Listopad 2012

Wysłane przez net 

niunia88 (offline)

13-10-2014 00:05:20

bagillt
Hej dziewczyny. moja mala juz dlugo nie spi w dzien, buntowala sie plakala i postanowilam jej nie muszac. poczatkowo byla pod wieczor nie znosna, pewnie wlasnie ze zmeczenia, ale nie trwalo to dlugo. Teraz chodzi spac kolo 20 i wstaje kolo 8. nie ma juz w dzien marudzenia i problemow z zasypianiem w nocy. pamietam ze jak spala w dzien to w nocy pozno chodzila spac


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asia1125 (offline)

13-10-2014 21:31:44

Dzierżoniów
No to Miłek to śpioch, idzie spać ok 20,30 i wstaje ok 7 i musi przyciąć dwie godzinki w ciągu dnia. Budzę go o 14 bo tak to spał by dalej ale póżniej z zasnięciem byłby problem.


[link widoczny po zalogowaniu]

slawmarta (offline)

20-10-2014 21:02:49

Wrocław
Hej dziewczyny.
Dzisiaj wróciliśmy z weekendu w Karpaczu i chciałabym wam bardzo polecić ośrodek, w którym nocowaliśmy, ponieważ jest on nastawiony na rodziny z dziećmi: super plac zabaw na zewnątrz, pokój zabaw w budynku, kącik zabaw w jadalni(super sprawa, można zjeść w spokoju). Ośrodek chwali się SPA, jednak jak dla mnie szumnie nazwane [link widoczny po zalogowaniu]

Jako że znalezienie takich miejsc zajmuje sporo czasu, chciałabym was prosić o rekomendację ośrodków, które odwiedziłyście i możecie polecić-oczywiście na wyjazd z dzieckiem.
Mój drugi faworyt, ale nad morzem [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-20 21:05 przez slawmarta.

net (offline)

05-11-2014 13:29:47

Gliwice



Czesc dziewczyny mi sie tak zawsze o forum przypomina jak sa urodziny cassandry smiling smiley leci jak nic. ona gada jak najeta i charakterek ma chyba po mnie. drze sie bije inne dzieci wrzeszczy np: zostaw mnie w spokoju smiling smiley mowi w 2 jezykach jak narazie nam sie to udaje. caly czas chodzi do nianki. na sniadanie obiad i kolacje najlepiej czekolada. na tym zdjeciu w dniu urodzin zaplakana bo kuchnia jest zepsuta ona jej nie chce jaik zapytalam dlaczego mowi ''woda, nie ma, gorace nie ma ' winking smiley wiec ani garow myc nie moze ani dobrze ugotowac winking smiley u nianki spi po 12 tak z 1,5 h ale w weekendy w domu motge zapomniec zeby spac poszla. czy ktoras z was jest juz w kolejnej ciazy badz takowa planuje ??ja poprzestaje na jednym smiling smileypozdrawiam was serdecznie.


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

maminka2004 (offline)

06-11-2014 12:31:59

Ruda Śląska
Hej net dawno cie nie było ,pewnie brak czasu. Ja nie będę juz w ciąży bo mam 42 lata ale ci sie dziwie ,bo gdy bym była młodsza chciała bym jeszcze 3 dziecko, przeciez to sama radośc taki maluch, dostarcza mi tyle radości ,tak fajnie teraz gada ,mój syn jest grzeczny i spokojny .A jak tam synek Twojej siostry , ona go wychowuje , napisz jesli to nie sekret rodzinny jak skończyła się historia Twojej siostry.
Czas pędzi jak szalony.


[link widoczny po zalogowaniu]

net (offline)

11-11-2014 14:09:57

Gliwice
historia skonczyla sie super. Panstwo zabralo jej dziecko. 2 tyg maly lezal w szpitalu, tak go zalatwila. i teraz jest u mojej kolezanki smiling smiley ma nowa wspaniala rodzine, oni strasznie go kochaja i juz jest u nich prawie 1,5 roki. tez duzo mowi na szczescie bardzo dobrze sie rozwija i nawet juz trenuje pilke nozna smiling smiley mami i papi na nich mowi. a moja siostrunia znowu w ciazy. tym razem z jakims z afganistanu ;/ moja matka ma znowu nadzieje na jej poprawe a ta arogantka do niej mowi '' no i co i oddam to dziecko' na pytanie dlaczego sie nie zabezpiecza mowi '' bo k... tabletek zapominam brac a k.... spirala tez k ... kosztuje' zabic ja to za malo !!!!!


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

niunia88 (offline)

02-12-2014 13:18:07

bagillt
Hej kochane. Jeżeli któraś ma ochotę to zapraszam na fb na stronę Nasza moda. Będę oczywiście wdzięczna za polubienia i udestepnienia


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Beata789 (offline)

08-12-2014 10:57:29

Hej dziewczyny,ale tu pusto. Jak tam dzieciaczki Wasze? Net ale agentka z Twojej corci,kuchnie ma szalowa,z jakiej to firmy?ja nie mialabym nawet gdzie takiej wielkiej wstawic ale z ciekawosci pytam bo piekna. Matylda od miesiaca chodzi do przedszkola ,na razie 2x w tygodniu po 2,5 godzinki. Super sprawa,tylko 8 dzieci,cztery panie,mnostwo zabawek ,stolikow do malowania rysowania,pedzle, kredki ,kreda, ciastolina , mokry piasek, ogrodek, czyli to co dzieciaki uwielbiaja. No i ja mam troszke wolnego czasu dla siebie. U nas juz przygotowania do swiat,dekoruje chate i mam radoche,na dniach kupuje chinke,niech bedzie kolorowo winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

net (offline)

10-12-2014 18:21:47

Gliwice
Cześć to była chyba KidKraft ale nie jestem pewna :/ sa tez mniejsze nie takie narożne.


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

niunia88 (offline)

19-12-2014 23:46:29

bagillt
Hej kochane. Jak u Was przygotowania do świąt. Jakie w tym roku pomysły na prezenty??? Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.