Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

maniurka140 (offline)

26-09-2012 12:45:26

Jędrzejów
Moniczka tak ja we wtorek ichyba zaczynam sie bać smiling smiley dzsiaj w nocy już 2 razy urodziłamgrinning smiley

majuniag co do tej koleżanki to ona od samego początku ciąży koszmarnie ją znosiła... co zjadła to z wymiotowała... wiec w 4m-cu ja bylam 4+ a ona 7- zawsze była chuda a teraz wyglada jak cień człowieka bidulka ostatnie 8 tyg w szpitalu już walczyłam bo miała bóle i skurcze non stop na kroplówkach bo z jedzenia do końca nici były...ale ku mojemu zdziwieniu udało jej sie urodzic sn

ja dzsiaj sama w domku moja teściowa zabrała do siebie Xaviego, żebym troche odpoczeła.... musze troche ogarnąć mieszkanie i obiadek ugotować... pogoda cudna... więc poprałam i schnie na dworze...
co do fitness to moja szwagierka otworzyła właśnie szkołę tańca i fitness i już mi zapowiedziała ze się mną zaopiekuje jak tylko minie połóg... wiec chyba nie bede miała wyjścia grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

26-09-2012 12:55:20

Cieszyn
Heysmiling smiley

Gosiu karuzelka ładna i za bardzo małe pieniądzesmiling smiley też muszę kupić jakąś dal mojego Olinkasmiling smiley.Gosiu ja na zgagę kupiłam wczoraj Refluxin-M pani w aptece zachwalała a ja czytałam o nim w Mamo to Ja bodajżesmiling smiley jeszcze nie próbowałam jak działasmiling smiley

Maniurka to strasznie duże dziecko jak na ten tydzień ciążygrinning smiley.Zdrówka dla waszej rodzinki:*

Emi mata superanckasmiling smileyale cena hohosmiling smiley

Ja też mam jedną butelkę na 150 ml z TT,przezorny zawsze ubezpieczonywinking smiley

Megutka współczuję kataru bo wiem jaki jest męczący:*

Emilka o tych nr tel pisałyśmy już że jak ktoś chce to niech mi na priva pośle wiadomość to ja podam nrsmiling smiley więc zaraz wysyłam ci swój nrsmiling smiley

Agness wracaj szybciutko do siłsmiling smiley:*

Sandra zaraz jak wrócisz pisz co u ciebie i Beniasmiling smiley oczywiście czekam na opis porodusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Emi123 (offline)

26-09-2012 13:00:43

Bydgoszcz
Widzę że dzisiejsza noc dla każdej była ciężka kurde od czego to zależy :/
a co do wagi to ja +18 grinning smiley ale ja byłam za chuda przed ciąża wiec mam nadzieje ze chociaz połowa z tego mi zostanie smiling smiley bo sie dobrze tak czuje :p

[link widoczny po zalogowaniu]

maniurka140 (offline)

26-09-2012 13:40:27

Jędrzejów
a właśnie przypomniało mi się o co miałam zapytać, czy któraś z Was po cesarce używała pasa po porodowego?? Bo ja poprzednio juz w 3 dobie zaczełam go nosik po kilkadziesiąt miut dziennie i byłam zadowolona zastanawiam się jak to wygląda po CC


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

majuniag (offline)

26-09-2012 14:10:54

Gdańsk
Moniczka - na skakankę to może i ja bym się skusiła, tak samo jak na siatkówkę czy jazdę rowerem Nie cierpię biegać i pływać na basenie (bo w jeziorze w lato może być), ale znając życie nic nie będę robić he he

Megutka - mi się chyba też pomału włącza myślenie, ale bardziej niż samym porodem obawiam sie jak to wszystko zorganizować. Moi rodzice mieszkają 200km od nas i mamy dylemat, czy któryś z sąsiadów będzie na tyle dyspozycyjny, żeby zająć się Adasiem, jak ja zacznę rodzić. Niby mamy dwóch umówionych, ale co jak zacznę rodzić o 2 w nocy - wtedy ktoś ma nockę z głowy, bo u nas pewnie nie zaśnie. Spędza mi to sen z powiek. Tak samo jak pomyślę, jak mąż będzie ubierał synka - mój również nie wie, co Adaś ma w szafie smiling smiley
A co do zabawek z TL - wg mnie można kupić używane, bo z nimi się nic nie dzieje. Może uda Ci się coż wyszukać blisko, że będziesz mogła podjechać i zobaczyć.

Emilka - no karmienie wyciąga i to bardzo. Jak karmiłam, to tego nie zauważała, a jadłam jak najęta - ja jestem drobna, ale swój apetyt mamMr. Green i po 10 m-cach wyglądałam jak kościotrup. Z dnia na dzień tego nie widziałam, dopiero teraz jak patrzę na zdjęcia - zapadnięte policzki, zero mięśni - kości obciągnięte skórą no i zero cycków po tych 10 m-cach, a wolałabym żeby coś zostało, bo normalnie mam mizerne B.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]SĄ JAK MIŁOŚĆ, KTÓRA STAŁA SIĘ WIDZIALNA

megutka (offline)

26-09-2012 14:33:19

Wrocław
Majuniag
m y mamy podobny problem, nikogo z rodziny we Wrocławiu. I też jesteśmy umówieni z sąsiadami, ale nie wiem jak to będzie w nocy. Sam poród mnie aż tak nie stresuje jak właśnie to co będzie z Marlenką jak się już zacznie.

Do takich zabawek mamy jeszcze czas. Może na Święta sprawimy małemu taką matę. Marlenka długo się jej bała i późno była u nas w użyciu i na krótko.
Karuzelka ew szybciej i to też jakaś z melodyjkami i światełkami, ale to też jak dziecko będzie już na świecie.

Agness
szybkiego powrotu do zdrowia, oby się już te choroby od Was odczepiły na dobre.

Ja też czekam niecierpliwie na wieści od Sandry.

Zaraz idę do przedszkola.











Galeria Październikówek 2012

kasiawidz (offline)

26-09-2012 14:41:08

Podlesie
Gosiu bardzo fajna ta karuzelka ja też licytuje jedną
Emi mata super ale cena całkowicie nie na moje możliwości finansowe
Emilka co do zrzucania kg to na pewno jak byłaś szczupła szybko wrócisz do swojej wagi ja np mam 176cm i ważyłam 75kg więc mimo że teraz tylko 12 kg to ja bym chciała zejść przynajmniej do 70 kg ale to będzie trudne bo mój metabolizm masakra
Basiasz wysłałam ci mój numer na priv jakbyś mogła to daj mi swój numer
Agness, Megutka dużo zdrówka i siły
Maniurka powiem że zazdroszcze ci tej szkoły tańca- żebyś tylko czas znalazła i dawaj;-)


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Emilka21 (offline)

26-09-2012 15:43:38

niemcy
kasiawidz- byłam nawet ale brzuszek i boczki mi wlazło nie samowicie...nigdy nie miałam cierpliwosci i motywacji do odchudzania. szczezre po slubie przytyłam a przed slubem to wszystkie kosci było mi widacsmiling smiley duzo ptzytyłam bardzo a na poczatku prawie 2 miesiace wymiotowałam od rana do wieczora.

basiasz- dziekuje i tez wysłąłąm swój smiling smiley

majuniag- kurcze to bardzo dobra wiadomośc to bede karmiła jak najdłuzej jesli oczywiscie bede miała pokarm. bardzo sie ciesze i zamierzam po ciazy nie jesc słodyczy i tłustych potraw smiling smiley

magutka- a Ty jak tam ? nic sie nie dzieje ? tez miałąś rozwarcie jak dobrze pamietam?

dziewczyny a dobrze kojarze że to Koniczynka miała ciąze bliżniacza? wie ktos czy juz urodziła?
Tak sobie wczoraj czytałam forum WRZESNIOWEK i jeszcze 6 dziewczyn zapakowane tongue sticking out smiley hehe czyzby przeniosa sie na październik smiling smiley A teraz czytałam jak to jest z porodem w Niemczech.. mam bardzo twardy brzuch ale u góry na dole nic nie boli i ciagle coś mi wylatuje w kawałkach jak chodze to WC.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Koniczynkakr (offline)

26-09-2012 15:55:05

Kraków
witajcie dziewczyny, wybaczcie moją nieobecność ale wiele się działo u mnie na szczęście nie z ciążą i nie miałam głowy do forum. Ciężko zachorowała i zmarła moja kuzynka dosłownie 3 tyg od diagnozy - glejak 4 stopnia, jakaś masakra jeszcze do tej pory nie moge w to uwierzyć...

u moich bliźniaków wszytskow porządku, chyba im dobrze w brzuszku bo im się nie spieszy na świat, za to ja mam już serdecznie dość, żebra, przepona, plecy, nogi dosłownie wszytsko mnie boli, bezsenne noce i długie poranki bo odsypiam nie przespaną noc. Jutro idę do lekarza i będziemy dokładnie mierzyć i ważyć dzieciaki i wtedy zadecydujemy o terminie cesarki. WIem tylko że są duże jak na bliźniaki i rozwijają się prawidłowo węc to cieszysmiling smiley

Podczytuję Was czasem i chyba z tego co wydedukowałam to wreszcie Sandra się rozpakowała, super mam nadzięję że wszytsko u niej i Benia w porządku, też czekam na relacjęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

misiak (offline)

26-09-2012 16:07:16

Cześćsmiling smiley

Koniczynka - dobrze że się odezwałaśsmiling smiley bardzo mi przykro z powodu kuzynkisad smileysad smiley to straszne że choroba w tak krótkim czasie rozwinęła się do tego stopniasad smiley
A już myślałyśmy że masz swoje maleństwa już przy sobiesmiling smiley fajnie że dzieciaczki rozwijają się prawidłowo i są dużesmiling smiley pewnie niedługo będziesz miała tą cesarkę, daj znać jutro jak poznasz termin rozpakowywaniasmiling smileysmiling smiley

Ja też czekam na relację Sandry z porodusmiling smiley oby tylko nas tu nie wystraszyła swoimi opowieściamiwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547800, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.