, ale za to syn lubi sobie pospać do 10-tej, nawet pobił już rekord w spaniu , pewnej pięknej niedzieli wstał – uwaga-uwaga – 12-10:laugh_new: ! fakt, że późno zasypia 23-24przewracjący oczami.
22 września mamy wesele - w końcu jakaś rozrywka - wybieramy się, ale jeszcze nie wiem z kim syn zostanie – chyba siostra przyjedzie pilnowaćthe finger smiley.
Ja ostatnio podczytałam troszkę naszą pierwszą część Kwietniówek. Matko już zapomniałam, jak mi syn w kość dawałwielkie oczy. Ale miałam z nim przeboje, szczególnie nocne i brzuszkoweeye popping smiley. Ssylwia - obstawiałaś, że jako pierwsza zajdę w drugą ciążę. Anya pamiętasz perypetie z sąsiadem Niemcem i numerkiem 6radość ? Zanetka a Ty pisałaś, że chrzestna Alusia jest do niczego, a, że chrzestny będzie fajny … I jeszcze uśmiałam się z Maćka bo nie podobało mu się zdrobnienie Aluś i to , że nakładasz synkowi opaskę. Gabi to zawsze zalatana kobieta była, ale wszystko nadrabiała i odpisywała. Madlen a Ty i Twój mąż zawsze zachwycaliście się urodą Błażejka i zaklepaliście go na zięcia. A Ssylwia chciała za zięcia Igorka.

O jacieeye popping smiley Paulinka witaj kochana !!! Jak miło , że o nas pamiętasz:joliecouette:. Mam uśmiech na twarzy od ucha do ucha !!! Super, że u Ciebie wszystko się układa, ale Kubunio się zmienił , całkiem inna buzia, śliczny jest i jaki duuuży. Całuski dla Was !!!
Ewelka witaj.
Emily gratuluję fasolki !
Darinka jaka fajna Zuzia.
Efas Ty w końcu szczęśliwa, że odpoczniesz od swoich dzieci. Trzymam kciuki za tatęthumbs up.
Zanetka fajnie, że wypad się udał – widać po zdjęciach, że było wesoło. Wszystkiego naj, naj z okazji rocznicy ślubu:romantic_dinner: !
Anilewe zaciążyłaś ? Ja w tym roku jeszcze nie zdecyduję się, może za rok ale i to nic pewnegoprzewracjący oczami. Maciuś jak zwykle śliczny – urodę ma po mamusi.
Gabi przepiękne zdjęcia ze chrzcin – normalnie jak modelka wyglądaszthe finger smiley !!! Sukienka made in orsay ? Jak na wesele sobie kupiłam w orsayu.
Ssylwia Wasze zdjęcia również piękne, Lenka śliczna kruszynka podobna do Ciebie i Twojej rodziny – wiadomo po kim dzieci mają te śliczne dołeczkiradość.
Sarahia no już od dziś uczennicę w domu masz.
Anya biedna Lenka coś ostatnio często w buzi dla Lenuszki wyskakuje. Ale za to pozbyliście się smoka – obiboka. Gratuluję młody rycerz!!!
Madlen kiedy zaczynasz prawko ? Jak poszukiwania pracy ? Dostałaś @ ? Śliczna Laurcia w pięknej sukni !
Szczerbinka bracia śliczniutcy, a i po Tobie nie widać, że niedawno w ciąży byłas – pozazdrościćthe finger smiley !!! Maksio był grzeczny to Tymcio daje Wam popalić. Jak sobie przypomnę jaki Błażej był to aż mam ciarki , brr, oby to była prawda, że drugie jest przeciwieństwem pierwszego.
Madlen, Ssylwia, GosiaK jak dzieci po przedszkolu ??? Gabi Twój Kubuś dziś do żłobka poszedł ???

Zanetka a co to się porobiło, że nie widać imion naszych dzieci przewracjący oczamipytajnik

To jeszcze pokażę moje piękne szczęście :e_wink:

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



NASZ KOCHANY SYNEK BŁAŻEJEK, ur. 12 kwietnia 2010 r., godz. 12:17, 3330 g, 58 cm [/color][/b] [link widoczny po zalogowaniu]
NASZA KOCHANA CÓRECZKA WERONISIA, ur. 27 kwietnia 2014 r., godz. 5:47, 3270 g, 54 cm [/color][/b]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-03 15:57 przez Magda.

sarahia (offline)

03-09-2012 21:13:52

Germany /Bc
Witam ...my jeszcze nie mozemy ochlonac po sobocie...te emocje jeszcze dzis nam towarzyszyly jak Claudie raniutko do szkoly prowadzilismy...ajjjj.....kurcze dzisiejszy dzien minal mi tak szybko-nawet nie wiem kiedy.. Claudia jest szkola zafascynowana...bardzo jej sie podoba, pewnie bardzieje, to ze jest w klasie ze swoim przyjacielem , a pozniej razem maszeruja do Hortu i stamtad ja dopiero odbieramy..no i z placzem do domu dzis wracala... Dzis w szkole mieli fotografa-sesje, wiec wystrojeni byc musieli.... Juz od godziny Claudia spi i nie moze sie doczekac jutra...a wstajemy o 6rano...bo szkola jest zamykana juz o 7.30 ...i lekcja sie zaczyna...

Wczoraj spedzilismy popoludnie wlasnie z rodzicami Antona i dziewczynki sie wybawily z chlopcami...Widac jak bardzo sie lubia i nawet cos wiecej.... otwarcie mowia o pierwszych pocalunkach...Takze przedszkolna milosc ....a teraz juz szkolna...ajj co to dalej bedzie..

A mi tak jakos dziwnie i od nowa musze sie przestawic psychicznie, ze mam juz UCZENNICE...

Fotki mozna poogladac w galerii takze zapraszamy zainteresowanych smiling smiley

Zanetka Swietne zdjecia,ciekawe i piekne miejsca zwiedzacie!! Zazdroszcze!! achh..pieknie wgladacie
efas No to juz do pracy....kurcze ale akcja z tymi osami, dobrze, ze pogoilo sie bez problemu!3mam mocno kciuki za zadrowko Twojego Taty
Paulina kurcze z dobry rok sie nie odzywalas..po naszym spotkaniu, szkoda, ze teraz w wakacje nie przyjechalas do rodzinki...smiling smiley Ciesze sie, ze u Was wszystko dobrze, poukladalo Ci sie, super synek! Jaki duzy i sliczny!! smiling smiley
Magda Sliczny Blzejek!! Jaka ma piekna fryzrke, duzy chlopak! Brawo za skuteczne odpampersowanie!! Fajnie, ze wybieracie se na wesele, wybawcie sie smiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-03 21:16 przez sarahia.

ewelka73 (offline)

03-09-2012 22:58:47

Nowa Ruda
Witam dziewczyny smiling smiley
Po 1 Super fotki widać że urlopik się udał smiling smiley
Po 2 dzieciaczki super smiling smiley
Po 3 Witaj Szkoło!!!Pozdrawiam wszystkich uczniów tych dużych i tych małych smiling smiley
A u nas dobrze mała zdrowa i udało się rozgromić zapalenie gardła tylko antybiotykiem smiling smiley
Po maleńku będę Weronikę oduczać siusiania w nocy w pampersa, także muszę zrobić zakup lampki, bo nie mam sad smiley no i do dzieła bo podkład foliowy już mam smiling smiley
Dziewczyny jak się dodaje zdjęcia do wiadomości???


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] smiling smiley

madziorek103 (offline)

04-09-2012 11:22:34

stalowa wola
WITAJCIE MOJE DROGIE KOCHANE KOBIETKI!!!!!!!!!


DAAAAAAAAAAAWNOOOOOOOOOOO nie pisalam poniewaz dalam sobie 3 tygodnie na labe od fo a pozniej mialam pisac ale to brak czasu powodowal moja nieobecnosc to wyjazd do mamy a to zabkowanie mojej Julii dawalo ostro w kosc -od paru dni na szczescie mam spokoj-ciekawe na jak dlugo, to przygotowania do chcin Julii (w niedziele sie odbyly) to jutro znow wyjezdzam bo moj M. idzie w kumy do synka mojego brata a w sobote imprezujemy - z wielkim przegieciem na imprezujemy- bo wiadomo 2 malych dzieci to za bradzo sie nie poimprezuje- u mojego brata na slubiesmiling smiley

Jak dam rade dzis wieczorkiem to poodpisuje Wam



WITAJ PAULINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


BUZIAKI DLAW WAS WSZYSTKICH Z OSOBNA I DLA WASZYCH DZIECIACZKOW:*


<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Paola1987 (offline)

04-09-2012 15:38:28

Gdańsk, Gdynia
Witam slonecznie smiling smiley

U nas dzisiaj piekna pogoda zupelenie nie czuc jeszcze jesieni w powietszu i oby tak dalej winking smiley

Magda Janse, ze o was pamietam w koncu duzo czasu spedzilam tutaj z wami dzielilam sie z wami moimi radosciami i smutkami i teraz wrocilam bo stesknilam sie za wami :* to fakt Kubus bardzo sie zmienil ale Blazejek tez jaki on jest sliczny !!! i te piekne niebieskie oczki smiling smiley widze, ze tez wyrosl smiling smiley super chlopak. Gratulacji pozegnania z pielucha. u nas juz tez w dzien Kuba jest bez pieluchy tylko w nocy mu ja zakladam bo mega duzo pije i pewnie co chwile by sie budzil winking smiley

wpadne jeszcze potem i odp bo wlasnie wrocil Grzesiek i musimy zjesc obiadek winking smiley milego popoludnia

Zanetka (offline)

04-09-2012 22:44:20

Stargard
Witam!
No w końcu koniec wakacji i dziewczyny powracają-super:-)
efas!Biedny Wiktorek z tym zdarciem:-(jak w żłobku?
sarahia!Widziałam fotki,masz super uczennicę:-)
Magda!Nareszcie się odezwałaś...z pampkiem zazdroszczę troszkę mój to chyba czucia nie ma,nawet jak posika się w majtkach nie robi to na nim wrażenia:-(no właśnie nie wiem co z tymi imionami?;-(popatrz jak to się zmieniło z tymi chrzestnymi!fajnie tak czasem powspominać,stare czasy z fo...:-)Błażejek śliczny chłopiec z niebieskimi oczkami:-)super piracik czy marynarzyk?;-)Oli też chodzi późno spać ok 22 lae też potrafi spać do 9-10 ale w nocy się nie budzi,chyba,że jak przychodzi do nas spać.
Paola!Witamy,witamy po długiej nieobecności.Kuba duży i fajny chłopczy,z pampersem zazdroszczę mój nadal z pieluszką:-(ale nic na siłę,wszystko w swoim czasie.Najważniejsze,że Wy szczęśliwi i ojciec ma kontakt z synem.
madziorek!Pokazuj nam swoje księżniczki...udanej zabawy na weselu:-)
U nas po staremu,pogoda na wyspach jest,więc non stop jesteśmy na zewnątrz.
W piątek byłam na stadionie olimpijskim-bardzo mi się podobał,ogromny teren wokół,świetnie rozwiązania logistyczne no i ta atmosfera paraolimpiady-naprawdę było warto tam być!!!
Dobranoc.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-04 22:45 przez Zanetka.

Paola1987 (offline)

05-09-2012 10:54:22

Gdańsk, Gdynia
Witam środowo smiling smiley

Wczoraj mialam zamiar przysiasc i odp ale niestety Kuba zasnal dopiero o 22:30 a ja razem z nim :sleeping_baby_55: teraz nan chwilke wiec moge spokojnie poczytac i odpisac smiling smiley zastanawiamy sie czy nie zapisac Kube do zlobka narazie prywatnego bo do panstwowego jest za maly pozatym juz po rekrutacji. Narazie chcemy dac Go na 3 dni w tygodniu zeby sie wdrozyl a potem zobaczymy smiling smiley narazie szukamy odpowiedniego miejsca gdzies niedaleko nas. Zobaczymy jak to bedzie smiling smiley wczoraj Kuba dal niezly wycisk babci byl bardzo niedobry rozlal zupe, na plazy obsypal jakiegos dziadka piaskiem grinning smiley haha takze jak wrocilam do domu po pracy to mama byla zachwycona ze Go zabieram grinning smiley maly lobuz.

Sarahia No niestety w tym roku nie udalo mi sie przyjechac do babci bo moj Grzesiek nie mogl wziac urlopu bo prowadzi wlasna firme i niestety sad smiley ale moze uda nam sie przyjechac w przyszle wakacje wiec wtedy napewno chcialabym sie zobaczyc z wami smiling smiley Teraz masz juz mala uczenice w domu gratulacje smiling smiley najwazniejsze ze szkola sie podoba i chodzi do niej z radoscia a nie przymusem smiling smiley

Zanetka Powiem Ci ze to nie do konca dobrze,ze Kuba ma kontakt ze swoim biologicznym ojcem bo tylko wszystko nam psuje sad smiley tzn narazie widuje Go tylko dwie godziny w miesiacu wiec to jest wielkie nic. Po tym co zrobil nam nie powinien wogole miec zadnego prawa do niego i o to bede walczyla. Pamietaj, ze na miano ojca trzeba sobie zasluzyc.... Z pielucha tez tak uwazam ale akurat to zasluga mojej mamy to ze Kubus juz robi na kibelek bo z nocnikiem to paradowal na glowie po calym domu grinning smiley Alus tez super chlopa i jak wyrosl.

Madziorek103 Dobrej zabawy na weselu smiling smiley my tez idziemy na wesele 6 pazdziernika Grzeska pracownik zeni sie, Kuba zostaje z mama wiec pobawie sie i troszke sobie odpoczniemy smiling smiley

domi28 (offline)

05-09-2012 15:25:37

Mielec
Witam i jasmiling smiley
Dawno mnie nie bylo. Zadne wytylumaczenie poprostu nie jestem w temacie i nie wiem co do kogo pisac...
U mnie powiedzmy ze po staremu. Zostalo mi do porodu 12 tyg coraz gorzej poruszac i funcjonowac zwlaszcza przy 2latku. Przytylam 13kg! Pewnie bedzie powtorka z rozrywki i dobije do 25grinning smiley Termin wychodzi mi roznie ostanio usg wskazalo 6 grudzien. Imienia nadaL nie mam wybranego. jesesmy na etapie robienia pokoju dla dziecka. Maz teraz ciagle w rozjaZDACH i delegacjach a to dlatego zeby blizej porodu byc w domu. Igorek jest na etapie oduczania sikania i juz mnie to wnerwia bo trwa 2 miesiace... W domu jak jest bez pampersa lata z gola upa sika ladnie na kibelek ale jak zaloze pampersa albo majtki to leje w nie. Kupy absolutnie nie chce robic na kibelek przychoddzi i wola pampersa bo mu sie chce a potem wraca zeby go wyczyscic. Smoczek dawno odstawiony ale znowu problem z butelka. Mam kolekcje bidonow, niekapkow, butelek z rurkami itd i za Chiny nie chce sie przestawic na picie z kubka czy niekapka wrrr...



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

Paola1987 (offline)

05-09-2012 16:04:36

Gdańsk, Gdynia
Domi28 Kolejna kwietniowka z drugim maluszkiem w drodze grinning smiley gratulacje. Powodzenia w odstawianiu pieluchu. Kuba uzywa pieluszki ale tylko na noc.

sarahia (offline)

06-09-2012 19:30:43

Germany /Bc
Witam ...dzis mimo, ze slonecznie, to jednak chlodno bylo...W powietrzu jakby czuc jesienia...Bylysmy na dlugim spacerku i niedawno wrocilysmy..

Paola1987 Dziekuje za pochwale uczennicy smiling smiley Szkoda,ze nie udalo sie am przyjechac, ale coz..poczekamy do nastepnych wakacji smiling smiley Fajnie, ze Kubusia zapiszesz do zlobka, wyglada na duzego i bystrego chlopca, wiec spokojnie sobie poradzi. Powodzenia w znalezieniu odpowiedniej placowki!
Zanetka Dziekuje za pochwale uczennicy. Fajnie, ze mogliscie pozwiedzac sobie, stadion olimpijski robi wrazenie!
Domi Witaj, 3mam kciuki za Igorka, juz naprawde niewiele Wam zostalo na pozegnanie pampera, dacie rade! Piekny mikolajkowy prezent sie Wam szykuje smiling smiley Napewno imie odpowidnie znajdziecie!
Madziorek Gratki nowych zabkow u Juleczki! To juz po Uroczystosci macie, jakies fotki wrzuc ksiezniczek smiling smiley
Ewelka fotki najpierw wrzucasz do swojej galerii (swoj profil) i jak juz sie tam pojawia, to klikasz na nie i otworzy sie stronka z roznymi kodami...kopiujesz ten caly kod i wklejasz go tutaj do wiadomosci...i tak oto fotki sie pokazuja! Powodzenia


oto Pierwsze zdjecie klasowe w dzisiejszej gazecie ''Sächsische Zeitung'' jak widac fotke zrobilam gazety





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-06 19:40 przez sarahia.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547920, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.