Wrześnióweczki 2012ciąża:wozek:

Wysłane przez misia0805 

mencja (offline)

09-05-2012 13:06:05

Bielsko-Biała
Jak nie zaglądam tu 1 dzień albo 2 to wydaje mi się że mam takie straszne zaległości w czytaniu smiling smiley
A teraz zwróciłam uwagę że sierpnówki mają stron ponad 500 a nawet październik już nas przegoniły 177 tongue sticking out smiley one to dopiero mają przekichane jak muszą nadrobić czytanie tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Elwirka23 (offline)

09-05-2012 19:27:19

Szczecin
witamsmiling smiley
troche mnie tu nie bylo smiling smiley
pochwale sie ze mam kupiony wozeczek a lozeczko zamowione na allegro smiling smiley mebelki nowe kupilismy i zostal nam pokuj do pomalowania smiling smiley eeh smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ania255 (offline)

09-05-2012 19:34:33

hej dziewczynysmiling smiley dawno się nie odzywałam, ale regularnie czytamsmiling smiley miałam wczoraj wizytę, maleńka zdrowa i rośnie więc się bardzo cieszę. W przeyszłym tyg mam iść do specjalisty od usg na prenatalne, myślałam, że nie będzie potrzeby ale mój gin jak widać woli dmuchać na zimne. Szkoda tylko, że w naszym kraju za wszystko trzeba tak słono płacić...
u nas maj to jakiś kosmos wydatkowy, a jeszcze auto trzeba oddać do mechanika, bo w piątek ruszamy na Warszawę- Eskorta czeka hehe, szkoda, że młody jakoś się nie garnie do ćwiczenia tych zadańsmiling smiley
idę coś przekąsić, bo się zaczyna muł zołądkowy odzywać. miłego wieczorku wszystkim


[link widoczny po zalogowaniu]

Astre (offline)

09-05-2012 19:58:48

ojj kasa leci, leci to prawda smiling smiley ale chyba wole wydac np jak na te prenatalne polowkowe i byc spokojna, niz sie martwic i przejmowac.

A ja wrocilam wlasnie z 1szego spotkania w szkole rodzenia. Na razie tylko tak organizacyjnie bylo, wypelnianie papierkow, i ogolnie o prawach naszych jako pacjentek na porodowce. Ale zapowiada sie fajnie, dostalismy liste tematow, jakie bedziemy omawiali, bedziemy m,in kapac dzidziusia i przewijac grinning smiley (tzn obserwowac na zywym grinning smiley) no i dostalismy probki z Nivei i jakies tabletki witaminowe.
Ciesze sie ze to za darmo udalo sie znalezc, smiling smiley

A od jutra w biedronce body dla dzieci 3 pak za 19,99 grinning smiley wlasnie przeczytalam gazetke i kupie jedne, za takie pieniadze, niech tam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agus123 (offline)

09-05-2012 20:27:02

Czechy
Ja też umówiłam się na spotknie w szkole rodzeniasmiling smiley dopiero na 20 czerwca- organizacyje- zobacze co z tego bedziesmiling smiley maz cos nosem kreci:/

Dziś była taka piękna pogoda, wygrzewałam się na słoneczku, maluszek jak zawsze się wiercił i nagle spokój- patrzę na moja bluzkę na brzuszku a pod nią jakiś wzgórek nieco mniejszy od mojej piąstkigrinning smiley Maluszek wypiął dupkę i ułożył się grzecznie do snugrinning smiley Pierwszy raz go "widziałam" grinning smiley Nie mogłam się powstrzymać i zaraz tą maleńką dupeczkę pogłaskałam i chyba go to załaskotało, bo szybko się schowałgrinning smiley ale mówię Wam to było coś wspaniałegosmiling smiley moje maleńkie serduszkosmiling smiley

Miq najważniejsze,że w końcu się udałosmiling smiley ja starałam się z mężem 4msc. Wiem,że to nie długo ale za każdym razem jak przychodził okres wyłam jak bóbrgrinning smiley też miałam dość długie cykle-choć krótsze od Ciebie, bo 31-32 dniowe ale to już jakieś utrudnienie, bo nigdy nie wiadomo kiedy owulacja przez to:/ ale jak już wspomniałam-najważniejsze,że się udałosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-09 20:29 przez agus123.

Elwirka23 (offline)

09-05-2012 20:28:31

Szczecin
AAA i kupilam na allegro pake ciuszkow do 3 miesiaca jakos ,za 90 okolo60pare sztuk plus czapeczki skarpeteczki i takie tam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

paulasmile (offline)

09-05-2012 20:47:00

Sieradz
Hej kochane to znowu jasmiling smiley odmeldowuje się że
Ja już po wizycie... wszystko ok jestsmiling smiley dostałam skierowanie na badania no i robił mi usg na tym swoim sprzęcie nie za dobrym no i wszystko jest w porządku no i nie wiadomo jeszcze na 100 % ale mojemu lekarzowi wygląda to na chłopcasmiling smiley za tydz w czwartek jade na to dokładne usg to się wtedy dowiem napewno... kurcze a miałam taką nadzieje na dziewczynke..smiling smiley no ale trudno będę kochać tak samosmiling smiley z tego wszystkiego nie zapytałam nawet jaki duży i ile waży.. ale za tydz sie dowiemsmiling smiley i od początku ciąży przytyłam 4 kgsmiling smiley Miłego wieczorku paaaaaa ja ide coś zjeśćsmiling smiley






[link widoczny po zalogowaniu]



TABELKA WRZEŚNIÓWECZEK 2012
[link widoczny po zalogowaniu]

pubugola (offline)

09-05-2012 22:16:38

Warszawa
trzeci raz Wam odpisuje, jak juz skoncze to mnie wywala z forum.... ale tym razem moze sie uda

miq piekny brzuszek i naprawde krotko staraliscie sie o dziecko. Ja jestem 10 lat po slubie i 2 ostatnie lata sie leczylam, wiec pozazdroscicsmiling smiley

kinguska zjadlabym wszystko po kolei co wymienilassmiling smiley ja staram sie przerzucic bardziej na salatki i owoce. Dzisiaj bylam u lekarza i pani dr zwiekszyla mi dawke zelaza, bo mi ciagle spada.

Astre a to piekne z tym "Lucjanowaniem", moi znajomi w czasie ciazy nazywali corke Lucynka i szczerze powiem, ze w pierwszych tygodniach dziwnie bylo sie przestawic.
Mi sie jeszcze podoba ime Tymon (Tymek) ale do nazwiska zupelnie nie pasujesad smiley.

Ja mialam badania prenatalne jakis czas temu, USG i krew, na szczescie nie ma wskazan do robienia dalszych bardziej inwazyjnych badan.

Spokojnej nocki!

Moj syn jest dzisiaj bardzo aktywny, mam takie wrazenie jakby ryby mi w brzuchu plywaly.


mencja (offline)

10-05-2012 08:35:41

Bielsko-Biała
Agus ale Ci zazdroszczę! Ja chyba mam za gruba warstwę tłuszczu na brzuchu aby zobaczyć malutką sad smiley czuję kopniaki w środku i jak rękę przyłożę ale nic nie widzę ...
Ja także wybieram się do szkoły rodzenia. Już dwie kobietki mi powiedziały że dużo to daje naszym partnerom smiling smiley my jeszcze podpatrzyłyśmy coś u rodzeństwa, znajomych a faceci raczej się tym nie interesują skoro nie mają jeszcze własnego maleństwa smiling smiley i później maja większą odwagę przy kąpieli i ubieraniu. Podobno najlepsze momenty w szkole rodzenia to jak mężczyźni maja przewinąć lalkę smiling smiley ubaw po pachy tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Astre (offline)

10-05-2012 08:55:53

Witam porannie smiling smiley

Agus - u mnie tez takie cuda chyba si enie pokaza, bo mam lozysko na przedniej scianie, i ruchy slabiej odczuwam smiling smiley
A do szkoly rodzenia to nie musi chodzic na kazde zajecia, ja juz sobie popatrzala, na rozklad i wiem, ze na niektorych zajeciach musi byc, a zreszta to byl jego pomysl z ta szkola grinning smiley ale wczoraj bylo chyba tylko 3 chlopow a dziewczyn z 20 smiling smiley

Elwirka - no, tez ogladalam te paki ciuchow, niektore za niewielkie pieniadze i bardzo ladne, pewnie sie na cos skusze, ale to jak wystawia jakies jesienno - zimowe, na razie wiekszosc na lato widzialam.

Paula - moze jeszce okaze sie dziewczynka smiling smiley, w ogole jakos wiecej chlopcow sie wokolo rodzi, u wszyskich znajomych jedna dziewczynka na razie sie urodzila.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547810, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.