Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

katka (offline)

16-10-2012 14:27:20

Channah ja tez ciagle wierze w zwyciestwo Alonsowinking smiley Ja bralam tabl. anty ladnych pare lat temu i zeby o nich nie zapomniec, mialam pzypomnienie ustawione na codziennie np. o 14 i jak tylko komora przypomniala to od razu bralamtongue sticking out smiley
Aga no ja nie mialam wyjscia, w sensie nie mialam go z kim zostawic, bo w tym samym dniu miala wesele i moja kuzynka i kuzynka meza, (z jednego wesela musielismy wiec zrezygnowac), ale pisze o tym, bo i moja rodzina i meza byla w tym czasie na weselachtongue sticking out smiley No mialam wyjscie nie pojsc, ale... juz jedno wesele odpuscilismy miesiac po urodzeniu sie Marcinka, do tegu tu dwa w jeden dzien to poszlismy na to miejscowe, w mojej miejscowosci, wiec 1) w razie czego bylibysmy szybko w domu, 2) wiedzialam, ze moj syn prawie non stop spi, wiec nie bedzie marudny czy cos, 3) nowozency mieli tam pokoj, wiec z malym mozna bylo sobie w tym pokoju siedziec i ogladac mecz reprezentacji siaty, ktora uwielbiamtongue sticking out smiley, 4) dookola jest las i jezioro, wiec cisza, spokoj i duzo terenu do swobodnego jezdzenia wozkiem, a najwazniejsze 5) ani ja ani maz nie lubimy tanczyc i na wesele maz chodzi z musu, a ja dla jedzeniatongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley wiec maz chetnie z malym jezdzil lub siedzial, a ja tez i sie zmienialismy, a jak bylo cos dobrego to maz wolal na wyzerke, hehe. Zdrowka dla Ciebie i malej! Przy Twojej chorobie trzeba karmic piersia, zeby mala dostala przeciwciala w Twoim mleczku pomagajace to zwalczyc i chroniace ja przed Twoimi zarazkami.
Agnieszka i Dodzia fajnie, ze zajrzalyscie. No to juz sie pewnie zabki szykuja do przebijania. Moj mial pierwszego zabka jak skonczyl pol roku, ale jego kuzyn juz jak mial 4 m-ce.
mamagosia super, ze nowe mleczko Hubiemu sluzysmiling smiley
Cichutka Twoj dzis spal tak samo jak mojwinking smiley Tyleze u mojego to norma, a czasem nawet tylko jedna pobudka, choc jego brat juz przesypial noce w tym wieku, hehe, ale ten byl wiekszy, wiec jest wiekszym zarloczkiem. U nas chrzestne kupowaly szatke chrzcielna i bukiecik, a chrzestny swieczke, choc przy Kubusiu chrzestny nie slyszal o niczym takim, wiec sami musielismy kupic, choc ponoc nie ma zadnego obowiazku, zeby chrzestni w ogole cos kupowali, ale pytalas wiec pisze o czym ja slyszalam. A jesli chodzi o takie typowe prezenty to pieniadze, ubranka, lancuszek i maskotke. A zapraszalam telefonicznie. Ciekawe to z tym fotomontazem. Moj spi przy zgaszonym (w szpitalu kazali miec zaplona lampke jak chodzily na kontrole), ale w domu ciemno, a slabooswietlona (taka z 3-stopniowa regulacja jasnosci) lampke zapalam tylko przy nocnym karmieniu.
malg u nas tez obie rodziny z taka sama mentalnoscia, wpierw chodzilam z takim kolesiem, gdzie swiatopoglad byl zupelnie rozbiezny i miedzy nami i miedzy rodzinami, wiec musialo sie to tak skonczyc, ze jest bylymtongue sticking out smiley
Ja sie zbieram konczyc obiad i pozniej po powrocie meza z pracy ja ze starszym synem i jego dziadkiem jedziemy na basen, a Kubus z tata zostaje, bo ponoc musi miec skonczone 3 m-ce, by moc sie na basen wybrac.
A tu moj maly smieszek, wklejajcie tez fotki, to sama przyjemnosc takie slodkie maluszki ogladacwinking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

malg82 (offline)

16-10-2012 14:40:32

Aga - oby małej szybko przeszło :joliecouette: ja też ostatnio byłam dość mocno podziębiona, ale mała na szczęście złapała tylko lekki katarek. Najgorsze jest to, że karmiąc prawie żadnych leków nie można brać. Na gardło polecam pastylki tantum verde, działają i można przy karmieniu smiling smiley tak szybko przenosił małą? ja bym się chyba bała tongue sticking out smiley
Channah - może mama mu coś zasugerowała, bo pisałaś ostatnio, że teściowa się zainteresowała jak Ci jest na wsi winking smiley
Katka - Kubuś słodki smiling smiley

myszka12151919 (offline)

16-10-2012 14:43:01

Puck
Niech to wrrr mialam takiego dlugiego posta i mi wcielo wrrr juz nie chce mi sie pisac od nowa,ale jestem w temacie jakby co smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

16-10-2012 17:05:09

Ja w nocy karmie po ciemku , a jak trzeba małą przewinąc alb o jak dzisiaj nosek wyczyścic to sie cieszy i światło nie przeszkadza, zje i śpi normalnie, nie rozbudza sie jakoś.

Nie dali mi zgody na chrzest w naszej parafii musimy byc w tej nowej:/

Cichutka dobry pomysł z nagraniemsmiling smiley też musze butki kupicsmiling smiley Twoje fajnesmiling smiley tylko botki to ja mam, ale kozaczki muszesmiling smiley

Channah też po ciąży tak za szpilkami teskniłam że teraz cały czas prawie w obcasachsmiling smiley

Katka ja bym wklejała fotki ale jak wklejam żeby tutaj sie pojawiły to nie ma. Ja uwielbiam tańczyc od naszego ślubu, bo wcześniej wogóle nie tańczyłam, a terazgrinning smileygrinning smiley synek słodkismiling smiley

Malg dziekujesmiling smiley Ja też mam obawy lekkie, że nie mam jej tak blisko. Ale tak z jednej strony nam wygodniej, a z drugiej w jej pokoju mnie sie kurzy, u nas strasznie, a to dla niej nie zdrowe. A jak bedzie źle to zaraz ją zabiore z powrotem. U nas mały pokój, duże łóżko duża szafa i te łóżeczko na styk, cieżko sie poruszac i mi wszystko nosic, przewijałam ja na łóżku to materac do czyszczenia, bo cały czas ulewała. Oj wogóle jakoś tak nijak jak nic prawie pod reką nie miałam.

Myszka jakby co to okgrinning smileygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

cichutka20 (offline)

16-10-2012 17:45:16

Łódź
katka supcio zdjęcia
myszka rozumiem Twój bul
aga czemu nie dostaliście zgody??
rudezuo się mądruje ale sama też bym nie chciałagrinning smiley








[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Glinka (offline)

16-10-2012 18:27:22

Cześć.
malg dzięki za reakcję na moje pytanie. Jakoś sobie poradziłam.

W temacie chrztu to mój mąż 28.10. będzie trzymał do chrztu i kupiliśmy dziś łańcuszek - 900zł, świecę i pamiątkę.

A w temacie szczepień - w czwartek będzie szczepiona moja dwójeczka, mały 3 wkłucia, starsza 1 wkłucie plus coś doustnie. Oj będzie hardcore.

A w temacie nocek to mnie skręca jak czytam, z zazdrości kurcze, bo u nas np wczoraj było tak- spanie 22.40-1.45 i niespanie 1.45-4.10, spanie 4.10-5 i już niespanie - obudziłam męża na dyżur i kimnęłam od 6, przyniósł mi na karmienie ok.8. I tak mniej wiecej co noc.



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-16 18:30 przez Glinka.

aga398 (offline)

16-10-2012 19:20:32

Cichutka bo powód że nie chcemy w tej tylko naszej starej gdzie braliśmy ślub i całe życie do niej należeliśmy to nie jest ich zdaniem powód. Bo tu chodzi o dziecko a nie o nasze widzi mi sie.

Glinka o matko to ja Ci szczerze współczuje...

Mojej małej na ustach chyba pleśniawki wyszły..

Pamietacie na co były szczepione w szpitalu jeszcze wasze maluszki w rączke?? Ta szczepionka po której ślad zostaje. Bo mojej małej ona chyba ropieje. Nie wiem co to.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

aga398 (offline)

16-10-2012 20:03:18

Mała popłakuje coś, smoka ma ale nie bardzo pomaga, może przez te pleśniawki, bo to chyba one.

Wstawiłam fotki małejsmiling smiley

Uwielbia podkładac sobie tak rączkesmiling smiley



tak marudzesmiling smileysmiling smiley



Kocham jej uśmiechsmiling smiley






[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

aga398 (offline)

16-10-2012 20:04:26

Troche śmiesznie mi sie wstawiły ale dobre i tosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

RudeZuo (offline)

16-10-2012 20:21:35

Zawiercie
cichutka Kubuś superowy smiling smiley

Glinka nocek współczuje szczerze, bo ja śpioch jestem i bym płakała chyba...albo usypiała, a dziecko nie sad smiley

aga398 szczepionka szpitalna to gruźlica smiling smiley
Że nie pozwolili Wam w innej parafii chrzcić to nie rozumiem, bo możesz sobie wybrać gdzie dziecko chrzcisz , bo to jest Twoja sprawa. Rejonizacja to ich wymysł...
Zdjęcia malutkiej są fajne- uwielbiam te maluchowe uśmiechy grinning smiley Ale jeszcze nie próbowałam zdjęć wstawić, więc nawet nie wiem czy umiem.....:/


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546770, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.