Sierpniówki 2012 smiling smiley

Wysłane przez Patka1985 

aska24 (offline)

23-12-2011 19:33:12

Rawa Mazowiecka
A gdy już nadejdzie ten wieczór
Świecami choinki zdobiony
Niech biały opłatek jak okład
Wsze rany Twej duszy uleczy
Niech serce Twe radość wypełni
Z nadziei co żłobek zwiastuje
Niech błogiej kolędy śpiewanie
Wyciszy Twe troski, zmartwienia
Niech słowa Twych życzeń serdecznych
Jak gwiazda zaświecą bliźniemu.
I gdy to wszystko się spełni
Odczujesz Wigilii przesłanie.
:prezenty::prezenty::prezenty::prezenty::choinka::choinka::choinka::choinka:

smiling smiley :*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

23-12-2011 20:50:12

.....
Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzienia! Duuużo zdrowia,miłości,ciepła,spotkań w rodzinnym gronie! Oraz aby Wasze fasolki rołsy zdrowo a Was nie dopadły ciążowe dolegliwości:dzwonki:

julka2404 (offline)

23-12-2011 21:45:55

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Kocurek witaj radość
Dziewczyny ja muszę się spakować i rano jedziemy do teściów. Wracam w poniedziałek to się odezwę.
Lezka jak u lekarza??? Pisz bo się niecierpliwie.

duszyczka (offline)

23-12-2011 23:19:02

Wesolych Swiat kochane brzuchatki!






katka (offline)

24-12-2011 14:32:35

Witam!
O matko, ale sie dziewczyny rozpisalyscie. Weszlam tu z glupot zajrzec spodziewajac sie ledwo kilku postow, a tu 63 strony, niezle niezletongue sticking out smiley Zaczelam czytac, ale jeszcze troche trzeba porobic w domu, wiec nadrobie reszte postow w najblizszych dniach.
Malja pozdrawiam szczegolnie, gdyz mieszkamy po sasiedzku, w sensie ja w pobliskich Pyskowicach. Mam 1,5 rocznego kochanego syna i teraz tuz po przeprowadzce zdecydowalismy sie na rodzenstwo dla niego, by nie byla zbyt duza roznica wieku. U mnie i brata sie to sprawdzilo. I tak jak Malja tez chcielismy celowac w dziewczynke, ale akurat chyba przez te przeprowadzke ostatnia @ dostalam 2 dni wczesniej i w zwiazku z tym zupelnie nie wiedzialam kiedy sie owu spodziewac, gdyz jej nie odczuwam zupelnie, do tego maz sie pochorowal na grypsko i staran bylo malo, ale ze my plodni strasznie, bo znow za pierwszym razem sie udalo, to II kreseczki wyszly wyrazne, ale czy z dziewczynka sie udalo to ciezko powiedziec... W kazdym razie z synem dokladnie w polowie cyklu sie udalosmiling smiley Z dolegliwosci to poza bolesnoscia piersi i czestym lataniem do wc, nic mi nie dolega, w pierwszej ciazy bylo to samo, cala ciaza ideal, zero dolegliwosciwinking smiley Oby i tym razem tak bylo.
Na razie na takim starym usg do tego brzusznym widzialam pecherzyk ciazowy, a 12.01 mam wizyte na lepszym sprzecie dopochwowym i mam nadzieje zobaczyc upragniona dzidzie z pulsujacym serduszkiem! Termin mam na 13.08.2012
Pozdrawiam wszystkie sierpniowki, oby wszystko bylo dobrze, a z okazji Swiat wszystkiego dobrego dla Was i bezproblemowych kolejnych miesiecy ciazy.


[link widoczny po zalogowaniu]

Patka1985 (offline)

24-12-2011 15:00:40

Wodzisław Śląski
Jest taka noc, na którą człowiek
czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy
wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą
się przy wspólnym stole, Jest taki wieczór,
gdy gasną spory, znika nienawiść Wieczór,
gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia
To noc wyjątkowa, Jedyna,
Niepowtarzalna Noc Bożego Narodzenia
Magicznych Świąt Bożego Narodzenia



Wszystkiego naj naj naj dla was i waszych rodzinek grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

25-12-2011 08:37:11

Bydgoszcz
trafiłam wczoraj do szpitala zaczęło sie krwawienie.. i okropne skurcze.. dzis badanie beta juz drugie bo pierwsze mialam w piatek. a co do badan z piatku to pokazalo sie cialko zółte. chwila szczescia az do wczoraj.... przepłakałam cała noc... swieta spedzam w szpitalu.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

25-12-2011 10:54:00

.....
Lezka Cieszę się,że z dzidzią wszystko wporządkusmiling smiley Niech rosnie zdrowo!

Evelka Bardzo mi przykrosad smiley Mogę się tylko domyślić co czujesz! Buziak wspierak:* Trzymaj się mocno!

evelka0111 (offline)

26-12-2011 07:58:09

Bydgoszcz
roniłam dwa dni przeżyłam koszmar dziś jestem po zabiegu łyżeczkowania zrobili mi wczoraj. trzymajcie sie kochane dbajcie o siebie i swoje maleństwa. prawdopodobnie wróce dziś do domu. postaram się zaglądać i trzymam za was kciuki.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiahetman (offline)

26-12-2011 09:54:28

Kałuszyn
evelka0111 bardzo mi przykro, .........


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.