Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

sandra1987 (offline)

01-03-2013 11:48:04

Bytom/Dublin
Basia ja teeezsad smiley Juz mam dosyc wiecznej deprechy!


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anulla1993 (offline)

01-03-2013 15:20:16

Biała Podlaska
jaa teeż! jaa teeż!


[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

02-03-2013 20:52:46

Cieszyn
Sandra ja cię podziwiam że ty dajesz radę w takim pochmurnym i zimnym kraju jak Irlandia,ja to jestem stworzona do życia w ciepłych klimatachsmiling smileydlatego dla mnie zima to katorga!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Monis286 (offline)

03-03-2013 00:54:47

Warszawa
Witam
Własnie zostałam mama przeslicznego synka.Urodziłam 12.10.2012 przez cesarskie ciecie.Niestety za pozno wykryli małwodzie u mnie.Wszystko dobrze sie skonczyło.Oliwier urodził sie z waga 2836 g i 51 cm.

anulla1993 (offline)

03-03-2013 14:53:47

Biała Podlaska
Monis286 gratuluję;* napisz coś więcej o sobiewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

sandra1987 (offline)

03-03-2013 21:04:57

Bytom/Dublin
Basia no jedyny plus tego zycia tutaj to taki, ze sa pieniadze i mozna sobie pozwolic na cieple wakacje;D

Monis witamysmiling smiley Dzieki bogu wszystko dobrze sie skonczylosmiling smiley


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agul (offline)

03-03-2013 23:42:49

Poznań
Sandra ja chętnie bym się przeniosła na fb gdybym mogła mieć konto którego nikt nigdy nie wytropi,nie byłoby żadnego śladu mojej obecności i używałabym go tylko do pogadanek z Wami,bo moja szefowa ma manię śledzenia pracowników na fb a nie chcę żeby mnie podglądała, im mniej wie tym lepiej śpigrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

misiak (offline)

04-03-2013 10:13:12

Witam
odzywam się przywołana do porządku bo widzę że forum faktycznie zamierasad smiley ale napiszę krótko tylko co u nas, bo nie mam chwili dla siebie. Z Jasiem mamy ostatnio ciężki okres, znów płakał całymi dniami, nie spał nic a w nocy pobudki dosłownie co godzinę. W dodatku jestem teraz u rodziców bo M. jest na trzymiesięcznej szkole oficerskiej. Mama mi pomaga ale większość czasu sama zajmuję się dzieckiem. Pojechaliśmy w końcu do lekarza bo Jaś nie spał dwie doby dosłownie nic, to była masakra, dostaliśmy skierowanie na usg brzuszka i badanie moczu i w środę teraz idziemy na to usg i potem z wynikami znowu do lekarza, jak wszystko będzie ok to przejdziemy na bebilon pepti albo nutramigen. Na razie dostaje BioGaję, Espumisan i Delicol. Zaczął spać w nocy ale wczoraj dostał gorączki, cały dzień na rękach się kładł... ehh tak mi szkoda tego dziecka, od samego początku mu coś dolega, już nie mogę patrzeć jak się ciągle męczy. Przepraszam że nic nie odpisuję i wogóle za moją chaotyczną wypowiedź ale piszę dosłownie w 5 min i wracam do dziecka. Pozdrawiam wszystkie które jeszcze czytają forumsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.