Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

Aniaa (offline)

09-11-2012 10:32:35

Wodzislaw Slaski
Dziewczyny ja na pupcie uzywałam Linomag,a jak mial rzadka kupe i zeszczypalo go to polecono mi Tormentiol i dwa smarowania i dupcia pieknasmiling smiley


widze,ze Oka juz polecałasmiling smileysmiling smiley

a dzisiaj znalazłam takie cos na kolki...moze pomoze [link widoczny po zalogowaniu].
Nie linczujcie mnie prosze,czasem wpadne,poczytam i tylko chce pomocsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-09 10:35 przez Aniaa.

gosia_rojek (offline)

09-11-2012 10:41:11

Kraków
Witajcie widzę że dzis od rana znowu cisza ja na chwilę bo mała zasneła i mam nadzieje troszke posprzatać dziś, nie daje rady kobietki cały dzień latam a i tak nie mogę ogarnąć wszytkiego madzia beczy i mało spi a dawidowi cos sie poprzestawiało w tej jego małej głowie i jest niemozliwy, ciagle płacze, znowu nie chce do przedszkola chodzić (choć w nim jest ok i zostaje bez problemu ) wyprawienie go rano z domu graniczy z cudem, a potem jak wraca to o byle co robi awanturę i histeria przy tym do małej mi sie nie daje zblizyć uwiesi mi sie nogi albo ręki, nie da mi iść do WC ani jeść no dramat mnormalnie, strasznie jest rozchwiany emocjonalnie martwię sie o niego. Boje sie żeby sie to nie rozwineło w cos poważnego bo my oba z m nerwusy i on też zawsze był nerwus ale teraz to już nie są żarty. Jak byłam wczoraj z małą u lekarza to powiedziałam pani dr co sie dzieje i przepisała jakis łagodny homeopatyczny syropek na uspokojenie, zobaczymy noc przespał spokojnie dziś, może to cos pomoże. Agness a jak u Ciebie?? jak dawidek radzi sobie z sytuacją?? bo ja myslę że jak się nic u nas nie poprawi to będę go musiała wziąć do psychologa.
A madzia waży 3510g przybrała za 8dni 220g więc jest juz dobrze, czasem wciaż mam jeszcze za mało tego mleka ale generalnie jest juz ok, myślę że wyjdziemy na prostąsmiling smiley tak że Basia walcz o to karmienie jesli Ci zależy, nie poddaj się, madzia je przez kapturki cały czas piersi nie chce a mimo to dałyśmy radę.
Niestety strasznie mi ja obsypało całą buzię szyjke i główkę ma w takich małych krostkach z białymi czubkami to potówka podobno kapałam ja wczoraj w korze dębu i dzis jej to przemywałam, mam nadzieję że zniknie jej to szybko. ' No i kolki nas też nie minęły dostalismy espumisan i zobaczymy czy pomoże.

Megutka na te odparzenia spróbuj jeszcze oliwy z oliwek u nas pomaga najlepiej.
Anima w link klikam codzinniesmiling smiley

No i popisałam sad smiley juz nie śpi malutka, uciekam.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

staraczkaKLA (offline)

09-11-2012 10:59:53

hej kochane
ja jedna reka bo druga bujam bujaka zeby mala usnela
wczoraj caly dzien tylko raczki i cycek inaczej placz, biedna kupki nie mogla zrobic, dopiero wieczorem ruszylo. dzisiaj tez z rana sie krecila i prezyla no ale teraz poszlo i trpoche spokojniejsza. kupilismy bujaczek z fisher price i wlasnie bujam i wibruje kruszynke i ku mojemu zdziwieniu chyba usnie.
tesciowa stwierdzila ze to nie na takie dziecko i ze zle robimy ze ja w to wkladamy itp
a wczoraj caly dzien marudzila bo oczywiescie ja mam zle mleko, nie zle tylko BYLEJAKIE a w dzien dzwonila 4 razy bo to zebym witaminy z magnezem jadla, to zebym nie zapomniala jej na brzusku klasc no i zebym duzo mleka jadla
wezcie normalnie caly wieczor przeplakalam z mala bo juz mam tego dosc
jeszcze mala ma takie krostki na posladkach, pewnie to odpazenia, smaruje mam nadzieje ze znikna. niby czesto zmieniam pieluszki ale ona puszcza baki i czasem jej sie popusci. biedactwo;(
do takich szkraow powinnie dawac isntrukcje obslugi, ona placze ja placze bo nie wiem co jej jest. i tak ciagle. ehh
dziewczyny dzieki za rady w sparwie kapania. ze sluchawka nie da rady bo kapiemy w pokoju, pieluszke wyprobuje dziesiaj, troche smoczek lagodzi ,,dolegliwosci''
moniczka ja po wczorajszym dniu mialam takie bolace suty ze az mi sie plakalo. nawalilam maltana i troche mi lepiej bylo. jeszcze teraz troche piekaale pewnie przejdzie do wieczorasmiling smiley
marymary dzieki tobie wydedukowalam ze rozek bedzie najlepszy, po co sie bawic w te biciki sruciki jak i tak nic nie bedzie widac, my chcemy zrobiec chrzciny szybko wiec ciplej niz jest nie bedzie. a w rozku bede miala pewnisc ze Julitka nie zmarznie. a na przyjecie i tak ubiore ja w cos innego i tak.
Misiak jak mi was szkoda ze meczycei sie z tymi kolkami. mam nadzieje ze nas to ominie, chociaz wczoraj myslalam ze mala wlasnie to meczy. a moje naciecie nie jest duze, konczy sie sporo przed tylkiem, ale nacieli mnie za malo, i troche po posladku peklam. fuj fuj fuj juz nie boli tylko swedzi ze szal huja pod remiza, najchetniej to bym miske z chlodna woda w majtkach nosila.
jesli chodzi o pieluszki haggis, to sa strasznie gowniane, my tylko pampers i dada uzywamy
basiasznie martw sie na zapas, takim maluszkom ciagle cos dolega, jak nie brzuszek, to potowki to plesniawki. tooczko i tak ciegle.miejmy nadzieje ze wszytsko szybko miniewinking smiley
gosiarojek ja jak mala miala potowki zagotowalam krochmal i ja w tym wykapalam, na drugi dzien wszytsko zniknelo.a i jeszcze zamiast oliwka czy balsamem zasypalam ja cala pudrem.

mala w bujaku spi do poki nie wylacze wibracji. nie wyrobimy na bateriegrinning smiley a mialam plan ispic ja i przeniesc do jej lozeczka.

dzisiaj o 14 przyjezdzaja kolezanki to fajnie by bylo soe ogarnac i ogarnac mieszkanie.

milego dniawinking smiley

megutka (offline)

09-11-2012 11:06:42

Wrocław
Dziewczyny dzięki za rady w sprawie pupci Mateuszka.

Na razie myjemy wodą z mydłem, osuszany, wietrzymy. T kupił wczoraj Daktarin i smarujemy.
Wygląda lepiej i oby się w końcu wygoiło.

Czekam na kuriera, ma przywieźć prezent na święta dla Marlenki. Potem wychodzimy z Mateuszkiem z domu.
Wczoraj nie wyszliśmy bo mi przespał całe popołudnie.

Dzisiejsza nocka kiepska, czuwałam żeby kupy po kryjomu nie zrobił i budziłam się jak tylko się poruszył, on chyba też wyczuwał moje napięcie bo przebudzał się kilka razy.
Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej.

Sandra
kupię tą maść dzisiaj, zobaczę jak zadziała.

Emilka
mała ładnie przybiera, już myślałam, że mój Mateuszek jest jakiś za duży, ale w siatka centylowych jest na 50centylu, więc super. Sandry Benio waży podobnie do naszego Matisia.

Mary
może nie pozwalaj małej tyle spać w dzień. Z tym pianiem to najlepiej poproś o skierowanie do laryngologa. To nie musi być wiotkość krtani, ale jakiś stan zapalny, tak czy siak najlepiej udaj się do laryngologa. Mam nadzieję, że to nic poważnego.

Gosiu
Nasza Marlenka też miała kilka dni buntu i była złośliwa, niestety konkurencja się pojawiła i dzieciaki-starszaki są zazdrosne. Do przedszkola Dawidek nie chce iść bo wie, że Ty się w tym czasie zajmujesz Madzią. Mocne charakterki są trudne do opanowania, moja Marlenka też jest cholerą, po mnie. the finger smiley
Dobrze, że Madzia ładnie przybiera i karmienie idzie Wam dobrze. Może w końcu uda się odstawić do tych kapturków. Ja z córką też miałam ten problem, kiedyś w końcu złapała samą brodawkę i potem już nie chciała tych osłonek.
Ja też staram się ogarniać mieszkanie i gotować na raty, nie lubię jak jest bałagan, jutro sobota to się wyżyję i posprzątam porządnie. Na te krostki stosowałam u Marlenki roztwór nadmanganianu potasu, przemywałam jej tym buzię kilka razy dziennie.











Galeria Październikówek 2012

marymary22 (offline)

09-11-2012 11:09:38

Kraków
u nas też na brzuszku jakieś czerwone krosteczki, może tez potówki, a z buzi już zeszły, to pewnie jakies hormonalne były.
Ja się bardzo martwiłam jak będzie z Martynką czy będzie zazdrosna i czy będzie bardzo przeżywać, ale nawet nie, w nocy śp ładnie, do żlobka dość chętnie chodz (dla mnie to zbawienie, ale wyrzuty sumienia mam), jak przyjdzie ze żłobka i widzi ze zajmuję się Patrycją to chce się bawić bardzo, a jak mała śpi a ja chce się bawić to ona chce bajki oglądać na laptopie. tak u niej się zazdrość objawia.
ściągnelam sobie książki na smartfona i czytałam i takiej migreny wczoraj dostałam że Tomek leciał o pierwszej w nocy na stację po paracetamol, przesadziłam, za małe literki, to mozna jak się nudzi w jakiejś poczekalni poczytać a nie kilka godzin...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

megutka (offline)

09-11-2012 11:11:53

Wrocław
Staraczka
współczuję Ci tej gderającej teściowej, masakra. Cieszę się, że nam nikt na co dzień za uszami nie marudzi.
My też mamy bujaczek z FP i Mateuszek też uznaje tylko opcję z wibracjami. Życie te wynalazki ratują.











Galeria Październikówek 2012

marymary22 (offline)

09-11-2012 11:25:20

Kraków
Staraczka ja Martynke ubralam w sukieniusie kapelusik rajstopki i buciki do chrztu i miała też 2 miesiące, ale to był czerwiec i upał. ale też źle mi się ją trzymało buciki spadały bo na taką stópkę to buciki tylko dla ozdoby. po prostu spadają.
poszukaj na allegro becik do chrztu albo rożek do chrztu i jest trochę, no i uzywane są taniutkie, a przecież one są raz użyte do kościoła.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maminka2004 (offline)

09-11-2012 13:42:30

Ruda Śląska
Witajcie ja rodzę w listopadzie i mam do Was pytanie :czy którejś z Was udało sie urodzic bez nacinania krocza.Podobno teraz mniej nacinają.Proszę o liczne odpowiedzi.Pozdrawiam młode mamy.


[link widoczny po zalogowaniu]

moniczka1404 (offline)

09-11-2012 13:58:43

Hejsmiling smiley po kryzysie w srode juz jest lepiej, wyplakalam chyba morze lez ale to tez pomoglosmiling smiley kapturek na prawy moj cycek naprawde mi pomoglsmiling smiley) czesto wietrze i smaruje i jest juz o niebo lepiej.
Czytam Was na biezaco i wydaje mi sie ze jestem nudna - ale tez nie bede chwalic moja niunia zdrowa i nic jej nie dolega, ale drżę kazdego dnia, zeby nic jej nie dolegalo... mala juz nie taka mala - wazy 4600g. polozna i pediatra ja ogladaly i jest wszycho ok! Dzis siostra do mnie przyjezdza, a w sb i niedziele goscie zjezdzaja sie w odwiedzinysmiling smiley) takze weeknd nie bedzie nudny!
Nawet Wam nie doradze, co na kolki, odparzenia, bo nie mam w tym doswiadczenia... - jedynie to pocieszyc, ze kiedys to wszystko sie musi skonczycsmiling smiley Trzymajcie sie mamusiesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sandra1987 (offline)

09-11-2012 14:09:38

Bytom/Dublin
Hello!
U nas kolejna przespana nocsmiling smiley Troche mi bylo przykro, bo jak go zanieslismy na gore to juz spal i nie zmienilam mu pampersa, bo myslalam, ze i tak sie obudzi lada moment no a on sie nie obudzil i spal w nim cala noc. Widac chyba odcisnelo sieto na jego psychice bo od rana sie drzesmiling smiley |Juz nie wiem co z nim robic, spiewam, chodze, bawie sie... nic. na chwile sie uspokaja, posmieje sie, znudzi mu sie i zaczyna od nowa. Nie chce lezec, nie chce siedziec, nie chce chodzic.. ohhh chyba bede miala pelne rece roboty z tym moim dzieckiemsmiling smiley

Wlasnie, co sie kupuje takim dzidziusiom pod choinke???

Emilka no no mala Ci rosniesmiling smiley Juz niedlugo nie bedzie taka malasmiling smiley Heh, u nas tez cos jest z tym bioderkiem, strasznie klika jak maly sie rusza, ale usg mamy za 11 dni.. az sie bojesad smiley

Anima kliknietesmiling smiley

Mary Beniu tez placze jak nie spi... ale niestety, on spi bardzo malo.. w sumie udalo mu sie juz przespac 2 nocesmiling smiley no ale za to w dzien awantury... o wszystko! Ah i wiesz, on tak pial na poczatku... teraz mu przeszlo. Polozna mowila, ze to wciaz te wszystkie wody i sluzy z macicy gdzies tam zalegaja i ze to sie oczysci. No ale tez maly mi sie krztusi caly czas... czasem az fioletowy sie robisad smiley Ale wydaje mi sie, ze to przez moje mleko:/ zn sposob w jaki ono cieknie... bo czasami jak on pusci sutka to mi az pryska w okolo. On jest lapczywy i chyba za duzo wsysawinking smiley hehe no i tak to jest z tymi elektronicznymi ksiazkamismiling smiley Ja probowalam raz tak czytac i sie poddalamsmiling smiley postawilam na klasyczne ksiazkiwinking smiley

Aniaa pomoc zawsze sie przydawinking smiley juz tu kiedys dziewczyny pokazywaly te rurkismiling smiley zastanawialam sie nad nimi, ale nie mialam jak ich kupic i sprowadzic tutaj, wiec zalatwilam to cale Windi i zobaczymy jak to podzialasmiling smiley

Gosiu biedny ten Dawideksad smiley Mam nadzieje, ze jakos sie uspokoi to tych lekach a jak nie to rzeczywiscie zabierz go do psychologa... na pewno to nie zaszkodzi a pomoc moze!
Madzia slicznie tyjesmiling smiley super, ze z mlekiem dobrzesmiling smiley U mie jakby mniej go naplywa... ale nie panikuje, malemu starcza a mnie mniej bolismiling smiley

Staraczka tez mamy bujak z Fisher Priza, The Happy Forest Animals czy cossmiling smiley Czasami zostawialam to wlaczane w pokoju malego i nie wylaczalam przez 2 dni i dalej te same baterie mam wiec no worrieswinking smiley hah Beniu tez uwielbia bujaksmiling smiley No i ja tez sie nasluchalam, zeby za czesto go do tego nie wkladac bo on za maly jest...e23as <-- to napisala Bellasmiling smiley Eh tak, bo przeciez kazdy wie najlepiejsmiling smiley Tesciowa sie nie przejmuj, jak ptya czy jadlas mleko powiedz, ze tak i teraz mala rzyga caly czas, bo chyba jej mleko nie sluzy. Ja tak zrobilam z moja, jak mi kazala taki sodowy chleb jesc, ze on dobry dla dziecka jest... powiedzialam, ze za kazdym razem kiedy to jem to on zle sie czuje i skonczyla sie odzywacsmiling smiley I powiedz jej, ze sama jest byle jaka...

Megutka mam nadzieje ze pupcia sie wyleczy i ze krem pomozesmiling smiley

Maminka mnie nie nacinali bo u nas tego sie nie robi... ale tez nie popekalam na zewnatrz, tylko w srodku. Staralam sie robic cwiczenia kegla, mozesz tez poszukac nt masazu krocza itp. to wszystko powinno uelastycznic skore i miesnie tam na dole. powodzenia!



Beniu znowu nie spi wiec juz koniec wolnegosmiling smiley


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547350, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.