Wrześnióweczki 2012ciąża:wozek:

Wysłane przez misia0805 

zwami (offline)

24-09-2012 13:58:37

Słupsk
Witajcie Wrześnióweczkismiling smiley
U nas spokojnie, teraz mały śpi, tak często się uśmiecha. Wczoraj wieczorem podałam mu pierwszy raz herbatkę z kopru włoskiego, bo miał straszne wzdęcia i nie mógł zrobić kupki. Ale w nocy wszystko wróciło do normysmiling smiley Wracam do formy, opuchlizna z nóg prawie zeszła. Zostało mi tylko 3 kg do swojej wagi sprzed ciążysmiling smiley
cama077Ważne jest być była zrelaksowana i cierpliwa,bo maleństwo wszystko wyczuwa. Ja też mam problem z pokarmem i dokarmiam małego. Boli mnie to,że nie mam tyle pokarmu ile potrzeba. Trzymam kciuki za Ciebiesmiling smiley
patinka89 Ja jem wszystko, no może poza bigosemwinking smiley Położna powiedziała mi,żebym jadła wszystko po trochu. smiling smiley

podczytujaca (offline)

24-09-2012 14:29:54

Białystok
no i mi się przytrafiło, napisałam i niechcący klikłam... tam gdzie nie powinnam grinning smiley , a zawsze pisałam w notatniku :/

nalla, bożenka - dzięki za opinie; napisałam dalszy wywód ale znikł... widocznie tak miało być.. podsumowując - może jednak w klinice będzie lepiej niż w szpitalu.. a jak nie to trafię tam gdzie trafię smiling smiley..

i chyba mnie coraz bardziej ogarnia pytanie.. kiedy..?

patinka89 (offline)

24-09-2012 15:24:57

Katowice
zwami a jesz normalnie słodycze ?;> tongue sticking out smiley


kormus (offline)

24-09-2012 15:35:05

Gliwice
Hej

Dziewczyny, ja tez dokarmiam butla. Pokarmu moze mam wiecej niz na poczatku, sciagam po 100 ml ale to i tak malo. Filip sie nie najada i kreci przy piersi. Mnie bola sutki, popękane mam. Chce wytrzymac 3 miesiace ale zobaczymy. W kolko sie slyszy jak to dobrze karmic piersia a o minusach juz nie mowia...w kolkomokra bluzka, bolace piersi, spanie w staniku, stres czy maluszek sie najada no i te zastanawianie sie co ja zjadlam bo brzuszek boli. Jeszcze za tydzien bede chrzestna i niewiem co ubrac by moc nakarmic i nie zalac ubrania.

Cama - ja tez czesto plakalam, ale to przechodzi. Zobaczysz jak maluszek zacznie wydawac nowe dzwieki albo jak nozki bedz i e lapal i humor wraca:-) zreszta czasem mozemy poplakac...


[link widoczny po zalogowaniu]

bogunia123 (offline)

24-09-2012 15:41:03

Opole
Cześć dziewczynysmiling smiley

Przez te weekendowe odwiedziny rodziców, teściowej padam z nóg. Nawet nie miałam siły wejść na forum. Dzisiaj tylko trochę Was poczytałam. W sobotę mieliśmy problem z małą, bo dostała małego odparzenia pupy. Zdziwiło nas to bo w sumie co 2 godziny ma zmienianą pieluchę. Ale podobno odparzenia są normalne i wystarczy czasami tylko chwila i już jest. Na szczęście tylko jeden dzień się męczyła bidulka. A wczoraj okazało się, że mam zatkany jeden kanalik. Bardzo pierś mnie bolała i miałam takie twarde miejsce. Próbowałam wszelkich sposobów od masowania, ciepłe okłady, przykładanie małej z różnych pozycji, ale nic nie pomagało. W końcu zrobiłam sobie ciepły prysznic i masowałam ta pierś pod prysznicem i puściłosmiling smiley Co za ulga, bo bałam się, że będę musiała iść z tym do poradni laktacyjnej.
A dzisiaj pierwszy dzień jestem sama i miałam problem z wyprowadzeniem psa. Ale wzięłam małą pod pachę i jakoś udało się. Dobrze, że został mi obiad z niedzieli, bo nie dałabym rady nic dzisiaj ugotować. Dopiero jak mąż wróci to będę robiła obiad na jutro. Przez ten zatkany kanalik mała nie mogła się na jeść i budziła się co godzinę. Ale teraz śpi smacznie już 2 godzinę. Może pośpi do powrotu tatysmiling smiley

Najgorsze jest to, że w tym tygodniu musimy jechać do laryngologa na przecięcie wiązadełkasad smiley Szkoda, że w szpitalu tego nie zrobili.......
Frenatak w czwartek dopiero będę mogła zeskanować tą listę produktów, które można jeść karmiąc i prześlę na forumsmiling smiley


To tymczasem


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ZnowuMama (offline)

24-09-2012 15:44:31

Złocieniec
Patinka ja też jem generalnie wszystko, tylko tak jak zwami pisze nie w takich dużych porcjach. No nie jadłam fasoli, kapusty. Ale trochę brokuła i kalafiora. ale trak po jednej różyczce. Mięsko delikatnie smażone. Teraz nie mam czasu gotować dla rodziny i dla siebie coś osobnego. słodyczę też jem bo mam na nie ogromną ochotętongue sticking out smiley ale mi one nie zastępują normalnego posiłku także nic się nie dzieje, że je jem. no oprócz pustych kalorii wiadomo ;P nawet trochę soku pomarańczowego się napiłam i cebule pieczoną jadłam ;P



[link widoczny po zalogowaniu]

ewka1234 (offline)

24-09-2012 17:21:24

Włocławek
Witam.

Gratuluje wszystkim świeżo rozpakowanym mamusiom.

Ja również dołączam do tego zacnego grona.

23.09 o godzinie 21.05 świat ujrzał mój synek. Pojawił się z wagą 3300 i długi na 54 cm. Otrzymał 10 pkt.

Poród był szybki i bezproblemowy ale i tak już nigdy nigdy więcej.

Pozdrawiam.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

podczytujaca (offline)

24-09-2012 17:58:54

Białystok
ewka - gratulacje!

ta 9 zostało w tym 2 już w godzinach zapakowane (a może już rozpakowane) a nie w dniach...

chyba pójdę schowam się pod kołdrę..

nalla23 (offline)

24-09-2012 18:47:45

to chodzmy schowajmy się w 9 o ile tyle nas zostałosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

nalla23 (offline)

24-09-2012 18:49:33

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546360, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.