Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

Agul (offline)

02-11-2012 12:14:54

Poznań
Megutka a jeszcze z takich technicznych spraw, to jak głęboko wtykać tą gruszkę żeby krzywdy nie zrobić dziecku? To windi to ma taki ogranicznik a gruszkę to nie wiem na jaką długość wsuwać. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

megutka (offline)

02-11-2012 12:26:26

Wrocław
Agul
tak do 2cm spokojnie, tylko uważaj na wystrzał, ja kilka razy oberwałam. Może wystarczy podrażnić tylko końcowy odcinek odbytnicy i to wystarczy, a próbowałaś pomasować małej sam odbyt? Bo może ona nie może wydusić, a nie ma problemu z gazami?











Galeria Październikówek 2012

Agul (offline)

02-11-2012 12:35:08

Poznań
Megutka może masz rację, nie próbowałam masować ale ona rzeczywiście ciśnie a tam tylko bąki idą a kupy brak. Eh ja w ogóle w tych brzuszkowych sprawach seledynowa jestem, bo Maks nie miał nigdy problemów z kupą, brzuszkiem, kolką i innymi tego typu sprawami.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

misiak (offline)

02-11-2012 14:28:32

hej

ja tylko na chwilę bo moje dziecko znów jest na etapie ciągłego płaczusad smiley już nie wiem jak mu pomóc, takie maleństwo a prawie wogóle nie śpi, w ciągu całego dnia potrafi mieć jedną drzemkę i na tym koniecsad smiley nie wiem czy to kwestia problemów z brzuszkiem, piję ten koper, nie jem nic co mogłoby mu zaszkodzić, kupki robi normalnie...ehh już sił czasem brak.

Co do tych szczepionek, ja też skojarzonych nie będę podawać. Ale co do rotawirusów to jestem pewna że chce dziecko przeciwko nim zaszczepić. Wydaje mi się że to becikowe warto właśnie na ten cel przeznaczyć , a Moniczka - akurat tą szczepionkę trzeba podać całkowicie przed ukończeniem 6 miesiąca więc dwulatkowi już nie pomoże. Co do pneumokoków i meningokoków to się jeszcze zastanawiam.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sandra1987 (offline)

02-11-2012 16:22:57

Bytom/Dublin
Hey,

u nas w domu znowu wojna, ale chyba juz was nie bede meczys wlasnymi problemami, bo siedzie i rycze od wczorajsad smiley

Co do tych szczepien, to szczerze mowiac ja nie mam pojecia... Mielismy juz to BCG a we wtorek ide do lekarza z malym na wizyte z okazji 6 tyg i podobno sie dowiem co i jak.
Mialam dzis isc znim do pielegniarki, ale nie dalam rady wstac przed 12... pol nocy przeplakalamsad smiley

Beniu dzis ok... rano kupy mial jakies maziowate i znow wydawalo mi sie, ze to biegunka... ja jakos strasznie sie boje tych biegunek, ale potem juz wszystko sie unormowalo i wszystko gra.

Bola mnie palce wskazujace i kciuki w obu dloniach, nie wiem dlaczego:/ Moze to jakies objawy czegos poporodowego?? Ma ktoras tak?? (domyslam sie, ze niewinking smiley )

Megutka hehe ja tez juz szukam jakiegos slodkiego mikolajkowego przebraniasmiling smiley Jak narazie znalazlam jeden, za babeczke swiateczna... ale niestety, to dla dziewczyneksmiling smiley Jak na moj gust to dalo by sie chlopa w to wcisnac, no ale problem z Edem bedziesmiling smiley o tutaj jestsmiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]
Ja jem jablka surowe od samego poczatku i tez u nas wszyztsko oksmiling smiley
Dzieci cudnesmiling smiley i dynia tez supersmiling smiley Ja wczoraj znalazlam zdjecia z porodowki... no i ostatnie zdjecie brzuszkasmiling smiley robione 5h przed odejsciem wodsmiling smiley

Emilka ja bym tych gosci nie odwozilasmiling smiley Siedzieli do 5??????!!!!!!!!!!!!!! to niech sobie sami radzasmiling smiley Bosz, ja bym nie dala rady tak dlugo siedziec i zabawiac ludzismiling smileysmiling smiley

Moniczka a sprobuj malej dac po karmieniu mala lyzeczke wody, przegotowanej. My tak czasem robimy i pomaga, odbija od razu. Tez komus wczesniej mialam tak napisac i zapomnialamsmiling smiley Bosz, i wy juz macie chrzciny poplanowane? Ja nie wiem, chyba w przyszlym roku w wakacje. Ale tez jeszcze nie jestem pewnasmiling smiley

Agul jak to moja kolezanka mnie pocieszala... przynajmniej szybko figure odzyskaszsmiling smiley a dzidzia bedzie zdrowszasmiling smiley
Wiesz co, u mnie tak bylo chyba przez 2 tyg, ze maly kupy tylko w ciagu dnia robil... a w nocy tylko krzyczal.. Teraz juz jest lepiej. Nawet czekolade podjadam a on nie ma problemow. Moze u Ciebie tez sie unormujesmiling smiley

Agul i Megutka no, ten pomysl z gruszka tez dobry... Wlasnie zamowilam to windi z polski i ciekawe jak to zadzialasmiling smiley Przeraza mnie wtykanie czegokolwiek w dupke malego, moze dlatego termometr u mnie nie dziala, no ale mam nadzieje, ze to windi da rade... a jak nie to gruszke z polski zamowiewinking smiley Bo tutaj takich normalnych nie mawinking smiley Chociaz poki co, problemy z kupka nie pojawily sie przez 2 lub 3 dnismiling smiley Odpukac w niemalowanesmiling smiley

Misiak a moze u was ten sam problem co u nas?? Ze maly po prostu chce sie tulic i nie chce spac sam?? Beniu tylko na moich rekach zasypia. Jak go odkladam do wozka i sie przebudzi to koniec, cale lulanie od nowa... To samo w nocy, albo spi kolo mnie albo wcalesmiling smiley Czasami w ciagu dnia nie zasnie bo pilnuje, zebym go nie odlozylasmiling smiley Widac, ze zasypia ale walczy z tymsmiling smiley

Oooooo wlansie, slyszalyscie kiedys o czyms takiem jak GRIPE WATER? Patrzylam teraz na necie i to podobno nazywa sie woda koperkowasmiling smiley Podobno podaje sie to po karmieniu dieciaczkowi i nie ma probemow z odbijaniem i z brzuszkiem (kolki itp). Eda kuzynka wlasnie nam to zalatwila i dzis bedziemy probowaliwinking smiley Dam znac co i jaksmiling smiley


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

megutka (offline)

02-11-2012 20:00:51

Wrocław
Sandra
no fakt to przebranie raczej dziewczęce.
Znalazłam zdjęcia Marlenki z pierwszych świąt.
Miała wtedy 7 miesięcy.





I jeszcze z naszym Ralfikiem.












Galeria Październikówek 2012

Emilka21 (offline)

02-11-2012 20:18:21

niemcy
sandra- no a co miałam zrobic? musiałam odwieśc albo czekac dłuzej do południa? az ktos ich odwiezie? wiec dla spokoju swojego wsiadłam w samochod i odwiozłam wszystkich ale męza brałam ze soba- on tez pił ale powiedziałam ja nieśpie to ty tez.

magutka- śliczne zdjęcia i córunia smiling smiley boze a świeta tuz tuz tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

02-11-2012 20:52:09

Gliwice
Ech mały znów cały dzień na cycku... od rana śpi dopiero 1h (niedawno usnął).. szkoda mi go, bo tak płacze, że mi się serce kraja i nie mam jak mu pomóc.. może jutro uda się wyjść na spacer, bo dzisiaj nie było szans..

Ja będę brała zwykłe szczepionki, nad rota, pneu i muno (czy jakoś tak) się zastanawiam.. mój mały jak się dostanie to będzie szedł do żłobka.. na ospe nie będę szczepić.. ja ospę w dzieciństwie przeżyłam to i on przeżyje.. smiling smiley I na pewno nie będę szczepić na grypę..


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

moniczka1404 (offline)

03-11-2012 11:37:00

Hejsmiling smiley u mnie nocka ladna, ale od 7 rano mala dopiero teraz zasnela... ide ubrac sie, ogarnac, podszykowac obiad a potem na spacereksmiling smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

03-11-2012 11:37:44

Gliwice
Mam prośbę.. jak możecie to kliknijcie w linka: [link widoczny po zalogowaniu] Otwory Wam się główna strona, ale firma mojego ojca zyska więcej punktów do rankingu.. Dziękuję.. smiling smiley

Weekend się zaczął i nikogo nie ma.. :/


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548330, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.