Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

katka (offline)

09-09-2012 09:58:55

Aga moj nie ulewa, wiec po witaminie tez nie, ale po minie widze, ze jakos super to ona mu nie smakujetongue sticking out smiley Moj jak nie jest wystarczajaco najedzony to tez po odlozeniu do lozeczka otwiera oczy i jeszcze cos chce, ale jak sie naje do syta to po odlozeniu spi od razu, a na rekach jest u mnie tyle jak musze go przelozyc po karmieniu, przy kapaniu, albo jak schodze na dol po schodach, tak to w ogole nie jest na rekach nauczony, no ale mi sie trafily takie monotematycze okazy, ktorym wystarczy sie najesc i spia i nie potrzebuja takiej bliskosci, zeby na raczkach koniecznie byc, choc jak sobie lezy to wycalowany jest przeze mnie niezle i wyglaskany, wiec pewnie mu to wystarcza.
Kreska ja bede szczepic tak jak Marcinka 5w1, za pierwszym razem sa 2 wklucia, ale pozniej juz wszyscy maja po jednym. Jakos M. dobrze te szczepienia znosil, te pojedyncze to nawet nie pisknal, ale za pierwszym razem to bylo tak, ze po pierwszym wkluciu nic, ale jak go uklula drugi raz to sie rozplakal, tak jakby sie wystraszyl, ze teraz go beda bombardowac wieksza iloscia tych wkluc, no bo skad mial wiedziec, ze to juz ostatnie i biedaczek plakal i sie skarzyl, zeby go uratowac przed kolejnymitongue sticking out smiley, ale mialam przy sobie herbatke, dalam mu pic i zaraz byl cichutko. My za 2 tyg. mamy Chrzciny i nazajutrz po nich idziemy na szczepieniewinking smiley
Hogata fajnie z ta szlachetna paczka, tez sie czesto angazuje w rozne takie sprawy, jak mozna komus pomoc to ja zawsze chetnatongue sticking out smiley A moglabys jakiegos linka podeslac z allegro czy jakiejs strony z ta platforma doczepiana do wozka, zebym sobie zobaczyla i cene i jak to wyglada. Z gory dzieki!
A my zmykamy zaraz na msze, a pozniej prosto na korowod dozynkowy, to sobie chlopaki obejrzawinking smiley A tu obiecane fotki.




[link widoczny po zalogowaniu]

Dodzia1 (offline)

09-09-2012 10:14:31

Stargard Szczeciński
Hej mamuśki długo mnie nie było i jest dużo do poczytaniasmiling smileyw wolnej chwili Was nadrobiesmiling smiley
GRATULACJĘ DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK ŻE MAJĄ JUŻ SWOJE MALEŃSTWA PRZY SOBIEsmiling smiley
NIECH ROSNĄ ZDROWOsmiling smileyPRZEPRASZAM ŻE KAŻDEJ NIE ODPISALAM Z GRATULACJAMI OSOBNO ALE NIE CHCIAŁAM ŻADNEJ PONIŃĄĆsmiling smiley
U nas ok mały rosnie waży już 5500 kg,zaliczyliśmy juz ortopedę a we wtorek idziemy na szczepienie,nocki przesypia,ale walczymy tez z kolkamisad smileyno i dostał ciemieniuszke.
Wszystkie wasze malenstwa sa słodziutkie jeszcze raz gratulujemy a wszystkim CIOCIĄ Kacperek przesyła buziaczki:joliecouette:
Miłej niedzieli kochane pozdrowionkasmiling smileysmiling smileysmiling smiley


NASZ SKARBEK JEST JUŻ Z NAMIsmiling smileysmiling smiley







\

alicja2904 (offline)

09-09-2012 11:10:44

Toruń/Oslo
Dzień dobrykarmienie piersią

Katka śliczny synek smiling smiley
Aga ja dzisiaj tez miałam problem z łóżeczkiem. Mała chyba potrzebowała ciepła,spała ze mną od 6. Ogólnie budziła się co 2 h. A jeśli chodzi o kupki to polecam herbatke z kopru włoskiego. Nie daję jej Julce tylko sama piję dwie dziennie. Dzięki temu pokarmu mam pod dostatkiem i mała robi ładne kupki i nie męczą jej aż tak bardzosmiling smiley

Teraz śpi a ja lecę na śniadankosmiling smiley

Miłego dniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Glinka (offline)

09-09-2012 11:47:07

Witam niedzielniesmiling smiley

Śliczne foteczki Waszych dzieciaczków:sleeping_baby_55:

Adasiowi złuszcza się skórka z całego ciałka, normalnie jakby skórę zrzucał...smarować to czymś? Nie wiem, czy oliwka nie wysuszy bardziej, z resztą nawet oliwki nie kupiłamprzewracjący oczami Doradźcie proszę.

U nas Adaś aniołek w pierwszym tygodniu teraz pokazuje trochę różki, ale to nic, damy radę. Chociaż chciałabym, żeby powoli załapał, że w nocy nie powinno się mamusi robić 2-godzinnego czuwania. Poza tym zaczyna potrzebować bliskości i wypróbowuje rodziców, na ile mają samozaparcia, żeby go odkładać do łóżeczka i nie nosić na rączkach.

Buźka i miłej niedzieli!



[link widoczny po zalogowaniu]

sunshines (offline)

09-09-2012 12:14:37

Poznań
Czesć mamuśki!!karmienie piersią


ja tylko na chwilkę bo czasu brak! Głównie by odpisac Glince mojej Nati też się skóra łuszczyła... Rączki, nóżki, brzuszek... Dodałam jej troszkę oliwki do kąpieli i nie było śladu po tym, albo naoliwić po kąpieli albo oliwki do kąpieli... Teraz też czasem ma takie miejsca, że skórka jej się łuszczy i wystarczy że posmaruję oliwką i przechodzi... Równie dobrze możesz kupić Oilatum do kąpieli to już wedle uznania...

Natalka od kiedy dokarmiana jest butelką jest zupełnie innym dzieckiem i nie mamy problemów z kupka (na samym cycku potrafila nie robic 3-4 dni) a teraz robi prawie codziennie

uciekam sie nia zajac bo oczywiscie lozeczko jest bleee

aaa no i u nas tez na rączkach zasypianie a jak pcozuje lozeczko to ryk grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aga398 (offline)

09-09-2012 16:25:49

Katka to faktycznie masz takie spokojne dzieci że aż wierzyć sie nie chce, że takie jeszcze sąsmiling smileysmiling smiley

Alicja ogólnie moja nigdy nie miała problemów z kupkami, ale tak mi sie wydawało że dzisiaj miała.

Glinka nasza malutka też pierwszy tydzień kładłaś do łóżeczka i sama zasypiała, nie potrzebowała noszenia ani nic, a teraz potrzebuje wiecej ciepła chyba i dlatego tak marudzi:p aż czasem mi głupio że po jedzeniu odkładam do łózeczka a jak nie chce spac to daje smoka i ide.. czasem mam wyrzuty z tego powodutongue sticking out smiley

Monika no i co wtedy robisz, jak odkładasz ona wstaje i co tak w kółko??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

kreska7 (offline)

09-09-2012 17:28:08

obywatelka świata :)
katka no to ładnie, że spacer się udał, ja z małą też chodzę bo w wózku na dworze chwila i zasypia, więc w domu sobie odpoczną trochę, ja od wczoraj normalnie już sił nie mam bo mała od 9.00 do 17.00 nie spała, nie umiała zasnąć do tego dzisiaj jest tak samo doszedł jeszcze problem z kupką..Co do uspokajania to też mi się wydaję, że przy obcej osobie dziecko szybciej zaśnie. Cieszę się, żę jestem cytowana grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Glinka (offline)

09-09-2012 18:47:16

Dziękuję sunshines za odp. w kwestii schodzącej skórki. Kupię oliwkę i będę smarować. Oilatum stosuję do kąpieli.

aga ja dziś mam urwanie głowy, mały śpi jak zając pod miedzą, budzi się co chwilę, nie chce być zabawiany na leżąco, tylko rączki albo cyc. Do tego mam drugą marudę w domu, która by chętnie na dwór ze mną wyszła i się wyszalała a jest uziemniona. Byliśmy na spacerku owszem, ale to za mało dla takiego wulkanu, a samą boję się ją na podwórko wysłać.
A co do zostawiania w łóżeczku nie miej wyrzutów, jeśli zostawisz w bezpiecznym bądź co bądź miejscu, żeby złapać troche oddechu i się uspokoić - nic się nie stanie.



[link widoczny po zalogowaniu]

moreluska (offline)

09-09-2012 18:57:03

Marki
Glinka nie smarowac. U mojego tez sie łuszczyła, z brzucha zchodziła płatami. I dopiero w tym tygodniu wszystko sie normuje synek juz sie nie łuszczy aczkolwiek jeszcze widac gdzieniegdzie jakby sucha skóre. Dla mnie położna poleciła zeby smarowac oliwą z oliwek ale jak pomyslałam ze dzieciak ma mi smierdziec olejem zrezygnowałam i jak koleżanka poniżej dodawałam i dodaje tylko oliwke do kapieli.

A ja padam, dopiero p całym dniu złapałm chwile odechu. Od 3 dni mamy kolki i najgorsze ataki sa w nocy, tak od 21 do 1. Cała noc bałam sie malutkiemu dac jeśc jak sie wybudził, bo myslałam ze po jedzeniu znowu dostanie ataku. Ale w koncu sie przemogłam powiediząłam sobie ze wytrzymałam 4 godziny to i ten jeden atak tez przeżyje i ja i mały. Ale juz po 1 nie było ataków. Teraz łobuzik zanął, czekamy na powtórke z rozrywki- juz sie boje.

mój synek tez nie śpi w łóżeczku, ale ja sie tym nie przejmuje. Kacperek 2 lata spał z nami po czym sam zdecydował ze jest duży i chce miec swoje łóżko, w tym roku zdecydował ze chce miec swój pokoj. Wiec nic na siłe jezeli maluszkowi dobrze z nami w łóżku niech sobie w nim śpi przyjdzie jego czas " wyprowadzi " sie do swojego.


<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

aga398 (offline)

09-09-2012 19:16:12

Glinka moja mała też dzisiaj śpi na czuwaniu..

Moreluska ja nie wyobrażam sobie spac z meżem i dzieckiem w łóżku, a gdzie nasza prywatnośc i cała intymnośc.

Mała wykąpana, najadła sie i odłożyłam do łóżka i na początku przysypiała, a później nie było spania, cmokała wiec dostała smoczek i teraz ciąga, zobaczymy czy zaśnie..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.