Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

aga398 (offline)

17-01-2013 11:32:07

Malg ale Madzia dużawinking smiley nie może źle to napisałam ale chodziło że leży w leżaczku a leżaczek stoi przy stolikuwinking smiley


Rudezuo ja jak kiedyś wywaliłam M. z domu i miałam szkołe i musiałam nocowac jedną noc u rodziców, to Lena miała ze 3/4 reklamówki;D bo wszystko potrzebne;D


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

RudeZuo (offline)

17-01-2013 11:35:32

Zawiercie
aga no właśnie... Ale teraz to jeszcze dochodzi łóżeczko, wózek, wanienka, podgrzewacz.... No sporo sporo... Nie mówiąc o ciuchach i zabawkach i jedzeniu tongue sticking out smiley Nie.... jak mi się nic dziś nie chce.... Weźcie dziewczyny tego mojego niechcieja...


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

17-01-2013 11:43:05

łózeczko też zabieracie?grinning smiley ooo to powodzenia!winking smiley no mi też sie nie chce już ze 2 godziny temu powinnam iśc sie kąpac i sprzątac w domu a siedze na kompie;D zaraz Lena wstanie i nic nie zrobie..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

aga398 (offline)

17-01-2013 11:49:57

ja zmykam brac sie za robotewinking smiley pewnie zajrze dopiero wieczoremwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

RudeZuo (offline)

17-01-2013 12:03:47

Zawiercie
aga no a gdzie Lentilka miałaby spać?? Ona nigdy z nami w łóżku nie spała i na pewno teraz nie będę się męczyć, bo w życiu bym się z nią nie wyspała.... A swoje łóżeczko, to swoje łóżeczko. Nawet w dzien w nim spi i ma taki swój azyl...


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

RudeZuo (offline)

17-01-2013 12:07:22

Zawiercie
Dobra też się zabioeram za co ma się zabrać.... NA razicho grinning smiley


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

myszka12151919 (offline)

17-01-2013 14:33:18

Puck
HEJ DZIEWCZYNY smiling smiley

U nas pogoda brzydka,pochmurno caly dzien,zimno i wieje strasznie brrr prawdziwa zima.

A moja mala sobie lezy na kanapie i bawi sie zabawkami smiling smiley

Rudezuo Czekamy na foteczki brzuszka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-17 14:37 przez myszka12151919.

mamcia3 (offline)

17-01-2013 15:45:58

Warszawa
Witam i ja
Rudezuo ja Ci sie nie dziwie że ci sie nie chce...mi sie w ciazy nic nie chcialo przez pierwsze 4 mies, dopiero pozniej sie lepiej czulam ale bez szalenstw...I tak masz zajecie czyli malutką...Napisz mi czy jak zaszlas w ciaze to test wykazał??Karmiłąs piersią??
Aga i ja jak zasiade do kompa to sie oderwac nie moge a to jednak pochłaniacz czasu straszny.. I mi tak dzien zlatuje i czasem sobie zaplanuje że cos zrobie a tu checi zadne...Dzis sie slabo czulam, bo nie dojem i nie spie...a Tesciowa na to "no nie mow że nie mialas kiedy zjesc...: a byla to 13 godz a ja na to no nie! Rano wypije kawke i ciasteczko do tego a potem mi sie jesc nie chce..myje sie i ubieram, maluje jak Hania ok 10 zasnie na chwile..potem cos ogarne albo wejde do kompa i juz 13 a dzis np o 13 po Ole do szkoły, potem na zakupy i zaraz wróci drugi przedszkolak. A dzis do 2 nie moglam usnąc, karmien z 5 w nocy i ok juz wstałysmy. Tak mi sie spac chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co do tego że pisalas zebym zostawila komus dzieci i wyszla,,,hmm ze starszymi to okej ale mala jest na cycu i nie chce butli i nie je jeszcze pokarmów..także ciezko.
Malg ale madzia juz duza i te wloskismiling smiley
Myszka u mnie zimno ale nie sypie, za to cisnienie chyba niskie bo ja padam.. Moja na łozku moze cały dzien lezec i sie bawic, zero noszenia na rekachsmiling smiley Wczoraj 1 raz nie plakala jak ja do wozka wsadzilam i jezdzila 40 min bez spania, cud bo nigdy nie chciala, tylko ją do spania i ululania kladłam.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

channah (offline)

17-01-2013 18:21:58

Jakuszowice
Hej

Wreszcie mi się udało wyrwać z domu, dziś były 4 godzinki a jutro ma być 7. Ole nie zauważył chyba mojej nieobecności, dopiero jak wróciłam zaczęło się szaleństwo. Od razu uśmiech i wyciągnięte rączki, żebym go zabrała od babci (potem chciał do niej). Jak wróciłam to tak się rozgadał, że przez ok. pół godziny co chwilkę coś mówił.

A teraz popołudniu doszliśmy do wniosku, że on zanim usiądzie to zacznie raczkować. Mąż szalał z radości tak z godzinkę temu bo pierwszy raz nasz syneczek był na czworakach - oparty na łokciach i kolankach a brzuszek i pupka w górze drinking smiley

Z pewnośią zmieniamy pediatrę Ole na tą u której był na ostatnim szczepieniu - bo poprzednia zmieniła miejsce pracy i u nas już nie przyjmuje

Kupiłam wczoraj mleko Hipp przez neta za 35zł - opakowanie 800g grinning smiley

Mamcia Mnie dziś w pracy jedna Pani powiedziała, że być w domu z dzieckiem to najlepsze lata w życiu. Być może i pewnie docenię to dopiero za jakiś czas, jak Ole będzie większy a jeżeli zdarzy się to szybciej niż sądze to mam cały urlop 2012 thumbs down
Ja chcę mieć drugie dziecko młodsze od Ole o ok. 3 lata, więc mam jeszcze ze 2 lata względnego spokoju i czasu na pracę zanim wpadnę w większe szaleństwo.
Wczytałam się w link o skokach rozwojowych i tak: skok z 26 tyg. trwa u nas w najlepsze grinning smiley

Malg Z moją mamą nie ma najmniejszego problemu. dziś stwierdziła, że jeżeli T. się obawia narazie zostać z małym to może poczekać aż będzie większy albo poprzychodzić jak jest ona, żeby poczuć się pewniej. mój brat stwierdził, ze mama prowadzi lobbing na własną korzyść, zebyśmy to z nią zostawiali małego thumbs down
Śliczna czarnulka z Twojej Lenki

RudeZuo jak się czyta Twoje posty o terrorystkach to chyba lipcówką przypominają się pewne wydarzenia i ogromne podziały, które skierowały nas do was grinning smiley

Aga "Stoi" mnie na moment zamurowało LOL Zaczęłam się zastanawiać jak bardzo Ole jest do tyłu skoro on nawet nie siedzi a młodsze stoją LOL Mój mąż uwielbia jak Ole rzuci grzechotką a potem leżąc na brzuszku próbuje ją sięgnąć


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

hogata (offline)

17-01-2013 19:20:11

Mikołów
hej,
ja mam dzisiaj dość sad smiley byliśmy na szczepieniu- Daga była dzielna, ale byliśmy u innej lekarki, bo nasza raczej juz nie wróci sad smiley i byłam mega zadowolona, bo Daga zaczyna powoli coraz wiecej jesc i odzyskuje humor po chorobie, a tu sie okazuje, ze nasze dziecko ma osłabione napiecie mięśniowe, atopowe zapalenie skóry, za mało przybiera na wadze i ogólnie coś z nią nie tak sad smiley

co do skóry to faktycznie może tak być, ale reszta? Daga dwa tygodnie temu miała odoskrzelowe zapalenie płuc, dostawała antybiotyki przez co nie miała apetytu, antybiotyk przestała dostawac w zesżły piatek i brzuszek moze dopiero dochodzić do siebie wiec skad ma mieć siły na nie wiadomo jakie ewolucje- to po telefonicznej konsultacji z inna lekarka

poza tym co za zagladanie do książki i czytanie, ze dziecko w szóstym miesiącu MUSI umiec to, to i to; przeciez każde dziecko jest inne

zaprzyjazniona lekarka przyjdzie w poniedziałek albo wtorek zobaczyc Dage, ale mówi, że dziecko musi miec czas dojsc do siebie

to tyle winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547630, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.