Wrześnióweczki 2012ciąża:wozek:

Wysłane przez misia0805 

podczytujaca (offline)

03-10-2012 09:30:23

Białystok
kinguska85 - no trochę nie fajnie, ale my wczoraj wieczorem mieliśmy iść spać ale jak wrócił z pracy to zapytałam, czy pocałuje mnie w szyję i plecki przed spaniem przez 10 minut, tylko tyle.. noi wyszło więcej, bo zaczęłam się okrutnie relaksować i on też.. może tylko tak od pieszczot zacząć? a może argumentami? - lepiej naturalnie próbować wywołać bo mniej boli niż na oxy..

a ja nie mogę za dużo siedzieć w necie bo tylko myślę.. trzeba by się czymś zająć, ale boję się szaleć, żeby dzidzia tętna nie miała za dużego

patinka89 (offline)

03-10-2012 10:37:41

Katowice
frenatakte Bóle w okolicach kroku to normalne ja rodzilam SN i miałam sinkai na poczatku ale już mi zeszły teraz tylko juz sie wszystko goi

Mam pytanie do Mam smiling smiley
Co podajecie swoim dziecia jak maja kolki ? Kubuś od 2 dni strasznie napreża brzuszek i sie meczy .. a pytaalm w aptece to podała "ESPUNISAN" ale to za duza dawka dla Niego bo ma dopeiro 2 tygodnie
Napiszcie jak Możecie !

Pijecie Sok Pomarańczowy ?


katarzynagorska5 (offline)

03-10-2012 12:26:42

Brwinów
Witam po długiej przerwie.
Gratuluje mamusiom rozwiązań i trzymam kciuki za jeszcze nie rozpakowane.
Kurcze minęło prawie 3 tyg. od narodzin a ja juz zapomniałam jak to było w ciąży te dolegliwości,siadanie,spanie itp.smiling smiley
patinka dziecko ma kolki od 3 tyg. życia podobno teraz się pręży i stęka żeby gazy wypuscić moja niunia cały czas się preży i bączki puszcza lub kupka.Mamy za to problem z zatkanym noskiem i oczywiście lekarz ma w dupie dawać sól fizjologiczną i czyścic nosek.Super tylko to już 10 dni trwa:/
frenatak to troche przeszłaś ale ważne że już posmiling smiley
kingusia daje Ci czas do piątku i urodziszwinking smiley
Jaka jestem nie wyspana już czasami widzę skutki nie przespanych nocy jestem w ogóle nie skupionasad smiley Madzia w nocy co 2 h się budzi:/ ciekawe ile jeszcze to bedzie trwało.
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

03-10-2012 13:17:52

Katowice
A Jak pijecie soki pomarańczowe ?;>smiling smiley
Bo mam kupiony a nie wime czy pic ;p


frenatak (offline)

03-10-2012 13:18:18

Nowa Sól
Kinguska, nie martw się. Wiesz, w sumie Twój Łukasz może rzeczywiście czuć presję i dlatego nie chcieć. Też byś pewnie tak pod presją nie chciała na jego miejscu. Z drugiej strony rozumiem, że potrzebujesz jego bliskości, a i pewnie masz nadzieję, że coś by ruszyło. Daj znać jak tam po ktg i badaniu wód. Odnośnie rzeczy do szpitala - ja jednak zrezygnowałam z zabierania własnych ubranek dziecięcych i jestem zadowolona, że tak zrobiłam. Na wyjście ubranka przywiózł mąż. Wkłady poporodowe u nas w szpitalu dają, więc i tu zaoszczędziłam masę miejsca. Szlafrok miałam cieniutki, ale go nie używałam, bo toalety w salach. Rzeczy na po porodzie miałam od razu z sobą w osobnej torbie od tej do porodu. Natomiast jeśli będziesz leżała na patologii, to możesz wziąć tylko to, co tam i do porodu, a na po porodzie może Ci Łukasz dowieźć, ale sztućców, kubka i talerzyka będziesz potrzebowała na patologii. A wygodniej chyba będzie spakować się w torbę taką podróżną, niż w siatki - moim zdaniem. A tym jak się będzie z tym wyglądało to nie ma się co przejmować, ja miałam tak jak pisałam - torbę do porodu plus dużą torbę na po porodzie plus dużą poduchę, bo jestem alergikiem i nie mogę pierza, więc sobie wyobraź jak musiałam wyglądać komicznie. Ale o tym się akurat myśli najmniej w takim momencie- jeśli w ogóle winking smiley
Patinka, ale mnie to nie boli tylko mam opuchnięte, ale tak jakby znieczulone ;P Mój Krzyś zaparć nie ma, ale u nas w szpitalu polecali jakby co "Espumisan easy". Ale Twój Kubuś ma kolki czy nie może zrobić kupki? Jeśli chodzi o sok pomarańczowy - nie piję, ale dlatego, że nie lubię, więc nie zastanawiałam się czy można.
Katarzynagorska, witaj po przerwie smiling smiley no spanie to byłby rarytas teraz, ale mimo potwornego zmęczenia warto nie spać... choć czasami się wymięka. Krzyś ma dopiero tydzień, od soboty jesteśmy w domu, ale jest bardzo wymagającym dzieckiem i ja wczoraj to już normalnie zasypiałam nawet prawie przy karmieniu, głowa mi w dół leciała, oczy same się zamykały... a w razie zatkanego noska nam położna poleciła właśnie sól fizjologiczną plus oczyszczenie aspiratorkiem.
Nalla, jesteś? Coś się nie odzywasz...
pozdrawiam ciepło smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ZnowuMama (offline)

03-10-2012 13:24:46

Złocieniec
Patinka ja wypiłam trochę soku pomarańczowego. A na kolki mam niemieckie kropelki Lefax i znajoma mi wysyla też sabsimplex, nam pomaga też herbatka z kopru. ja piję rano i wieczorkiem i mały ogólnie mniej się już pręży.



[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

03-10-2012 13:25:59

Katowice
No to właśnie Kubuś się pręży i tak jakby chcial zrobić kupkę a nie umie z czego coś takiego może wynikać ? .
Bidulek nie moge patrzeć jak się męczy


patinka89 (offline)

03-10-2012 13:31:04

Katowice
frenatak Kolki to chyba nie są bo nie płacze tylko nie umie zrobic kupki i cisnie ale nie umie .. a jak pytałam o espunisan to powiedziała ze za duza dawka jak dla takiego Małego bo to jest od 1 miesiąca a on skonczył 2 tygodnie


myshka85 (offline)

03-10-2012 14:14:18

Piekary Śląskie
Cześć dziewczyny! ja tylko na chwilkęsmiling smiley
Bardzo dziękujemy za życzenia!
Wczoraj wyszłyśmy do domu, no i teraz trzeba jakoś to wszystko ogarnąćtongue sticking out smiley Mała ma się dobrze, jest zdrowa co najważniejsze. Jesteśmy na etapie uczenia się siebie nawzajem. Karmię piersią, ale jeszcze mam problem, bo nie wiem ile wypija i czy się na jada, także mamy 'karmienie na żądanie';/

Bożenka, Frenatak GRATULACJE!!! Zdążyłam przeczytać, że urodizłyście w tym czasie co byłam w szpitalu. Jeżeli minęłam którąś mamusię to przepraszam.

Miłęgo dnia życzę, pozdrawiamy


kormus (offline)

03-10-2012 14:38:03

Gliwice
Hej hej

My podajemy sab simplex i maluszek niema kolek. Niewiem czy niema bo nie czy kropelki dzialaja. Lekarz mi dzis powiedzial ze jak po piersi i mleku modyfikowanym niema kolek to juz nie powinien miec. Zreszta duzo bakow puszcza i to tez dobrze. No ale malo na wadze przybiera i jak sie nie poprawi mam przejsc na butle...ja czuje zreszta ze malo ssa mi z piersi i kaprysi.

To jak...zostala kinguska i nala?

Ten czas leci. Filip ma juz 6 tygodni a niedawno z brzuchem chodzilam.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548100, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.