Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

mama37 (offline)

11-07-2012 14:30:35

Olesno
Cześć dziewczyny smiling smiley

No nareszcie,drugi maluszek,SUPER!!! AGNIESZKO SERDECZNIE GRATULUJĘ!!! I życzę dużo zdrówka szybkiego powrotu do formy smiling smiley

OLU nie martw się kochana,na pewno się wszystko ułoży,wiem z własnego doświadczenia,częstobyłam totalnie pod kreską.Główka do góry.A co do tych majtek siateczkowych to ja miałam tylko 3 pary ale to mało,lepiej weż więcej.Nie są drogie ale nie pamiętam dokładnie ile kosztują.A butelki nie miałam.

EWCIA dziękuję smiling smiley No i masz rację najważniejsze że Adaś jest już ze mną,cała reszta się nie liczy smiling smiley

BAZYLIA no jak tak czytam co piszesz,to wygląda to dość poważnie,ja też podobnie się czułam ... smiling smiley Jak coś to trzymaj się a ja trzymam kciuki smiling smiley

MYSZKO tak na ból trzeba się nastawić,bo tak zupełnie bez bólu się nie da,ale oczywiście każda z nas jest inna,każdy poród jest inny,ale co by o tym nie mówić to wszystko jest tak skonstruowane,żebyśmy dały radę smiling smileyA ten maluszek w twoich ramionach zrekompensuje Ci wszystko smiling smiley I dziękuję za miłe słowa smiling smiley

CICHUTKA dziękuję w imieniu swoim i Adasiasmiling smiley Ucałuję go od cioci Kasi smiling smiley

CHANNAH kurcze ja już się sama niecierpliwię jak czytam co piszesz smiling smiley Ale myślę,że już naprawdę niedługo smiling smiley Ty i Monia też smiling smiley

MONICZKO co do Twoich postów,to też cały czas mam wrażenie,że jeszcze chwilka i się zacznie i bardzo Ci tego życzę smiling smiley Ja miałam robiony ten masaż Podczas porodu i jak już pisałam okazał się skuteczny,może i Ciebie jeszcze ruszy.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Majka12345 (offline)

11-07-2012 15:11:07

podkarpacie/uk
Sunshines pytalas o masaz szyjki,a wiec ogolnie nieprzyjemny czy tez niekiedy bolesny ma niby przyspieszyc porod do 48godzin... W co ja nie wierze bo mialam robiony ten masaz raz w pierwszej ciazy dokladnie 10 dni po terminie,nic mi po nim nie bylo a urodzilam 12 dni po terminiesmiling smiley
A drugi raz mialam robiony teraz, na 2 tyg przed terminem, jedyne co po nim mialam to lekkie.bole brzucha i czop zaczal mi odchodzic.... Wiec pewnie tym po terminie moze i pomaga .. No ale zycze Ci zeby i Tobie przyspieszylo bo widze ze wyczekujesz ach wyczekujesz!!!winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


pierwsze zdjecia Martynki-->> [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamagosia (offline)

11-07-2012 15:46:16

na północ od Warszawy :)
hej dziewczynki

ja tylko na chwilę. od trzech godzin mam dosyć bolesne skurcze tak co 7-8 minut (był nawet okres że co 6) i zastanawiam się czy jechać na IP. ale poczekam chyba jeszcze bo do wybranego szpitala mam 60 km i nie chcę żeby mnie odesłali, że panikara jestem smiling smiley. jak będę jutro w domu to się odezwę. jakby mnie dłużej nie było to pewnie jestem w szpitalu. w sumie to chciałabym już urodzić a z drugiej strony chyba jeszcze nie jestem gotowa psychicznie smiling smiley

pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

11-07-2012 17:29:51

No teraz to jest chociaż co poczytać tutajgrinning smiley

Mamagosia to trzymam kciukismiling smiley

Ja z jednej strony chciałabym miec już malutką przy sobie ale jednak nie jestem jeszcze chyba na to gotowa i mieszkanie stanowczo też niegrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

sunshines (offline)

11-07-2012 17:52:59

Poznań
I nigdzie nie poszlam bo u nas padać zaczelo nawet dwie burze byly ale teraz znowu slonce i upal... Zwariowac idzie od tej pogody...

alex nie martw siegrinning smiley ja sie przeterminuje... nie ma opcji bym urodzila do 16... ehhh

mama37 no poprosilas wczoraj i maszsmiling smiley a w to ze ten masaz mnie ruszy nie wierze ani troche...sad smiley

Majka dziekuje za informację apropos masażusmiling smileysmiling smiley No a ja... wyczekuje i to strasznie...smiling smileysmiling smiley

aga398 te ktore tak bardzo nie chca urodzic urodzą szybciejgrinning smiley zobaczyszgrinning smileygrinning smileygrinning smiley a takie jak ja i channach to przenosząsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

eveline3ka (offline)

11-07-2012 18:50:56

Łódź
AGNIESZKO,GRATULUJĘ SYNKA smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Sunshines gdybym ja miała takie skurcze i bóle to bym chyba dawno na IP wylądowała... panikara jestem... a dwa że to moja pierwsza ciąża i nie byłabym pewna czy to już się zaczyna czy jeszcze nie... oby sie wszystko w niedługim czasie rozwiązało...

mama37 tak jak pisała Myszka pierwsza część porodu niezbytprzyjemna, natomiast druga... samej mi się łezka w oku zakręciła... nie mogę się doczekać jak przytulę moją maleńką Maję smiling smileysmiling smileysmiling smiley

malg82 w takim razie i ja proszę o przemówienie do mojej Majki by sobie zartów nie robiła i przez jakieś leki rozkurczowe się przeterminowała...

Aleksandra771 co do remontu to właściwie skończony, tylko te płytki i futryny, ale wiadra stoja... nerwy psują... bo posprzątać nie idzie tak generalnie... jutro jeszcze ma przyjechać łóżko i musze dokupić szafke na buty (też jutro) Mam nadzieję że do końca tygodnia się to skończy...
A co do kasy to się niemartw, wszytsko się ułoży... my cały luty i marzec żyliśmy za moje marna 1200zl, M. nie pracował i nie zapowiadało się że zacznie... a teraz jak sie ruszyło to po 4000zł przynosi... a ja wywalczyłam 1800zł zasiłku + dorabiam w domu... u Was też sie ułoży...

Myszka ja też chyba skurczy nie miałam... albo nie wiem ze miałam... brzuszek sie czesto stawia, napina... czasem poboli jak na okres... ale to chyba jeszcze nie to... czasem tylko czuje jakby mi Mała ręke albo coś wkładała w pęcherz... im bliżej terminu tym bardziej obawiam się ze coś przeocze... z drugiej strony wolałabym z pełną świadomościa 28.07 jechać na IP, spakowana,przygotowana... a do tego jestto sobota, mój M. w domu a takto w tygodniu... sama nie wiem co lepsze... i czego chce... chyba najbardziej to tulić moją królewnę...

Idę poleżeć bo kręgosłup daje się we znaki...i do tego totwardnienie brzuszka... mało przyjemne uczucie...


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-11 18:55 przez eveline3ka.

myszka12151919 (offline)

11-07-2012 20:21:18

Puck
No i dzien zlecial smiling smiley
Mama byla i pojechala po 19 smiling smiley
Bardzo fajnie spedzilysmy czas i sie nagadalysmy smiling smiley

CICHUTKA W taki skwar isc na pogrezb to masakra.Wspolczuje ci kochana,sama nie wiem co bym zrobila na twoim miejscu.Ale jesli czulabym,ze nie dam rady tego przetrwac to napewno bym nie poszla,a rodzina powinna to zrozumiec i uszanowac w twoim stanie.Napisz czy dotarlas na pogrzeb?

MONICZKO Wspolczuje nieprzyjemnego masazu i szkoda mi cie bidulko,ze tak sie meczysz z bolami sad smiley

ALEKSANDRA U nas w Polsce jest tragedia z praca i placa sad smiley Dlatego moj maz siedzi w Niemczech,bo tutaj bysmy predzej z glodu zdechli.

AGUS Dziekujemy za tak wspanmiale wiesci smiling smiley smiling smiley smiling smiley Witaj w klubie bezskurczowych hihi smiling smiley

AGNIESZKA WIELKIE GRATULACJE!!! TERAZ JESTES PEWNIE NAJSZCZESLIWSZA NA SWIECIE I TULISZ SWOJEGO SYNUSIA smiling smiley JESZCZE RAZ WIELKIE GRATKI!!!

ALEX0822 Ojojo to nieciekawie z tym poterminowy porodzie hmmm trzymam kciuki,zeby twoje malenstwo wyklulo sie w terminie smiling smiley

MAMA37 Ja rowniez dziekuje za mile slowa...podnioslas mnie na duchu smiling smiley

MAMAGOSIA A moze lepiej sie wybrac do tego szpitala.Nie maja prawa cie wysmiac,tylko zbadac i zobaczyc czy cos juz sie dzieje konkretnego.Daj znac co zadecydowalas.

EVELINE3KA smiling smiley Mam nadzieje,ze nasze dzieciaczko przyjda na swiat w terminie,ale nie po bo wtedy straszniesie dluzy to wyczekiwanie i do tego nie potrzebny stres dochodzi.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

lipcuffka2012 (offline)

11-07-2012 21:12:16

Legnica
Witam Brzuszki:enceinte
Chciałam się pochwalić że 8 lipca o 1:35 w nocy na świat przyszła nasza Lenkaspinning smiley sticking its tongue out 3700g, 53cm i 9 pkt agparsmiling smiley dziś wróciliśmy do domku więc na dniach jak sie ogarnę to nadrobie was i napiszę coś więcej. Pozdrawiamyspinning smiley sticking its tongue out


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

channah (offline)

11-07-2012 21:24:28

Jakuszowice
Lipcuffka
ogromne gratulacje :-) zdrówka dla Ciebie i Lenki




Monika teraz nie mamy wyjścia, trzeba jakoś pogonić te nasz leniuszki, chociaż pewnie i tak Ewa i mgiełka nas wyprzedzą grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sunshines (offline)

11-07-2012 21:25:49

Poznań
nie no wchodze sobie na forum i tu taka wiesć że nasza lipcuffka się rozpakowała!!smiling smiley

LIPCUFFKA NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE Z OKAZJI NARODZIN LENKI!!!!!!!


Nareszcie jakaś dziewczynkagrinning smiley

channach no to kurde flak nasza kolejsmiling smiley


Ehh męczą mnie bóle krzyża i podbrzusza, ale da się to znieść... Chyba tak do terminu pochodze jak nie dalej...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548610, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.