Listopad 2012

Wysłane przez net 

maminka2004 (offline)

06-09-2012 23:41:05

Ruda Śląska
Dziewczyny ja to maniak zakupowo komputerowy , ja jeszcze o tej porze robie zakupy na allegro.Kupiłam własnie przewijak z kubusiem puchatkiem i jestem szczęśliwa, no będę jak go zobaczę ,podobno stan jak nowy.Dałam za niego 45 złotych z przesyłką a nowy prawie 100 złotych,mój dzidzius będzie miał p[rawie wszystko używane no ale trudno przy jednej pensji jakoś trzeba sobie radzic.[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

nati1811 (offline)

06-09-2012 23:51:32

Gdynia
Dzieki wielkie mamuśki za takie miłe przywitaniemłody rycerz. Ja jeszcze nie moge sie zebrac za robienie wyprawki dla maluszka, ale na kazdego przyjdzie porasmiling smiley czekam na ten dzien kiedy przyjdzie na to taki bakcyl. Jest tu moze ktos z trojmiasta?

nati1811 (offline)

06-09-2012 23:54:39

Gdynia
Zamowilam darmowe probki przez internet i przyszly mi jakies probki kremow w johnsona z bebilonu jakis sliniaczek, probka mleka maskotka, z bobowity sloiczek z jedzonkiem, ale go oddalam znajomej bo do jedzenia ze sloiczka to jeszcze daleko. Takze polecam wypełnianie ankiet u tych firm na damowe probkismiling smiley zawsze dolaczą jakis poradnik tez.

asia1125 (offline)

07-09-2012 08:07:21

Dzierżoniów
Witajcie kobitki!
Sorrki ale u mnie ostatnio z czasem bardzo krucho i nie mam czasu zbyt czesto tu zaglądać. Plan że popracuję do połowy października chyba się nie uda bo jest mi coraz ciężej, mam wrażenie że z dnia na dzień mam większy brzuch i jak za długo chodzę to tak mnie boli biodro/miednica że płakać mi się chcę. Leżeć źle, chodzić źle a siedzieć długo się nie da masakra jakać- jednym słowem byle do listopada.
Dla małego prawie wszystko już mam, jeszcze tylko drobne zakupki ale dla siebie to muszę kupić kilka rzeczy. Mam też kilka wątpliwości bo nie wiem czy kupować smoczek i laktator.

Życzę Wam miłego dnia!

Ps. Witam nową mamuśkę a już myślałam że lista listopadówek zamknięta a tu proszę jaka miła niespodzianka. Zdążyłam się zorientować że Twój synek będzie miał tak samo na imię jak mój brat - Arki to fajne chłopaki!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Ilusia (offline)

07-09-2012 10:52:17

Szczecin
Cześć kobitki sad smiley Ja od 2 dni zwijam sie z bólu, myślałam że zapalenie pęcherza mnie dopadło ale wczoraj odebrałam wyniki badań moczu i wyszło że mam kryształy szcawianu wapnia które mogą wskazywać na kamice nerkową-tzn że mam piasek w nerkach ;(


[link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

07-09-2012 11:11:11

Dzien dobrysmiling smiley

Witaj nati mio ze do nas dołaczyłaśsmiling smiley

Ilusia uu niedobrzewspółczuje tego bólu

ja dzis obudziłam sie w nocy koło 03.30 i poszłam do łazienki, a w drodze powrotnej do łózka musiałam iśc do kuchni bo strasznie mi sie jesc chciało Zjadłam pół bułki z masełkiem takiej chrupiacej bo wieczorkiem mąz był w piekarni Mis wstał o 5 do pracy a ja z nim i druga połowe buły wszamałam do rana bym z głodu nie wytrzymała Jem normalnie Tzn jesli nocne podjadanie można nazwac normalnym a przytyłam jedynie 40 dkg w tydzień. masakra jakaś:0

Mówie wam ale kino. mamy takie stare łóżeczko na górze, mąz je wczoraj skrecił i okazało sie, że materacyka do niego nie dokupimy. przedtem robili inne wymiary tj 115/ 65 aa teraz wszystko 120/60 lub wieksze. no i trzeba kupic nowe:0 Ale mi to na ręke, sa fajne zestawy z łózeczkiem i pościela

dzis u mnie wieje bardzo wyskoczyłam tylko na targ po chrupki kukurydziane i owoce. mówie wam zawsze lubiłam flipsy ale teraz to jem workami

Miłego dniagrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ilusia (offline)

07-09-2012 11:55:24

Szczecin
Do lekarza dopiero we wtorek ale chyba wybiore się w poniedziałek jak tak dalej będzie bolało. Jak narazie biore no spe i paracetamol, niby przechodzi ale nie do końca sad smiley coś okropnego sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Moni8989 (offline)

07-09-2012 12:18:07

Śląsk
Ilusia w razie czego na pogotowie jedź. Zamówiłam na allegro 2 pary spodni, jedne dresowe a drugie pod dżins za 26 zł z przesyłką i myślałam że będe miała je tak po domu, dzisiaj przyszły i co...spodnie w idealnym stanie, po prostu w szoku jestemgrinning smiley
Czuje się tak jak na początku ciąży, po kawie mi nie dobrze, o słodkim nawet pomyśleć nie mogę bo mnie mdli, dobrze chociaż że nie wymiotuje, tabletki chyba nie działają bo razem ze "stawiającą macicą" boli mnie brzuch i plecy;(. W nocy to się ruszać nie mogę, tak mnie krzyż boli. Miłego dniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anek (offline)

07-09-2012 17:57:21

Zabrze
Sylwunia, to dobrze na wadze przybierasz. Mój lekarz mówił, że tak do pół kilo tygodniowo. Ja ostatnio przekroczyłam troche wage to już mi wypomniał, że za dużo.
Ilusia współczuje, ja nigdy nie miałam tego problemu, także nawet nie próbuje sobie wyobrazić jak boli. Ale Moni ma racje, jakby co to na pogotowie, po co się niepotrzebnie męczyć.
Nati, ja też wiele próbek już dostałam, czekam aktualnie na próbke mleczka do prania z Loveli.
Maminko ja też wychodze z założenia, że nie wszystko musi być nowe. Jak się dobrze poszuka to używane rzeczy też mogą być w idealnym stanie, a o połowe tańsze. To tylko moja przyszła teściowa mówi, że pierwsze dziecko to musi mieć wszystko nowe (a sama nawet pary skarpetek dla małej nie kupiła).
Dużo rzeczy dostaliśmy od kuzynki mojego Staszka, poza tym też ciągle siedze na allegro i czycham na okazjesmiling smiley
Coś mnie brzuch kuje od kilku dni, wczoraj w oklicach pępka, myślałam, że się popłacze. Wcześniej tak miałam jak chodziłam za szybko czy coś to mi lekarz kazał magnez dodatkowo łykać. Ale teraz kuje nawet jak spokojnie siedze. Dobrze, że w środe mam wizyte to się dowiem o co chodzi, bo zaczyna mnie to martwić.
Przez tą pogode dzisiajszą nic mi się nie chce.

SYLWUNIA8989 (offline)

07-09-2012 18:47:45

No u nas też pogoda do kitu. Tylko by człowiek spał, chcoc staram sie w dzien nie drzemac zeby cała noc przesypiac.

mnie tylko dokucza ten bół spojenia. zazwyczaj w noicy jak sie przekrecam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548640, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.