termin porodu - marzec 2010r.

Wysłane przez gbdarecka 

ClaudiaG (offline)

17-02-2010 09:45:48

Stara Wieś
Jeszcze tak Was zapytam...

Jak sądzicie- które imię dla chłopczyka jest ładniejsze- IGOR czy OSKAR????? Mam dylemat między tymi dwoma imionami... Od początku miał być Igor, no i w sumie już wszyscy się przyzwyczaili do tego imienia. A przyszła szwagierka nieumyślnie pomyliła się i na prezentach pod choinkę napisała Oskar zamiast Igor grinning smiley, i od tamtej pory tak mi chodzi po głowie ten Oskar...
Doradźcie coś...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Prosimy o głosik!!! :-D
[link widoczny po zalogowaniu]

domi28 (offline)

17-02-2010 09:58:11

Mielec
Hej dziewczyny!
Wampi ladnie wygladasz - ja po wczorajszej wizycie i gina zalamka przytylam 20kg! Maz sie dziwi gdzie bo tylko brzuch mam wywalony jak kuleczka do przodu i smieje ze wygladam jak pajak i po buzi widac bo jestem lekko opuchnieta. Co do nocki byloby ok gdzyby nie zgarnelo mnie do wc to drugie masakra myslalam ze z kibla nie zejde myslalam ze to daltego bo na wieczor sie najadalm duzo, ale maz zadzwonil bo pojechal w delegacje na jeden dzien do Wawy i dzownil ze tez musial bidny po cpcnach latacgrinning smiley A bylismy wczoraj na pizzy - spoznione walentynki bo maz chorowal a ja bylam wczoraj glodna jak smok - i podejrzewamy ze to przez nia wrrr... a od rana same "niespodzianki" ktos dobija mi sie do odmu i ciagnie za klamke - mieszkam w nowym domu poltora miesiaca i nie moge sie do tego przyzywczaic ze ktos razx apuka i wlazic chce ale sie wkurr bo spalam jeszcze i w dupie mialam nie otowrzylam zaspana i w pizamie a teraz co? Nie mam wody bo na przeciwko do domu w ktorym nikt nie mieszka i nikt przez chyba rok nie bedzie mieszkac bo same lyse sciany podlaczaja kanalizacje masakra jakas dobrze ze zrobilam obiad na 2 dni i mam jeszcze butelke wody na herbate ale gorzej z zalatwianiem sie bo jak tu wode spuscic? Do sklepu mam kawalek moj samochod pyrdek zasypany caly i nawet balabym sie juz jechac bo od miesiaca nie jezdze a do tego nie ma meza szlak by to wzial!
gbmdarecka sama bym sie wybrala na zakupy ale u mnie tez brak funduszy moze za tydz cos wpadnie to jak bede na chodzie pojade z mezem do krakowa do ikei na jakies zakupy mam 120km do Kraka wiec zobacze czy bede w stanie. Kurde ale przeraza mnie zamkniecie mojego szpitala na tydzien od 1 do 7 marca modle sie zeby nie rodzic w tym czasie - zeby nie jechac do innej miejscowosci rodzic... MOja koelzanka z pracy przedwczorajw nocy urodzila coreczke miala taki malutki brzuszek a dzidek wazy 4kg! <wow>



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

wampi (offline)

17-02-2010 09:59:57

ja bym była za Igorem smiling smiley
ja też sie zastanawiam czy ma byc Bartosz imie mi się strasznie podoba smiling smiley ale w koło moje kolazanki dają tak na imię swoim synom i myślałam nad Dominikiem-mój maż nie chcę, Tymoteuszem- nikomu się nie podoba sad smiley
Jeszcze mi się przypomniało że dostałam próbke fajnego kremu na rozstępy coś na M ale jak mi Pani w aptece powiedziała ile kosztuje to się zalamałam ponad 100zł więc zostalam przy Pharmaceris za 40zł. ClaudiaG ja też spłukana jeszcze kredyt na mieszkanie splacam zostało mi ponad 29 lat smiling smiley)

domi28 (offline)

17-02-2010 10:26:49

Mielec
Wampi mi tez zostalo 29 latgrinning smiley a co do kremow na rozstepy mialam od nich uczulenie i tylko oliwka bambino ale ze jestem niesystematyczna wiec tez raz na ruski rok stosuje na szczescie nie mam zadnych rozstepow odpukac...



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

To ja Milenka
[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam! Dominikasmiling smiley

dormik4 (offline)

17-02-2010 11:26:02

Witam,fantom wg.miesiączki mam termin na 10 marca,ale już mam dosyc tej ciąży a szczególnie noc ,tragedia,boli mnie kręgosłup,nie moge spac.A propo rozstępów to od 3 miesiąca używałam oliwki i na szczescie mnie nie dopadły.

agulaslav (offline)

17-02-2010 11:29:06

Brotherton
Witajcie wszystkie przyszłe marcowe Mamusie!
smiling smiley Chciałabym WAS wszystkie serdecznie powitac, jestem nowa smiling smiley ale mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona. Zostało mi niecałe 5 tyg do porodu i bardzo sie boje. Nie wiem jak sie przygotowac i co zabrac do szpitala. Czy moge liczyc na Wasza pomoc?
Serdecznie pozdrawiam i zdrówka zycze! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]







[link widoczny po zalogowaniu]

moonia (offline)

17-02-2010 11:57:16

Rybnik
Witajcie!!!
Agulaslav witaj w naszym gronie opisz nam pokrótce przebieg swojej ciążysmiling smiley
Ja dziś czuje się fatalnie sad smiley chyba zaczęły mnie dopadac bóle od 8 rano zaczęło mnie bolec podbrzusze jak na okres i boli bez przerwy do teraz i do tego ból prawej pachwiny i drętwienie tej nogi zaraz zwariuje mam problem z chodzeniem więc spędzam ten dzień w łóżeczku ale boli ałłłłłłłłłłłłłł sad smiley a takie plany na sprzątanie miałam dzisiaj no trudno tylko żeby przestało bolec!!!!!!!
pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

przesadna_mama (offline)

17-02-2010 12:04:28

Warszawa
Witam Mamy.

Rozmawiacie o gruszkach, fiolkach z solą fizjologiczną czy Sterimarze. Ja osobiście jestem absolutnie za solą fizjologiczną w ampułeckach/fiolkach (czy jak to zwać) - jak Mały był w inkubatorze, temperatura: 37 stopni, to wyobrażacie sobie jak to wysuszało śluzówkę noska, no i właśnie w tam w szpitalu nauczono nas ampułek soli fizjologicznej. Przekręca się delikatnie główkę dziecka na jeden bok - wlewa sól do dziurki od góry, po czym szybko się ją 'zamyka' - wtedy zawiesina momentalnie wylatuje drugą dziurką, przepłukując nosek. W razie potrzeby - jak jest katar, to robić to z każdą stroną... Po pewnym czasie nabiera się wprawy, a dziecko szybko się przyzwyczaja. Mój syn nawet teraz, jak ma naprawdę 'zawalony' nos to pozwala sobie na ten nieprzyjemny, ale najbardziej skuteczny, zabieg. Tylko teraz każę położyć mu się na ziemi, siadam na nim, on przekręca głowę na bok i do dzieła - i chichocze jak opętany... smiling smiley a potem ulga, bo może oddychać przez nos. Mój już dmucha sam potem, ale jeszcze jakiś czas temu jak miał mocny katar, to brałam aspirator i wszystko pięknie wychodziło. Tyle z mojego podejścia... ale moja położna też tej metody uczy przyszłych mam...

Ja tam póki co mam podejście nadal - oby jak najdłużej, więc wszelakie metody przyspieszające mnie przerażają... smiling smiley Póki co w ogóle nie boję się porodu - jedyne co mi zaprząta głowę to zdrówko Małej. W końcu tyle tych leków biorę, że cholera wie co i jak...
To, co mnie wczoraj rozbawiło u lekarza, to, że o ile dotrwamy do +/- 5 marca i zdjęcia pessara, to tego samego dnia momentalnie przerywamy WSZYSTKIE leki!!! Na co ja, że w takim razie w przeciągu 24 h na pewno urodzę, więc lekarz powiedział, że niekoniecznie, bo wg niego mogę nawet przenosić ciążę, ale na wszelki wypadek zadzwoni do szpitala, żeby zarezerwować miejsce smiling smiley smiling smiley

Witam Nową Mamę...

ClaudiaG (offline)

17-02-2010 12:34:14

Stara Wieś
Agulaslav, witamy Cię serdecznie żartowniś Jak się czujesz?? Będzie synuś czy córeczka?? uśmiech

wampi, Dominik mi się bardzo podoba- sama brałam pod uwagę te imię smiling smiley A Igor też bardzo mi się podoba, ale szczerze mówiąc jeszcze nie spotkałam się z osobą, której by się podobało te imię... sad smiley Wiem, że to mi ma się podobać imię, ale chciałabym żeby moje dziecko nie miało kiedyś do mnie pretensji, że nazywa się tak a nie inaczej, bo się na przykład ktoś z niego wyśmiewa z powodu imienia... Bez obrazy, ale jak słyszę, że ktoś daje swojemu dziecku imię np. Franuś, to mi się wszystko w brzuchu przekręca :confused: (moja koleżanka niedawno tak nazwała swojego syna). Może dlatego mam takie podejście do tego imienia, bo mój ojciec ma tak na imię... Nazywamy go "Franio perełeczka" grinning smiley he he
...Ale skoro piszesz, że ładniej Igor niż Oskar, to chyba zostanie Igor Mr. Green
wampi, a ten krem to może Mustela??
wampi, domi28, ja to Was normalnie podziwiam! 29 lat spłacania kredytu... wielkie oczy Nie wiem, czy bym się zdecydowała... My wzięliśmy na 5 lat, zostało nam jeszcze niecałe 4, ale przysięgłam sobie, że nigdy więcej!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Prosimy o głosik!!! :-D
[link widoczny po zalogowaniu]

malgosia (offline)

17-02-2010 12:59:12

Agulaslav witamy w naszym gronie smiling smiley Który to tydzień i jak znosisz ciążę?

Claudia mój synek też na początku miał być Oskar, ale zmieniliśmy na Marcel smiling smiley
Wampi Dominik i Bartosz - oba ładne, ja czytałam że teraz w Polsce najpopularniejsze dla chłopca to Jakub, a dla dziewczynki Julia.

Ja dziś też miałam kiepską nockę. Mały rozpycha się niesamowicie, już czasem chciałabym żeby było po wszystkim, ale wiem, że jeszcze lepiej poczekać.

Przesadna mamo - widzisz możesz nawet przenosić, mi wczoraj lekarz powiedział, że też mogę urodzić na początku kwietnia, jak widać nie ma reguły. To nasze dzieciaczki zadecydują kiedy wyjdą... dziecko ze smoczkie - old style

Jestem tak połowicznie spakowana już do szpitala, ale ciągle nie całkiem, jakoś nie mam weny na to pakowanie...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.