Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

20heigenbarth (offline)

17-07-2012 11:40:10

Poznań
channah moj szpital jest maly i mi sie wydaje ze tez w takim szpitalu inaczej dbaja o pacjentke.....zupelnie inna bajkasmiling smiley
z niczego nie robia problemu i o wszystko dbaja o nic nie trzeba sie prosic do maluszka nie potrzebowala niczego wszystko zapewnial szpital.....
codziennie na obchodzie byl ordynator szpiala usiadl na lozku z kazda kobietka pogadal z 10 min jak sie czujemy pozartowal i wogole polozne zagldaly co chwila a gdy widzialy ze mlode mamy nie radza sobie staraly sie wytlumaczyc jak maja cokolwiek robic....ja chwale sobie ten szpital i nie spotkalam sie zeby ktos byl do niego negatywnie nastawiony.....w wiekszych szpitalach idzie poprostu masowka i nie dbaja tak o pacjetkesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Glinka (offline)

17-07-2012 11:47:08

heigenbarth łoł faktycznie!

channah nie przeszły...o cholera! wiem, to wszystko przez...pogodę!

malinka wiem łatwo powiedzieć, ale dasz rady dasz rady dasz rady...dla dzidzi, ona ci wszystko wynagrodzi.

A ja wcinam kwaśne śliwki, uwielbiam mniammmm



[link widoczny po zalogowaniu]

channah (offline)

17-07-2012 11:48:37

Jakuszowice
20heigenbarth Mój szpital też jest mały i na opiekę naprawdę nie narzekam. tak samo ordynator chodzi coddziennie rano, nawet jak jest po dyżurze. Dla dziecka zapewniają wszystko prócz pampersów, chusteczek i maści na ewentualne odparzenia. Dla siebie za to muszę mieć absolutnie wszystko. Jedyne co mi w nim przeszkadza to to, że najchętniej każdą pacjentkę trzymaliby tygodniami. Np. u mnie nic złego się nie dzieje, mały na KTG tętno ma co 3 dni idealne, ja podobno zaczynam mieć regularne skurcze ale przecież mogłabym poczekać w domu aż zacznie się poród ale mój lekarz nawet nie bierze tej opcji pod uwagę. Jutro mam termin i jutro mam się zgłosić na oddziale i teraz przez tydzień, o ile nie zdarzy się cud, będę umierać z nudów, dwa razy dziennie KTG i czekanie bo co więcej mogą robić. Nam podobał się Twój szpital bo jak pisalaś skurcze były dla nich oznaką, że trzeba pomóc i ciążę zakończyć a nie czekać

Glinka Wiatr za słaby i przywiać nie może LOL


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-17 11:49 przez channah.

Glinka (offline)

17-07-2012 11:51:21

channah otóż toposzłooo!



[link widoczny po zalogowaniu]

malinkaizi (offline)

17-07-2012 11:52:23

Warszawa
Glinka pewnie ze dam rade-wszystkie damy tylko kazda z nas inaczej to bedzie pamietala jedne jako cos cudownego inne niestety dosc stresujaco ale na szczescie nasze dzieci sprawia ze szybko zapomnimy i ch usmiech nam to wynagrodza juz niedlugowinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

19.07.2010r[*]

13.07.2011r[*]
"Jak trudno jest żyć,gdy serce dziecka przestało bić";(

cichutka20 (offline)

17-07-2012 12:03:15

Łódź
Witajciesmiling smiley
ja w końcu odwiedziłam fryzjerawinking smiley a teraz idę się glebnąć, pogoda strasznie muląca... okropnie...


katka dziękuje za informacje, już jie moge sie doczekać jutrzejszej wizyty. ja mam te kłucia w pochwie i szyjke skruconą, jestem ciekawa co lekarz powie...
mamagosia wszystkiego najsmiling smiley i spokojnie tam z mężemgrinning smiley
channah mały się nie chce bawic bo zostawia siły na późniejgrinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

20heigenbarth (offline)

17-07-2012 12:10:37

Poznań
channah dokladnie dla mojego skorcze to oznaka tego ze dziecko chce wyjsc i jest na to gotowesmiling smiley
ja sie nie meczylam dzieciaszek tez.....moj lekarz jest zdania ze w 37 tygodniu nie ma juz zagrozenia dla dzidziusiasmiling smiley
a co do tego co musialam miec dla siebie to wiadomo podstawowe rzeczy koszula itp swoje ale np podpaski poporodowe oni zapewniali i cala reszte nawet ordynator przymykal na to oko zebysmy zakladaly majtki zwykle bo jak on to stwierdzil wie ze sie tak niewygodnie chodzismiling smiley
wstawilam zdjecie synusia mam nadzieje ze sie spodobasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Glinka (offline)

17-07-2012 12:37:34

Agnieszka jak możesz pytać czy się spodoba - cudny jest. A jak ma na imię bo nie mogę się dopatrzyć?



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-17 12:38 przez Glinka.

20heigenbarth (offline)

17-07-2012 12:40:05

Poznań
Glinka Mial byc Fabianek no ale mezus sie uparl na wojtusia wiec tak juz zostalosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

malg82 (offline)

17-07-2012 12:50:16

Cześć brzuszki i mamuśki smiling smiley

Mamagosia dziękuję smiling smiley a jak tam u Ciebie dzisiaj? pojawiły się jakieś objawy zbliżającego się porodu? miłego świętowania grinning smiley
Fufa dzięki smiling smiley "szyjka minimalna" oznacza, że skróciła się już prawie do zera i jest gotowa na poród
Cichutka ja się póki co nie spieszę winking smiley jeszcze z 1,5 tyg. muszę pochodzić jeśli chcę żeby mój A. był z nami od pierwszego dnia porodu 24h na dobę, bo na razie ne dostanie urlopu smiling smiley A Ty koniecznie porozmawiaj jutro ze swoim lekarzem na temat swojego samopoczucia i tego poziomu cukru. Co do kłócia w pochwie to normalka, z czasem będą coraz częściej.
Channah dzięki smiling smiley jak tam ruszyło się coś? o której jedziesz do szpitala?
Aga to się jeszcze okaże winking smiley lekarka powiedziała, że nie mam się nastawiać, bo mimo, że wszystko ładnie wygląda na wcześniejszy poród to i tak może być niespodzianka i mogę urodzić po terminie winking smiley fajny brzusio smiling smiley
Glinka gratki udanej wizyty smiling smiley 3 kg. przytyłam od ostatniej wizyty (przez 3 tyg.), w sumie też mam +9 smiling smiley
Dodzia nie przejmuj się wynikiem, podadzą Ci antybiotyk i będzie wszystko ok. smiling smiley ja się czuję dość dobrze, coraz częściej boli mnie podbrzusze i dół pleców i rozpiera mnie w pochwie i w pachwinach, ale poza tym jest znośnie. Wystarczy mały spacer i zaraz mam brzuch twardy jak skała i czuję małą jak naciska jakby miała zaraz wypaść, dlatego głównie siedzę w domku, bo jak pisałam wyżej jeszcze trochę muszę pochodzić z brzuszkiem smiling smiley A Ty jak tam? Masz jakieś objawy zapowiadające, że wciśniesz się w kolejkę przede mną? winking smiley
Hogata zdrówka życzę smiling smiley
Ewa dzięki, ale sama dobrze wiesz jak to jest z tą cierpliwością winking smiley
Katka też się dziwię, zważywszy na to, że ja przez to, że dość wcześnie zaczęła mi się skracać szyjka ostatnie tygodnie głównie siedzę albo leżę w domu tongue sticking out smiley Gdybym była taka aktywna jak Ty to już pewnie Madzia byłaby na świecie winking smiley
Mama37 a tak trzymałam kciuki żeby mu się odmieniło po porodzie sad smiley trzymkaj się kochana buziak od dziecka
Malinkaizi współczuję takiego długiego pobytu w szpitalu, ale najważniejsze, że z małą wszystko ok. smiling smiley Dacie radę buziak od dziecka
20heigenbarth śliczny maluszek smiling smiley a jak tam z nocnym wstawaniem, daje Ci pospać? faktycznie tak jest, że najpierw się czeka na poród, a później jak się rodzi dziecko to się z tęsknotą wspomina ciążę, kiedy miało się wiecej snu i czasu dla siebie?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.