Wrześnióweczki 2012ciąża:wozek:

Wysłane przez misia0805 

myshka85 (offline)

04-10-2012 18:02:01

Piekary Śląskie
Cześć dziewczyny, mam chwilkę czasu, bo mała właśnie usnęłasmiling smiley Niestety nie mam czasu, żeby wszystko przeczytać, tydzien w szpitalu i trudno mi nadrobić zaległości;/
Ale z tego co zauważyłam to Nalla już też jest posmiling smiley Nalla moje GRATULACJE, !!smiling smiley

Kinga, ja też tydzień po terminie musiałam iść do szpitala a nie za bardzo chciałam. Ale przynajmniej zrobili mi szczegółowe badania i wiedziałam, że z małą wszystko jest dobrzesmiling smiley
W czwartek dali mi pierwszą kroplówkę, ale nic z tego nie wyszło, ale byłam zdołowana! W piątek zaczęło mnie boleć co 10 min, ale nic się nie nasilało, więc w sobotę poszłam na 2 kroplówkę. Podłączyli mnie pod ktg, a tam, zero skurczy! Jaka ja byłam zła, tu mnie boli a te cholerne urządzenie nic nie wykryło! Po 2 godzinach wody mi jednak odeszły, już były trochę zielone. Telefon po męża, a ten w szoku, że to już, nawet śniadania nie zdążył zjeść:p Na początku to nie wiedział co mam ze sobą na tej porodówce zrobić, ale bez niego nie wiem jak bym urodziła. Tak mi pomógł!! Jeszcze miałam bardzo fajną położną no i moja pani doktor akurat miała w ten dzień dyżur, co mi pomogło psychicznie. No i po 4 godzinach moja myszka przyszła na świat. Co ciekawe, miała krótką pępowinę i nie umieli mi jej położyć od razu na brzuchu dopiero po przecięciu. Mała jest zdrowa, dostała 10 pkt. smiling smiley Jeszcze jestem cała obolała i nie umiem za bardzo nic zrobić co mnie dobija, no i jeszcze nie idzie siedzieć! Masakra jakaś;/ Dobrze, że mój ma wolne to mi dużo w domu pomaga. Karmię piersią, tylko, że jakoś nie widzę tego nawału pokarmu;/ I oczywiście się martwię czy mam wystarczającą ilość. Mam nadzieję, że mała będzie przybierać na wadze, w następnym tygodniu albo za dwa pójdziemy na pierwsze ważenie. Trochę pępuszek jest zaczerwieniony, ale położna powiedziała, że na razie nic złego się z nim nie dzieje.

Mam do Was pytanie, też karmicie 'na zawołanie'? i budzicie swoje maleństwa do jedzenia? Bo moja czasami potrafi ładnie przysnąć i szkoda mi jej budzić.

Też dzisiaj zjadłam pomidora, a z miodem chcę spróbować, bo lubię dodawać do jogurtu naturalnego, albo herbatysmiling smiley

Pozdrawiam serdecznie, spokojnego wieczorkasmiling smiley


ZnowuMama (offline)

04-10-2012 20:00:11

Złocieniec
mysha ja młodego nie budziłam bo sam sie budzi co 3 godzinki, ale córcia potrafiła dość szybko przespać ładne kilka godzin i jej nie wybudzałam. lekarka powiedziała, że nie jest zbyt bezpieczne karmić dziecko przez sen. no i ja karmię na żądanie częściej oczywiście niż 3 godziny. jak młody nie śpi to potrafi już z nami posiedzieć od 2 do 4 godzin i w tym czasie jest sporo karmień.



[link widoczny po zalogowaniu]

kinguska85 (offline)

04-10-2012 20:51:24

Koszalin
hej. bylam dzis na ktg, przyszedl moj lekarz i kazal isc na patologie, bo cos mu sie nie podobalo, ale okazalo sie ze to wina aparatury. udalo sie zbadac wody, sa czyste. leze na patologi, pol godziny temu dali mi juz pierwsza pszczolke. dziwnie sie czuje. niedobrze mi i kreci mnie w zoladku. jejku, ale sie boje.... jeszcze jestem na sali z dziewczyna ktora tak panikuje, mowi ze ma skurcze co 3 min. krzyczy, smieje sie... stresuje nas bardzo. mamy nadzieje ze zaraz pojdzie na porodowke... pozdrowionka


[link widoczny po zalogowaniu]

elik (offline)

05-10-2012 00:13:22

Jastrzębie-Zdrój
Aleks jest juz z nami, cc 3950g, 58cm, podczytujaca


[link widoczny po zalogowaniu]

ania255 (offline)

05-10-2012 07:34:49

Witamsmiling smiley
Podczytująca gratulacje!!!
Więc dziś zakończymy tabelkę i wszystkie maluszki będą na świecie.
Kinga trzymam kciuki za szybki i w miarę spokojny poródsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

05-10-2012 09:50:36

Katowice
myshka85 Ja Kubusia nie budzę Sam się budzi i drze się w niebo glosy że głodny grinning smiley . Ale w Nocy ładnie przysypia budzi się co 2 góra 3 godzinki idzie spać dalej ale w dzień nieźle daje popalić :d już czasem nie wyrabiam . Bo nie wiem czego chce grinning smiley ale jak robi te słodkie minki to mu wszystko wybaczam smiling smiley

Podczytująca GRATULACJE!!

kinguska85 Dasz radę smiling smiley Może już dziś będziesz miała Swoje Maleństwo przy Sobie smiling smiley JA ci przypominam że ja musiałam dostać 2 kroplówki by coś się zaczęło dziać po 1 odeszły mi wody ale od tego męczyłam się 24 godziny . Ale każdy przechodzi inaczej smiling smiley Ale powodzenia ! i daj nam znać czekamy !


patinka89 (offline)

05-10-2012 10:16:40

Katowice
Ile wasz dzieci jedza ml mleka naraz ?;> ;d smiling smiley Jak odciagniecie pokarm ?tongue sticking out smiley


agus123 (offline)

05-10-2012 12:26:08

Czechy
No to została nam tylko Kinguskagrinning smiley 3mamy kciuki, będzie dobrzesmiling smiley

Jeju jeszcze tak niedawno rozpakowała się pierwsza a my tak wszystko niecierpliwie czekałyśmy a tu już niemal koniec, wszystkie jesteśmy mamusiamismiling smiley ale zleciałosmiling smiley

Ja Filipka karmie na żądanie - czyli zawsze kiedy się obudzismiling smiley to straszny śpiochsmiling smiley przesypia prawie całą dobę, czy Wasze maluszki to też takie śpioszki? on sie budzi tylk ona jedzonko i znowu zasypia, mój wypija około 80ml jednorazowo, średnio co 3-4h. Raz zdarzyło mu się przespać 6h:/ ale wtedy już go wybudziłam, to jednak trochę za długo bez jedzonka tym bardziej,że miał wtedy tylko tydzień.

Dziś mój Filipek kończy miesiącsmiling smiley Czyli mam już w domku niemowlaczkagrinning smiley nie noworodkasmiling smiley nie mogę się doczekać kiedy zacznie gaworzyć i uśmiechać się do mniesmiling smiley

A czy któraś z Was jadła kukurydzę? mam taką ochotę a nie wiem czy można


[link widoczny po zalogowaniu]

CiemnaCzekoladka (offline)

05-10-2012 13:50:52

Zaborze
Witam

Wybaczcie, że w ogóle tu nie zaglądam i nie piszę...ale jestem wyczerpana. Od wczoraj jesteśmy w szpitalu z małym. Wczoraj zachłysnął się na spaniu i jakoś słabo zaczął oddychać, więc pędem do szpitala bo akurat byliśmy poza domem. Wojtuś mógł dostać pozachłystowego zapalenia płuc więc musiał zostać na obserwacji, a ja z racji tego, że karmię piersią też jestem w szpitalu, poza tym nie wyobrażam sobie być w domu jak on jest tutaj.
Na szczęście z płucami wszystko dobrze, płyn się do nich nie dostał więc pod tym względem jest zdrowy.
Natomiast od dnia w którym nas wypisali męczyliśmy się z wysypką...pani doktor, która nas wypuściła do domu stwierdziła, że otarł się o pieluszkę ( a miał buzię całą czerwoną i szorstką ) kazali kupić maść i smarować. Więc tak zrobiliśmy, z buzi zeszło, za to obsypało całe plecy zaczęło rozprzestrzeniać się na brzuszek nogi ręce...
przyszła położna z poradni stwierdziła, że to potówki i kazała dalej smarować maścią, którą kazali kupić w szpitalu przy wypisie.
A teraz się okazuje że w tych krostkach jest ropa, że nie wiadomo co to i inny pediatra nie wypuści nas do domu co najmniej do środy, będą robić mu badania! Jak spotkam tego babsztyla, który wypuścił moje dziecko z czymś takim ze szpitala to po prostu utłukę na kwaśne jabłko! :/ tyle we mnie złości, że szok!!! Jeszcze ta sama wczoraj go przyjmowała i znów pytaliśmy o te cholerną wysypkę, stwierdziła, że "to normalne" ! A dziś inna twierdzi, że to nienormalne i trzeba leczyć antybiotykowo! :/
Z wagą też jest coś nie tak niby...choć nie wiem bo wagę wyjściową ze szpitala miał 3520, w poniedziałek był ważony w przychodni miał 3650, więc prawidłowo przybrał, nagle wczoraj miał 3550, dziwne żeby tak spadł skoro cały czas je, dobrze je, ciągnie cyca i śpi, więc musi być najedzony...albo coś mają z wagą albo nie wiem. Mam nadzieję, że do środy przybierze znów na wadze i dadzą spokój z tym.
No i mam nadzieję, że wysypka nie jest groźna i wyleczą ją szybko...! sad smiley żeby już się nie męczył mój okruszek sad smiley

rozpisałam się strasznie...wybaczcie, musiałam się wygadać trochę bo normalnie nerwy mnie zjadają! sad smiley

Gratuluję Nalli i Podczytującej! smiling smiley

kinguska85 (offline)

05-10-2012 14:13:47

Koszalin
hej. u mnie bez zmian... rano dostałam druga pszczolke, prawie cala noc nie spalam... ze stresu i emocji. tak jak przeczuwalam, zostalam ostatnia.
podczytujaca gratuluje i duzo sily zycze.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.