Wrześnióweczki 2012ciąża:wozek:

Wysłane przez misia0805 

myshka85 (offline)

28-06-2012 11:51:18

Piekary Śląskie
Cama dziękismiling smiley


nalla23 (offline)

28-06-2012 12:27:21

Dzień doberek, a ja ciążę znoszę bardzo dobrze choć po ostatnich badaniach wychodzi na to że mam anemię, ogólnie nie mam apetytu - coś tam jem żeby maluszek miał ale czasami ciężko jest mi coś przełknąć, reszta badań oki czyli mocz w porządku i krzywa cukrowa też. Jutro wizyta u doktorka więc na wakację pojadę z nowym zdjęciem synka. Pojutrze wybieram się właśnie na tydzień nad morze więc może nadrobię brakujące witaminki i minerały. Ja też czekam na wypłatę by móc maleństwu kupić łóżeczko z wyposażeniem. Zrobiłam sobie też listę z tym czego mi brakuję do wyprawki i kurcze sporo tego ale takie zakupy to czysta przyjemność. Skoro mamy listę z tygodniami i miesiącami to ja jestem pod koniec 6 miesiąca smiling smiley początek 7 a niektóre z was już 8 miesiąc za chwilę zaczną smiling smiley tylko się cieszyć.

Calateyla - wózek śliczny taki dziewczynkowy i jedyny w swoim rodzaju smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Cataleya (offline)

28-06-2012 15:50:36

Bydgoszcz
Dzięki smiling smiley Noo dziewczynkowy bo w koncu dziewczynka będziesmiling smiley
Ja też jestem pełna obaw że sobie nie poradze i nie będe wiedziała co robić, nawet jeśli chodzi o poród to bardziej sie boje tego że nie bede wiedziała kiedy przeć i jak oddychać a nie tego bólu :d Ja ze względu na moją szyjke mogę urodzić wcześniej więc myśle że w sierpniu sie za to zabiore bo troche tego prasowania będzie grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agus123 (offline)

28-06-2012 17:10:44

Czechy
A ja myślę,że nasz stres jest całkiem normalnysmiling smiley Myślę,że niemal każda "przyszła" mamusia miała właśnie takie same obawy i pewnie teraz się z tego śmieje. Pamiętajmy,że mamy instynkt macierzyński, jak coś z naszymi dzieciątkami byłoby nie tak, na pewno byśmy to zauważyłysmiling smiley Nie popadajmy w paranoje, każda matka daje radę i my damy smiling smiley

Ja porodu póki co się nie bojęsmiling smiley a jak dostane jakieś skurcze czy plamienie lub krwawienie wcale nie będę czekać, odrazu do szpitala pojadęsmiling smiley

Ale się objadłam arbuzem, zaraz pęknę grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kormus (offline)

28-06-2012 17:43:39

Gliwice
Hej hej

Lekarz mówił, że jak się zaczną regularne skurcze to na spokojnie mamy się zabrać za wyjście. Nawet jeszcze kąpiel wziąć, zjeść kanapke i wyruszyć (no chyba że do szpitala jest 100 km) a jak wody odejdą to odrazu przyjeżdżać. Co do czopu i krwawienia to też bym odrazu jechała.

Ja dziś skończyła Szkołę Rodzenia. Poskakałyśmy na piłkach trochę, rozdali certyfikaty i pamiętniki dla bobaska więc teraz mogę rodzić hehehe smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

katarzynagorska5 (offline)

28-06-2012 18:34:44

Brwinów
Witam Dziewczynki.
Daawno mnie tu nie było.Dzisiaj jakoś mnie naszło i mówie sobie wejde i zobacze co u Was słychać bo ja ogólnie już mam dość całego stanu,tego że mnie wszystko boli,skurcze braxtona dają mi popalić co raz bardziej,ból pleców i w ogóle bleee.Ale dobrze że tu weszłam bo widzę że nie jestem jedynasmiling smiley.
sylwia2012 czop śluzowy to taka "kulka przezroczystego śluzu" który wypada przed porodem ona chronić wnętrze szyjki macicy żeby np.zarazki się nie dostawały.Ale może wypadnięcie nastąpić np. przy siusianiu i nie zauważysz więc najważniejsze są: skurcze szczególnie które są regularne i krótsze niż co godzine,krwawienie nawet takie że zobaczysz drobniutkie niteczki(czerwone lub różowe) w wydzielinie bo to znaczy że naczynka już pękają i że masz rozwarcie,odejście wód płodowych mogą chlusnąc albo się sączyć, dosyć silniejszy ból brzucha na dole gdzie nie pomaga no-spa forte i brak ruchów dzidzi przez pół dnia.Ale wy młode jesteściesad smiley.Wczoraj siedziałam już jak na szpilkach bo tak mnie skurcze męczyły że tylko czekałam kiedy jechać.Oczywiście panika i buszowanie w necie ale za to znalazłam fajną stronkę gdzie poczytałam sobie i się uspokoiłam tym jak by nie daj boże już miał nastąpić poród.W 1 ciąży pojechałam na ktg po terminie ciąży i lekarze zaczeli krzyczeć na mnie że rodze i mam skurcze porodowe ale ja absolutnie nic nie czułam(delikatny ból krzyża i brzucha typowy jak przy okresie) A teraz to nie dość że czuje że rozwiązanie nastąpi szybciej to jeszcze te bóle które nie wiem jak mają być "silne" żeby zareagować:/ Ogłupieć można.Już prawie nic nie robie w domu przez ten krzyż:/A tu jeszcze 12 tygodnismiling smiley.Trzymajcie się i nie dawajcie zwariować.


[link widoczny po zalogowaniu]

Kiwi82 (offline)

28-06-2012 19:02:56

Warszawa
Hej! jeśli mogę się dołączyć do Was to ja też zostanę mamą wrześniową już po raz trzecismiling smiley termin mam na 15 września

ania255 (offline)

28-06-2012 19:34:18

Witaj Kiwi82 w naszych szeregachsmiling smiley
katarzynagorska5 głowa do górysmiling smiley to już tylko 12 tygodni, ale fakt coraz ciężej znosić gratisy w postaci bóli krzyża i reszty. Mi też skurcze dokuczają okropnie. Dopiero przy tej ciąży wiem co to za atrakcja. W pierwszej to dopiero jak wody odeszły zaczęłam się bać. A teraz to chyba ze względu na długą przerwę między ciążami człowieka fiś jakiś bierzesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

katarzynagorska5 (offline)

28-06-2012 19:34:50

Brwinów
Witaj kiwi 82
To jak po raz trzeci to już wiesz co Cię czeka smiling smileyA jak się czujesz?


[link widoczny po zalogowaniu]

myshka85 (offline)

28-06-2012 22:11:41

Piekary Śląskie
Witaj kiwi82 winking smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.