Listopad 2012

Wysłane przez net 

Katarzynka2030 (offline)

13-08-2012 20:19:44

Elbląg
Ja z mężem już powoli się rozglądaliśmy za łóżeczkiem i wózkiem, najpierw chcę kupić łóżeczko tylko nie mam chwilowo pomysłu jaki kolor, wiem że chcę turystyczne grinning smiley a wózek musi mieć koniecznie gondolę ponieważ ja mieszkam na 3 piętrze ehh
Dziś mnie dwa razy zgaga złapała podobno małej włosy rosną jak zgaga męczy hmm ciekawe , mi powoli pępek na wierch wychodzi smiling smiley paseczek też mi się pojawia tongue sticking out smiley więc powoli do przodu tongue sticking out smiley

maminka2004 (offline)

13-08-2012 21:41:27

Ruda Śląska
Hej mnie już pępek prawie cały wywaliło , ale lini nie mam i w pierwszej ciąży też nie miałam .Na szczęście nie mam rozstępów , ale smaruje dwa razy dziennie preparatem przeciwko rozstępom.
Ja ciągle na allegro i ciągle sobie tłumaczę, że jeszcze mam czas.Dzisiaj kupiłam poduszkę z kołdrą, 4 prześcieradła z gumką, bo będą dwa łóżeczka.No i kupiłam tą poduszkę klin to narazie na noc będzie spał tylko na klinie i w śpiworku.
Mam już dwie pościele i ochraniacze.Ale jak dwa łóżeczka to muszę kupic jeszcze dwie na zmianę.Kurcze te zakupy to sama radośc.I nie mogę sie zdecydowac jaka pościel do wózka ,czy taka haftowana elegancka, czy zwykła z puchatkiem.
A łóżeczko chcę takie z wszystkimi bajerami [link widoczny po zalogowaniu]. To na zdjęciu głównym.Kupujesz i masz komplet.To będzie łóżeczko dzienne , a do spania będzie drewniane ustawione w sypialni.Będzie białe i nakleje na nie puchatkowe , piankowe postacie.[link widoczny po zalogowaniu]
Katarzynko zrób sobie suwaczek.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-13 21:42 przez maminka2004.

MILUSIA (offline)

13-08-2012 22:48:05

Daleko
MAMINKA to mamy podobne łóżeczka turystyczne i ten sam pomysł chłopiec w łóżeczku


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

14-08-2012 10:08:47

Dzień dobrysmiling smiley

U nas bedzie łóżeczko drewniane w sypialnismiling smiley

Pepek jeszcze mam na swoim miejscu, chociaz juz się spłaszcza pomałusmiling smiley jest płytszysmiling smiley

katarzynka ja na zgage poczatkowo jadłam migdały, ale zauwazyłam że juz nie pomagaja, teraz jak mam to jem łyżeczke serka czy jogurtu, przechodzi ale nie na długo niestety.

Rozstepy mam ale tylko na piersiach nowe, a tak to na udach ale to jeszcze sprzed ciązy. na brzuchu nie mam, ale cos czuje że moga sie niedługo pojawic, bo skóra na brzuchu zaczyna sie rozciagać bo swędzi. przedtem maluch miescił sie w moich fałdachsmiling smiley

mnie dzis czeka pracowity dzień, będe piekła ciasto i robiła sałatkę, teściowa ma jutro imieniny i beda goście.

miłego dniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Moni8989 (offline)

14-08-2012 12:34:50

Śląsk
Milusiu ładne to łóżeczko, my też kupimy turystyczne, ja mam trochę uraz, bo Szymek dość się poobijał w drewnianym jak był malutki, więc wolę siatkęsmiling smiley Mi troszkę widać paseczek, a pępek już od góry się wypycha.
Maminko Ty to szalejesz z tymi zakupamismiling smiley My póki co nie możemy na razie sobie na to pozwolić, ale w październiku będziemy szaleć po sklepach, w sumie jak patrzyłam na łóżeczka to te które mi się podobały na allegro to z przesyłką drożej by nas wyszło niż w sklepie.


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ilusia (offline)

14-08-2012 13:05:39

Szczecin
Cześć dziewczyny winking smiley na tym forum jestem nowa, wcześniej liczyłam na to że urodze w grudniu ale chyba jednak wypadnie na listopad winking smiley Termin mam na 28 listopada winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Ilusia (offline)

14-08-2012 13:12:01

Szczecin
maminka2004 a co do łóżeczka to mam takie same winking smiley i stoi już rozłożone i świetnie wygląda. Mam w kolorze zielonym i w sumie różni się drobnymi elementami np przybornikiem, wszystkie przegródki są troszeczke większe no i do tego (daszku) doczepioną moskitierę którą mogę naciągnąć na łóżeczko. A no i nie pochwaliłam się jeszcze płcią maluszka, mianowicie oczekuję synka winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

stefania (offline)

14-08-2012 14:11:58

Legionowo
Cześć Dziewczyny!

Wiem, że bardzo rzadko się pokazuję na forum, ale codziennie śledzę co się u was dzieje smiling smiley
U mnie też pewny chłopak, a przynajmniej mój lekarz tak twierdzi. Grono mężczyzn już chyba przeważa smiling smiley
Do wyprawki dla Stefana dopiero się przymierzam, ale oczywiście mam z tym problem. Za duży wybór akcesorii i ja głupieję. Poszperałam w związku z tym w internecie i znalazłam fajną stronę. Pomocna przy decyzji czego potrzebujemy:
[link widoczny po zalogowaniu]
Jeśli tak jak ja jesteście niezdecydowane, to może się przydać smiling smiley Pozdrawiam i zdrówka życzę wszystkim Mamusiom smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ilusia (offline)

14-08-2012 14:15:06

Szczecin
Od pewnego czasu planuje wybrać sie na USG 3/4 D i słyszałam że w HAHS klinice jest warto robić i dziewczyny są zadowolone tylko nie wiem ile sie płaci sad smiley Jakby któraś się orientowała to byłabym wdzięczna za podanie ceny takiego USG no i przy okazji opisania wrażeń. Dla ułatwienia powiem że jestem ze szczecina a klinika znajduje sie na ulicy Felczaka


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.