Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

myszka12151919 (offline)

01-09-2012 20:59:10

Puck
GLINKA Dziekuje smiling smiley Twoj Adas tez przeslodki smiling smiley Endokrynolog w celu niedoczynnosci tarczycy u Sabinki,bo najprawdopodobniej oodziedziczyla po mnie tak bynajmniej wyszlo z badan sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

sunshines (offline)

02-09-2012 09:15:45

Poznań
karmienie piersiąDzień dobry mamusie!!!!


Tęsknił ktoś za mną??tongue sticking out smiley
No to okres wakacji się zakończył i niedługo przeniosą Nas do mam z dziećmi...

Strasznie Was przepraszam, że tak rzadko tutaj się udzielam ale zawsze jak chcę coś napisać to coś innego zawraca głowę... ale nie martwcie się, jestem na bierząco z czytaniem smiling smiley

Fufa, kaminika, moreluska, mamcia3, Aleksa00, Mamamai, aga398 grinning smiley i Glinka najserdeczniejsze gratulacje z okazji narodzin Waszych kruszynek. Oby się zdrowo chowały i mocno w kośc nie dawały grinning smiley


My z Natusią bardzo dobrze się już dogadujemygrinning smiley jakoś ogarniamy temat tongue sticking out smiley Z dwójką dzieciaczków jest na prawdę co robić smiling smiley W zeszłą sobote byłam na urodzinach u Brajanka smiling smileyBo po powrocie od tatusia pojechał jeszcze na prawie dwa tygodnie do dziadka no i tam wyprawili mu urodziny smiling smiley
Co jeszcze u Nas? Byłam w środę z Nati na szczepieniu, my zdecydowaliśmy się na zwykle. Brajana tez szczepiłam zwykłymi. Nie ważyli wtedy Nati bo waga się popsuła sad smiley Ale mamy problemy z kupką... nati purta ale kupki nie robi nawet do tygodnia prawie... Ale przy tym nie ma innych złych objawów ani nie stęka ani się nie pręży... Ostatnio też od wtorku do wtorku nie robila i teraz od wczoraj znow nie robi...

Nati uwielbia spać na brzuszku i jest okropnym lelochem... Najlepiej u kogoś na rekach i jeszcze niech chodzi zeby mogla zwiedzac no i dostalam juz pierwszy usmiech od swojej coreczkigrinning smiley

28 wrzesnia czeka mnie nareszcie sprawa o alimenty... 22 praździernika czeka mnie rozprawa rozwodowa...tongue sticking out smiley
No i zlozylam pozew o nazwisko dla Nati zeby nosila Daniela smiling smileysmiling smiley Tak wiec sądowe sprawy mam załatwione....
Jutro pierwszy dzien w przedszkolu i wrzesien oznacza kolejne problemy finansowe... Daniel od niedawna pracuje i nie wiem skad wezmiemy kase na przedszkole, na zycie dla mamy i jeszcze ratę kredytu musze zaplacic...
Rata najgorsza bo jak nie zapłace to od miniecia terminu w ciagu 10 dni przychodzi windykator a ntrętny skurczybyk jest jak jasna cholera!!!

Od kilkunastu dni wyrzyna mi się ósemka, więc mozecie sobie wyobrazic moje cierpienie i to ze dfentysta poki calkiem sie nie wyrznie nie moze nic zrobic sad smiley Masakrasad smiley

Wrzucam Wam kilka zdjątek grinning smiley z urodzin Brajana etrctongue sticking out smiley


TORT BRAJANA


DZIEŁO DANIELA DLA DZIECI


MOJA KSIĘŻNICZKA WYSTROJONA NA URODZINY DO BRATA


SZALEŃSTWA Z MAMĄ NA DZIAŁCE smiling smiley


A JAK...smiling smiley


TEN DUŻY I TA MAŁA smiling smiley


NO I MOJA ROZJECHANA ŻABKA grinning smiley


Zazdroszcze tym mamusiom, które odciągają swoje mleczko... Ja mam pieprzony ręczny odciągacz, który dwukrotnie już reklamowałam... A na środę potrzebuję mieć przynajmniej 3 butelki każda po 180ml odciągnięte bo mam 5h szkolenie i ten co ma zostać z Nati będzie musiał ją przecież czymś karmić...sad smiley No i po tym szkoleniu zaczynam prawdopodobnie pracę zdalną w domku..smiling smiley Bedę z firmowego telefonu dzwoniła i umawiała spotkania przedstawicielowi handlowemu firmy movity komputronik... Za każde takie spotkanie mam 40zł... smiling smiley

hogata dobrze Cie rozumiem z dwójeczką ciężko, ale ja wolę piers ze względów finansowych i Nati też czasami wisi jak szalona na tym cycku ale co poradzę...smiling smiley

bazylia Natalka póki wózek jedzie jest ok czy spi czy nie, ale jesli tylko na sekundke stanie to zaraz krzyk albo jak spi to zaraz oczy jak 5-cio zlotowki... tez tak mam z cyckami i tez balam sie ze za mało pokarmu... schiizy sobie wkrecami chyba?

CO DO JEDZENIA TO NATI W NOCY POTRAFI PRZESPAĆ DO 10 GODZIN....


alex0822 mi się wydaje, że w lodówce mozna dluzej przetrzymywać mleczko z cycka... Z tego co kojarzę to do kilku dni... (w kilku miejscach o tym czytałam) a Emily słodziutka!!!!

mgielka jestyes silna kobietka dasz radę bez M... Pomysl ze m.in robi to dla Was... Pamietaj, ze zawsze jeszcze masz Nassmiling smiley

Widzę, że z facetami każda ma podobnie... Nati darłaby się Danielowi do ucha a ten by nawet nie drgnął jak śpi tongue sticking out smiley
Ale pomaga jak ma czas... Przewija, ubiera, nosi...smiling smiley


aga398 pisałam Ci smsa ze smiechem smiling smiley Gratki kochana i nieźle nieźle jeszcze troche a urodziłabyś w domu tongue sticking out smileytongue sticking out smiley Jesli chodzi o sciaganie szwow ja po Brajanie czulam takie delikatne "szarpniecie" i lekki ból a potem ulgę.... W kwestii pokarmu każda tak z początku miała potem laktacja się normujesmiling smiley Jestes silna kobieta! Dasz radę i to normalne na początku te zachwiania... Przechodzisz kolejną burzę hormonalną w organiźmie...
NIE DENERWUJ SIĘ PRZY PRZYSTAWIANIU... WSZYSTKO RÓB NA SPOKOJNIE!! Jesli Lenka krzyczy to wez na apka i uspokój... Dasz radę Aga, jesteś ilna!!
W kwestii jedzenia wszystko z rozsądkiem... ja jadam normalnie... Unikam tylko mocno tłustych potraw... i ostrych...

moreluska doskonale rozumiem Twoje przesłanie... Nie ma co się poddawać!smiling smiley a najlepszym wykaźnikiem czy cycochy dają radę jest waga dzieciaczków smiling smiley

Mama_Mai powodzenia w problemach... Biedna gabi sad smiley

mamcia3 wybaczamy mnie tez dziewczyny powinny zlać ze mnie nie matongue sticking out smiley

NO ALE KOBIETKI JA JUŻ PISAŁAM, ŻE LEPIEJ MNIE ŁAPAC NA FB O CZYM DOBRZE WIE Dorota, Justyna i Nina grinning smileygrinning smiley


Justyna grinning smiley Czy Ty przypadkiem nie masz Natalki mojej?grinning smiley Po jedzonku na rękach zasypia a jak tylko poczuje łóżeczko albo płaską powierzchnię do leżenia którymi nie są rece zaraz oczy ma jak 5-cio złotówki smiling smiley a Sabinka to piekna ksiezniczkasmiling smiley Super ta Twoja córeczka a jaka słodka z niej pyza grinning smiley




No nic mamuśki... Uciekam przewinąć i nakarmić kurczoka grinning smileygrinning smiley

Tęsknię czasami za Wami i całymi dniami na bobasku... Muszę się poprawić i częściej pisaćtongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-02 09:16 przez sunshines.

mgielka (offline)

02-09-2012 14:34:43

KRK

aga398 (offline)

02-09-2012 15:59:38

Hejsmiling smiley

Monika nie odpisałam bo nie miałam nic na konciesmiling smiley Dzieki za radysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

aga398 (offline)

02-09-2012 18:48:30

Ja już po zdjęciu szwów.. od razu lepiejsmiling smiley
Mamy jeszcze czasem problem z przystawieniem niby dobrze sutka wkładam ale mała zaraz zaczyna cmokac, chyba źle jezyk układa albo coś.. czasami nie wiem czy sie najada bo szybko sie wtedy meczy i dzisiaj cześciej chce jesc..
Wasze bobaski też mają tak że co jedzonko to kupa??grinning smiley bo moja małą przewijam czesto przed cycem i jak tylko zaczyna jesc to znowu mi robi w pieluchę, już czasami nie ogarniamtongue sticking out smiley
Dzisiaj pierwszy raz zostałyśmy same bo M. pojechał i wróci pewnie ok 1 w nocy niby niedługo, ale nie wiem czy sama dam sobie rade:p musiałam zadzwonic po mame bo sama małej nie wykąpie..
Moja malutka potrafi miec kilka razy w ciągu dnia czkawke i nie wiem od czego czy jej zimno (chociaż dobrze owinięta) czy co..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

moreluska (offline)

02-09-2012 20:56:02

Marki
Jak tak was czytam to mam wrażenie ze czytam o swoim małym " urwisie". Mam z nim dokładnie to samo. Odłożyc z rąk nie można bo zaraz sie budzi i domaga sie cyca albo noszenia. Dlatego częściej karmie go na leżąco i czekam az mocno zasnie i wypuści cycusia wtedy uciekam i jego nie dotykam.
Ale ze spaniem to macie dobrze, bo mój cycusuje sie co godzine pzez cała dobe. Chodze na rzęsach ale musze przetrwac ten okres.

Myszka Sabinke to az schrupac by sie chciało, jaka ona pulchniutka i słodka. Mój Kacperek był taki a Kamilek chudziutki jak patyczek.

Kreska mój tez umie sie ululac tylko przy cycu. Albo w wozku, z tym ze przy cycu jak zaśnie to spi a wózek musi sie przez całe spanie ruszac jak stanie na chwile to oczy jak pieciozłotówki albo zaczyna szukac cycusia.

Aga a próbowałas mała przystawic spod pachy? jest to najwygodniejsza pozycja jak zaczynasz dopiero karmic. Dzidzia wtedy złapie cycusia prawidłowo bo nie ma innego wyjścia.


<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

malg82 (offline)

02-09-2012 20:57:31

Mama_Mai - mam nadzieję, że syropek pomoże :joliecouette:
Mamcia3 - Moja mała też jadała w dzień częściej niż co 2,5-3 godz, ale ją zaczęłam przetrzymywać i już jej nie daję cycka na żądanie. Gdy marudzi daję jej wodę, herbatkę lub po prostu smoczka płaczące dziecko Bardzo szybko się nauczyła, że nie może podjadać tak często i teraz mam czas żeby cokolwiek zrobić smiling smiley
Aga - mała wyczuwa kiedy Ty się stresujesz i przez to jeszcze bardziej się denerwuje kiedy nie może chwycić cycka, więc musisz się rozluźnić i uwierzyć w siebie buziak od dziecka Dzieci nie śpią 24 godz. na dobę, więc to normalne, że sobie leży i patrzy winking smiley Madzia też często ma czkawkę, nie jest to nic niepokojącego.
Jeśli chodzi o dietę matki karmiącej to przede wszystkim należy unikać produktów ostrych i wzdymających (groch, fasola, cebula, kapusta). Co do reszty to już zależy od dziecka, wiele matek je wszystko i jest ok. Moją Madzię ostatnio wysypało gdy zjadłam nutellę, widocznie nie toleruje orzechów.
Kreska - może jesteś w tym momencie niepewna, zdenerwowana i myślisz, że Ci się nie uda. Dzieci wyczuwają takie rzeczy i się stresują.
Glinka - tylko się cieszyć, że Adaś tak ładnie śpi i że masz dość pokarmu. Jedzenie co 3-4 godz. jest jak najbardziej w normie, oczywiście pod warunkiem, że widocznie opróżnia Ci piersi karmienie piersią Nawałem pokarmu się nie przejmuj, póki co troszkę odciągaj, z czasem Ci się wszystko unormuje buziak od dziecka Nie bierzesz nic na te hemoroidy?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-02 20:59 przez malg82.

aga398 (offline)

02-09-2012 22:05:49

Moreluska próbowałam ale nie wydaje mi sie że źle to robiłam bo wogóle jej ułożyc nie mogłam. Musze poprosic kogoś żeby mi ją w ten sposób ułożył to może sie uda...

Malg no staram sie nie stresowac, ale myśle sobie że źle coś robie i przez to mała nie je.. Teraz zaczeła dobrze a po jakimś czasie znowu cmoka.. meczy sie i idzie spac i wstaje za godzine bo widocznie nie dojada sie, bo wcześniej wstawała co ok 3 godz.

Nie wiem czemu.. może mi to minie ale boje sie żeby tylko mała nie płakała, nie marudziła, bo nie bede wiedziała co robic jeśli to nie bedzie jedzenie ani przewijanie..

Monika dzieki za esasmiling smiley ale nie mam z czego pisacsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jako pierwsza pod sercem Cie nosze, Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a ja Twoja mama..;**

alicja2904 (offline)

02-09-2012 22:28:57

Toruń/Oslo
Hej dziewczyny.

Ja tak na chwilkę. 31.08.2012 o godzinie 17:56 drogą cc przyszła na świat nasza kruszynka Julia. Mierzyła ok 55cm i ważyła 3300g.
Zrobiła nam psikusa i się jednak nie odwróciła w ogóle. Lekarka wprowadziła nas w błąd... Szkoda ze usg robią tydzien po terminie a nie szybciej...Powoli dochodze do siebie.We wtorek lub srode wyjdziemy do domu.Wtedy napisze wiecej.
Buziaki dla Wassmiling smiley Rozumiem,że zamknełam tabelkę sierpniowych dzieciaczków?smiling smiley

Pozdrowionkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malg82 (offline)

03-09-2012 09:34:54

Alicja - gratulacje!!

Aga - ja też na początku się stresowałam, że Madzia będzie płakała mimo pełnego brzuszka i czystej pieluszki, szczególnie na spacerze :wozek: ale z czasem człowiek się uczy zachowań swojego dziecka i po kilku tygodniach wie jak je uspokoić. Tak samo płacz dziecka po jakimś czasie przestaje spinać i stawiać na równe nogi winking smiley Lenka ma dopiero tydzień, obie potrzebujecie czasu żeby się przystosować smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-03 09:37 przez malg82.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.