Listopad 2012

Wysłane przez net 

staraczkaKLA (offline)

13-01-2015 16:13:16

Witam Wszystkie Mamusie i Całuje Wszystkie Słodkie Bobasy,
Jestem Klaudia i jestem mamą karmiącąsmiling smiley na ebobasie poznałam całe mnóstwo przyjemnych mamsmiling smiley
SPAMUJE pierwszy razdzieck ona rowerku Od neidawna prowadzę sklep internetowy i wklejam linki gdzie tylko Moge, i tam gdzie nie moge w zasadzi też:p
www.gadodo.pl Zapraszam!

slawmarta (offline)

29-01-2015 23:35:33

Wrocław
Hej niunia, sama przyznaję się bez bicia, że nie było mnie na forum co najmniej miesiąc i widzę, że faktycznie forum nam padło. Zajrzałam z ciekawości, czy któraś "Listopadówka 2012" jest może już "X 2015".

U nas leci pomału. Filip rozwija się ok, trochę opóźnia z mową, jest temperamentnym dzieckiem, wszystko jest jego, chce robić sam, taki ogólny manager wszystkiego smiling smiley
Myślałam o kolejnym dziecku, ale sama nie wiem czy dam radę, Filip jest tak żywiołowy, że jestem bardziej na nie. Nie wyobrażam sobie drugiego takiego gagatka, choć kocham go nad życie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maminka2004 (offline)

06-02-2015 20:53:54

Ruda Śląska
Hej dziewczyny a nasze maluszki są teraz takie słodkie , tak fajnie gadają .Karol od rana jak otworzy oczy to gada i tak cały dzionek a powtarza każde nasze słowo.Jest taki słodki , chociaż juz czasem daje popalic.Robi tez spory bałagan w okół siebie , kruszy , rozlewa , przelewa masakra cały dzień musze za nim chodzic i coś sprzatac. No ale i tak mam dobrze ,ze do pracy nie chodze .Czasem sie zastanawiam co tam słychac u dziewczyn z naszego forum , bo rózne były historie, a przez ponad dwa lata wiele sie zmieniło.Kazdy chce czytac , ale żeby było co czytac kazdy musi pisac , za każdym razem jak wchodzicie ,zeby poczytac , napiszcie trzy zdania i będziemy wszystkie miały co czytac. Ja jestem swoim synem zachwycona ,mogę z nim juz o wszystkim pogadac ha ha.


[link widoczny po zalogowaniu]

niunia88 (offline)

02-03-2015 13:46:43

bagillt
Hej kochane. Zmotywujesz się i niech każda napisze chociaż dwa zdania co u niej. U nas też laura od rana do wieczora cały czas gada. Już nawet pyskuje. Oj rosną te nasze dzieci. Czasem chciałbym jeszcze jedno maleństwo ale z drugiej strony nie chce mi się. Raczej zdecydujemy się by laurka miała rodzeństwo ale jeszcze nie teraz.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Beata789 (offline)

01-04-2015 18:23:22

hej
U nas dobrze. Matylda nawija,kloci sie,broi smiling smiley Chodzi do przedszkola 3 razy w tygodniu i uwielbia, chcialaby codzienniesmiling smiley Tez zastanawiam sie nad drugim dzidziusiem i naprawde nie wiem...tz chce....wiem ze dla niej byloby super i w ogole dla naszej rodziny ale nie wiem czy dam rade....teraz jest ciezko, wieczorem padam i psychicznie i fizycznie zmeczona .....nie wyobrazam sobie ze jeszcze malutkiego niemowlaczka mialabym teraz miec. Trudna decyzja,kurde nie chcialabym zamienic sie w wykonczona zrzede albo zombie tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

net (offline)

14-05-2018 20:49:07

Gliwice
To juz 5,5 roku jak panikowalysmy w ciąży winking smiley co u was ?? Jest któraś w ciąży , macie 2 dziecko ?? Albo 3 i 4 winking smiley Cassandra jak narazie jedynaczka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

net (offline)

14-05-2018 20:55:03

Gliwice
[link widoczny po zalogowaniu]
Tutaj Cassandra w reklamie. Niestety zapomniałam jak wkleić zdjęcia


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546360, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.