Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

JolciaKKK (offline)

09-01-2012 14:12:27

Grójec
Cytuj
Agnesss1987
Witajciesmiling smiley

No niestety 1 kreskasad smiley Ani nawet cienia drugiejsad smiley Teraz czekam tylko na ta francęsad smiley Okres powinnam miec miedzy 8-10 stycznia,ale wcale sie nie zdziwie jak sie jeszcze spozni,zeby mnie bardziej zirytowaćsad smiley

Dziękuje za trzymanie kciuków:*
kurcze to pewnie przez to że fluidki nie dotarły ode mnie. :harm_wit_mom:

nator - rozmawiałam z moim gin na ten temat i umówiliśmy się że od 31 pójdę na L4, w sumie jeszcze sie nasiedze w domu a pracuję przy biurku przy papierkach. Do kibelka mam tez blisko tylko zmęczona jestem po tych nocach, przede mną jeszcze 3 noce potem urlop i na L4 albo zmiana w grafiku na 1 zmianę. Zobaczymy.
słoneczko - gartuluję fajne uczucie hihihi
mama_Mai - zgadzam się z Tobą - ja zrobiłam test po terminie spodziewanej @.

A ja dzisiaj miałam zachciankę. Poszłam rano ok 6.30 (bo byłam po nocnej zminie) do sklepu po zakupy i tak mi zapachniała kapusta kiszona, no ale nie miałam w planach jej brać ale tak mi ślinka ciekła że musiałam kupić. Zaraz po powrocie dodomu z samego rana wtrabiłam 0,5 kg kapusty i poszłam spać. Za dwie godz. obudziłam się i pobiegłam do Wc - chyba na pusty żołądek to nie był dobry pomysł???
A czy kasznaka z musztardą to dozwolona potrawa dla Nas ciężarówek?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-09 14:21 przez JolciaKKK.

Agnesss1987 (offline)

09-01-2012 14:18:33

.....
Dziekuje za wsparciewinking smiley Jak okres nie przyjdzie do piatku(chociaz wątpie) to zrobie test. Dzisiaj w nocy i rano bolało mnie tak podbrzusze ,ze az mi słabo było i na wymioty brało. W sklepie przy kasie tez szybkie wdechy i wydechy robiłam,zeby pawia nie puscić. No i troche spiaca jestem. I od 3 dni chodze w nocy ze 4 razy sikać.. Ale to tez moge miec przez zblizajacyu sie @ ,wiec po tym negatywnym tescie juz sie tak nie napalam jak wczesniej.. co bedzie to ma byc. A jak nie to bedziemy dalej sie staraćsmiling smiley Narazie czekam..

paja (offline)

09-01-2012 17:03:14

Toruń
LEZKA a tak boli cie glowa???jesli tak to polecam amol sobie w skronie wcierac


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

duszyczka (offline)

09-01-2012 20:14:18

sloneczko1826 Ja mdlosci nigdy w zyciu nie mialam, ale na to ponoc nie ma lekarstwa. A na zgage wszystkie naturalne metody sa bardzo krotko terminowe. Na mnie najdluzej dzialalo Rennie tabletki, takie kolorowe do ssania winking smiley
Ciesze sie, ze z dzidzia wszystko wporzadku smiling smiley Ja tez dokladnie w 5 i pol tygodnia widzialam pikajace serducho smiling smiley

Agnesss1987 Jak miesiaczki nie ma to nadal jest szansa, ze jednak tescik bedzie pozytywny. Czasem w dniu spodziewanej miesiaczki ciagle nie ma drugiej kreski i dopiero po kilku dniach wychodzi. Trzymam kciuki!

mama_Mai Rowniez gratuluje zdrowej fasolinki smiling smiley Super ze egzamin dalas rade tal ladnie zaliczyc. Ciezko w ciazy skupic mysli winking smiley A z czego pisalas? Co studiujesz?

Z tymi skanami to wydaje mi sie, ze wszystko zalezy od jakosci sprzetu. Wszedzie pisza, ze serduszko zaczyna bic miedzy 5 a 6 tygodniem. A niektore dziewczyny ida w 6 tygodniu i ciagle tylko pecherzyk widac. A dopiero pozniej dzidzie i seruszko. To raczej wina sprzetu jest. Chyba, ze przez brzuch w tak wczesnej ciazy jakis dr robi skan. Slyszalam o takich przypadkach. Przez brzuch to nic nie da sie zobaczyc tak wczesnie.


JolciaKKK Kaszanka to nie surowe meisko wiec sie nie boj i jedz smiling smiley Chociaz niektore kobiety zle reaguja na sam zapach miesa, a po pieczonym i tlustym jedzonko bywa czesto niedobrze i na wymioty zbiera.
Ja tak pare dni temu zrobilam kluski z dziurka i genialna tak bylam i polalam je tluszczem z cebulka podsmarzona z szyneczka. Pol dnia i cala noc okropnie mnie brzuch bolal i bylo mi niedobrze. Niecierpie chodzic wymiotowac wiec dusilam to w sobie i meczylam sie okropnie.


lezka9 Fajnie, ze dzieci sie ucieszyly. Robia juz zaklady czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka? winking smiley Ja narazie twardo milcze i czekam na skan w 12 tygodniu. Jak dzidzia bedzie cala i zdrowa to powiemy mlodemu.
Co Ci jest, ze czujesz sie az tak zle, ze na pogotowie chcialas jechac? Zdrowka zycze!!!



ilo1985 (offline)

09-01-2012 22:50:58

Witajcie Kobietki. A u mnie jak na razie jest dobrze. Brzuch pobolewa i delikatne mdłości-ale takie mdłości to pikuś-mam nadzieję, że tak pozostanie jak najdłużej. No i jestem wiecznie głodna. Jak będę tyle jeść to za chwilę w futrynę się nie zmieszczęwinking smiley. Wizytę staliłam na 18 stycznia. Dzwoniłam dziś do gin, to powiedziała, że już pojutrze mogę przyjść, ale, że pracuję na popołudnie-idę za tydzień. Teraz będę siedzieć jak na szilkach do samej wizyty.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

myszka12151919 (offline)

10-01-2012 06:52:57

Puck
Dziendobry Brzuszki!
Zycze milego dnia dziecko na huśtawce
U mnie troszke sniegu spadlo,az milo.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

myszka12151919 (offline)

10-01-2012 09:26:43

Puck
LEZKA9 Jesli mowa o snach to mi takze snia sie koszmarne sceny zwiazane z porodem brr az strach,czasami sni mi sie ze wszystko przebiega tak pomyslnie i bez bolu,a czasem mnie taki koszmar najdzie w nocy ze sie budze i nie moge zasnac.Dzisiaj np snilo mi sie ze bylam gdzies miedzy 7 a 8 mieciacem ciazy dostalm skurczy i pojechalismy z mezem do szpitala i mialam tam zostac az do porodu,bo bylo zagrozenie ze wczesniej urodze i tak sie snulam po tych korytarzach w pizamie,a maz mi sie gdzies ulotnil i z przerazeniem widzialam jak kobitki takie chodza z brzuszkiem po oddziale i wszystko je boli i mecza sie czekajac na porod.Tak bardzo sie tym przejelam ze nie chcialam rodzic bo strasznie sie balam bolu itp i chcialam popelnic samobojstwo jakis koszmar normalnie...no i w tym czasie obudzilam sie i spojrzalam na swoj brzuch,glaszczac go mowilam do siebie glaszczac brzuszek "dobrze szkrabku ze jestes jeszcze taki maly i mamusia ma jeszcze duzo czasu by przygotowac sie do porodu heh" Moj maz lezac obok nie mogl ze smiechu,ciekawe jak bedzie przy prawdzimym "naszym wspolnym" porodzie hihi :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-10 09:27 przez myszka12151919.

hogata (offline)

10-01-2012 11:00:06

Mikołów
hej Dziewczyny,
znowu miałam pare dni przerwy, ale jestem nie do zyciasad smiley jedyne po czym nie jest mi niedobrze to suche płatki kukurydziane i ciasto drożdzowe mojej mamywinking smiley poza tym witam sie z kibelkiem dość częstowinking smiley w niedziele i wczoraj bolała mnie masakrycznie głowa wiec lezałam i zdychalamsad smiley
mam wyrzuty sumienia, bo Gosia jest taka troche opuszczona, bo sie nia bawie dosc statycznie i na lezaco, ale żyje nadzieją, że w koncu bede sie dobrze czuła

agness mi test wyszedł negatywny w 4 tygodniu wiec nic sie nie martwsmiling smiley
mama Mai fajnie ze wszytsko OK
lezka super ze dzieci sie ciesza, jaka bedzie różnica miedzy najmłodszym dzieckiem a tym które nosisz w brzuszku?

miłego dnia!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kocurek86 (offline)

10-01-2012 11:46:32

Proszowice
hejsmiling smiley
byłam ostatnio u lekarza wszystko w miare dobrze, oprócz tego że mam leżeć jak najwięcej sad smiley
mój lekarz tuż przed moją wizytą , wyszedł z gabinetu i ogłosoł że musi jechać do szpitala (jest ordynatorem) , więc poszłam do innej lekarki , to się nazywa pech.
następną kontrole mam za 2 tyg , średnio co 3 tygodnie biegam do lakarza...
no i w moje urodziny idę na USG genetyczne
buziaki dla wszystkich ;*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

10-01-2012 13:22:15

.....
Dzisiaj mam prawidłowy termin @ ,ale jej nie ma poki co. Na złosc pewnie robi i specjalnie bedzie sie spozniać. W nocy nic mnie nie bolało. Przez chwile rano podbrzusze mnie zabolało jak na @. I to wszystko.. a tak poza tym nic.. cisza.. chyba przed burza..

Mam nadzieje,ze Wam mdłosci przejda jak najszybciej... oj te mdłosci i wymioty to najgorsze co moze byc.. Cieszę,ze ze z Waszymi maluszkami wszystko dobrzesmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548010, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.