Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

staraczkaKLA (offline)

26-11-2012 11:35:04

witam
pare dni nie zagladalam bo po pierwsze boli mnie łep po drugie na wsi zajumali kabel telefoniczny i dwa dni bylam odcieta od swiaa, a potem nastal weekendi tesciowa w domu, wczoraj zaproszenia a dzisiaj taka pogoda ze jak Julitka wstanie to bujamy na spacer
Emilka moja mala tez sie slini i pcha raczki do buzi., czasem jak ma dlugi rekaw to caly obchamla.

gosia-rojek widze ze przygotowania pelna para, my tylko musimy wybrac menu i w co sie wystroimy. u nas wieksza impreza ok 40 osob wiec ciezko by bylo w domu pomiescic.
Sandra nie zazdroszcze Ci sytuacji. z jednej stony jak bedziecie sami, bez rodziny itp bedziesz widziala czy mozesz w stu procentach liczyc na Eda, bo bedziecie mieli tylko siebie. ten wyjazd albo Was bardzo zblizy, albo w najgorszym przypadku przekonasz sie ze nie bylo warto. oczywiscie zycze ci ze jesli juz sie zdecydujesz to zeby wszytsko bylo jak najlepiej!smiling smiley trzymam kciuki, napewno podejmiesz dobra decyzje. musisz tak fest porozmawiac z edem i juz, wyjasnic wszytsko

ja z moim M przed slubem, po rolu bycia razem polecielismy do usa, ani znajomych, ani rodziny, znaczy on mial tam rodzine, ja nikogo. nas to bardzo zblizylo, wiec jesli jestescie sobie przeznaczenie to u wa stez tak bedzie. tylko ze my nei mielsimy dziecka wiec to w sumie zmienia postac rzeczy.
no ale wiesz o co chodzi;*
basiu szkoda ze Oliś sie tak meczy.Julitka tez czasem ma problemy z brzuszkiem, wiec wiem jak to jest. tyle ze u nas zawsze mam mege wyzuty bo zastanawiam sie co zjadlam.
najbardziej mi jej szkoda jak steka sapie i nie moze kopy zrobic i placzesad smiley

ogolnie juz drugi dzien taka niespokojna od 9 do 12, po 12 slicznie usypia i spi do 5, potem do 8, no ale ja chodze jak zombi
aa ja nawet niewidzialam ze te szczepienia bola, my ze wsgledu na koszty idziey na to refundowane, chociaz jeszcze nei dostalismy wezwania. kuopie jakis syropek przeciwbolowy, mysle ze sa dla takich maluszkow?
paulinka lece jeszcze dzis do aptteki po te kropelki. lepiej miec cos takiego w domu! tym bardziej ze piszesz ze jestes z tego zadowolona
Anima ty sie martwisz o kwieciec a ja od stycznia musze jakos wrocic do baru. jeszcze nie wiem jak to zorganizuje ale nie mam wyjscia. bezemnie bar to juz nie to sam,o. wynajeci ludiz nigdy nie zrobia tak jak trzeba tylko jak im wygodniej. niestety jestem zmuszona o to zadbac jesli chce sie z tego utrzymywac. musze przemmyslec jak to zrobic zeby Julitka na tym nie stracila. bo dalej chce karmic piersia.
gosia rojek my tez mamy jakies krostki, od tygodnia. wiec ne wiem po czym. od dzisiaj zapisuje wszysko co zjadam.


zapisalam sie na jutro do kosmetyczki, na oczyszczanie. bo mam takie syfy ze pala siada. dobrze ze jest taki wynalazek jak photoshop no ale szkoda ze tylko na zdjeciach pomaga.
ogolnie to juz mam dosc mieszkania u tesciow i zycia w pudelkach, wyobrazcie sobie ze tak schowalam moje zimowe koznaki ze nie moge ich znalesc. wszytskie pray jakie mialam przepadly. no ale trudno sie dzieic jak mam troche paczek na strychu, torche w piwnicy, troche na budowie i chiolera wie gdzie jeszcze!
no a butow brak
chyba bede musiala cos kupic bo az glupio w adidasach ciagle pomykac.


i wiecie co, wymyslilam sobie ze pod choinke chce od meza kase na nowy tatuaz, musze sobie jakos poprawic swoja zajebistosc bo troche przyblakla

aa i powiedcie od jakich lat mozna przeciwazmarszczkowych kremow uzywac, albo cos takiego wiecie, hardkorowego
ja mam tak zjechana cere po ciazy, czuje sie jak stara baba!


aaa i normalnie powiedzcie ze wy tez tak maice ze wasza brocha ma wszytsko na wierzchu, normalnie widac wnetrznosci, jak sie myje i najdzie mi tam plynu to szczypie.
juz zawsze tak bedzie??
czy poprostu u mnie nie chce sie cofac czy tam zamykac??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 11:38 przez staraczkaKLA.

monia138 (offline)

26-11-2012 12:48:47

Cieszyn
hej u nas po urodzinkach Wiki zadowolona a to najważniejsze torta też wstawie jakiego zrobiłam smiling smiley

staraczka ja na szczepienia się sama umawiałam bo położna mi tak kazała bo to pierwsze szczepienie więc i ty też musisz się sama zarejstrować

dzisiaj pogoda super więc zaraz nakarmie Julcie i idziemy na spacerek potem po Wike na basen i jakieś zakupy.Muszę jeszcze popatrzeć za prezentami na mikołaja dla dziewszyneksmiling smiley
My chrzciny mamy zaklepane na 30 marca w wielką sobote więc mam troche czasu u mnie rodzice będą szykować a my prawie na gotowe bedziemy jechali bo mamy 200 km do nich i tam mieszka moja cała rodzina i męża więc tam chrzcimy bo tylko my bedziemy musieli jechać a nie oni wszyscy do nas winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Karolina23 (offline)

26-11-2012 13:23:01

Starogard Gdański
witajcie wkoncu mam internet grinning smiley

u nas wszystko dobrze winking smiley pomijajac pewne szczegoly i to ze Maja ma straszne kolki pomimo tego ze uwazam co jem :/
niestety nie mam zbyt czasu zeby do Was czesto zagladac za co z gory przepraszam sad smiley

serdecznie Was pozdrawiam :*

megutka (offline)

26-11-2012 14:18:38

Wrocław
Witajcie!

U nas po weekendzie super, mały dobrze zniósł podróż i pobyt.

Niestety dzisiaj Marlenka została w domu, znowu jest chora, uszy.
Już ma 40st, nie wiem już co robić, ona nigdy tak często nie chorowała.

Teraz śpi, a młody śpi na balkonie, nie mam jak wyjść z nim z domu, a on już przyzwyczajony do spacerów.

Dobrze, że niedługo T wraca, szkoda mi dziecka jednego i drugiego.
Tak to jest jak się nie ma nikogo z rodziny w pobliżu.

Nawet nie czytałam co napisałyście, wybaczcie.

Papa











Galeria Październikówek 2012

megutka (offline)

26-11-2012 14:56:58

Wrocław
Staraczka
U mnie nic nie wystaje.
Wszystko jest tak jak było. spinning smiley sticking its tongue out











Galeria Październikówek 2012

marymary22 (offline)

26-11-2012 16:47:43

Kraków
Paulinka to ja też kupię te kropelki, warto mieć w domu, w razie gorączki.
ja termoforku ne stosowałam na brzuszek, tylko na pupęsmiling smiley w sensie do wygrzewania krocza przy zapaleniu pęcherza, co mi się czasem trafia, raz się nawet przydarzyło Martynce, chętnie siedziała na nim bo cieplutki, też mam w pokrowcu, ale takim sweterkowym. ale pewne na brzuszek też by pomógł.
Anima ja tez nie wiem co zrobić z małą, mam nadzieje ze złobek dostanie od września, ale od kwietnia do sierpnia chciałabym sama z nia zostać. ale nie damy rady tylko z męża zarobkami. ale to tylko 4 miesiące na wychowawczym, bardzo chciałbym zostać te kilka miesięcy dodatkowe w domu. w razie czego może teściu przyjedzie, a może moja mama, ale oni to są ok na tydzień dwa jak dziecko przeziebione, ale na dłuzej to cięzko.
Emilka moja tez sobie rączki pcha do buzi, wygląda to jakby chciała sobie łapkę possać. bo na ząbki to za wcześnie chyba.
Staraczka ja też mam brochę na wierzchu. za pierwszym razem też miałamsad smiley wczesniej była taka mała szparka, a teraz środek widać. ale to się zmieni za jakiś czas, tylko trochę musi potrwać, ja mężowi mówiłam żeby za bardzo nie zaglądał, pytałam też jak szerokością, i mówi że luz jest, ale za pierwszym razem też był a potem się ok zrobiło, zreszta teraz też jakoś nie przeszkadzał. mnie też nietongue sticking out smiley więc mam nadzieje ze za jakiś czas wróci wszytsko do normy, choć pewnie z kazdym porodem jest coraz gorzej.
u nas dziecko marzenie, leży i sie rozgląda. Patrycja nie spała a ja sobie nawet posprzątałam łazienkę. ślicznie się uśmiecha jak mnie widzi, troszkę się bawimy, troszkę sama leży, trochę śpi. wieczorem jest więcej krzyków, ale wygląda na to że zależy to od jej nastroju. czasem jest w złym humorze, a czasem w dobrym i wtedy prawie wcale nie płacze (odpukać w niemalowane coby się nie odmieniło). nad ranem tylko sie wierci strasznie. no i okresy czuwania coraz dłuższe, ale to norma.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marymary22 (offline)

26-11-2012 16:49:29

Kraków
no i moja siora młodsza się zaręczyła, po 8 latach związku. ślub pewnie za 2 lata, bo z salą cięzko na przyszły rok.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

moniczka1404 (offline)

26-11-2012 21:39:11

Helloł!!! My juz chrzciny mamy zalatwione, 15 grudnia. Ubranko juz kupione: sukienka, plaszczyk, kapelusik - mala dama bedziesmiling smiley tylko mama w straych łachach bedzie, ale coz...

Dzien leci tak szybko, tylko patrze zeby domek ogarnac, na dwor (2 - 3 godz) z mala wyjsc i juz wieczor i jeszcze co chwile ktos wpada na kawke, naprawde nie mam nudow i juz w miare ogarnelam sie z mala. Z dnia na dzien jestem pewniejsza, spokojniesza...

Pozdrowka:**


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

27-11-2012 00:27:09

Gliwice
Staraczka ja również mam hydraulikę na wierzhu i nie mogę się podmywać nawet żelem do higieny intymnej, bo szczypie..

[link widoczny po zalogowaniu]


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

27-11-2012 10:05:57

Gliwice
Mamusie pobudka!
Pamiętacie kuzynkę co w 33 tc. straciła dziecko? Płakać mi się chce jak o niej pomyślę.. nie dość, że się tak długo starali, to teraz ma etap taki, że jak widzi dzieci to płacze.. Przecież już tyle miesięcy minęło i Bóg nadal nie chce ich obdarować potomkiem.. sad smiley

Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548260, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.