termin porodu - marzec 2010r.

Wysłane przez gbdarecka 

redko1 (offline)

21-01-2011 19:04:55

Czesc dziewczyny,
Witam po chwilowej nieobecnoscigrinning smiley
Rodako, moj wozek nie jest dokladnie taki jakbys chciala.Nazywa sie Graco travel system, sklada sie w jedna calosc, ale nie w parasolke tylko na plasko.Ma 5 mozliwosci jesli chodzi o rozkladanie, oczywiscie na plasko tez.Ma jedna raczke i tacke przy niej, taka jak Sylwia pisala, a z przodu ma tez taka tacke na butelke lub kubek.Kola super zwrotne z mozliwoscia blokady, i hamulec tez od razu na oba kola.Ale lekki nie jest( nie wiem ile wazy), no i zajmuje nam calutkie dno bagaznika, a mamy opla astre.smiling smileyCoreczka slodziutka i sliczniutkasmiling smiley
Fantom, Adas juz dwa dni pod rzad jadl kapusniak, zjadal wszystko(moj chlop mu dawal, bo ja w pracy), ja tam jeszcze dla lepszego smaku dodalam odrobine pomidorow z puszkismiling smileyA z Jagody chuliganka Ci rosniegrinning smileyHe, he ,mowisz, ze z rabarbarem co miesiac porzadek musisz robic, to rosnie szybciej niz ten prawdziwy w ogrodzieLOL
Sylwia, to ladnie Ci Hubi wcina, ale to swietnie bo nie musisz dla niego specjalnie gotowac, i tez maly chuliganekgrinning smileySzkoda kapustki z karkowka, mmmm, ale zjadlabym, ale juz niebawem bede w Polsce wiec podjem troche polskich specjalow:chips:
Claudia, maz zazdrosnik, ale odrobine tak jak mowia dziewczyny nie zaszkodzismiling smiley
Sylwia, to Ty jutro pysznosci bedziesz pichcic, mniam.Ja chce zrobic tortile, jeszcze nigdy nie robilam, zobaczymy co z tego wyjdziesmiling smiley
U nas drugi zabek przez dziaselko nie moze sie przebic.Adas nauczyl sie tez mowic tatasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

redko1 (offline)

21-01-2011 19:08:50

Rodako, jeszcze mi sie przypomnialo, widzialam u mnie w Tesco spacerowke chicco, wyglada niezle i nie ma miniaturowych koleczek, ma folie przeciwdeszczowa i kosztuje 30 funtow, to jest jakies 140 zl, ale nie wiem ile w Polsce kosztuje.
Dziewczyny, mam pytanie, ile placicie podatku drogowego(za samochod ma sie rozumiec ) rocznie?


[link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

21-01-2011 19:23:28

Zabrze
redko dziękuję, rzeczywiście chodzi mi o bardziej lekki i składany, mamy mały samochód i muszę go wnieść na 3 piętro. Nie wiesz dokładnie jaki model tego chicco?? bo multiway jest odradzany ;/



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

redko1 (offline)

21-01-2011 19:42:15

Rodako, nie wiem, ale moge sprawdzic jutrosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

sylwiac25 (offline)

21-01-2011 19:57:25

Jaworzno
Rodako-nie wiem jaki masz samochód, ale ja mam lanosa, i mi chociaż też się nie składa w parasolkę a na płasko, to zajmuje tylko pół bagażnika. A i wyjedziesz nim spokojnie po schodach na górę. Ja z wnoszeniem też nie miałam problemu. Musisz zwrócić uwagę, że typowe parasolki, takie bardzo lekkie są dla starszych dzieci, i one przeważnie nie mają rozkładania do spania, jest tylko pozycja siedząca. Ja doradzam taki jaki u mnie się sprawdził naprawdę, ale decyzja oczywiście należy do Ciebie smiling smileyWcześniej zaliczyłam właśnie takie lekkie parasolki, rurki były tak liche, że przy jednej jak mi się materiał od budy podgiął pod rurkę, to przy składaniu rureczki się pogięły, i wózek do śmieci. NA allegro, znalazłam Ci taką aukcję, zerknij [link widoczny po zalogowaniu]. Ten wózek tylko wygląda tak masywnie ale naprawdę jest bardzo wygodny i prosty w obsłudze. Moja siostra ma np taki [link widoczny po zalogowaniu], składa się wprawdzie w parasolkę i rozkłada się do spania, ale prowadzi się już fatalnie w porównaniu do mojego, a miejsca zajmuje w zasadzie tyle samo, jest węższy, ale po złożeniu dłuższy, więc trzeba go wkładać do bagażnika poziomo do drzwi, a mój włożysz pionowo, i jeszcze pół bagażnika jest wolne.Moja druga siostra ma Chicco taki:[link widoczny po zalogowaniu] I po półtora roku użytkowania, stelaż jest do wymiany i kilka razy już reklamowała kółka, on się nadaje ale tylko na równiutkie drogi, np super się sprawdza w hipermarkecie, bo lekki i zwrotny jest, ale on jest tylko w takim zestawie z gondolą i fotelikiem.Kurcze ale się rozpisałam. No może coś z tych informacji Ci się przyda.No a ten co mi się tak pogioł, co miałam jako pierwszy, to o tu sobie zobacz-nie polecam [link widoczny po zalogowaniu]
Redko-jak Ci tortilla wyjdzie to daj znać. Ja własnie wtrąbiłam resztę karkówki z kapustką, w sumie smakowała mi, ale na kibelku już byłam 2 razy dziś smiling smileyKurcze Redko, pierwszy raz słyszę o jakimś podatku drogowym. O ile się nie myle, to my tu płacimy tylko ubezpieczenie i przegląd raz na rok, a jako takiego podatku drogowego to chyba nie ma.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-21 20:11 przez sylwiac25.

redko1 (offline)

21-01-2011 20:56:07

Sylwia, moj wozek wyglada bardzo podobnie jak Twoj, tylko, ze nie mialam pokrowca dokupilam, no i z przodu ma jeszcze taka tacke jak przy raczcesmiling smileytylko, tak jak pisalam jest z Graco, ale kola identyczne, raczka i hamulecsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

sylwiac25 (offline)

21-01-2011 21:28:34

Jaworzno
No właśnie zerkałam na ten twój na allegro też i zauważyłam, że podobny smiling smiley
A, gdzie reszta towarzystwa. Ja właśnie położyłam Zuzię do spanka, bo Hubi to jak w zegarku o 19 kąpanie i poszedł od razu spać smiling smileyA Zuzię teraz dopiero, bo się jeszcze swoją rodzinką bawiła no i czekałam, żeby Hubert już w mocny sen zapadł, żeby Zuzię do pokoiku też zaprowadzić, żeby się nie obudził. A małż na noc w pracy to mam chwilkę.

No ale co tu pisać, jak wszystko napisane smiling smileyA zmykam na necie pobuszować, zajrzę jeszcze, może się któraś odezwie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

fantom (offline)

21-01-2011 21:35:26

Sylwia fajny jest ten Twój wózeczek i w porównaniu do pozostałych, które pokazałaś to naprawdę wygląda solidnie. Z resztą pamiętam jak go kiedyś chwaliłaś. Jeśli miałabym w przyszłości kupić coś miejszego to z pewnością właśnie ten Twój model. Ale pyszności jutro pichcisz... ja tak sobie pomyślałam, że może niewymieszałaś tego mięsa z kapuchą i dlatego się przyjarało? Bo ja zawsze mieszam i to ostro. Czekam kiedy mi łycha pękniegrinning smiley
Redko to kiedy dokładnie przylatujesz? Kurcze jak ja żałuję, że wszystkie mieszkamy tak daleko od siebiesad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

redko1 (offline)

21-01-2011 21:44:21

Fantom, ja przylatuje 29.01.No niestety na roznych biegunach Polski mieszkamysad smileyA wozek wlasnie taki jak Sylwia ma i ja polecam goraco, bo jest bardzo zwrotny, i po wertepach doskonaly i na prostej drodze.Moj w wyposazeniu jeszcze fatelik ma, ale juz w odstawcegrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

sylwiac25 (offline)

21-01-2011 22:00:59

Jaworzno
Fantom-a ja wiesz co przypuszczam,mój karczek był bardzo chudy, a co tłuste to ja oczywiście jeszcze powycinałam, więc tłuszczu samego w sobie miał mało, kapusta też chyba nie za soczysta, i po prostu szybko odparowała, bo wymieszać wymieszałam.A w ogóle jaka ta kapusta biała droga teraz, za główkę zapłaciłam 6 zł. Dobrze, że garnek z zeptera ma tą zaletę, że nawet jak się coś przypali, to tak nie przechodzi szybko spalonym. Więc zebrałam co nie przypalone i nie było czuć. Ale kurcze kucharka ze mnie smiling smiley Jutro mam dla wszystkich krupnik ugotować, może przesolę smiling smiley A ten wózek to naprawdę polecam, tym bardziej, że ja naprawdę miałam już 3 spacerówki różne, no i moje siostry mają jeszcze inne więc mam porównanie. Jak bym na dzień dzisiejszy miała kupować, to jeszcze raz bym ją kupiła.A te poprzednie co z tego, że tańsze były jak się okazało, że w zasadzie kasa w błoto wyrzucona została i tak musiałam ostatecznie ten kupić.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547690, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.