Wrześnióweczki 2012ciąża:wozek:

Wysłane przez misia0805 

ZnowuMama (offline)

25-09-2012 10:59:15

Złocieniec
Izka gratulacje!!! super, że mała jest już na świecie grinning smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

ania255 (offline)

25-09-2012 11:25:06

Takie coś znalazłam: [link widoczny po zalogowaniu]
jeszcze nie oglądałam, ale niby cały film.


[link widoczny po zalogowaniu]

bozena88 (offline)

25-09-2012 12:17:50

Warszawa
najpierw najważniejsze !

Izka wielkie Gratulacje !!!



Aniu ten link niestety nie działa, a raczej działa przez 15s sad smiley ja go dostałam od psapisółki 2 albo 3 dni temu i od razu wysłałam Myshce no ale niestety...
Frenatak premiera filmu była już 21/09 smiling smiley no więc nasze skarby te się niezdecydowały sad smiley ale powiem Ci, że może teraz u Ciebie chwilowo ucichło ale zaraz znowu się zacznie i nie będzie to już fałszywy alarm smiling smiley organizm ewidentnie Ci się oczyszcza smiling smiley a z tymi skurczami to powiem Ci, że okropnie mnie to wkurza bo one są a rozwarcia brak i wczoraj jak wyszłam z ktg to aż się poryczałam bo znowu ładne były, a ta szyjka nie chcę współpracować, poza tym badał mnie okropny facet i tak mi wepchał (bo inaczej nie da sie tego określić) paluchy, że myślałam że "zejdę" aż mnie potem tam tak dziwnie bolało sad smiley a faceci gin. ponoć tacy delikatni...
Zostało nas 8...ja będę 7 od końca co będzie się rozpakowywać więc jeszcze jedna z Was ma szansę przed mną, daję fory którejś smiling smiley Może Ty Frenatak jak już Cie coś brało, a może Myshka ...Ja w każdym razie mam być kolejna (7) i jak któraś mnie wyprzedzi to się obrażę smiling smiley no chyba, że żadna teraz nie chcę to ja z miłą chęcią smiling smiley Kinga, Podczytująca i Nalla proszę grzecznie czekać!!!


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-25 12:24 przez bozena88.

bozena88 (offline)

25-09-2012 12:22:56

Warszawa
eee Kochane ale nas już chyba jest 7 bo mi się wydaje, że Czekoladka już urodziła tylko nie chcę się pochwalić smiling smiley
co do Natalki to też nie wiem czy się dowiemy bo ona chyba się rzadko odzywała....
no więc wychodzi, że teraz zgodnie z tym co napisałam 7 od końca mam być ja więc...no dobra puszczę jeszcze jedną... smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kinguska85 (offline)

25-09-2012 12:39:32

Koszalin
Znowu to zrobiłam, po śniadaniu na wyrko, oglądałam DD TVN i zasnęłam, w TV potem leciała sędzia Anna M.Wesołowska i coś mi sie przez to śniło głupiego.
Myshka, dziś na śniadanie był twarożek wiejski, a potem 3 parówki z Sokołowa z kromką chleba z masełkiem, sałatą, papryką i pomidorem, do tego biała herbata. smiling smiley Teraz kawkę spiję bo mnie te spanie zamuliło.
Frenatak, fajną masz babcięsmiling smiley
Mojego Łukasza też wszyscy męczą w pracy czy już jest tatą, może liczą, że coś postawitongue sticking out smiley
Najbardziej rozbraja mnie tekst "Miłego porodu", czy jest tu jakaś osoba, która potwierdzi, że poród może być miły?smiling smiley
Izka, gratulacje!!!
Dziewczyny, u mnie ze szkoły rodzenia, zostały tylko 3 zapakowane, w tym jedna dziś mi napisała że jest na izbie przyjęć bo jutro ma cesarkę, a druga jak nie urodzi do 1.10 to ma się zgłosić na wywoływanie. No i myślę sobie, że to ja będę ostatnia, na forum zresztą teżsmiling smiley Czasem mam wrażenie, że to przez te moje lenistwo i długie spanie nic nie chce się ruszyć:/


[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

25-09-2012 12:45:39

Katowice
witam smiling smiley
Napisze ogólnie do wszystkich bo tyle tego jest że nie wiem komu na co mam odpisać smiling smiley

Właśnie położna wyszła ode Mnie . Fajna miła babka wytłumaczyła się z wczorajsza nieobecnością bo nie ma auta i do każdego chodzi na nogach smiling smiley
wiec niech jej będzie tongue sticking out smiley . Zbadała małego powiedziała że ma nadal żółtaczkę wiec mam go dawać do światła nie może leżeć pod baldachimem póki co , moge z Nim na spacerek wychodzić smiling smiley powiedziała że to bardziej wskazane jutro mi kazała przyjść to odetnie mu pępek bo tam coś mu za duzo wystaje .
wytłumaczyła mi że mały może być w samych bodach smiling smiley ale w rożku bardzo opatulony bo on lubi cieplutko i byc bardzo ciasno smiling smiley pokazała jak może lezec :p na brzuszku i tak sobie właśnie leży hi hi grinning smiley . .

było pytanko do Mnie czy mam laktator

Mam ale taki zwykły nadzwyczajny ale to takie gówno że szkoda gadać ;/ .. nie umie tym odciągać .wole Sama sobie odciągnąć ale dla Mnie to nic nie daje bo Mały w ogóle nie chce brać do buzi butelki i smoczków zaraz wypluwa grinning smiley wiec wiesz ale opróżniać muszę . Położna powiedziała że jakby coś się działo z laktacją czy to zastój czy to nawał to nie wolno robić żadnych masaży ale silnych !! tylko polewać gorąca woda lub przeprasować pieluszkę tetrową i nałożyć na pierś i to pomoże .


Ale fajnie Dziś Pierwszy Spacerek smiling smiley grinning smiley ciekawe jak tatuś zareaguje grinning smiley ;P


RoksanaHigienistka A no będą nasze CHARAKTERY miały hehe grinning smiley . A ty jak tam z wagą ? chudniesz czy nie ?
powiem ci że Ja juz schudłam prawie wszystko jeszcze 5 kg które nie chce tracić !!! jedynie co brzuszek mi trochę został ale to dlatego że mi tylko w brzuch poszło jak byłam w ciąży


patinka89 (offline)

25-09-2012 12:47:17

Katowice
Dziewczyny CiemnaCzekolada juz chyba ma Swoje Maleństwo od wczoraj przy Sobie smiling smiley ale jeszcze chyba poleży troszkę bo miałam CC . no chyba że ją wypuszcza to da nam znać smiling smiley


myshka85 (offline)

25-09-2012 12:49:37

Piekary Śląskie
Bożenka, proszę tutaj kolejki nie rezerwować, bo ja jestem następna i już nie popuszczętongue sticking out smiley Wydmucham to dziecko z siebie!tongue sticking out smiley Dzisiaj rodzę, już nie ma bata. Kocham moje dziecko, ale bez tego brzuchatongue sticking out smiley

Jak ktoś lubi Przyjaciół, bo ja ich kocham, tutaj jeden z odcinków, akurat coś na temat [link widoczny po zalogowaniu]

Izka, GRATULACJE!!! Wszystkiego NAJ dla Ciebie i córeczki!


myshka85 (offline)

25-09-2012 12:54:01

Piekary Śląskie
Kinga, tak jak myślałam będzie coś pysznego grinning smiley Może Ci będę płaciła za pomysły na śniadanie ?smiling smiley

Ania, dzięki za linka, ale tak jak Bożenka napisała, niestety się nie ładuje:/

Frenatak, premiera była w piątek wrr;[ jakby nie mogli wcześniej, albo poczekać z miesiąctongue sticking out smiley

Zjem ciasto urodzinowe, bo mam wielką ochotę i mogę iść rodzićtongue sticking out smiley


katarzynagorska5 (offline)

25-09-2012 13:05:55

Brwinów
Jejku dziewczyny niby mam aniołka który śpi ,je i jedyna zabawa przy niej to zmiana pieluch a i tak czasu na nic nie mam,siedze i patrze jak w obrazeksmiling smiley Ja dopiero wczoraj zaczęłam normalnie w miare funkcjonować,posprzatałam,ugotowałam więc u mnie to tydzień trwało dojść do siebie.No i brzuszek zgubiłamsmiling smileyale skóra na brzuszku masakrasad smiley.I biodra bolą musieli mnie nieżle wygiąć za te nogi:/
Co u Was ?dużo jeszcze jest brzuszkowych?
Ja jestem przykładem że po odejściu czopa po 3 godzinach zaczęłam rodzićsmiling smiley2 niesamowite przezycia to odejście wód -słyszałam jak pęchęrz pękł i skurcze parte niesamowite uczucie jak by kazali mi nie przeć to nie udało by mi się bo się nie dasmiling smiley
Ogólnie to mogły byście już się rozpakować pogadajcie z maleństwami smiling smiley
Sorki że tak bez sensu pisze ale mała się budzi.lecesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546420, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.