Listopad 2012

Wysłane przez net 

8marta5 (offline)

23-03-2012 08:37:54

Slupsk
Witam nowe jak i dotychczasowe przyszłe mamy smiling smiley ja też mam wizytę u gina 3 kwietnia - tak jak kascyk i net smiling smiley Nie mam mdłości, ciągle łykam leki, w poniedziałek jadę zrobic sobie te rózne badania -krew, mocz, glukozę... Nie bolą mnie całe piersi tylko same sutki...strasznie... Poza tym miewam bóle podbrzusza - tak jak na okres, też tak macie? U mnie za oknem straszna mgła... Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-23 08:38 przez 8marta5.

SYLWUNIA8989 (offline)

23-03-2012 08:45:11

Dziękuje wszystki za miłe przyjęciesmiling smiley Witam tez mamusię z termonem podobnymsmiling smiley ja sobie sama tak wyliczyłam że 25 listopad, nie wiem czy dobrze, zobaczymy co powie lekarz, a wybieram sie w środęgrinning smiley
Miłego dniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asia1125 (offline)

23-03-2012 10:16:04

Dzierżoniów
Witam goraco nowe i stare mamusie. Krew oddana, tylko cukier wyszedł mi wysoki więc wysłali je na dodatkowe badania do laboratorium. Po drodze od lekarza wstąpiłam do rzeźni i zrobiłam zakupy na jutrzejszy grill - sezon czas zacząćthe finger smiley
Dzisiaj u mnie przepiękna pogoda, mam wolne i przymierzam się do mycia okien ale sprawa nie jest przesądzona bo mam okropnego lenia.
Trzymajcie się ciepło i rozpieszczajcie ile tylko się daspinning smiley sticking its tongue out


[link widoczny po zalogowaniu]

MILUSIA (offline)

23-03-2012 10:40:52

Daleko
WITAM MAMUŚKI ale mi się tu rozpisały muszę nadrobić zalegości ale mnie to cieszy i tak leżę więc mam co czytać ciąża
DEDYTKA jak będziesz spokojniejsza to idź prywatnie do lekarza bo zamartwianie się nie jest dobre w naszym stanie
NET ja też jestem ciekawa tych badań ASI całe życie człowiek się uczy ja w poprzednich ciążach nie miałam tylu badań co teraz a dzieci zdrowe a teraz to się stresuję tylko czy wyjdą dobre przewracjący oczami
ASIA badania będą o.k będziemy za Was trzymać kciukaski buziak od dziecka
WITAM NOWE MAMUŚKI I GRATULUJĘ NIECH SIĘ MALEŃSTWA DOBRZE ROZWIJAJĄ a mamusie niech do Nas jak najczęściej zaglądają ciąża
MARTA mnie brzuszek boli ale wieczorkiem a tak to jest o.k mam leki i grzecznie leżę kiedy mogę oczywiście ciąża A dzisiaj mnie piersi bolały tak jakby ważyły ze 100 kg ale dopiero pierwszy raz takie jakieś ciężkie i dotknąć ich nie mogę i u mnie też straszna mgła za oknem ponuro ...


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

asenkaa (offline)

23-03-2012 13:45:11

Gdańsk
Mamunie wpadłam na sekundę życzyć przyjemnego weekendu bo sama niestety wyjeżdżam się edukować (dojeżdżam na studia 200kmsad smiley )!!! Gorące pozdrowionka xoxo

SYLWUNIA8989 (offline)

24-03-2012 13:09:39

Dzien dobrysmiling smiley mamy dziś piękny dzień.
Mnie kłuje trochę brzuch i promieniuje do nogi, miałyscie tak? może to z przepracowania, tzn, tylko sprzatałam dziś standardowo, ale potem poleżałam sobie ok godzinki.
Miłego słonecznego dniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

stokrotka19832103 (offline)

24-03-2012 16:22:40

Almere
Wtajcie mamusie listopadowe GRATULUJĘ wam ciąży i dzidziusiów i życzę spokojnej bezproblemowej ciąży i pięknego porodu


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

siago (offline)

25-03-2012 15:58:10

Łódź
witam wszystkie mamusie,
po 3 dniach powoli wracam do życia, niestety wymioty mnie nadal męczą szczególnie wieczorem, ale to niby oznaka zdrowej ciąży więc trzymam się dzielnie smiling smiley dziś piękna pogoda a ja nie mam siły iść nawet na spacer, wczoraj chwilę pochodziłam i przed 20 padłam smiling smiley
miłego popołudnia


[link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

25-03-2012 20:06:43

Witamsmiling smiley U mnie dzisiaj piekne słonce, ale niestety dosc silny wiatr, co i tak nie powstrzymało nas od spaceru do lasusmiling smiley
Po kolacji bolesnie mnie zakuwał prawy jajnik, tak parę razy. Juz nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty u gin.
dobranoc przyszłe mamusiesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asenkaa (offline)

25-03-2012 21:25:05

Gdańsk
Witajcie mamuńki!! Wróciłam dziś z morderczego weekendu w szkolesmiling smiley ciężko wysiedzieć 12h na zajęciach gdy dopadają mdłości i gdzieś od czasu do czasu brzucho zaboli. Mam do was pytanko czy któraś z Was ma białe upławy? Może to dość niedyskretne pytanie ale już wiem,że na tym forum kobitki radzą w przeróżnych sprawach więc się nie krępujęsmiling smiley Chodzi mi o białe, bezwonne ale dość w sporych ilościach, lekko może klejące? pojawiły mi się niedawno i zastanawiam się czy to normalny objaw? będę wdzięczna za wszelki wypowiedzi!X!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547100, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.