Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

AnimaVilis (offline)

04-11-2012 12:16:48

Gliwice
Znów dzień cyca.. sad smiley Jutro dzwonię do poradni laktacyjnej..


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sandra1987 (offline)

04-11-2012 12:40:38

Bytom/Dublin
Ja tylko na chwile. po lokcie w robocie, dziecko drze sie w jednej rece, probuje goi uspac a ed.. gra! wymyslil sobie, ze dzis do jakis jedo znajomych jedziemy... juz mam dosyc tego gowniarza... eda oczywiscie.
Co do wody to jasne, jezeli mozna w pl inna dostac to szukajciesmiling smiley

buzia i moze uda mi sie wieczorem wpasc!


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

04-11-2012 14:49:00

Gliwice
Sandra mój też tylko gra i gra, a mały płacze.. :/


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agul (offline)

04-11-2012 14:55:43

Poznań
Mój nie gra, ale dziecka uspokoić jakoś nie daje rady i koniec końców mała i tak ląduje na moich rękach. Może wcale się nie stara i najprościej jest oddać dziecko mi. Ale dziś mam to gdzieś ponieważ uwaga uwaga! Już dwie kupy poszły dzisiaj! Jeee! Moje dziecko się odetkało wreszciesmiling smiley Tyle że ja całe dnie na ryżu jestem i ciemnym pieczywie. Aż strach teraz coś innego zacząć jeść. Kupki jakieś takie śluzowate jeszcze... Ale ważne że w końcu opuściły jelita Marcelinysmiling smiley Tak się zastanawiam, czy za naście lat ona będzie zadowolona z tego że pisałam publicznie w internecie o jej kupach?smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

04-11-2012 18:10:47

.....
Witam.

U nas nocka spokojna była,ale ani jednej kupy nie było. Wiec z rana poszedł termometr w ruch..ledwo włozyłam i zaraz cały pampers był naładowany..
M.kupił Espumisan w aptece. Jest powyzej 1 m-ca,ale i tak podałam Tymkowi bo popołudniu bardzo płakał.. jestem ciekawa czy cos pomoze.. Pytał tez o wode koperkowa w aptece i powiedzieli,ze jest ale nie maja jej teraz na stanie i ze mozna zamowic. Jutro pochodze po aptekach i popytam czy maja i za ile.. i kupie.. mam nadzieje,ze pomoze. Bo ewidentnie sie u nas kolki zaczynaja.. baczki nie chca mu schodzic.. raz na jakis czas sie uda i to z wysilkiem..
A ten popoludniowy płacz to niestety przeze mnie był bo u tesciowej zjadłam sałate ze smietana.. duzo jej nie bylo,ale jak widac zaszkodziło..:/ i bidulek przeze mnie sie meczy..sad smiley Jak wrocilismy do domu to do mleka modyfikowanego dodałam Espumisan.. czekam i zobaczymy.. Teraz Tymonek spi. Dawidek sie bawi.

Sandra,Anima Ja tym Waszym facetom to bym do dupy nakopała za to granie.. rozumiem pograc sobie jak dziecko spokojnie sobie lezy czy spi,ale jak płacze to mogliby ruszyc sie i pomoc!!:/

Agul Mój m.tez oddaje Tymka jak zaczyna płakaćwinking smiley Ale Tymek przewaznie jak juz płacze to tylko jak jest głodny,narobi w gatki albo jak ciezko mu baczki schodza..

marymary22 (offline)

04-11-2012 18:12:56

Kraków
mój ciągle grał odkąd go poznałam. ale juz mu przeszło, gra albo wcale albo bardzo malutko, ale to dlatego że ma inne pasje, oczywiście też związane z komputerem. tak że zmieniło się na plus ale jakoś dobrze to nie jest. ale wolę jak pracuje i nie pomaga przy dzieciach niż się obija i też nie pomaga. Bo oczywiście woli pracować niż siedzieć z dziećmi ale naprawdę wolę to niż marnowanie czasu na gry. Sama mam dośc siedzenia z dziecmi, ale ja siedzę duzo węcej niż on i mam prawo do zmęczenia peluchami, kupkami, płaczami, herbatkami, owockami, witaminami, wycieraniem nosków i buziek, syropkami, wybrudzonymi rączkami, zabawami i multum innych rzeczy które przy dzieciach nie dają usiąść spokojnie. Agul można jeszce porobić nagusie zdjęcia i pokazywać je wszytskim jak już dzieci będą miały naście latgrinning smiley chociaż to wstydliwe jest bardziej u chłopcówgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Emilka21 (offline)

04-11-2012 18:25:40

niemcy
sandra, Anima- ruszyc tyłki tych duzych dzieciaków! niech pomagaja a nie gry i w głowie? co oni myslą? Moj gra tez ale jak mała spi albo rano jak wroci z pracy.

Agul- mamy podobnie wezmie małą na chwile, pogada i jak zacznie sie krzywic lub plakac to mowi zaraz idz do mamy....ale dobre i to ze wezmnie na chwile. ale musz epowiedziec ze nie przebiera a zdaza sie ze nakarmi czaem...

mała dziś w nocy dała troche popalic...ale co zrobic za to wdzien spi jak aniolek godzinami. mała robi kuipke rano i wieczorem a czasem tylko raz dziennie. Uwaga Uwaga mała przebieram po kupce i czekam a tu nozki podnosze i wyleciało...wytarłam i zakładam pampersa a jak wystrzeliło na mnie to cała byłam w kupie spodnie, bluzka, noga, nawet koc ! a na sam koniec sie siusiu poszło i musiałam przebrac cała smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

04-11-2012 19:40:26

Gliwice
Mojemu dziecko udało się dziś przespać 2h, ale oczywiście tylko i wyłącznie z mamą u boku. :/ Jak uśnie po kąpieli to chyba zacznę przed spacerami go kąpać, bo dziś oczywiście nie było jak wyjść-tak ryczał.. :/


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Emi123 (offline)

04-11-2012 22:23:13

Bydgoszcz
Jejkuś dziewczyny tak Was czytam i kurde aż głupio mi pisać, bo moj M oszalal na punkcie Marcelka i prosto z pracy szybko o niego i zajmuje sie nim jak tylko najwiecej może , i co do spania Marcel śpi po 4h w nocy -praktycznie w ogole nie placze normalnie jak bym dziecka nie miałagrinning smiley taki kochany smiling smiley jak narazie bez zadnej kolki (odpukać) . Co do jedzenia jem wszystko oprocz kapusty i czekolady , a tak normalnie pizza frytki(ocziwiscie nie codziennie), klopsy smażone gotowane poprostu cudownie a tak sie martwilam ze nie bede mogla jesc pamietacie jak przezywalam grinning smiley

gosia_rojek (offline)

05-11-2012 13:48:30

Kraków
Witajcie dziewczynki trochę mnie nie było bo bylismy od czwartku u moich rodziców i wrócilismy wczoraj dopiero, fajnie było generalnie nic nie robiłam poza wyciaganiem i chowaniem cycawinking smiley ale jest nieźle i mam nadzieje że jak sie pójdziemy zważyć to sie okaże że madzia rosnie a nie maleje. Mój pierworodny znowu dzis zaczyna chodzenie do przedszkola zobaczymy jak będzie. Dziś został już na spanie i podwieczorek, rano poszedł chętnie ale co tam sie dzieje teraz to nie wiem i wole nie myśleć al e mam nadzieję że nie jest źle i że sie przyzwyczai. w każdym bądź razie jak juz zdecydowaliśmy to sie nie będziemy już wycofywać żeby dziecku wody z mózgu nie robić.
Przez weekend poinformowaliśmy madzi chrzestych że na nich padł wybór i oboje sie zgodzili, teraz musimy sie zacząć szykować, planujemy na 2 grudnia bo u nas w parafii są chrzty w pierwszą niedzielę ale muszę jeszcze zaliczyc wizytę u księdza żeby sie upewnić. za 2 tyg za to chrzest Zuzi mała jest jeszcze i dopiero dzis najprawdopodobniej wyjdą ze szpitala ale jej chrzestny wtedy przylatuje ze Szkocji (bo tam mieszka) no i chcą ja ochrzcic zanim pójdzie na ten zabieg żeby była bezpieczna.
Ja też jak Was tak czytam bo mi troche głupio i zaczynam mojego doceniać bo on co prawda tez maniak komputerowo-telewizyjny, też by grał non stop ale potrafi sie przemóc i czasem po moich krzykach ale dziecmi się zajmie albo dawid gra razem z nim albo gra i z madzią na rękach albo ją wożąc w wózku, ale generalnie nie jest zły, dokonaliśmy nieformalnego podziału obowiązków i na razie działa, wieczorami zajmuje się dawidem do momentu az on uśnie a potem jak juz mała jest okapana i nakarmiona to ja bierze żebym ja sie mogła przespać bo w nocy do niej nie wstanie z wiadomych przyczyn. Wczoraj ja usypiał podobno do 1 w nocy, no ale nie myslcie że on taki biedny a ja go tak wykorzystuję bo on po prostu chodzi późno spać to skoro mu sie nie chce spać tylko woli oglądać tv albo grać to jego sprawa ale za to bawi dziecko a ja nadrabiam późniejsze wstawanie do niej.
A u Was widzę na tapecie kupki, kolki i zaparcia. U nas przez weekend było cięzko bo madra mama myślała że dziecko już podoła i najdała się frytek nioby niewiele ale wczoraj cały dzień i całą noc mała sie męczyła, dzis juz jej lepiej.
U dawida na kolki nic nie pomagało i były mimo tego że ja miałam bardzo restrykcyjna dietę ze względu na te jego alergie, tak że nie mozna tez o wszytko obwiniać siebie drogie mamy. Aha I Agul trochę sCię pewnie zasmucę ale ryz to bardzo dobry środek na biegunki ma działanie zapierające, tak że jak mała kupki nie może zrobić to ryż odstaw koniecznie, za to bardzo dobra jest kasza jęczmienna ma dużo błonnika i popycha kupkę elegancko. Madzia moja robi kupki póki co nawet mnie na ręke nieraz jak ja przebieram ale ja sama mam problem w tym temacie więc tez sie posiłkuję i sliwkami i burakami i kaszą, w końcu po prawie 1,5tyg załozyłam sobie czopek bo myslałam że mi brzuch pęknie.
Poczytałam Was ale odpisac każdej nie jestem w stanie bo już nie pamiętam większości. Odgrzałam obiad ide szybko zjeść bo mała sie juz budzi i trzeba ja będzie karmić za chwile teściowa przyprowadzi dawida i na 14 ma koleżanka do mnie przyjechać. Zajrze potem mam nadziejęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.