termin porodu - marzec 2010r.

Wysłane przez gbdarecka 

ClaudiaG (offline)

21-01-2011 14:30:52

Stara Wieś
Cześć dziewczyny

Dawno nie zaglądałam... Wczoraj Fantom napisała mi eska i mnie tu zwerbowała, ale za nic nie mam weny do pisania... Fantom, a mój chłop jak zobaczył tego smsa, skoczył jak oparzony i kto to jest! To tłumaczę mu, że koleżanka z forum, to trochę się uspokoił, ale dalej jest podejrzliwy. On myśli, że to jakiś chłop i specjalnie się odpisuje Ewa grinning smiley Ja już mu kiedyś o Tobie mówiłam, ale on chyba nie pamięta. Śmiać mi się z niego chce grinning smiley Trochę zazdrości mu nie zaszkodzi smiling smiley

Mamomajki, przykro mi...

Piszecie o apetycie u dzieci- mój Glutek od jakiegoś miesiąca je bardzo mało, niemal połowę tego co wcześniej. Na początku byłam zaniepojona, ale teraz stwierdziłam, że nie choruje, nie płacze, to znaczy, ze sam wie kiedy mu starczy. A waży koło 10 kg i ciuszki od dawna zakładam mu na 80.

Sylwia, ja też ostatnio tylko na ciuchach buszuje smiling smiley Ostatnio kupiłam sobie bluzeczkę i 3 pary spodni jeansowych na rozm 40 grinning smiley Aaaaa!!!! hot smiley Taki rozmiar to ostatnio miałam w podstawówce eye rolling smiley

U nas szara codzienność... pranie, prasowanie, sprzątanie, południowe drzemki (około godzinne) itd, itd... Glutek zdrowy. W sumie nic nowego


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Prosimy o głosik!!! :-D
[link widoczny po zalogowaniu]

ClaudiaG (offline)

21-01-2011 14:34:47

Stara Wieś
czuła, wszystkiego naj, naj, naj na nowej drodze życia!!! Pięknie wyglądałaś! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Prosimy o głosik!!! :-D
[link widoczny po zalogowaniu]

sylwiac25 (offline)

21-01-2011 14:58:30

Jaworzno
Kurczakos ale cisza...........
Fantom-właśnie dziś pichciłam ten karczek z kapustą z twojego przepisu i niech mnie drzwi ścisną przypaliłam hot smiley Zeszłam do teściowej na dół na chwilę, zostawiłam garnek na minimalnym ogniu, wracam, zaglądam, a tu czarno smiling smiley Zdąrzyłam jeszcze co nieco przełożyć do innego garnka, doprawiłam no i jakoś się zjadło, a dla dzieci teściowa dała zupę smiling smiley
Claudia-rozm. 40 to ja chyba od zawsze noszę, ale teraz niektóre ciuchy w tym rozmiarze na mnie wiszą. A tak iść do sklepu i wymienić całą garderobę to by człowiek majątek stracił, a w ciuchlandzie znajdzie się czasem coś fajnego, a co inne się tylko dokupi w sklepie.

Hubi ostatnio jakiś marudera, wściek i nerwus się robi. Krzyczy, pięści zaciska, ino by rządził i na rękach chciał by żeby go nosić. A jego ulubione zajęcie oprócz jedzenia oczywiście to zrzucanie wszystkiego co akurat udało mi się poukładać.
Wczoraj moi rodzice kupili Zuzi taki duży domek dla lalek z mebelkami, z małą rodzinką i psem smiling smiley No i też jej się nie da bawić, tylko zrzuca jej wszystko i w domu kłótnia.

Dobra mykam mężowi dać jeść. Zajrzę wieczorkiem. Mam nadzieję, że do tego czasu któraś coś naskrobie smiling smileyBo nie chce mi się do siebie odpisywać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ClaudiaG (offline)

21-01-2011 15:20:35

Stara Wieś
Sylwia, ja już spodnie miałam w rozm 50!!! Także 40 baaaardzo mnie cieszy... A zamierzam jeszcze trochę zejść z wagi, także nie opłaca mi się kupować nowych ciuchów w sklepach. A wymiana całej garderoby po normalnych kosztach pochłonęła by chyba majątek.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Prosimy o głosik!!! :-D
[link widoczny po zalogowaniu]

fantom (offline)

21-01-2011 15:34:08

Cześć Laseczki

Powinnam mięso poporcjować i do zamrażary ale mi się nie chce. Bleeee

Klaudia ale mnie rozbawiłaś tym swoim chłopem. Ale tak jak piszesz troszkę zazdrości niezaszkodzi. Mojemu też by się przydało bo jakoś nic już na niego nie zwraca uwagi. A wogóle kłucę się z nim i tylesad smiley Klaudia no lecą Ci te kilogramy a jak zacznie sie wiosna i więcej spacerków to już wogóle szpileczka się z Ciebie zrobi.
Sylwia ja zdołałaś ją przypalić!!! Kurcze tam jest tyle wody. Może innym razem Ci wyjdzie. Ja w sobotę znowu będę ją robiła bo tacie chcę zawieść to może i dla Ciebie zrobię i prześlęgrinning smiley Sylwia jak Ty masz 40 przy Twoim wzroście to bardzo dobrze wyglądasz. Chyba jednak mąż miał rację żebyś się nieodchudzała.

Oj u mnie w domu też tylko noszenie na rękach i lulanie na rękach. A ostatnio Jagódka chciała wlezć na sofę i Kuba do niej, że niewolno i ją odciągnął. Nagle słyszę płacz nieziemski więc lecę. Jagoda płacze, Kuba ją pociesza i opowiada mi że jak ją odciągnął i powiedział "nie wolno" to ona chciała go ugryzć. On sie odsunął o Jagódka zębami przydzwoniła w podłogę. Aż jej krew leciała z wargi. Ale widzicie jaki mały diabełek mi rośnie. Że już niewspomnę o jej zazdrości. Jak widzi, ze przytulam Kubę to normalnie go odpycha, włazi mi na kolana i się tuli. No w szoku jestem że roczne dziecko ma takie uczucia. Piszcie dziewczyny jak temu zaradzić. Pliiiiiis


[link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

21-01-2011 16:01:24

Zabrze

fantom (offline)

21-01-2011 17:24:22

Rodako wózki które ja użytkowałam to Bebecar i Mutsy. Niestety ani jeden ani drugi nie są wózkami, który chcesz zakupić. Może na allegro sprawdz. Wydaje mi się że z Chicco takowy będzie. Nasza koleżanka Redko ma chyba taki jakiego Ty poszukujesz. Więc może jej się zapytaj. A tak wogóle to śliczna ta Twoja Laurkasmiling smiley Jak malowana!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

21-01-2011 17:31:40

Zabrze
fantom dziękuję za odpowiedź i miłe słowa ;*

Redko pomożesz w sprawie wózeczka?? winking smiley

jakby któraś mamusia zechciała odpowiedzieć serdecznie z góry dziękuję winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sylwiac25 (offline)

21-01-2011 18:05:20

Jaworzno
Rodako-jeżeli o mnie chodzi ja posiadam i bardzo sobie chwalę spacerówkę CONECO TRAPER. Ma bardzo fajne kółka, zwrotne i bardzo dobrze się prowadzi zarówno po chodnikach jak i wyboistych drogach. Bez problemu wsiądziesz nią do autobusu. Ma ekstra rączkę, która ma wbudowany system do składania, naciskasz guzik i spacerówka sama się składa. Bez problemu mieści się do bagażnika. U mnie nawet z kołem zapasowym wchodzi bez problemu. Jeżeli chodzi o hamulec, to naciskasz jedną nogą, nie musisz przy każdym kole osobno. No i jeszcze jedna zaleta tego że rączka jest jedna, a nie dwie-możesz prowadzić jedną ręką, ma pojemny kosz na zakupy. Rozkłada się do spania.No i w cenie się wymieścisz. Ja miałam do tej pory 3 i ta jest najlepsza.Więc polecam-ani razu jej nie reklamowałam, do tej pory mi służy już przy 2 dziecku.A i przy rączce jest półeczka na butelkę, niekapek. Ciesze się jeśli mogłam pomóc. A Twoja kuleczka-śliczniusia-taka czarnulka drobna smiling smiley
Claudia-rozm. 50 ? Wow, no to naprawdę dużo zrzuciłaś. Ja tak jeśli chodzi o bluzki to noszę 36,38, a spodnie M lub 40. Tylko z tymi 40 to jest tak, że na długość są dobre, a znów za duże. A 38 były by w sam raz, tylko przeważnie są krótkie nogawki jak dla mnie.
Fantom-nie mów mi, nie wiem jak ja to zrobiłam. Gotowałam specjalnie w garnku zeptera-no i klops smiling smiley Czuje, że ta karkówka z kapustą w twoim wykonaniu była lepsza o sto razy smiling smiley A jutro zrobię roladki schabowe z szynką i serem zapiekane w sosie pomidorowym-mam nadzieję, nie przypalić smiling smiley A i mam też super przepis na pierś z kurczaka z ananasami, w sosie tajskim, i sałatkę z zupek chińskich. Jak zrobie i będzie dobre to wam podam przepis.
Tabascoo-ale Cię dawno nie było? Co tam u Ciebie i maleńkiej?


[link widoczny po zalogowaniu]

sylwiac25 (offline)

21-01-2011 18:09:16

Jaworzno
A Fantom-kurcze wiesz Ty masz rację z tą zazdrością, mój Hubi chyba też jest o Zuzię zazdrosny, bo jak widzi, że ją przytulam albo się z nią bawię to od razu się do mnie gramoli i się wścieka. A i też mnie łotr nieraz chce gryźć, a i w twarz już też z liścia dostałam i babcia smiling smiley Zamkłam go w pokoiku, bo mi już żyć nie dajesmiling smiley Niech się trochę sam pobawi. Zaraz kolacja, kąpanie i o 19 spanko do rana. Dobrze, że z tym spaniem chociaż spokój święty, do rana śpi, już w ogóle się nie budzi.
Domi-jak tam praca-piszesz. A Igorek nasz przystojniak? Dalej w nocy robi dżezy?


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547700, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.