Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

RudeZuo (offline)

17-01-2013 09:07:39

Zawiercie
aga dziewczyna została nazwana "terrorystką laktacyjną", bo tylko karminie naturalne, która nie karmi piersia cały czas jest be, w ogóle nie ma samozaparcia i nie daje dziecku tego, co najlepsze, bo jest leniwa... Przy tym nie potrafi nic normalnego powiedzieć, tylko od razu wszystkich poucza i opieprza- miss wiedzy o karmieniu cyckiem.... Przy tym jest chamska i serio ciężko czytać, co ona wypoci... Już znam 2 dziewczyny, które przez nią odeszły z forum, bo tak nakręciła temat, że zrobiła się na wątkach nagonka.... tragedia.

mamagosia to ja nie wiem... MI nigdy nie wcięło posta, a czasem zdarza mi się w połowie pisanego zostawić....


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malg82 (offline)

17-01-2013 10:07:53

Hej smiling smiley

RudeZuo - fajnie, że rodzice się cieszą smiling smiley a mąż się nie wygadał swoim? winking smiley
Mamcia3 - dzięki smiling smiley teraz już wiem dlaczego moja Madzia ostatnio gorzej sypia, weszła w kolejny skok rozwojowy, który charakteryzuje się gorszym snem smiling smiley

Jaka pogoda u Was? u mnie zaczyna przebijać słoneczko smiling smiley
Miłego dnia.

RudeZuo (offline)

17-01-2013 10:14:11

Zawiercie
malg myślę, że nie powiedział... Od pewnej awantury bardzo mało z nimi rozmawia i widzę, że ciągle ma do nich żal... Nie dziwię się zresztą. A jakby powiedział, to by mi powiedział tongue sticking out smiley Niedługo sami się zorientują, bo ja jeszcze nie zdążyłam zrzucić po Lentilce kg, a już brzuszek mi się ładnie zaokrągla... grinning smiley


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

17-01-2013 10:21:59

Rudezuo to straszne że niektórzy ludzie są tak puści, że ich wyznacznikiem miłości do dziecka jest sposób karmienia. Ja już karmie tylko mm, ale wiem że daje jej tyle miłości ile potrzeba i aż nad towinking smiley
to wstaw zdjecia jak bedzie coś widacwinking smiley

O w końcu trafiłam że ktoś jestwinking smiley

ale musze iśc Lence dac kaszkewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

aga398 (offline)

17-01-2013 10:28:27

haha moja Lena stoi w leżaczku przy stole i próbuje złapac smoczek;Dgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

RudeZuo (offline)

17-01-2013 10:43:33

Zawiercie
aga ja to nawet nie chcę myśleć jak to będzie widać.... Bo startuję z zupełnie innej wagi, a wiem jak ciężko mi idzie zrzucanie kg... Ja po porodzie nie miałam na nic siły. To nie wiem jak miałabym np. jeszcze dodatkowo ćwiczyć.... A przy dwójce to już nic nie mówię....

Okazało się, że gdzieś na tydzień przeprowadzamy się całym stadem do domu mojej ciotki. Wujek wylądował w szpitalu, ciotka idzie jutro chyba (ma tam jakiś planowany zabieg), a ktoś musi zostać z ich córką, psem i kotem. No i wypadło na nas grinning smiley Nie będzie najgorzej, chociaż Daria jest w bardzo głupim wieku, a my posłuch mamy u niej żadny.... No ciekawe smiling smiley

Moja zmęczona córka walczy ze snem i z mama, która chce ją położyć spać...Idę zobaczyć, bo jęczy...


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

RudeZuo (offline)

17-01-2013 10:49:25

Zawiercie
po 40 minutach kokoszenia, Lentilka stwierdziła, że nie będzie jednak spać... I już dostatecznie długo poleżała....
A ja mam nas pakować, ale jakoś tak nie mam dziś na nic siły... Chyab zaraz pójdę się położyć i odpocząć.... A może potem jakoś się zbiorę.. Tu jeszcze prasowanie trzeba zrobić...Ech.


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

17-01-2013 11:15:15

Rudezuo to na tydzień czasu troche pakowania jestwinking smiley ale to dobrze odpoczniecie od teściówwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

malg82 (offline)

17-01-2013 11:19:51

Aga - Lenka stoi?

A moja uznała, że 15 min. snu wystarczy i teraz sobie siedzi w huśtawce

RudeZuo (offline)

17-01-2013 11:27:12

Zawiercie
aga no kto ma najwięcej rzeczy?? Lentilka oczywiście!! grinning smiley Właśnie tym cieszę się najbardziej- tydzień bez teściów. Ale tak w ogóle bez!!! Normalnie tego jeszcze nie było smiling smiley

malg ale Madzia czarnulka grinning smiley Też masz czarne włosy? Bo tu pokazuje południową urodę smiling smiley


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547690, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.