Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

sandra1987 (offline)

20-09-2012 11:36:42

Bytom/Dublin
Hey heysmiling smiley
Nie, nie urodzilamsmiling smiley Wczorajszcze skurcze przeszly jak sie polozylam. I dobrze, bo jak mialy by doprowadzic do niczego to po co mialabym sie meczyc. Martwi mnie tylko to, ze Beniu w ogole sie jeszcze nie poruszyl. Ale co tam, moze on sie wlasnie uklada w pozycji? MOze to jest cisza przed burza? Cokolwiek, ciesze sie, ze mnie juz nic nie boli... bo chyba jednak do piatku mama nie zostane.
Znowu mialam glupie sny... snil mi sie Aleksander Skarsgard. Ja mam obsesje na jego punkcie. Serio.

Gosia daj znac jak sie czujecie dzisiaj. Mma nadzieje, ze juz lepiej.

Agness ah ulga dla was wszystkich, ze Dawidek nie bedzie musial sie juz tam meczyc. Byc moze za rok, jak juz bedzie troche wiekszy bedzie mu latwiej. 3mam kciukismiling smiley

Patka w szpitalu nikt ni nie pomoze niestety jezeli nie jestem po terminie. Tutaj po prpstu tego nie praktykuja. Jutro bede szla do poloznej, jezeli nie urodzesmiling smiley i mam zamiar jej sie wyplakac jak mi zle. NIe wiem,moze moglaby mi zrobic masaz szyjki albo cos. W szpitalu nie przejma sie moim problemem, niestety.

Anima mam podobne odczucia co do Edasmiling smiley wystawila bym go czasem na deszcz i tak kazala mu stac.
A lekarzowi powiedz co Cie boli, oni pewnie juz wiele slyszelismiling smiley Te a moze ty tez masz ta rwe kulszowa? Promieniuje z plecow?

Majunia ja nadal tutaj. Mam w domu Tantum Rosa i mysle, ze tego bede uzywac. Ja zamiast klina kupilam piankowa poduszke, uklada sie do ksztaltu glowki dziecka i glowka nie robi sie plaskasmiling smiley Tutaj nawet igdy klinow nie widzialam.
Olek bardzo ladne imiesmiling smiley

Emilka ja czasami sie zastanawiam czy ja tak w ogole chce go zobaczycsmiling smiley Bo jak narazie to czuje sie jakbym najbardziej to chciala tylko zlac mu dupe za ten ostatni miesiacsmiling smiley U as tez lodowka pusta, ale na zakupy nie pojedziemy. Kolega do Eda przyjedzie.... Nietrawie tego kolesia. Ja moge rodzic w kazdej chwili a ten mi sie tu qwa zwala.

Mary mam ten krem na sutki, narazie smaruje innym, podobno ten bedzie najlepszy jak juz zaczne karmic.



Wlasnie tak mi sie przypomnialo, ze Eda kolega nam sie dzis na kolacje wprosil. Ej, moje KOLEZANKI nie chca przyjezdzac, zebym bron boze nie myslala i jakims sprzataniu czy szykowaniu, ze to za blisko porodu, a koles, ktory kiedys obrobil mi dupe do wszystkich Eda znajomych bedzie mi sie tutaj pchal?
Jak ostatnio nas odwiedzil, to probowal Eda namowic, zeby Ed pozwolil mu sie do nas na jakis czas wprowadzic. Za darmo. Ja bylam chyba 9tyg w ciazy i sie wqrwilam. To potem wszyscy mowili, ze ta laska Eda to taka suka.
Niby nie ma kasy, ale za kazdym razem jak tu przyjedzie to ma przy sobie worek palenia. Juz sie wqrwiam. Chyba powiem, ze sie zle czuje i nie ugotuje kolacji.


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

majuniag (offline)

20-09-2012 11:39:13

Gdańsk
Miałam pracować i co? wiedziałam, że jak już wejdę, to będę:laugh_new: co chwile zaglądać

Marymary - ja bym chciała tą dostawkę już.
Adaś przestał korzystać z wózka jak miał 10 m-cy do 2 lat korzystaliśmy bardzo rzadko, ale ostatnio sobie przypomniał, że on lubi w wózku jeździć i teraz do żłobka jeździ w wózku (może dlatego, że tak sa mniejsze dzieci przyprowadzane?) i boję się, żeby nie robił scen, że to jego wózeksad smiley
Poza tym wiem z doświadczenia, że jak się nie kupi na początku to później już wcale - miałam tak ze śpiworkiem do wózka dla Adasia.

Zapomniałam napisac, że od pn w Netto będzie akcja dla najmołodszych - jest nawet fajny zestaw z kołderką i poduszką, rajstopy ciążowe , pościel, przewijaki, kocyki wanienki, ubranka itp w dość rozsądnych cenach

Moniczka - ja przy Adasiu nie używałam szaliczka - takie małe bobaski prawie nie maja szyi i nie ma tego gdzie zawiązać. Teraz z kolei zamierzam Adasiowi kupić taki komin zamiast szalika, bo chyba lepiej chroni od zimna.

A co do imienia to u nas na tapecie ostatnio Aleksander. Mąz znowu nie chce się zgodzić na Tymkasad smiley a mi się tak podoba to imię (już przy Adasiu chciałam) i mam w nosie, co teściowa mysli na temat tego imienia - dowiedzą się pewnie, jak już się urodzi, jak dostaną sms-a z info o porodzie tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]SĄ JAK MIŁOŚĆ, KTÓRA STAŁA SIĘ WIDZIALNA

sandra1987 (offline)

20-09-2012 11:40:43

Bytom/Dublin
Moniczka ja chyba nigdy nie urodzesmiling smiley

Marciak jak wstajesz na siku to sprobuj robic to co ja. Nie pij ok godziny przed pojsciem spac. Idz do ubikazji ze dwa razy, wpusc wode w kranie i posiedz az wysikasz wszystko co masz w pecherzu. Ja dzieki temu ograniczylam wstawanie tylko do 2ch razy. Ale jezeli sie budzisz ot tak, to niestety, na to chyba nie ma radysad smiley


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

majuniag (offline)

20-09-2012 11:51:45

Gdańsk
O rany, ale często wstajecie na to siusiu. Ja max raz a ostatnio jak wstałam nie mogłam zasnąć 2h, więc staram się nie wstawać w ogóle - dopiero rano ok 7 z Aadsiem.

Patka - mnie tez kłuje przy sikaniu, ale to przez te żylaki - znalazłam już na nie sposób. Siadam bokiem na desce a nie przodem, tym bokiem na którym mam to paskudztwo. Zdecydowanie pomaga. Prędzej naciągał mi się i niby nei bolało, ale czułam że ta żyłą wyłazi i nie mogłam załatwić się przez to.

Sandra - u nas w niektórych szpitalach to czekają do 14 dni po terminie i dopiero wywołują, o ile nic się nie dzieje. Także spokojnie - masz jeszcze czas, choć rozumiem, że chciałabyś już mieć Benia przy sobie.
No mi się Olek, Oli, Alek (bo takie znam zdrobnienia do tego imienia) tez podoba - Aleksander jako tako już mniej, ale chyba przy tym zostaniemy.

Ja z moim ostatnio też coś dogadać się nie mogę - nie wiem, czy to przez hormony, bo raczej nie wydaje mi się żebym bardziej marudna była. Raczej z jego strony nie widzę jakoś zaangażowania i tez się zaczynam obawiać, co to po porodzie z dwójką w domu będzie.

Agnes - czemu w końcu zdecydowaliście się Dawidka wypisać z tego przedszkola. Po rozmowie z Panią dyrektor? bo pamiętam, że miałaś iść, ale nie czytałam, co było dalej...

Gosia - pytałaś kiedyś, ale nie zdążyłam odpisać, co to ta choroba bostońksa. To choroba podobna do ospy, z tymże krostki sa tylko na dłoniach, stópkach i w buzi + gorączka. Adaś nie miał w buzi i obyło się też bez gorączki. Najgorzej, że wywołuje ją wirus (Coxackie czy jakoś takoś), na który się dziecko nie uodparnia i za m-c może znów zachorować. Doros,i chorują rzadko i na szczęście nie złapałam tego paskudztwa. Krostki ponoć swędza mocno - Adaś miał ich mało (po ok 10 na dłoniach i może z 5 przy dużych palcach u nóg) i nie marudził, że go boli, więc w miarę łagodnie przeszliśmy choróbsko.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]SĄ JAK MIŁOŚĆ, KTÓRA STAŁA SIĘ WIDZIALNA

moniczka1404 (offline)

20-09-2012 11:52:51

Sandra - mnie kolezanki rzadko odwiedzaja, bo po prostu czasu nie maja, mieszkaja gdzie indziej niz ja i to utrudnia, ale za to czest dzwoniasmiling smiley mi szczerze brakuje ich i troche smutno...ale koledzy m. przychodza, ale nawet nie pchaja d..y do chaty, tylko ida do garazusmiling smiley tam sobie moga siedziec ile chca...

Marciak, ja to dzis w nocy chyba z 7 razy bylam w toilet, masakra, bardzo zle sie czuje, cos mnie kluje, bol jak na okres od ladnych paru dni, sil brak - juz nie mam sily, naprawde...

Maja dobrze ze piszesz o tych kominach - zapomnialam, zaraz ide poszukac ichsmiling smiley

DZIEWCZYNY, POWIEDZCIE MI GDZIE WY KUPUJECIE PAMPERSY? I PO ILE? AGNESS TY JUZ KUPOWALAS. KOLEZANKA MOWI, ZE MOZNA ZA 0,5 ZL ZA PAMPERSA KUPIC, ALE TYCH PROMOCJI TAK MALO...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sandra1987 (offline)

20-09-2012 11:57:31

Bytom/Dublin
Majunia moja akcja porodowa zaczela sie 29.08 dlatego chce, zeby juz sie skonczyla. NIe moge nawet wyjsc do sklepu bo w polowie drogi dostaje skurczy albo boli albo mi slabo. I przez ten miesiac z dnia na dzien robi sie gorzej. Jutro mam isc do tych poloznych i nie wiem jak ja tam mam dojsc. MOja znajoma przetrzymali tutaj 16 dni. Wody miala czarne jak smola, dziecko mialo jakies plesniawki na skorze do tego oboje jakies zatrucie mieli. I co, 2 tyg w szpitalu siedzieli..
A wszystko dlatego, ze nic sie nie dzialo i mieli czas. Mnie martwi to, ze u mnie sie dzieje i to duzo. Moze, gdyby mnie jakis lekarz w szpitalu zbadal okazaloby sie, ze potrzebuje cesarki albo cos.... Ja nie wiem o co chodzi i co sie ze mna dzieje, ale serio mam nadzieje, ze za jakies 2 dni urodze.


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

majuniag (offline)

20-09-2012 12:04:24

Gdańsk
A i zmierzyłam dziś mój brzuch - mam 94cm, więc chyba jednak urodzę tego 3-4 listopada LOL
a mama jak mnie widzi to bez przerwy mówi, że mam duży ha ha ha ha ha


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]SĄ JAK MIŁOŚĆ, KTÓRA STAŁA SIĘ WIDZIALNA

kajmanica (offline)

20-09-2012 12:22:22

Rabka Zdrój
Hej nadrobiłam czytanie, odpisze potem, bo teraz musze obiad zrobić na 13 wiec będzie szybkie spagettismiling smiley
Buziaki dla wszsytkich

majuniag (offline)

20-09-2012 12:30:37

Gdańsk
A co do oglądania filmików - ostatnio szukałam czegoś o tych moich żylakach, bo gdzieś się natknęłam , że to może być powód do CC a ja się go strasznie boję - wolę rodzić SN. Już raz to przeżyłam - dam radę i drugi.
Jak szukałam tych informacji to natknelam się na filmik i obejrzałam. Myślałam, że albo zaraz zemdleje, albo zwymiotuje.
Przy Adasiu oglądałam, ale takie z kamera na całą kobietę (jakis poród w wannie i na krzesełku do rodzenia), a nie samo krocze. A ten teraz był z takim na maksa zbliżeniem, w tym nacięcie krocza - masakra. Już nie oglądam takich rzeczy!!!

Sandra - masaż szyjki bardzo boli, więc lepiej go nie chcij. Jak rodziłam Adasia to robili dziewczynie obok - tak krzyczała z bólu, że jej mąż z sali wychodził. Później leżała ze mną na sali poporodowej. To był jej II poród. Mówiła, że ten masaż był gorszy niż każdy z porodów.
Sąsiadka od nas z bloku też miała, bo była po terminie i oksytocyna nie pomagała i też mówiła, że niezbyt to fajne, a w ogóle to w końcu urodziła małą (2. dziecko) pod prysznicem, bo nie zdążyła do sali wrócić he he

Tez mam ostatnio jakieś dziwne bóle podbrzusza, ale nie miesiączkowe, tylko jakieś takie rwanie jak wstanę. Na szczęście jak trochę pochodzę to mija no i kłucie między nogami przy chodzeniu też się zaczęło niestety.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]SĄ JAK MIŁOŚĆ, KTÓRA STAŁA SIĘ WIDZIALNA

basiasz (offline)

20-09-2012 13:16:08

Cieszyn
Hellosmiling smiley

Ale od rana szalejecie z pisaniemeye popping smiley

Ja dziś posapałam długooo,bo do 11:30smiling smiley ostatnio non stop śnią mi się jakieś bzdury których dokładnie nie pamiętam ale wiem że to głupoty straszne były,no i oczywiście siusiu tak minimum z 4 razy i sahara w gębiesmiling smiley

Sandra ten twój poród to na prawdę spektakularny smiling smileyty to się naczekasz na swego Beniasmiling smiley mam nadzieję że mnie takie długie oczekiwanie ominiesmiling smiley bo masakra co ty przeżywasz,jeszcze ta znieczulica u was w tych szpitalach,coś strasznego,u nas to pójdziesz popłaczesz to pomogą jakoś a u ciebie-szok!!!

Agness dobrze że Dawidek będzie z tobą w domku,odstresuje się troszkę dziecięsmiling smiley

Majuniag no właśnie ja się połasiłam na ten klin,zapłaciłam 35 zł w smyku ale nie wiem czy ten kawałek pianki w poszyciu frotte spełni swoją funkcję,zobaczymy,najwyżej tak jak pisałaś segregator pod materac wsadzęsmiling smiley. czy ja dobrze pamięta że ty chwaliłaś pościel Feretti?bo kupiłam Olisiowi zestaw Ninosmiling smiley póki co wyprałam ,wyprasowałam i jestem zadowolonasmiling smiley

Moniczka ja kupowałam Pampersy w Rossmanie ale nie pamiętam jaka była cena promocyjnasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-20 13:16 przez basiasz.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546760, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.