termin porodu - marzec 2010r.

Wysłane przez gbdarecka 

dormik4 (offline)

16-12-2009 16:29:30

witam i pozdrawiam,ja na całe szczęście nic nie robie w związku ze świętami,poprostu jade do mamy,tam sobie odpoczne -mam nadzieje.Jutro ide na zakupy,kupie coś małemu pod choinke,bo jeszcze nic nie mam.

diana210581 (offline)

16-12-2009 19:12:39

WEJHEROWO
Witam Wszystkie ,,marcóweczki''. Termin porodu mam na 16 marca.Trafiłam tu dosc pozno,a szkoda bo fajne rzeczy dziewczyny pisza. Pozdrawiam

dormik4 (offline)

16-12-2009 19:19:51

witaj diana,mamy ten sam termin porodu.

malgosia (offline)

16-12-2009 20:37:39

Witajcie dziewczyny!

Ja również uważam, że forum to jest również po to, by czasem mieć też gdzie i komu ponarzekać. W końcu życie nie zawsze jest takie kolorowe, nawet w ciąży winking smiley
Dziś jednak mam dobre wieści. Wczoraj byliśmy u ginka, wszystko w porządeczu, a mój mały chłopczyk wydał się nawet troszkę "zmężnieć" od ostatniej wizyty i waży już prawie 1 kg smiling smiley Widziałam go w 4D, jest taki śliczny... ach nie mogę się doczekać, aż go ukocham i ucałuje ciąża
Lekarz również badał mi szyjkę, bo poskarżyłam się na twardniejący miejscami brzuszek, wszystko ok, a Mały chyba wyczuł, że będziemy go podglądać, bo wiercił się niesamowicie. Następna kontrola za 4 tyg., a potem to już będzie z górki...

pozdrowionka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gbdarecka (offline)

16-12-2009 20:44:14

Witaj diana smiling smiley No pewnie,że dziewczyny ciekawe rzeczy pisząwinking smiley Czekamy na ciekawostki od Ciebiesmiling smiley To Twoja pierwsza ciąża? Jak się czujesz? Wiadomo, czy chłopczyk, czy dziewczynka? smiling smiley

Małgosia smiling smiley gratuluję mężnego synka smiling smiley, no i że ogólnie wszystko w porządku.

koorka (offline)

16-12-2009 20:45:25

Lublin
Witamy kolejną marcówkę diana210581:joliecouette:
diana210581 i dormik4, ja również mam termin na 16 marca grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-16 20:47 przez koorka.

ClaudiaG (offline)

17-12-2009 09:37:01

Stara Wieś
smiling smiley Cześć Diana- ja też dopiero niedawno tu trafiłam smiling smiley

U mnie błogie lenistwo... Mąż w pracy od rana do wieczora- tęskni mi się za nim. Tak mi go szkoda... O świcie biegnie do sklepu, żebym miała rano świeżutkie pieczywo, w nocy wstaje podkładać do pieca, żebym nie zmarzła, a sam chodzi z gorączką... sad smiley Z chęcią bym go zatrzymała w domku i opatuliła kołderką z każdej strony, żeby wyzdrowiał... Niestety... nie każdy ma tak dobrze... W tamtym tygodniu zaczął nową pracę (a znalezienie nowej z końcem roku graniczy z cudem!), więc nie bardzo, żeby szedł na wolne...

A ja sobie wczoraj ubrałam choinkę smiling smiley, a dziś muszę się brać za sprzątanie eye rolling smiley

Macie rację dziewczyny, nikt się nad nami nie zlituje, jeśli same o siebie nie zadbamy. Jestem w siódmym miesiącu ciąży (a brzuch mam widoczny od piątego), a jeszcze nikt mi ni ustąpił kolejki ani na poczcie ani w sklepie, ani gdziekolwiek indziej. Mało tego! Już trzy razy miałam sytuację, kiedy ktoś chciał wejść przede mnie w kolejkę, bo miał mało do kupienia. Przy pierwszej kobiecie machnęłam ręką, przy drugiej też, ale jak ostatnio w Biedronce facet chciał się wbić przede mnie, to mu taką awanturę zrobiłam przy kasie, że szybko się cofnął za mnie Cool Nie ma co pobłażać chamstwu! To ja z wielkim brzucholem i spuchniętymi nogami ledwo stoję, a jakiś dziad się będzie wpychał bez kolejki! Wrrrrr..... angry smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Prosimy o głosik!!! :-D
[link widoczny po zalogowaniu]

wampi (offline)

17-12-2009 10:22:18

witam Mamy smiling smiley)) nowe również Diana witaj w naszym groniesmiling smiley

Dziewczyny nie wiem jak wy ale ja już spie po 3h w nocy, czuje się strasznie pozatym czuje jak macica uciska mi na przepone i ciężko mi się oddycha. Nawet jak mówie to wyglada to jak bym miała jakąś zadyszke albo przed chwilą biegała. Szczególnie w nocy tak mam, jestem głodna a nie moge jeść bo taki mam ściśniety żołądek.
Nie wiem czy oglądaliście dziś Dzień Dobry TVN był fajny reportaż o tym jak traktowane są w miejscach publicznych kobiety w ciąży. Byli z ciężarna w markecie i nikt jej nie przepuścił nawet w kasie z pierszenstwem. Podobno teraz trwa kampania żeby uświadomić ludzią że kobiety w ciąży powinny być lepiej traktowane ... i to mi się podoba!

Mam równiez do was pytanie czy zauwazyłyście na skórze jakieś zmiany? bo ja na twarzy wyglądam jak indianin mam takie wypieki ale to nie wypieki tylko takie plamy....

Pozdrawiam

diana210581 (offline)

17-12-2009 11:30:26

WEJHEROWO
Witam dziewczynysmiling smiley,ale dzisiaj u nas mrozno właśnie wróciłam z zakupów i niestety ale tolerancja dla ciężarnych nie istnieje!!! Ludzie patrzą na Ciebie jak na tredowatą,pchaja się wózkami,wjeźdzają wózkiem na stopy poprosu brak słów .Nie wiem czy ta kampania o której słyszałam w dzisiaj TVN cos da? To moja druga ciąża,mam juz w domu 20 miesiecznego łobuza, tzn. ,,ŁOBUZIARE'' ma na imię Laura,niestety nie mam pomysłu na drugie imię poniewaz tez bede miała dziewczynkę,oboje z mężem liczyliśmy na chłopaka no ale najważniejsze jest to zeby mała była zdrowa;-) Jeżeli chodzi o moje samopoczucie to jest dużo gorsze niż przy pierwszej ciąży,mam wrażenie,że mała zaraz gdzieś zgubię takie mam parcie ,,w dół'' ,nie mówiąc nic o zmianach skórnych o których pisała wampi piekące plamy na twarzy wyglądają jak uczulenie,może któraś z dziewczyn ma jakiś dobry krem dla alergików? Pozdrawiam

PatrycjaB (offline)

17-12-2009 12:40:05

Radom i okolice :)
Czesc dziewczyny, ja nie poszłam dziś do pracy i leze w łózku , mam kaszel,katar, ból gardła i bola mnie plecy... ktos ma jakies dobre domowe sposoby na przeziebienie?? juz zjadłam czosnek i mam jakies homeopatyczne pastylki do ssania na gardło... najgorzej jest w nocy, 2 godziny nie spałam wykrzyknik


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.